Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Zima » Skirama Adamello Brenta 2017/2018 » Passo Tonale / Ponte di Legno » Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale


Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale

Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale
Wi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od sjezdovky: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 3 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Klikněte na náhled pro zvětšení

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají pro strávení své dovolené ubytování přímo na svahu a poblíž centra. Hotel poskytuje kvalitní ubytování, širokou nabídku služeb a jedinečný panoramatický výhled na hory. V restauraci servírují bohatý bufet, kde si vybere každý.

Poloha:

Starší hotel na klidném slunném místě má vynikající polohu, nachází se přímo na svahu, cca 100 m od lyžařských vleků a cca 100 m od centra městečka. Zastávka skibusu (zdarma) je u hotelu.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce s centrálním trezorem (za poplatek 12 Euro/týden), jídelna, bar, společenská místnost s televizí, herna, dětský koutek, úschovna lyží, disco pub, taverna, fotografické studio, studio krásy s možností masáží, sauny, vířivky (za poplatek) a parkoviště. Internetové připojení v hale zdarma. 

Klubová karta v ceně (v rámci této karty můžete využívat širokou nabídku služeb: denní a večerní zábava s různými představeními, uvítací nápoj, piano bar ve večerních hodinách, sportovní soutěže, fitness kurzy, skupinové tance, koktejlové hry, vstup do posilovny a disco pub, miniklub pro děti ve věku 3-12 let).

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Ubytování v jednoduše zařízených dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • fén
 • telefon

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí - cena na osobu
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet - v hotelové hale
 • parkoviště
 • nápoje - u večeří voda a domácí víno
 • skipas - 4, 5, 6 - ti denní Adamello Ski ve druhé části ceníku
 • klubová karta
 • skibus

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,30 Euro/os./den, děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma
 • garáž - na vyžádání za poplatek 10 Euro/noc

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně i večeře formou bufetu, nápoje u večeří (1/2 l vody a 1/4 l vína).

V tomto hotelu nabízíme i pobyt s plnou penzí, nabídku najdete zde.

Passo Tonale / Ponte di Legno

 • Vzdálenost z Prahy: 740 km
 • Vzdálenost z Brna: 840 km
 • Vzdálenost z Ostravy: 1010 km

Lyžařské středisko Passo Tonale / Ponte di Legno je součástí oblasti Val di Sole ležící na severozápadě Itálie. Jde o dynamické a moderně koncipované zimní centrum, kde najdete lyžařské tratě všech obtížností a po celou sezonu obvykle i vynikající sněhové podmínky pro báječné lyžování.

Sjezdové tratě

Středisko nabízí téměř 70 km sjezdovek, přepravu zajišťuje třicítka lanovek s hodinovou kapacitou 30.000 osob, lyžování si tu opravdu užijete. Velmi výkonná je i nová sedačka na ledovec Presena (3016 m.n.m.), který je mimořádně oblíbený nejen kvůli možnosti celoročního lyžování na dokonale udržované trati, ale v jarních měsících i kvůli slunci. Výborná pro lyžování je také ostrá černá sjezdovka Paradiso s převýšením přes 700 m vedoucí ze sedla Passo Paradiso (2585 m.n.m.). Další sjezdové tratě na protějším širokém jižním svahu vyhovují především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům. Passo Tonale (1883 m.n.m.) patří ke střediskům, která splní očekávání všech výkonnostních i věkových kategorií a kde si každý lyžař najde svoji oblíbenou trať.

Noční lyžování je od poloviny prosince v úterý a ve čtvrtek na sjezdovce Valena od 20:30 do 23:00 hod. Noční lyžování je zahrnuto v ceně týdenní permanentky, pokud skipas nemáte, cena je 10 Euro/os.

Program pro děti - oblast Passo Tonale je oblíbená především u rodin s dětmi. Středisko je zaměřené na zábavu malých návštěvníků.

 • Passo Tonale - vždy ve čtvrtky od poloviny ledna do konce března od 17:30 hod. u tažného koberce "Tubbo"
 • Ponte di Legno - vždy ve středu u dětského vleku "Cida".

Program vedou instruktoři, malování tváří, tanec, dětské disciplíny, soutěže, hudba, občerstvení.

Okolní střediska

Pod Passo Tonale se nachází malebné alpské městečko Ponte di Legno (1257 m.n.m.) ideální pro zimní dovolenou. Severní svahy nad městečkem zčásti pokrývají lesy, díky tomu zde naleznou skvělé podmínky pro lyžování především náročnější lyžaři, kteří při sjezdu zdolávají úctyhodné převýšení téměř 900 metrů. Obě lyžařská střediska jsou propojena sjezdovou tratí Pegra, která Vás zaveze přímo k začátku nové sedačkové lanovky ze Sozzine k vrcholku Corno D´Aola. Nová kabinová lanovka Sozzine propojuje také Ponte di Legno a Passo Tonale, na druhou stranu vede sedačková lanovka do části Temú, kde se rozprostírají další sjezdové tratě o celkové délce zhruba 10 km.

Kromě kvalitních lyžařských tratí čeká na klienty výběr ze širokého spektra nabídek kulturního a sportovního vyžití – restaurace, bary, diskotéky, kluziště i bazén.

Informace o středisku:

 • 1121 - 3069 m.n.m.
 • 64 km sjezdových tratí v rámci skipasu Adamello ski (u Superskiramy je to 380 km sjezdovek)
 • 7 černých (10 km), 26 červených (41 km), 9 modrých (14 km)
 • 30 tažných zařízení: 4 kabiny, 19 sedaček, 4 vleků, 2 dětské koberce
 • 1x snowpark v Passo Tonale
 • 100 km uměle zasněžovaných tratí
 • 39 km sjezdů volným terénem
 • 43 km běžeckých tratí

Další možnosti sportů a zábavy

 • plavecký bazén, sauna, pára, tělocvična – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • bruslařské kluziště vedle hotelu Savoia v Passo Tonale nebo u baru Brescia v Ponte di Legno, paragliding – Ponte di legno
 • lyžařské školy a školičky – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • diskotéky – Passo Tonale

Skirama Adamello Brenta

Skirama Adamello Brenta nebo také Val di Sole (Slunečné údolí) se rozprostírá na rozhraní severoitalských provincií Trentino a Lombardie a svou rozlohou patří k nejrozsáhlejším a tedy i k nejvyhledávanějším lyžařským oblastem Dolomit. Tento nekonečně rozlehlý skiareál zahrnuje šest samostatných lyžařských středisek: Passo Tonale / Ponte di Legno, Folgarida / Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Monte Bondone, Paganella, Pejo a Folgaria / Lavarone. Střediska jsou většinou propojena lanovkami a celá oblast disponuje víc než 140 přepravními zařízeními s hodinovou kapacitou 80.000 osob.

Jméno Val di Sole dali oblasti Keltové, kteří si oblíbili zdejší termální prameny – ty zde najdete i dnes. Jak už název naznačuje, milovníci kvalitních moderních sjezdařských terénů mohou počítat s převažujícím krásným slunečným počasím. V posledních letech se užívá spíše názvu Skirama Adamello Dolomiti Brenta. Na své si zde určitě přijdou i vyznavači běžkařských stop, zejména u Madonny di Campiglio, stejně jako stoupenci dalších forem aktivního odpočinku, protože tato oblast je vhodná pro všechny druhy turistiky.

Sjezdové tratě

Návštěvníci zde mají dohromady k dispozici přes 340 km sjezdových tratí všech náročností, od nejjednodušší, až po tu nejčernější. Sjezdovky jsou vždy pokryté přírodním nebo technickým sněhem a mají obvykle punc nejvyšší kvality. Vrcholem nabídky je ledovec Presena táhnoucí se z nadmořské výšky 3018 m, na němž se dá lyžovat po celý rok. Díky neustálé modernizaci přepravní sítě, systémů umělého zasněžování a také cenové dostupnosti se Val di Sole dostalo v minulých letech do čela nejnavštěvovanějších lyžařských oblastí Itálie.

Seznam středisek

Passo Tonale / Ponte di LegnoFolgarida / MarillevaMadonna di CampiglioPinzoloMonte BondonePaganella, Pejo a Folgaria / Lavarone.

Skipasy a permanentky

Každé středisko má sice svou místní permanentku, můžete si ale pořídit i různě kombinované typy skipasů či využít skipas pro celou oblast Super Skirama, který vám zajistí neomezený přístup na svahy všech středisek oblasti. V rámci tohoto skipasu lze vyzkoušet i sjezdové tratě 50 km vzdáleného střediska Paganella či Folgariu nebo Monte Bondone. Navíc si můžete zalyžovat i na proslulé sjezdovce závodů Světového poháru, známé 3-Tre.


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
SKIDospělý 1./2. postel bez skipasuDospělý 3. postel bez skipasuDospělý 4. postel bez skipasuDítě 8-15,9 let 3. postel bez skipasu -Dítě 8-15,9 let 4. postel bez skipasu
09.12. - 23.12.2017 (*) 3 33 990 Kč3 940 Kč1 990 Kč1 970 Kč2 790 Kč2 750 Kč1 990 Kč1 970 Kč2 790 Kč2 750 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 4 35 290 Kč5 220 Kč2 690 Kč2 650 Kč3 690 Kč3 640 Kč2 690 Kč2 650 Kč3 690 Kč3 640 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 5 46 590 Kč6 500 Kč3 290 Kč3 250 Kč4 590 Kč4 530 Kč3 290 Kč3 250 Kč4 590 Kč4 530 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 6 57 890 Kč7 780 Kč3 990 Kč3 940 Kč5 590 Kč5 510 Kč3 990 Kč3 940 Kč5 590 Kč5 510 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 7 69 190 Kč9 060 Kč4 590 Kč4 530 Kč6 490 Kč6 400 Kč4 590 Kč4 530 Kč6 490 Kč6 400 KčObjednat
23.12. - 30.12.2017 (*) 7 612 490 Kč12 310 Kč6 290 Kč6 200 Kč8 690 Kč8 560 Kč6 290 Kč6 200 Kč8 690 Kč8 560 KčObjednat
30.12. - 06.01.2018 (*) 7 622 090 Kč21 760 Kč11 090 Kč10 930 Kč15 490 Kč15 260 Kč11 090 Kč10 930 Kč15 490 Kč15 260 KčObjednat
06.01. - 13.01.2018 (*) 7 610 490 Kč10 340 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 KčObjednat
13.01. - 20.01.2018 (*) 7 610 490 Kč10 340 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 KčObjednat
20.01. - 27.01.2018 (*) 7 610 490 Kč10 340 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 KčObjednat
27.01. - 03.02.2018 (*) 7 611 890 Kč11 720 Kč5 990 Kč5 910 Kč8 390 Kč8 270 Kč5 990 Kč5 910 Kč8 390 Kč8 270 KčObjednat
03.02. - 10.02.2018 (*) 7 613 690 Kč13 490 Kč6 890 Kč6 790 Kč9 590 Kč9 450 Kč6 890 Kč6 790 Kč9 590 Kč9 450 KčObjednat
10.02. - 17.02.2018 (*) 7 614 890 Kč14 670 Kč7 490 Kč7 380 Kč10 490 Kč10 340 Kč7 490 Kč7 380 Kč10 490 Kč10 340 KčObjednat
17.02. - 24.02.2018 (*) 7 613 690 Kč13 490 Kč6 890 Kč6 790 Kč9 590 Kč9 450 Kč6 890 Kč6 790 Kč9 590 Kč9 450 KčObjednat
24.02. - 03.03.2018 (*) 7 611 890 Kč11 720 Kč5 990 Kč5 910 Kč8 390 Kč8 270 Kč5 990 Kč5 910 Kč8 390 Kč8 270 KčObjednat
03.03. - 10.03.2018 (*) 7 611 890 Kč11 720 Kč5 990 Kč5 910 Kč8 390 Kč8 270 Kč5 990 Kč5 910 Kč8 390 Kč8 270 KčObjednat
10.03. - 17.03.2018 (*) 7 610 490 Kč10 340 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 KčObjednat
17.03. - 24.03.2018 (*) 7 610 490 Kč10 340 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 KčObjednat
24.03. - 31.03.2018 (*) 7 610 490 Kč10 340 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 Kč5 290 Kč5 220 Kč7 290 Kč7 190 KčObjednat
TermínPočet
nocí
SKIDítě 3-7,9 let 3. postel bez skipasuDítě 3-7,9 let 4. postel bez skipasuDospělý 1./2. postel se skipasemDospělý 3. postel se skipasemDospělý 4. postel se skipasem
09.12. - 23.12.2017 (*) 3 3zdarma2 790 Kč2 750 Kč5 590 Kč5 510 Kč3 690 Kč3 640 Kč4 390 Kč4 330 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 4 3zdarma3 690 Kč3 640 Kč6 890 Kč6 790 Kč4 290 Kč4 230 Kč5 290 Kč5 220 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 5 4zdarma4 590 Kč4 530 Kč8 390 Kč8 270 Kč5 090 Kč5 020 Kč6 390 Kč6 300 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 6 5zdarma5 590 Kč5 510 Kč9 890 Kč9 750 Kč5 990 Kč5 910 Kč7 490 Kč7 380 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 7 6zdarma6 490 Kč6 400 Kč11 490 Kč11 320 Kč6 890 Kč6 790 Kč8 790 Kč8 660 KčObjednat
23.12. - 30.12.2017 (*) 7 6zdarma8 690 Kč8 560 Kč17 790 Kč17 530 Kč11 590 Kč11 420 Kč14 090 Kč13 880 KčObjednat
30.12. - 06.01.2018 (*) 7 6zdarma15 490 Kč15 260 Kč27 490 Kč27 080 Kč16 490 Kč16 250 Kč20 890 Kč20 580 KčObjednat
06.01. - 13.01.2018 (*) 7 6zdarma7 290 Kč7 190 Kč14 590 Kč14 380 Kč9 390 Kč9 250 Kč11 490 Kč11 320 KčObjednat
13.01. - 20.01.2018 (*) 7 6zdarma7 290 Kč7 190 Kč14 590 Kč14 380 Kč9 390 Kč9 250 Kč11 490 Kč11 320 KčObjednat
20.01. - 27.01.2018 (*) 7 6zdarma7 290 Kč7 190 Kč14 590 Kč14 380 Kč9 390 Kč9 250 Kč11 490 Kč11 320 KčObjednat
27.01. - 03.02.2018 (*) 7 6zdarma8 390 Kč8 270 Kč16 290 Kč16 050 Kč10 290 Kč10 140 Kč12 690 Kč12 500 KčObjednat
03.02. - 10.02.2018 (*) 7 6zdarma9 590 Kč9 450 Kč18 790 Kč18 510 Kč11 990 Kč11 820 Kč14 690 Kč14 470 KčObjednat
10.02. - 17.02.2018 (*) 7 6zdarma10 490 Kč10 340 Kč20 290 Kč19 990 Kč12 790 Kč12 600 Kč15 790 Kč15 560 KčObjednat
17.02. - 24.02.2018 (*) 7 6zdarma9 590 Kč9 450 Kč19 090 Kč18 810 Kč12 190 Kč12 010 Kč14 990 Kč14 770 KčObjednat
24.02. - 03.03.2018 (*) 7 6zdarma8 390 Kč8 270 Kč17 290 Kč17 040 Kč11 390 Kč11 220 Kč13 790 Kč13 590 KčObjednat
03.03. - 10.03.2018 (*) 7 6zdarma8 390 Kč8 270 Kč17 290 Kč17 040 Kč11 390 Kč11 220 Kč13 790 Kč13 590 KčObjednat
10.03. - 17.03.2018 (*) 7 6zdarma7 290 Kč7 190 Kč15 290 Kč15 070 Kč10 090 Kč9 940 Kč12 190 Kč12 010 KčObjednat
17.03. - 24.03.2018 (*) 7 6zdarma7 290 Kč7 190 Kč14 590 Kč14 380 Kč9 390 Kč9 250 Kč11 490 Kč11 320 KčObjednat
24.03. - 31.03.2018 (*) 7 6zdarma7 290 Kč7 190 Kč14 090 Kč13 880 Kč8 890 Kč8 760 Kč10 990 Kč10 830 KčObjednat
TermínPočet
nocí
SKIDítě 8-15,9 let 3. postel se skipasemDítě 8-15,9 let 4. postel se skipasemDítě 3-7,9 let 3. postel se skipasemDítě 3-7,9 let 4. postel se skipasemDítě 0-2,9 let 3./4. postel
09.12. - 23.12.2017 (*) 3 33 690 Kč3 640 Kč4 390 Kč4 330 Kčzdarma2 790 Kč2 750 KčzdarmaObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 4 34 290 Kč4 230 Kč5 290 Kč5 220 Kčzdarma3 690 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 5 45 090 Kč5 020 Kč6 390 Kč6 300 Kčzdarma4 590 Kč4 530 KčzdarmaObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 6 55 990 Kč5 910 Kč7 490 Kč7 380 Kčzdarma5 590 Kč5 510 KčzdarmaObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 7 66 890 Kč6 790 Kč8 790 Kč8 660 Kčzdarma6 490 Kč6 400 KčzdarmaObjednat
23.12. - 30.12.2017 (*) 7 610 490 Kč10 340 Kč12 990 Kč12 800 Kčzdarma8 690 Kč8 560 KčzdarmaObjednat
30.12. - 06.01.2018 (*) 7 615 290 Kč15 070 Kč19 690 Kč19 400 Kčzdarma15 490 Kč15 260 KčzdarmaObjednat
06.01. - 13.01.2018 (*) 7 68 190 Kč8 070 Kč10 190 Kč10 040 Kčzdarma7 290 Kč7 190 KčzdarmaObjednat
13.01. - 20.01.2018 (*) 7 68 190 Kč8 070 Kč10 190 Kč10 040 Kčzdarma7 290 Kč7 190 KčzdarmaObjednat
20.01. - 27.01.2018 (*) 7 68 190 Kč8 070 Kč10 190 Kč10 040 Kčzdarma7 290 Kč7 190 KčzdarmaObjednat
27.01. - 03.02.2018 (*) 7 68 990 Kč8 860 Kč11 390 Kč11 220 Kčzdarma8 390 Kč8 270 KčzdarmaObjednat
03.02. - 10.02.2018 (*) 7 610 690 Kč10 530 Kč13 390 Kč13 190 Kčzdarma9 590 Kč9 450 KčzdarmaObjednat
10.02. - 17.02.2018 (*) 7 611 690 Kč11 520 Kč14 690 Kč14 470 Kčzdarma10 490 Kč10 340 KčzdarmaObjednat
17.02. - 24.02.2018 (*) 7 611 090 Kč10 930 Kč13 790 Kč13 590 Kčzdarma9 590 Kč9 450 KčzdarmaObjednat
24.02. - 03.03.2018 (*) 7 610 190 Kč10 040 Kč12 590 Kč12 410 Kčzdarma8 390 Kč8 270 KčzdarmaObjednat
03.03. - 10.03.2018 (*) 7 610 190 Kč10 040 Kč12 590 Kč12 410 Kčzdarma8 390 Kč8 270 KčzdarmaObjednat
10.03. - 17.03.2018 (*) 7 68 590 Kč8 470 Kč10 690 Kč10 530 Kčzdarma7 290 Kč7 190 KčzdarmaObjednat
17.03. - 24.03.2018 (*) 7 68 190 Kč8 070 Kč10 190 Kč10 040 Kčzdarma7 290 Kč7 190 KčzdarmaObjednat
24.03. - 31.03.2018 (*) 7 68 090 Kč7 970 Kč10 090 Kč9 940 Kčzdarma7 290 Kč7 190 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás