Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Zima » Skirama Adamello Brenta 2017/2018 » Passo Tonale / Ponte di Legno » Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale


Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale

Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale
BazénWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od sjezdovky: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Klikněte na náhled pro zvětšení

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají pro strávení své dovolené hotel jak poblíž sjezdovky, tak poblíž centra. Velmi kvalitní ubytování s výbornou kuchyní.

Společenské vyžití a zábava:

Ve středisku Tonale najdete veškeré obchody, restaurace, pizzerie, bary a kavárny, půjčovny lyží a snowboardů, lyžařskou školu.

Poloha:

Hotel se nachází 100 m od centra a 350 m od skiareálu Tonale/Ponte di Legno. Zastávka skibusu 50 m. Vzájemně propojené lyžařské areály Tonale (se středně náročnými terény) a Ponte di Legno (s obtížnějšími terény) nabízí velmi atraktivní lyžování pro každého. Garancí téměř celoročního lyžování je i ledovec Presena (3.016 m), který zaručuje kvalitní sníh i v jarním období. Náročnější lyžaři můžou vyzkoušet černou sjezdovku, která vede z Passo Paradiso do Tonale.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, miniklub pro děti 4 -14 let, úschovna lyží a zavazadel, výtah, hotelový skibus zdarma, wellness centrum v době cca 14:30-19:00 přístupné od 18 let (sauna, turecké lázně, whirlpool, tropická sprcha, relaxační prostory, vnitřní bazén - povinná koupací čepice a za poplatek je k dispozici solárium a masáže), parkoviště, garážová stání za poplatek.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Ubytování je ve standartních dvoulůžkových pokojích, některé s možností až 2 přistýlek (formou palandy), koupelna se sprchou/WC. Některé pokoje mají balkon.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • trezor
 • vysoušeč vlasů
 • Wi-Fi 

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí - cena na osobu
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - povinná koupací čepice
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • wellness - sauna, turecké lázně, whirlpool, tropická sprcha, relaxační místnost
 • skipas - Adamello Ski ve druhé části ceníku
 • skibus
 • štědrovečerní večeře

Povinné příplatky:

 • silvestrovská večeře - příplatek 50 Euro/osoba od 2 let
 • pobytová taxa - 1 Euro/os./noc, děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek
 • garáž - na vyžádání za poplatek 35 Euro/týden

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně bufetové, večeře o 3 chodech, salátový bufet, nápoje nejsou zahruty v ceně.

Passo Tonale / Ponte di Legno

 • Vzdálenost z Prahy: 740 km
 • Vzdálenost z Brna: 840 km
 • Vzdálenost z Ostravy: 1010 km

Lyžařské středisko Passo Tonale / Ponte di Legno je součástí oblasti Val di Sole ležící na severozápadě Itálie. Jde o dynamické a moderně koncipované zimní centrum, kde najdete lyžařské tratě všech obtížností a po celou sezonu obvykle i vynikající sněhové podmínky pro báječné lyžování.

Sjezdové tratě

Středisko nabízí téměř 70 km sjezdovek, přepravu zajišťuje třicítka lanovek s hodinovou kapacitou 30.000 osob, lyžování si tu opravdu užijete. Velmi výkonná je i nová sedačka na ledovec Presena (3016 m.n.m.), který je mimořádně oblíbený nejen kvůli možnosti celoročního lyžování na dokonale udržované trati, ale v jarních měsících i kvůli slunci. Výborná pro lyžování je také ostrá černá sjezdovka Paradiso s převýšením přes 700 m vedoucí ze sedla Passo Paradiso (2585 m.n.m.). Další sjezdové tratě na protějším širokém jižním svahu vyhovují především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům. Passo Tonale (1883 m.n.m.) patří ke střediskům, která splní očekávání všech výkonnostních i věkových kategorií a kde si každý lyžař najde svoji oblíbenou trať.

Noční lyžování je od poloviny prosince v úterý a ve čtvrtek na sjezdovce Valena od 20:30 do 23:00 hod. Noční lyžování je zahrnuto v ceně týdenní permanentky, pokud skipas nemáte, cena je 10 Euro/os.

Program pro děti - oblast Passo Tonale je oblíbená především u rodin s dětmi. Středisko je zaměřené na zábavu malých návštěvníků.

 • Passo Tonale - vždy ve čtvrtky od poloviny ledna do konce března od 17:30 hod. u tažného koberce "Tubbo"
 • Ponte di Legno - vždy ve středu u dětského vleku "Cida".

Program vedou instruktoři, malování tváří, tanec, dětské disciplíny, soutěže, hudba, občerstvení.

Okolní střediska

Pod Passo Tonale se nachází malebné alpské městečko Ponte di Legno (1257 m.n.m.) ideální pro zimní dovolenou. Severní svahy nad městečkem zčásti pokrývají lesy, díky tomu zde naleznou skvělé podmínky pro lyžování především náročnější lyžaři, kteří při sjezdu zdolávají úctyhodné převýšení téměř 900 metrů. Obě lyžařská střediska jsou propojena sjezdovou tratí Pegra, která Vás zaveze přímo k začátku nové sedačkové lanovky ze Sozzine k vrcholku Corno D´Aola. Nová kabinová lanovka Sozzine propojuje také Ponte di Legno a Passo Tonale, na druhou stranu vede sedačková lanovka do části Temú, kde se rozprostírají další sjezdové tratě o celkové délce zhruba 10 km.

Kromě kvalitních lyžařských tratí čeká na klienty výběr ze širokého spektra nabídek kulturního a sportovního vyžití – restaurace, bary, diskotéky, kluziště i bazén.

Informace o středisku:

 • 1121 - 3069 m.n.m.
 • 64 km sjezdových tratí v rámci skipasu Adamello ski (u Superskiramy je to 380 km sjezdovek)
 • 7 černých (10 km), 26 červených (41 km), 9 modrých (14 km)
 • 30 tažných zařízení: 4 kabiny, 19 sedaček, 4 vleků, 2 dětské koberce
 • 1x snowpark v Passo Tonale
 • 100 km uměle zasněžovaných tratí
 • 39 km sjezdů volným terénem
 • 43 km běžeckých tratí

Další možnosti sportů a zábavy

 • plavecký bazén, sauna, pára, tělocvična – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • bruslařské kluziště vedle hotelu Savoia v Passo Tonale nebo u baru Brescia v Ponte di Legno, paragliding – Ponte di legno
 • lyžařské školy a školičky – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • diskotéky – Passo Tonale

Skirama Adamello Brenta

Skirama Adamello Brenta nebo také Val di Sole (Slunečné údolí) se rozprostírá na rozhraní severoitalských provincií Trentino a Lombardie a svou rozlohou patří k nejrozsáhlejším a tedy i k nejvyhledávanějším lyžařským oblastem Dolomit. Tento nekonečně rozlehlý skiareál zahrnuje šest samostatných lyžařských středisek: Passo Tonale / Ponte di Legno, Folgarida / Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Monte Bondone, Paganella, Pejo a Folgaria / Lavarone. Střediska jsou většinou propojena lanovkami a celá oblast disponuje víc než 140 přepravními zařízeními s hodinovou kapacitou 80.000 osob.

Jméno Val di Sole dali oblasti Keltové, kteří si oblíbili zdejší termální prameny – ty zde najdete i dnes. Jak už název naznačuje, milovníci kvalitních moderních sjezdařských terénů mohou počítat s převažujícím krásným slunečným počasím. V posledních letech se užívá spíše názvu Skirama Adamello Dolomiti Brenta. Na své si zde určitě přijdou i vyznavači běžkařských stop, zejména u Madonny di Campiglio, stejně jako stoupenci dalších forem aktivního odpočinku, protože tato oblast je vhodná pro všechny druhy turistiky.

Sjezdové tratě

Návštěvníci zde mají dohromady k dispozici přes 340 km sjezdových tratí všech náročností, od nejjednodušší, až po tu nejčernější. Sjezdovky jsou vždy pokryté přírodním nebo technickým sněhem a mají obvykle punc nejvyšší kvality. Vrcholem nabídky je ledovec Presena táhnoucí se z nadmořské výšky 3018 m, na němž se dá lyžovat po celý rok. Díky neustálé modernizaci přepravní sítě, systémů umělého zasněžování a také cenové dostupnosti se Val di Sole dostalo v minulých letech do čela nejnavštěvovanějších lyžařských oblastí Itálie.

Seznam středisek

Passo Tonale / Ponte di LegnoFolgarida / MarillevaMadonna di CampiglioPinzoloMonte BondonePaganella, Pejo a Folgaria / Lavarone.

Skipasy a permanentky

Každé středisko má sice svou místní permanentku, můžete si ale pořídit i různě kombinované typy skipasů či využít skipas pro celou oblast Super Skirama, který vám zajistí neomezený přístup na svahy všech středisek oblasti. V rámci tohoto skipasu lze vyzkoušet i sjezdové tratě 50 km vzdáleného střediska Paganella či Folgariu nebo Monte Bondone. Navíc si můžete zalyžovat i na proslulé sjezdovce závodů Světového poháru, známé 3-Tre.


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
SKIDospělý 1./2. postel bez skipasuDospělý 3./4. postel bez skipasuDítě 12-15,9 let s rodiči bez skipasuDítě 8-11,9 let s rodiči bez skipasuDítě 7-7,9 let s rodiči bez skipasuDítě 0-6,9 let 3./4. postel bez skipasu
09.12. - 16.12.2017 7 610 690 Kč10 530 Kč9 590 Kč9 450 Kč9 590 Kč9 450 Kč5 390 Kč5 310 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
16.12. - 23.12.2017 7 610 690 Kč10 530 Kč9 590 Kč9 450 Kč9 590 Kč9 450 Kč5 390 Kč5 310 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
23.12. - 30.12.2017 7 614 690 Kč14 470 Kč13 190 Kč13 000 Kč13 190 Kč13 000 Kč7 390 Kč7 280 Kč7 390 Kč7 280 KčzdarmaObjednat
30.12. - 06.01.2018 7 623 890 Kč23 540 Kč21 490 Kč21 170 Kč21 490 Kč21 170 Kč11 890 Kč11 720 Kč11 890 Kč11 720 KčzdarmaObjednat
06.01. - 13.01.2018 7 612 190 Kč12 010 Kč10 990 Kč10 830 Kč10 990 Kč10 830 Kč6 090 Kč6 000 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
13.01. - 20.01.2018 7 612 190 Kč12 010 Kč10 990 Kč10 830 Kč10 990 Kč10 830 Kč6 090 Kč6 000 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
20.01. - 27.01.2018 7 612 190 Kč12 010 Kč10 990 Kč10 830 Kč10 990 Kč10 830 Kč6 090 Kč6 000 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
27.01. - 03.02.2018 7 612 190 Kč12 010 Kč10 990 Kč10 830 Kč10 990 Kč10 830 Kč6 090 Kč6 000 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
03.02. - 10.02.2018 7 612 190 Kč12 010 Kč10 990 Kč10 830 Kč10 990 Kč10 830 Kč6 090 Kč6 000 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
10.02. - 17.02.2018 7 614 690 Kč14 470 Kč13 190 Kč13 000 Kč13 190 Kč13 000 Kč7 390 Kč7 280 Kč7 390 Kč7 280 KčzdarmaObjednat
17.02. - 24.02.2018 7 612 690 Kč12 500 Kč11 390 Kč11 220 Kč11 390 Kč11 220 Kč6 390 Kč6 300 Kč6 390 Kč6 300 KčzdarmaObjednat
24.02. - 03.03.2018 7 612 690 Kč12 500 Kč11 390 Kč11 220 Kč11 390 Kč11 220 Kč6 390 Kč6 300 Kč6 390 Kč6 300 KčzdarmaObjednat
03.03. - 10.03.2018 7 612 190 Kč12 010 Kč10 990 Kč10 830 Kč10 990 Kč10 830 Kč6 090 Kč6 000 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
10.03. - 17.03.2018 7 610 690 Kč10 530 Kč9 590 Kč9 450 Kč9 590 Kč9 450 Kč5 390 Kč5 310 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
17.03. - 24.03.2018 7 610 690 Kč10 530 Kč9 590 Kč9 450 Kč9 590 Kč9 450 Kč5 390 Kč5 310 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
24.03. - 31.03.2018 7 610 690 Kč10 530 Kč9 590 Kč9 450 Kč9 590 Kč9 450 Kč5 390 Kč5 310 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 610 690 Kč10 530 Kč9 590 Kč9 450 Kč9 590 Kč9 450 Kč5 390 Kč5 310 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
SKIDospělý 1./2. postel se skipasemDospělý 3./4. postel se skipasemDítě 12-15,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 8-11,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 7-7,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 0-6,9 let 3./4. postel se skipasem
09.12. - 16.12.2017 7 612 990 Kč12 800 Kč11 890 Kč11 720 Kč11 890 Kč11 720 Kč7 690 Kč7 580 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
16.12. - 23.12.2017 7 612 990 Kč12 800 Kč11 890 Kč11 720 Kč11 890 Kč11 720 Kč7 690 Kč7 580 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
23.12. - 30.12.2017 7 620 090 Kč19 790 Kč18 590 Kč18 320 Kč17 490 Kč17 230 Kč11 590 Kč11 420 Kč7 390 Kč7 280 KčzdarmaObjednat
30.12. - 06.01.2018 7 629 190 Kč28 760 Kč26 790 Kč26 390 Kč25 690 Kč25 310 Kč16 190 Kč15 950 Kč11 890 Kč11 720 KčzdarmaObjednat
06.01. - 13.01.2018 7 616 290 Kč16 050 Kč15 090 Kč14 870 Kč13 890 Kč13 690 Kč8 990 Kč8 860 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
13.01. - 20.01.2018 7 616 290 Kč16 050 Kč15 090 Kč14 870 Kč13 890 Kč13 690 Kč8 990 Kč8 860 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
20.01. - 27.01.2018 7 616 290 Kč16 050 Kč15 090 Kč14 870 Kč13 890 Kč13 690 Kč8 990 Kč8 860 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
27.01. - 03.02.2018 7 616 490 Kč16 250 Kč15 290 Kč15 070 Kč13 990 Kč13 790 Kč9 190 Kč9 060 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
03.02. - 10.02.2018 7 617 290 Kč17 040 Kč16 090 Kč15 850 Kč14 790 Kč14 570 Kč9 990 Kč9 850 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
10.02. - 17.02.2018 7 620 090 Kč19 790 Kč18 590 Kč18 320 Kč17 490 Kč17 230 Kč11 590 Kč11 420 Kč7 390 Kč7 280 KčzdarmaObjednat
17.02. - 24.02.2018 7 618 090 Kč17 820 Kč16 790 Kč16 540 Kč15 690 Kč15 460 Kč10 590 Kč10 440 Kč6 390 Kč6 300 KčzdarmaObjednat
24.02. - 03.03.2018 7 618 090 Kč17 820 Kč16 790 Kč16 540 Kč15 690 Kč15 460 Kč10 590 Kč10 440 Kč6 390 Kč6 300 KčzdarmaObjednat
03.03. - 10.03.2018 7 617 590 Kč17 330 Kč16 290 Kč16 050 Kč15 190 Kč14 970 Kč10 390 Kč10 240 Kč6 090 Kč6 000 KčzdarmaObjednat
10.03. - 17.03.2018 7 615 490 Kč15 260 Kč14 490 Kč14 280 Kč12 990 Kč12 800 Kč8 690 Kč8 560 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
17.03. - 24.03.2018 7 614 790 Kč14 570 Kč13 790 Kč13 590 Kč12 490 Kč12 310 Kč8 290 Kč8 170 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
24.03. - 31.03.2018 7 614 290 Kč14 080 Kč13 290 Kč13 100 Kč12 390 Kč12 210 Kč8 190 Kč8 070 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 614 290 Kč14 080 Kč13 290 Kč13 100 Kč12 390 Kč12 210 Kč8 190 Kč8 070 Kč5 390 Kč5 310 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás