Apartmány Rex Lo Scoglietto - Punta Ala | Italia Travel

Apartmány Rex Lo Scoglietto - Punta Ala

Apartmány Rex Lo Scoglietto - Punta AlaApartmány Rex Lo Scoglietto - Punta AlaApartmány Rex Lo Scoglietto - Punta AlaApartmány Rex Lo Scoglietto - Punta AlaApartmány Rex Lo Scoglietto - Punta AlaApartmány Rex Lo Scoglietto - Punta Ala
Apartmány Rex Lo Scoglietto - Punta AlaApartmány Rex Lo Scoglietto - Punta AlaApartmány Rex Lo Scoglietto - Punta AlaApartmány Rex Lo Scoglietto - Punta Ala
BazénKlimatizacePlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Moderní apartmány s bazénem, jen pár kroků od pláže. Doporučujeme rodinám s dětmi a těm, kteří hledají přírodní a klidná místa. Apartmánový komplex nabízí komfortní, moderní a kvalitní ubytování, ovšem se jedná o jednu z nejdražších částí Toskánska.

Pláž:

70 m (placená s plážovým servisem), písek je jemný, zlatavé barvy. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti (jsou zde dětské atrakce jako houpačky, trampolíny, prolézačky). Na pláži jsou k pronájmu lodičky, šlapadla, plachetnice nebo surfy.

Sport a zábava:

V okolí jsou stezky pro cyklisty, možnost jízdy na kolečkových bruslích, dětské atrakce (koupačky, prolézačky). Nedaleký malebný přístav nabízí celou řadu typických toskánských restaurací a kaváren. 500 m od rezidence se nachází malá jízdárna (vhodná pro děti) a obchodní středisko Gualdo s možností nákupů.

Poloha:

Rezidence leží v maličkém letovisku Punta Ala. Výběžek v jižní části zátoky Golfo della Follonica, jež je symbolem čisté a nedotčené přírody kraje Toskánsko. 5 minut chůze od apartmánů je obchodní centrum s obchody, restauracemi a veškerými službami, autobusová zastávka je vzdálena cca 30 m.

Ubytování a vybavení:

Rezidence nabízí apartmány, které jsou v přízemí nebo 1. patře. Apartmány mají prostorné terasy. K dispozici bazén a parkoviště.

 • Typ ubytování bilo 4 A a B - max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna s wc, zahrada v apartmánu v přízemí nebo balkon v apartmánu v 1. patře. Některé apartmány jsou bez klimatizace (typ A).
 • Typ ubytování bilo C - max. obsazenost 5 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna s wc, zahrada. Pro 5. osobu je rozkládací gauč v ložnici nebo v obývacím pokoji.
 • Typ ubytování bilo 6 - max. obsazenost 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, malá ložnice s 2 lůžky nebo s palandou, koupelna s wc, zahrada.
 • Typ ubytování trilo 6 - max. obsazenost 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, koupelna s wc, zahrada.

Vybavení:

 • klimatizace (vybrané apartmány)
 • televize
 • lednice

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace - vybrané apartmány
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 200 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - 60 Euro/bilo A a B, 65 Euro/bilo C a 6, 70 Euro/trilo (povinný úklid kuchyňky, jinak poplatek 25 Euro)
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník, 2 lehátka nebo 2 křesílka, osušky za poplatek 220 Euro/týden v červnu a září a 320 Euro/týden v červenci a srpnu
 • ložní prádlo a ručníky - 13 Euro/osoba/výměna
 • dětská postýlka - 50 Euro/týden
 • zvířata - 80 Euro/týden

Punta Ala

Dovolenou s možností dlouhých vycházek nebo cykloturistiky ve městě i okolí od časného jara až do podzimu.

Punta Ala je přímořské malebné středisko v jižní části zátoky Follonica. Oblast patří do přírodní rezervace Maremma s písečnými plážemi a dunami, jež je raritou v oblasti. Díky ideální poloze v borovicových hájích a specifickému vlídnému klimatu, patří mezi místa s ideálními podmínkami pro klidnou dovolenou s možností dlouhých vycházek nebo cykloturistiky ve městě i okolí od časného jara až do podzimu.

Punta Ala nabízí spektrum sportovních možností, například trekking, bruslení, tenis, jízdu na horských kolech, plachtění, rybaření nebo windsurfing. Jde o klidné letovisko s bílými písčitými plážemi a pozvolným vstupem do moře. Doporučujeme klientům, jež hledají klidná a přírodní místa, jedná se o jedno z posledních, téměř zapomenutých malebných míst, jež si zachovalo původní ráz a nebylo ovlivněno masovou turistikou, díky stavebním omezením místní radnice

Průměrné venkovní měsíční teploty - Punta Ala

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 3 °C 12 °C 15 °C
Únor 3 °C 13 °C 14 °C
Březen 5 °C 15 °C 14 °C
Duben 7 °C 18 °C 16 °C
Květen 10 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 30 °C 23 °C
Srpen 17 °C 30 °C 25 °C
Září 15 °C 27 °C 24 °C
Říjen 11 °C 22 °C 21 °C
Listopad 7 °C 16 °C 18 °C
Prosinec 4 °C 13 °C 16 °C

Toskánsko

Je krajem historie, umění i přírodních krás. O původním etruském obyvatelstvu dodnes vypovídají etruské hradby a zbytky staveb. Oblast během středověku dlouho ovládalo město Pisa. Během staletí byli věčnými obchodními i mocenskými rivaly Florencie a Siena. Šlechtické paláce se v období městských států staly rájem pro mnohé významné renesanční umělce, jedním z největších mecenášů byl dvůr rodu Medici, kde pobýval například Galileo.

Toskánsko je známé svou typicky kopcovitou krajinou, s mnoha malebnými a starobylými vesnicemi a městečky. Kraj je místy zalesněný. Hustě zalidněný sever je hlavní průmyslovou zónou, zbytek regionu má přírodní charakter s mnoha historickými a uměleckými skvosty.

Pobřeží Toskánska je součástí Tyrhenské riviéry, která zahrnuje rozsáhlou oblast západního italského pobřeží, od severně položeného Livorna po hluboký jih, kde pomyslnou hranici mezi Tyrhenským a Středozemním mořem tvoří překrásný ostrov Sicílie. Charakter pobřeží je proměnlivý, počínaje Grosettem, přes město Civitavecchia, Ostia, Neapolský a Salernský záliv až po dramatické skalnaté pobřeží Kalábrie.

Tipy na výlet

 • CECINA - Acquavillage v Marina di Cecina
 • FOLLONICA - Acquapark
 • CARRARA - slavná především pro svůj mramor
 • FLORENCIE - kolébka renesance, historické centrum města zapsáno na seznam UNESCO
 • PISA - proslavená hlavně díky své šikmé věži na náměstí Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků)
 • SIENA - historické kulturní město s výborně zachovalým středověkým centrem, jež je zapsáno na seznam UNESCO

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Bilo A 4 bez klimatizaceBilo B 4 s klimatizacíBilo B 4 se zahradou a s klimatizacíBilo C 5Trilo 6
17.03. - 24.03.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
24.03. - 31.03.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
31.03. - 07.04.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
07.04. - 14.04.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
14.04. - 21.04.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
21.04. - 28.04.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 15 010 Kč14 710 Kč16 280 Kč15 960 Kč18 570 Kč18 200 Kč20 340 Kč19 940 Kč24 910 Kč24 420 KčObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 15 010 Kč14 710 Kč16 280 Kč15 960 Kč18 570 Kč18 200 Kč20 340 Kč19 940 Kč24 910 Kč24 420 KčObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 15 010 Kč14 710 Kč16 280 Kč15 960 Kč18 570 Kč18 200 Kč20 340 Kč19 940 Kč24 910 Kč24 420 KčObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 18 800 Kč18 430 Kč20 100 Kč19 700 Kč21 870 Kč21 440 Kč23 660 Kč23 190 Kč28 970 Kč28 400 KčObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 22 130 Kč21 690 Kč23 380 Kč22 920 Kč24 680 Kč24 190 Kč26 450 Kč25 930 Kč32 820 Kč32 170 KčObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 22 130 Kč21 690 Kč23 380 Kč22 920 Kč24 680 Kč24 190 Kč26 450 Kč25 930 Kč32 820 Kč32 170 KčObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 22 130 Kč21 690 Kč23 380 Kč22 920 Kč24 680 Kč24 190 Kč26 450 Kč25 930 Kč32 820 Kč32 170 KčObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 23 900 Kč23 430 Kč25 170 Kč24 670 Kč26 940 Kč26 410 Kč28 730 Kč28 160 Kč34 560 Kč33 870 KčObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 35 600 Kč34 890 Kč36 870 Kč36 140 Kč38 640 Kč37 870 Kč40 430 Kč39 630 Kč45 760 Kč44 850 KčObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 35 600 Kč34 890 Kč36 870 Kč36 140 Kč38 640 Kč37 870 Kč40 430 Kč39 630 Kč45 760 Kč44 850 KčObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 35 600 Kč34 890 Kč36 870 Kč36 140 Kč38 640 Kč37 870 Kč40 430 Kč39 630 Kč45 760 Kč44 850 KčObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 22 130 Kč21 690 Kč23 380 Kč22 920 Kč24 680 Kč24 190 Kč26 450 Kč25 930 Kč32 820 Kč32 170 KčObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 15 010 Kč14 710 Kč16 280 Kč15 960 Kč18 570 Kč18 200 Kč20 340 Kč19 940 Kč24 910 Kč24 420 KčObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
22.09. - 29.09.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat
29.09. - 06.10.2019 7 10 430 Kč10 230 Kč11 700 Kč11 470 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 270 Kč14 970 Kč20 100 Kč19 700 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací