Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima | Italia Travel


Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima

Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima
Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima
Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima
Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 6 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a klienty všech věkových kategorií, kteří hledají ubytování na klidném místě, jen pár kroků od pláže a nedaleko restaurací, barů a obchodů. To vše je v dosahu cca 300 m od hotelu. Děti do 6 let zdarma.

Pláž:

Hotel leží pouhých 50 m od písečné pláže, která je vhodná pro děti neboť je pozvolná. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma (1 slunečník a 2 plážová křesílka/pokoj). Vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže. Kousek od hotelu najdete rozlehlý borovicový les plný cestiček a stezek, které jsou ideální pro krásné procházky a projížďky na kole. Hotel je vzdálený od centra střediska cca 1,5 km. Obchody, restaurace a bary jsou ve vzdálenosti zhruba 300 m. Hlavní ulice Milano Marittima, via Matteotti, která vede k nejluxusnějším obchodům a restauracím Milano Maritima a ke slavné diskotéce Pineta je vzdálena jen 100 m.

Ubytování a vybavení:

Šestipatrová budova s výtahem nabízí ubytování ve 48 moderně zařízených pokojích. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, půjčovna kol (zdarma dle dostupnosti), fitness centrum, turecká lázeň, vířivka, možnost masáží za poplatek, parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou, wc, balkon, všechny mají boční výhled na moře.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • telefon
 • trezor
 • klimatizace
 • balkon

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj
 • nápoje - 1/2 l vody, 1/4 l vína
 • animace/miniclub pro děti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • wellness - vířivka, Turecké lázně, fitness

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře o 3 chodech, salátový bufet, nápoje během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l vína.

Milano Marittima

Milano Marittima je přímořské letovisko plné zeleně, ležící na severu Itálie v oblasti Emilia Romagna, která je pro gurmány a milovníky italské kuchyně známá italským sýrem Parmezán nebo výbornou obloženou plackou "piadina". Nachází se necelých 20 km jihovýchodně od Ravenny na pobřeží Jaderského moře. Městečko Milano Marittima (1510 obyvatel) spadá administrativně pod sousední město Cervia, které je známější a má 28 000 obyvatel. Mezi letoviskem Cervia a Milano Marittima se nachází původní borovicový les a známé termální lázně TERME di CERVIA.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Milano Marittima

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 8 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 10 °C 22 °C 19 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 16 °C 29 °C 25 °C
Srpen 16 °C 28 °C 26 °C
Září 14 °C 25 °C 23 °C
Říjen 9 °C 19 °C 19 °C
Listopad 4 °C 12 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 9 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,
naše dovolená se uskutečnila hned začátkem července, ale stále na ni vzpomínáme. Začala víkendovým pobytem u jezera Lago di Garda, které nás naprosto uchvátilo. Ubytování i stravování v hotelu Costabella bylo perfektní, můžeme jen doporučit. Pak jsme pokračovali dál k moři, kde jsme strávili týden v hotelu Mirage v Milano Marittima. I tento hotel byl absolutně perfektní, blízko pláže, moře bez vlnolamů, prostě vše super.  Pro personál  nebylo nic problémem. Všichni byli velmi milí a ochotní.  Dokonce nám v den odjezdu připravili balíčky s jídlem na dlouhou cestu, kterou jsme měli před sebou.
I letovisko Milano Marittima můžeme jen doporučit, moc se nám líbilo.
Děkujeme za zprostředkování naší báječné dovolené, přejeme vám  spoustu stejně spokojených klientů a těšíme se na příští rok.
rodina Pauknerova, Písek

Pauknerovi Costabella + Mirage, 23. 08. 2016

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 6-14,9 let 3./4. postelDítě 0-5,9 let 3./4. postel
06.05. - 10.05.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 290 Kč3 160 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 7 590 Kč7 290 Kč6 090 Kč5 850 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 3 590 Kč3 450 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 790 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 290 Kč3 160 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 7 590 Kč7 290 Kč6 090 Kč5 850 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 3 590 Kč3 450 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 790 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 4 490 Kč4 320 Kč3 590 Kč3 450 Kč2 290 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 8 390 Kč8 060 Kč6 690 Kč6 430 Kč4 190 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 3 890 Kč3 740 Kč3 190 Kč3 070 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 290 Kč3 160 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 7 590 Kč7 290 Kč6 090 Kč5 850 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 3 590 Kč3 450 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 790 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 290 Kč3 160 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 7 590 Kč7 290 Kč6 090 Kč5 850 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 3 590 Kč3 450 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 790 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 290 Kč3 160 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 8 690 Kč8 350 Kč6 990 Kč6 720 Kč4 390 Kč4 220 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 4 690 Kč4 510 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 5 190 Kč4 990 Kč4 190 Kč4 030 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 4 690 Kč4 510 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 6 190 Kč5 950 Kč4 990 Kč4 800 Kč3 090 Kč2 970 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 11 590 Kč11 130 Kč9 290 Kč8 920 Kč5 790 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 6 190 Kč5 950 Kč4 990 Kč4 800 Kč3 090 Kč2 970 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 11 590 Kč11 130 Kč9 290 Kč8 920 Kč5 790 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 6 190 Kč5 950 Kč4 990 Kč4 800 Kč3 090 Kč2 970 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 11 590 Kč11 130 Kč9 290 Kč8 920 Kč5 790 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 6 190 Kč5 950 Kč4 990 Kč4 800 Kč3 090 Kč2 970 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 11 590 Kč11 130 Kč9 290 Kč8 920 Kč5 790 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 6 190 Kč5 950 Kč4 990 Kč4 800 Kč3 090 Kč2 970 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 11 590 Kč11 130 Kč9 290 Kč8 920 Kč5 790 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 6 190 Kč5 950 Kč4 990 Kč4 800 Kč3 090 Kč2 970 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 11 590 Kč11 130 Kč9 290 Kč8 920 Kč5 790 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
05.08. - 09.08.2018 4 7 390 Kč7 100 Kč5 990 Kč5 760 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 14 190 Kč13 630 Kč11 290 Kč10 840 Kč7 090 Kč6 810 KčzdarmaObjednat
09.08. - 12.08.2018 3 6 790 Kč6 520 Kč5 390 Kč5 180 Kč3 390 Kč3 260 KčzdarmaObjednat
12.08. - 16.08.2018 4 7 390 Kč7 100 Kč5 990 Kč5 760 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 14 190 Kč13 630 Kč11 290 Kč10 840 Kč7 090 Kč6 810 KčzdarmaObjednat
16.08. - 19.08.2018 3 6 790 Kč6 520 Kč5 390 Kč5 180 Kč3 390 Kč3 260 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 6 190 Kč5 950 Kč4 990 Kč4 800 Kč3 090 Kč2 970 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 11 590 Kč11 130 Kč9 290 Kč8 920 Kč5 790 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 5 490 Kč5 280 Kč4 390 Kč4 220 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 5 190 Kč4 990 Kč4 190 Kč4 030 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 4 690 Kč4 510 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 5 190 Kč4 990 Kč4 190 Kč4 030 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 9 890 Kč9 500 Kč7 890 Kč7 580 Kč4 990 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 4 690 Kč4 510 Kč3 790 Kč3 640 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 290 Kč3 160 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 7 590 Kč7 290 Kč6 090 Kč5 850 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 590 Kč3 450 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 790 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 290 Kč3 160 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 7 590 Kč7 290 Kč6 090 Kč5 850 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 3 590 Kč3 450 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 790 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 4 090 Kč3 930 Kč3 290 Kč3 160 Kč2 090 Kč2 010 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 7 590 Kč7 290 Kč6 090 Kč5 850 Kč3 790 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 3 590 Kč3 450 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 790 Kč1 720 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás