Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale | Italia Travel

Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale

Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo TonaleHotel Gardenia***S s polopenzí - Passo Tonale
BazénWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od sjezdovky: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Klikněte na náhled pro zvětšení

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají pro strávení své dovolené hotel jak poblíž sjezdovky, tak poblíž centra. Velmi kvalitní ubytování s výbornou kuchyní.

Společenské vyžití a zábava:

Ve středisku Tonale najdete veškeré obchody, restaurace, pizzerie, bary a kavárny, půjčovny lyží a snowboardů, lyžařskou školu.

Poloha:

Hotel se nachází 200 m od centra a 300 m od skiareálu Tonale/Ponte di Legno. Zastávka skibusu 50 m. Vzájemně propojené lyžařské areály Tonale (se středně náročnými terény) a Ponte di Legno (s obtížnějšími terény) nabízí velmi atraktivní lyžování pro každého. Garancí téměř celoročního lyžování je i ledovec Presena (3.016 m), který zaručuje kvalitní sníh i v jarním období. Náročnější lyžaři můžou vyzkoušet černou sjezdovku, která vede z Passo Paradiso do Tonale.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, úschovna lyží a zavazadel, výtah, hotelový skibus zdarma, wellness centrum v době cca 14:30-19:00 přístupné od 18 let (sauna, turecké lázně, whirlpool, tropická sprcha, relaxační prostory, vnitřní bazén - povinná koupací čepice a za poplatek je k dispozici solárium a masáže), parkoviště, garážová stání za poplatek.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Ubytování je ve standartních dvoulůžkových pokojích, některé s možností až 2 přistýlek (formou palandy), koupelna se sprchou/WC. Některé pokoje mají balkon.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • trezor
 • telefon
 • vysoušeč vlasů
 • Wi-Fi 

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí - cena na osobu
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - povinná koupací čepice, cca 3,5 Euro
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • wellness - sauna, turecké lázně, whirlpool, tropická sprcha, relaxační místnost
 • fitness
 • skipas - Adamello Ski ve druhé části ceníku
 • skibus
 • štědrovečerní večeře

Povinné příplatky:

 • novoroční večeře - 50 Euro/osoba
 • pobytová taxa - cca 1 Euro/os./noc, děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 10 Euro/noc
 • garáž - na vyžádání za poplatek 50 Euro/týden

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně bufetové, večeře o 3 chodech dle výběru, salátový bufet, nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Passo Tonale / Ponte di Legno

 • Vzdálenost z Prahy: 740 km
 • Vzdálenost z Brna: 840 km
 • Vzdálenost z Ostravy: 1010 km

Lyžařské středisko Passo Tonale / Ponte di Legno je součástí oblasti Val di Sole ležící na severozápadě Itálie. Jde o dynamické a moderně koncipované zimní centrum, kde najdete lyžařské tratě všech obtížností a po celou sezonu obvykle i vynikající sněhové podmínky pro báječné lyžování.

Sjezdové tratě

Středisko nabízí téměř 70 km sjezdovek, přepravu zajišťuje třicítka lanovek s hodinovou kapacitou 30.000 osob, lyžování si tu opravdu užijete. Velmi výkonná je i nová sedačka na ledovec Presena (3016 m.n.m.), který je mimořádně oblíbený nejen kvůli možnosti celoročního lyžování na dokonale udržované trati, ale v jarních měsících i kvůli slunci. Výborná pro lyžování je také ostrá černá sjezdovka Paradiso s převýšením přes 700 m vedoucí ze sedla Passo Paradiso (2585 m.n.m.). Další sjezdové tratě na protějším širokém jižním svahu vyhovují především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům. Passo Tonale (1883 m.n.m.) patří ke střediskům, která splní očekávání všech výkonnostních i věkových kategorií a kde si každý lyžař najde svoji oblíbenou trať.

Noční lyžování je od poloviny prosince v úterý a ve čtvrtek na sjezdovce Valena od 20:30 do 23:00 hod. Noční lyžování je zahrnuto v ceně týdenní permanentky, pokud skipas nemáte, cena je 10 Euro/os.

Program pro děti - oblast Passo Tonale je oblíbená především u rodin s dětmi. Středisko je zaměřené na zábavu malých návštěvníků.

 • Passo Tonale - vždy ve čtvrtky od poloviny ledna do konce března od 17:30 hod. u tažného koberce "Tubbo"
 • Ponte di Legno - vždy ve středu u dětského vleku "Cida".

Program vedou instruktoři, malování tváří, tanec, dětské disciplíny, soutěže, hudba, občerstvení.

Okolní střediska

Pod Passo Tonale se nachází malebné alpské městečko Ponte di Legno (1257 m.n.m.) ideální pro zimní dovolenou. Severní svahy nad městečkem zčásti pokrývají lesy, díky tomu zde naleznou skvělé podmínky pro lyžování především náročnější lyžaři, kteří při sjezdu zdolávají úctyhodné převýšení téměř 900 metrů. Obě lyžařská střediska jsou propojena sjezdovou tratí Pegra, která Vás zaveze přímo k začátku nové sedačkové lanovky ze Sozzine k vrcholku Corno D´Aola. Nová kabinová lanovka Sozzine propojuje také Ponte di Legno a Passo Tonale, na druhou stranu vede sedačková lanovka do části Temú, kde se rozprostírají další sjezdové tratě o celkové délce zhruba 10 km.

Kromě kvalitních lyžařských tratí čeká na klienty výběr ze širokého spektra nabídek kulturního a sportovního vyžití – restaurace, bary, diskotéky, kluziště i bazén.

Informace o středisku:

 • 1121 - 3069 m.n.m.
 • 64 km sjezdových tratí v rámci skipasu Adamello ski (u Superskiramy je to 380 km sjezdovek)
 • 7 černých (10 km), 26 červených (41 km), 9 modrých (14 km)
 • 30 tažných zařízení: 4 kabiny, 19 sedaček, 4 vleků, 2 dětské koberce
 • 1x snowpark v Passo Tonale
 • 100 km uměle zasněžovaných tratí
 • 39 km sjezdů volným terénem
 • 43 km běžeckých tratí

Další možnosti sportů a zábavy

 • plavecký bazén, sauna, pára, tělocvična – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • bruslařské kluziště vedle hotelu Savoia v Passo Tonale nebo u baru Brescia v Ponte di Legno, paragliding – Ponte di legno
 • lyžařské školy a školičky – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • diskotéky – Passo Tonale

Skirama Adamello Brenta

Skirama Adamello Brenta nebo také Val di Sole (Slunečné údolí) se rozprostírá na rozhraní severoitalských provincií Trentino a Lombardie a svou rozlohou patří k nejrozsáhlejším a tedy i k nejvyhledávanějším lyžařským oblastem Dolomit. Tento nekonečně rozlehlý skiareál zahrnuje šest samostatných lyžařských středisek: Passo Tonale / Ponte di Legno, Folgarida / Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Monte Bondone, Paganella, Pejo a Folgaria / Lavarone. Střediska jsou většinou propojena lanovkami a celá oblast disponuje víc než 140 přepravními zařízeními s hodinovou kapacitou 80.000 osob.

Jméno Val di Sole dali oblasti Keltové, kteří si oblíbili zdejší termální prameny – ty zde najdete i dnes. Jak už název naznačuje, milovníci kvalitních moderních sjezdařských terénů mohou počítat s převažujícím krásným slunečným počasím. V posledních letech se užívá spíše názvu Skirama Adamello Dolomiti Brenta. Na své si zde určitě přijdou i vyznavači běžkařských stop, zejména u Madonny di Campiglio, stejně jako stoupenci dalších forem aktivního odpočinku, protože tato oblast je vhodná pro všechny druhy turistiky.

Sjezdové tratě

Návštěvníci zde mají dohromady k dispozici přes 340 km sjezdových tratí všech náročností, od nejjednodušší, až po tu nejčernější. Sjezdovky jsou vždy pokryté přírodním nebo technickým sněhem a mají obvykle punc nejvyšší kvality. Vrcholem nabídky je ledovec Presena táhnoucí se z nadmořské výšky 3018 m, na němž se dá lyžovat po celý rok. Díky neustálé modernizaci přepravní sítě, systémů umělého zasněžování a také cenové dostupnosti se Val di Sole dostalo v minulých letech do čela nejnavštěvovanějších lyžařských oblastí Itálie.

Seznam středisek

Passo Tonale / Ponte di LegnoFolgarida / MarillevaMadonna di CampiglioPinzoloMonte BondonePaganella, Pejo a Folgaria / Lavarone.

Skipasy a permanentky

Každé středisko má sice svou místní permanentku, můžete si ale pořídit i různě kombinované typy skipasů či využít skipas pro celou oblast Super Skirama, který vám zajistí neomezený přístup na svahy všech středisek oblasti. V rámci tohoto skipasu lze vyzkoušet i sjezdové tratě 50 km vzdáleného střediska Paganella či Folgariu nebo Monte Bondone. Navíc si můžete zalyžovat i na proslulé sjezdovce závodů Světového poháru, známé 3-Tre.


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 10. 2018

TermínPočet
nocí
SKIOsoba 1./2. postel bez skipasuOsoba 3./4. postel bez skipasuDítě 12-15,9 let 3./4. postel bez skipasuDítě 8-11,9 let 3./4. postel bez skipasuDítě 7-7,9 let 3./4. postel bez skipasuDítě 0-6,9 let 3./4. postel bez skipasu
08.12. - 15.12.2018 7 610 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
15.12. - 22.12.2018 7 610 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
22.12. - 29.12.2018 7 614 620 Kč14 330 Kč13 130 Kč12 870 Kč13 130 Kč12 870 Kč7 310 Kč7 170 Kč7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat
29.12. - 05.01.2019 7 623 380 Kč22 920 Kč21 040 Kč20 620 Kč21 040 Kč20 620 Kč11 680 Kč11 450 Kč11 680 Kč11 450 KčzdarmaObjednat
05.01. - 12.01.2019 7 612 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
12.01. - 19.01.2019 7 612 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
19.01. - 26.01.2019 7 612 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
26.01. - 02.02.2019 7 612 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
02.02. - 09.02.2019 7 612 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
09.02. - 16.02.2019 7 612 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
16.02. - 23.02.2019 7 612 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
23.02. - 02.03.2019 7 612 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
02.03. - 09.03.2019 7 614 620 Kč14 330 Kč13 130 Kč12 870 Kč13 130 Kč12 870 Kč7 310 Kč7 170 Kč7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat
09.03. - 16.03.2019 7 610 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
16.03. - 23.03.2019 7 610 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
23.03. - 30.03.2019 7 610 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
30.03. - 06.04.2019 7 610 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
SKIOsoba 1./2. postel se skipasemOsoba 3./4. postel se skipasemDítě 12-15,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 8-11,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 7-7,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 0-6,9 let 3./4. postel se skipasem
08.12. - 15.12.2018 7 612 770 Kč12 520 Kč11 700 Kč11 470 Kč11 700 Kč11 470 Kč7 520 Kč7 370 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
15.12. - 22.12.2018 7 612 770 Kč12 520 Kč11 700 Kč11 470 Kč11 700 Kč11 470 Kč7 520 Kč7 370 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
22.12. - 29.12.2018 7 619 710 Kč19 320 Kč18 260 Kč17 900 Kč16 880 Kč16 550 Kč11 050 Kč10 830 Kč7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat
29.12. - 05.01.2019 7 628 970 Kč28 400 Kč26 630 Kč26 100 Kč25 460 Kč24 960 Kč16 100 Kč15 780 Kč11 680 Kč11 450 KčzdarmaObjednat
05.01. - 12.01.2019 7 616 330 Kč16 010 Kč15 110 Kč14 810 Kč13 990 Kč13 720 Kč9 130 Kč8 950 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
12.01. - 19.01.2019 7 616 330 Kč16 010 Kč15 110 Kč14 810 Kč13 990 Kč13 720 Kč9 130 Kč8 950 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
19.01. - 26.01.2019 7 616 330 Kč16 010 Kč15 110 Kč14 810 Kč13 990 Kč13 720 Kč9 130 Kč8 950 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
26.01. - 02.02.2019 7 616 960 Kč16 630 Kč15 730 Kč15 420 Kč14 460 Kč14 180 Kč9 570 Kč9 380 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
02.02. - 09.02.2019 7 617 370 Kč17 030 Kč16 150 Kč15 830 Kč14 850 Kč14 560 Kč9 990 Kč9 800 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
09.02. - 16.02.2019 7 617 610 Kč17 260 Kč16 380 Kč16 060 Kč15 240 Kč14 940 Kč10 380 Kč10 180 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
16.02. - 23.02.2019 7 617 610 Kč17 260 Kč16 380 Kč16 060 Kč15 240 Kč14 940 Kč10 380 Kč10 180 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
23.02. - 02.03.2019 7 617 610 Kč17 260 Kč16 380 Kč16 060 Kč15 240 Kč14 940 Kč10 380 Kč10 180 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
02.03. - 09.03.2019 7 620 050 Kč19 650 Kč18 570 Kč18 200 Kč17 420 Kč17 080 Kč11 600 Kč11 370 Kč7 310 Kč7 170 KčzdarmaObjednat
09.03. - 16.03.2019 7 615 320 Kč15 020 Kč14 280 Kč14 000 Kč12 850 Kč12 600 Kč8 660 Kč8 490 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
16.03. - 23.03.2019 7 615 030 Kč14 730 Kč13 990 Kč13 720 Kč12 740 Kč12 490 Kč8 560 Kč8 390 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
23.03. - 30.03.2019 7 614 100 Kč13 820 Kč13 060 Kč12 800 Kč12 150 Kč11 910 Kč7 960 Kč7 810 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
30.03. - 06.04.2019 7 613 890 Kč13 620 Kč12 850 Kč12 600 Kč12 850 Kč12 600 Kč8 660 Kč8 490 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací