Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale | Italia Travel

Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale

Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale
Wi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od sjezdovky: <100 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 8 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Klikněte na náhled pro zvětšení

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají pro strávení své dovolené ubytování u svahu a poblíž centra. Hotel poskytuje kvalitní ubytování, širokou nabídku služeb a jedinečný panoramatický výhled na hory. V restauraci servírují bohatý bufet, kde si vybere každý.

Poloha:

Starší hotel na klidném slunném místě má vynikající polohu, nachází se přímo na svahu, cca 100 m od lyžařských vleků a cca 100 m od centra městečka. Zastávka skibusu (zdarma) je u hotelu.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, výtah, jídelna, bar, společenská místnost s televizí, herna, dětský koutek, úschovna lyží, disco pub, taverna, bazar, fotografické studio, studio krásy s možností masáží, sauny, vířivky a parkoviště. 

Klubová karta v ceně (v rámci této karty můžete využívat širokou nabídku služeb: denní a večerní zábava s různými představeními, uvítací nápoj, piano bar ve večerních hodinách, sportovní soutěže, fitness kurzy, skupinové tance, koktejlové hry, vstup do posilovny a disco pub, miniklub pro děti ve věku 3-12 let).

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Ubytování v jednoduše zařízených dvoulůžkových pokojích s krásným výhledem s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • fén
 • telefon
 • trezor
 • WiFi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí - cena na osobu
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • nápoje - u večeří voda a domácí víno
 • animace/miniclub pro děti
 • skipas - Adamello Ski ve druhé části ceníku
 • klubová karta
 • skibus
 • štědrovečerní večeře
 • silvestrovská večeře

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,30 Euro/os./den, děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • wellness - solárium, sauna, vířivka, masáže
 • dětská postýlka - na vyžádání 10 Euro/noc
 • garáž - na vyžádání za poplatek 10 Euro/noc

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně i večeře formou bufetu, nápoje u večeří (1/2 l vody a 1/4 l vína).

Passo Tonale / Ponte di Legno

 • Vzdálenost z Prahy: 740 km
 • Vzdálenost z Brna: 840 km
 • Vzdálenost z Ostravy: 1010 km

Lyžařské středisko Passo Tonale / Ponte di Legno je součástí oblasti Val di Sole ležící na severozápadě Itálie. Jde o dynamické a moderně koncipované zimní centrum, kde najdete lyžařské tratě všech obtížností a po celou sezonu obvykle i vynikající sněhové podmínky pro báječné lyžování.

Sjezdové tratě

Středisko nabízí téměř 70 km sjezdovek, přepravu zajišťuje třicítka lanovek s hodinovou kapacitou 30.000 osob, lyžování si tu opravdu užijete. Velmi výkonná je i nová sedačka na ledovec Presena (3016 m.n.m.), který je mimořádně oblíbený nejen kvůli možnosti celoročního lyžování na dokonale udržované trati, ale v jarních měsících i kvůli slunci. Výborná pro lyžování je také ostrá černá sjezdovka Paradiso s převýšením přes 700 m vedoucí ze sedla Passo Paradiso (2585 m.n.m.). Další sjezdové tratě na protějším širokém jižním svahu vyhovují především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům. Passo Tonale (1883 m.n.m.) patří ke střediskům, která splní očekávání všech výkonnostních i věkových kategorií a kde si každý lyžař najde svoji oblíbenou trať.

Noční lyžování je od poloviny prosince v úterý a ve čtvrtek na sjezdovce Valena od 20:30 do 23:00 hod. Noční lyžování je zahrnuto v ceně týdenní permanentky, pokud skipas nemáte, cena je 10 Euro/os.

Program pro děti - oblast Passo Tonale je oblíbená především u rodin s dětmi. Středisko je zaměřené na zábavu malých návštěvníků.

 • Passo Tonale - vždy ve čtvrtky od poloviny ledna do konce března od 17:30 hod. u tažného koberce "Tubbo"
 • Ponte di Legno - vždy ve středu u dětského vleku "Cida".

Program vedou instruktoři, malování tváří, tanec, dětské disciplíny, soutěže, hudba, občerstvení.

Okolní střediska

Pod Passo Tonale se nachází malebné alpské městečko Ponte di Legno (1257 m.n.m.) ideální pro zimní dovolenou. Severní svahy nad městečkem zčásti pokrývají lesy, díky tomu zde naleznou skvělé podmínky pro lyžování především náročnější lyžaři, kteří při sjezdu zdolávají úctyhodné převýšení téměř 900 metrů. Obě lyžařská střediska jsou propojena sjezdovou tratí Pegra, která Vás zaveze přímo k začátku nové sedačkové lanovky ze Sozzine k vrcholku Corno D´Aola. Nová kabinová lanovka Sozzine propojuje také Ponte di Legno a Passo Tonale, na druhou stranu vede sedačková lanovka do části Temú, kde se rozprostírají další sjezdové tratě o celkové délce zhruba 10 km.

Kromě kvalitních lyžařských tratí čeká na klienty výběr ze širokého spektra nabídek kulturního a sportovního vyžití – restaurace, bary, diskotéky, kluziště i bazén.

Informace o středisku:

 • 1121 - 3069 m.n.m.
 • 64 km sjezdových tratí v rámci skipasu Adamello ski (u Superskiramy je to 380 km sjezdovek)
 • 7 černých (10 km), 26 červených (41 km), 9 modrých (14 km)
 • 30 tažných zařízení: 4 kabiny, 19 sedaček, 4 vleků, 2 dětské koberce
 • 1x snowpark v Passo Tonale
 • 100 km uměle zasněžovaných tratí
 • 39 km sjezdů volným terénem
 • 43 km běžeckých tratí

Další možnosti sportů a zábavy

 • plavecký bazén, sauna, pára, tělocvična – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • bruslařské kluziště vedle hotelu Savoia v Passo Tonale nebo u baru Brescia v Ponte di Legno, paragliding – Ponte di legno
 • lyžařské školy a školičky – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • diskotéky – Passo Tonale

Skirama Adamello Brenta

Skirama Adamello Brenta nebo také Val di Sole (Slunečné údolí) se rozprostírá na rozhraní severoitalských provincií Trentino a Lombardie a svou rozlohou patří k nejrozsáhlejším a tedy i k nejvyhledávanějším lyžařským oblastem Dolomit. Tento nekonečně rozlehlý skiareál zahrnuje šest samostatných lyžařských středisek: Passo Tonale / Ponte di Legno, Folgarida / Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Monte Bondone, Paganella, Pejo a Folgaria / Lavarone. Střediska jsou většinou propojena lanovkami a celá oblast disponuje víc než 140 přepravními zařízeními s hodinovou kapacitou 80.000 osob.

Jméno Val di Sole dali oblasti Keltové, kteří si oblíbili zdejší termální prameny – ty zde najdete i dnes. Jak už název naznačuje, milovníci kvalitních moderních sjezdařských terénů mohou počítat s převažujícím krásným slunečným počasím. V posledních letech se užívá spíše názvu Skirama Adamello Dolomiti Brenta. Na své si zde určitě přijdou i vyznavači běžkařských stop, zejména u Madonny di Campiglio, stejně jako stoupenci dalších forem aktivního odpočinku, protože tato oblast je vhodná pro všechny druhy turistiky.

Sjezdové tratě

Návštěvníci zde mají dohromady k dispozici přes 340 km sjezdových tratí všech náročností, od nejjednodušší, až po tu nejčernější. Sjezdovky jsou vždy pokryté přírodním nebo technickým sněhem a mají obvykle punc nejvyšší kvality. Vrcholem nabídky je ledovec Presena táhnoucí se z nadmořské výšky 3018 m, na němž se dá lyžovat po celý rok. Díky neustálé modernizaci přepravní sítě, systémů umělého zasněžování a také cenové dostupnosti se Val di Sole dostalo v minulých letech do čela nejnavštěvovanějších lyžařských oblastí Itálie.

Seznam středisek

Passo Tonale / Ponte di LegnoFolgarida / MarillevaMadonna di CampiglioPinzoloMonte BondonePaganella, Pejo a Folgaria / Lavarone.

Skipasy a permanentky

Každé středisko má sice svou místní permanentku, můžete si ale pořídit i různě kombinované typy skipasů či využít skipas pro celou oblast Super Skirama, který vám zajistí neomezený přístup na svahy všech středisek oblasti. V rámci tohoto skipasu lze vyzkoušet i sjezdové tratě 50 km vzdáleného střediska Paganella či Folgariu nebo Monte Bondone. Navíc si můžete zalyžovat i na proslulé sjezdovce závodů Světového poháru, známé 3-Tre.


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 10. 2018

TermínPočet
nocí
SKIOsoba 1./2. postel bez skipasuOsoba 3. postel bez skipasuOsoba 4. postel bez skipasuDítě 8-15,9 let 3. postel bez skipasuDítě 8-15,9 let 4. postel bez skipasu
09.12. - 22.12.2018 (*) 3 33 960 Kč3 890 Kč1 980 Kč1 950 Kč2 790 Kč2 740 Kč1 980 Kč1 950 Kč2 790 Kč2 740 KčObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 4 35 280 Kč5 180 Kč2 660 Kč2 610 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 660 Kč2 610 Kč3 700 Kč3 630 KčObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 5 46 610 Kč6 480 Kč3 310 Kč3 250 Kč4 630 Kč4 540 Kč3 310 Kč3 250 Kč4 630 Kč4 540 KčObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 6 57 930 Kč7 780 Kč3 960 Kč3 890 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 960 Kč3 890 Kč5 540 Kč5 430 KčObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 7 69 260 Kč9 080 Kč4 630 Kč4 540 Kč6 480 Kč6 360 Kč4 630 Kč4 540 Kč6 480 Kč6 360 KčObjednat
22.12. - 29.12.2018 (*) 7 612 410 Kč12 170 Kč6 220 Kč6 100 Kč8 690 Kč8 520 Kč6 220 Kč6 100 Kč8 690 Kč8 520 KčObjednat
29.12. - 05.01.2019 (*) 7 622 160 Kč21 720 Kč11 080 Kč10 860 Kč15 500 Kč15 190 Kč11 080 Kč10 860 Kč15 500 Kč15 190 KčObjednat
05.01. - 12.01.2019 (*) 7 610 950 Kč10 740 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 KčObjednat
12.01. - 19.01.2019 (*) 7 610 950 Kč10 740 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 KčObjednat
19.01. - 26.01.2019 (*) 7 610 950 Kč10 740 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 KčObjednat
26.01. - 02.02.2019 (*) 7 610 950 Kč10 740 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 KčObjednat
02.02. - 09.02.2019 (*) 7 612 410 Kč12 170 Kč6 220 Kč6 100 Kč8 690 Kč8 520 Kč6 220 Kč6 100 Kč8 690 Kč8 520 KčObjednat
09.02. - 16.02.2019 (*) 7 612 410 Kč12 170 Kč6 220 Kč6 100 Kč8 690 Kč8 520 Kč6 220 Kč6 100 Kč8 690 Kč8 520 KčObjednat
16.02. - 23.02.2019 (*) 7 613 630 Kč13 360 Kč6 820 Kč6 690 Kč9 550 Kč9 360 Kč6 820 Kč6 690 Kč9 550 Kč9 360 KčObjednat
23.02. - 02.03.2019 (*) 7 614 620 Kč14 330 Kč7 310 Kč7 170 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 Kč10 220 Kč10 020 KčObjednat
02.03. - 09.03.2019 (*) 7 614 620 Kč14 330 Kč7 310 Kč7 170 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 Kč10 220 Kč10 020 KčObjednat
09.03. - 16.03.2019 (*) 7 610 950 Kč10 740 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 KčObjednat
16.03. - 23.03.2019 (*) 7 610 950 Kč10 740 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 KčObjednat
23.03. - 30.03.2019 (*) 7 610 950 Kč10 740 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 KčObjednat
30.03. - 06.04.2019 (*) 7 610 950 Kč10 740 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 490 Kč5 390 Kč7 670 Kč7 520 KčObjednat
TermínPočet
nocí
SKIDítě 3-7,9 let 3. postel bez skipasuDítě 3-7,9 let 4. postel bez skipasuOsoba 1./2. postel se skipasemOsoba 3. postel se skipasemOsoba 4. postel se skipasem
09.12. - 22.12.2018 (*) 3 3zdarma2 790 Kč2 740 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 640 Kč3 570 Kč4 450 Kč4 370 KčObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 4 3zdarma3 700 Kč3 630 Kč6 950 Kč6 820 Kč4 320 Kč4 240 Kč5 360 Kč5 260 KčObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 5 4zdarma4 630 Kč4 540 Kč8 430 Kč8 270 Kč5 130 Kč5 030 Kč6 450 Kč6 330 KčObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 6 5zdarma5 540 Kč5 430 Kč9 960 Kč9 770 Kč5 980 Kč5 870 Kč7 570 Kč7 420 KčObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 7 6zdarma6 480 Kč6 360 Kč11 550 Kč11 320 Kč6 920 Kč6 790 Kč8 770 Kč8 600 KčObjednat
22.12. - 29.12.2018 (*) 7 6zdarma8 690 Kč8 520 Kč17 530 Kč17 180 Kč11 310 Kč11 090 Kč13 810 Kč13 540 KčObjednat
29.12. - 05.01.2019 (*) 7 6zdarma15 500 Kč15 190 Kč27 750 Kč27 200 Kč16 670 Kč16 340 Kč21 090 Kč20 670 KčObjednat
05.01. - 12.01.2019 (*) 7 6zdarma7 670 Kč7 520 Kč15 110 Kč14 810 Kč9 620 Kč9 430 Kč11 810 Kč11 580 KčObjednat
12.01. - 19.01.2019 (*) 7 6zdarma7 670 Kč7 520 Kč15 110 Kč14 810 Kč9 620 Kč9 430 Kč11 810 Kč11 580 KčObjednat
19.01. - 26.01.2019 (*) 7 6zdarma7 670 Kč7 520 Kč15 110 Kč14 810 Kč9 620 Kč9 430 Kč11 810 Kč11 580 KčObjednat
26.01. - 02.02.2019 (*) 7 6zdarma7 670 Kč7 520 Kč15 730 Kč15 420 Kč10 250 Kč10 050 Kč12 460 Kč12 220 KčObjednat
02.02. - 09.02.2019 (*) 7 6zdarma8 690 Kč8 520 Kč17 610 Kč17 260 Kč11 390 Kč11 170 Kč13 890 Kč13 620 KčObjednat
09.02. - 16.02.2019 (*) 7 6zdarma8 690 Kč8 520 Kč17 840 Kč17 490 Kč11 650 Kč11 420 Kč14 120 Kč13 840 KčObjednat
16.02. - 23.02.2019 (*) 7 6zdarma9 550 Kč9 360 Kč19 060 Kč18 680 Kč12 250 Kč12 010 Kč14 980 Kč14 690 KčObjednat
23.02. - 02.03.2019 (*) 7 6zdarma10 220 Kč10 020 Kč20 050 Kč19 650 Kč12 740 Kč12 490 Kč15 660 Kč15 350 KčObjednat
02.03. - 09.03.2019 (*) 7 6zdarma10 220 Kč10 020 Kč20 050 Kč19 650 Kč12 740 Kč12 490 Kč15 660 Kč15 350 KčObjednat
09.03. - 16.03.2019 (*) 7 6zdarma7 670 Kč7 520 Kč15 810 Kč15 500 Kč10 350 Kč10 150 Kč12 540 Kč12 290 KčObjednat
16.03. - 23.03.2019 (*) 7 6zdarma7 670 Kč7 520 Kč15 530 Kč15 220 Kč10 040 Kč9 840 Kč12 220 Kč11 980 KčObjednat
23.03. - 30.03.2019 (*) 7 6zdarma7 670 Kč7 520 Kč14 590 Kč14 300 Kč9 100 Kč8 920 Kč11 310 Kč11 090 KčObjednat
30.03. - 06.04.2019 (*) 7 6zdarma7 670 Kč7 520 Kč14 380 Kč14 100 Kč8 900 Kč8 730 Kč11 080 Kč10 860 KčObjednat
TermínPočet
nocí
SKIDítě 8-15,9 let 3. postel se skipasemDítě 8-15,9 let 4. postel se skipasemDítě 3-7,9 let 3. postel se skipasemDítě 3-7,9 let 4. postel se skipasemDítě 0-2,9 let 3./4. postel
09.12. - 22.12.2018 (*) 3 33 640 Kč3 570 Kč4 450 Kč4 370 Kčzdarma2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 4 34 320 Kč4 240 Kč5 360 Kč5 260 Kčzdarma3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 5 45 130 Kč5 030 Kč6 450 Kč6 330 Kčzdarma4 630 Kč4 540 KčzdarmaObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 6 55 980 Kč5 870 Kč7 570 Kč7 420 Kčzdarma5 540 Kč5 430 KčzdarmaObjednat
09.12. - 22.12.2018 (*) 7 66 920 Kč6 790 Kč8 770 Kč8 600 Kčzdarma6 480 Kč6 360 KčzdarmaObjednat
22.12. - 29.12.2018 (*) 7 69 960 Kč9 770 Kč12 430 Kč12 190 Kčzdarma8 690 Kč8 520 KčzdarmaObjednat
29.12. - 05.01.2019 (*) 7 615 500 Kč15 190 Kč19 920 Kč19 530 Kčzdarma15 500 Kč15 190 KčzdarmaObjednat
05.01. - 12.01.2019 (*) 7 68 510 Kč8 340 Kč10 690 Kč10 480 Kčzdarma7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
12.01. - 19.01.2019 (*) 7 68 510 Kč8 340 Kč10 690 Kč10 480 Kčzdarma7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
19.01. - 26.01.2019 (*) 7 68 510 Kč8 340 Kč10 690 Kč10 480 Kčzdarma7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
26.01. - 02.02.2019 (*) 7 68 970 Kč8 800 Kč11 160 Kč10 940 Kčzdarma7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
02.02. - 09.02.2019 (*) 7 610 120 Kč9 920 Kč12 590 Kč12 340 Kčzdarma8 690 Kč8 520 KčzdarmaObjednat
09.02. - 16.02.2019 (*) 7 610 510 Kč10 300 Kč12 980 Kč12 730 Kčzdarma8 690 Kč8 520 KčzdarmaObjednat
16.02. - 23.02.2019 (*) 7 611 110 Kč10 890 Kč13 840 Kč13 570 Kčzdarma9 550 Kč9 360 KčzdarmaObjednat
23.02. - 02.03.2019 (*) 7 611 600 Kč11 370 Kč14 510 Kč14 220 Kčzdarma10 220 Kč10 020 KčzdarmaObjednat
02.03. - 09.03.2019 (*) 7 611 600 Kč11 370 Kč14 510 Kč14 220 Kčzdarma10 220 Kč10 020 KčzdarmaObjednat
09.03. - 16.03.2019 (*) 7 68 900 Kč8 730 Kč11 080 Kč10 860 Kčzdarma7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
16.03. - 23.03.2019 (*) 7 68 820 Kč8 650 Kč11 000 Kč10 780 Kčzdarma7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
23.03. - 30.03.2019 (*) 7 68 220 Kč8 060 Kč10 400 Kč10 200 Kčzdarma7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
30.03. - 06.04.2019 (*) 7 68 900 Kč8 730 Kč11 080 Kč10 860 Kčzdarma7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací