Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima | Italia Travel


Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima

Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima
Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima
Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima
Hotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Mirage*** s plnou penzí - Milano Marittima
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 6 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a klienty všech věkových kategorií, kteří hledají ubytování na klidném místě, jen pár kroků od pláže a nedaleko restaurací, barů a obchodů. To vše je v dosahu cca 300 m od hotelu. Děti do 6 let zdarma.

Pláž:

Hotel leží pouhých 50 m od písečné pláže, která je vhodná pro děti neboť je pozvolná. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma (1 slunečník a 2 plážová křesílka/pokoj). Vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže. Kousek od hotelu najdete rozlehlý borovicový les plný cestiček a stezek, které jsou ideální pro krásné procházky a projížďky na kole. Hotel je vzdálený od centra střediska cca 1,5 km. Obchody, restaurace a bary jsou ve vzdálenosti zhruba 300 m. Hlavní ulice Milano Marittima, via Matteotti, která vede k nejluxusnějším obchodům a restauracím Milano Maritima a ke slavné diskotéce Pineta je vzdálena jen 100 m.

Ubytování a vybavení:

Šestipatrová budova s výtahem nabízí ubytování ve 48 moderně zařízených pokojích. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, půjčovna kol (zdarma dle dostupnosti), fitness centrum, turecká lázeň, vířivka, možnost masáží za poplatek, parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou, wc, balkon, všechny mají boční výhled na moře.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • telefon
 • trezor
 • klimatizace
 • balkon

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj
 • nápoje - 1/2 l vody, 1/4 l vína
 • animace/miniclub pro děti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • wellness - vířivka, Turecké lázně, fitness

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře o 3 chodech, salátový bufet, nápoje během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l vína.

Milano Marittima

Milano Marittima je přímořské letovisko plné zeleně, ležící na severu Itálie v oblasti Emilia Romagna, která je pro gurmány a milovníky italské kuchyně známá italským sýrem Parmezán nebo výbornou obloženou plackou "piadina". Nachází se necelých 20 km jihovýchodně od Ravenny na pobřeží Jaderského moře. Městečko Milano Marittima (1510 obyvatel) spadá administrativně pod sousední město Cervia, které je známější a má 28 000 obyvatel. Mezi letoviskem Cervia a Milano Marittima se nachází původní borovicový les a známé termální lázně TERME di CERVIA.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Milano Marittima

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 8 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 10 °C 22 °C 19 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 16 °C 29 °C 25 °C
Srpen 16 °C 28 °C 26 °C
Září 14 °C 25 °C 23 °C
Říjen 9 °C 19 °C 19 °C
Listopad 4 °C 12 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 9 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,
naše dovolená se uskutečnila hned začátkem července, ale stále na ni vzpomínáme. Začala víkendovým pobytem u jezera Lago di Garda, které nás naprosto uchvátilo. Ubytování i stravování v hotelu Costabella bylo perfektní, můžeme jen doporučit. Pak jsme pokračovali dál k moři, kde jsme strávili týden v hotelu Mirage v Milano Marittima. I tento hotel byl absolutně perfektní, blízko pláže, moře bez vlnolamů, prostě vše super.  Pro personál  nebylo nic problémem. Všichni byli velmi milí a ochotní.  Dokonce nám v den odjezdu připravili balíčky s jídlem na dlouhou cestu, kterou jsme měli před sebou.
I letovisko Milano Marittima můžeme jen doporučit, moc se nám líbilo.
Děkujeme za zprostředkování naší báječné dovolené, přejeme vám  spoustu stejně spokojených klientů a těšíme se na příští rok.
rodina Pauknerova, Písek

Pauknerovi Costabella + Mirage, 23. 08. 2016

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 6-14,9 let 3./4. postelDítě 0-5,9 let 3./4. postel
06.05. - 10.05.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 7 440 Kč7 300 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 3 460 Kč3 400 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 7 440 Kč7 300 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 3 460 Kč3 400 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 8 170 Kč8 010 Kč6 530 Kč6 400 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 3 830 Kč3 760 Kč3 050 Kč2 990 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 7 440 Kč7 300 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 3 460 Kč3 400 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 7 440 Kč7 300 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 3 460 Kč3 400 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 8 530 Kč8 360 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 4 530 Kč4 440 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 9 620 Kč9 430 Kč7 700 Kč7 550 Kč4 810 Kč4 720 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 4 530 Kč4 440 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 6 040 Kč5 920 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 11 370 Kč11 150 Kč9 080 Kč8 900 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 5 330 Kč5 230 Kč4 270 Kč4 190 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 6 040 Kč5 920 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 11 370 Kč11 150 Kč9 080 Kč8 900 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 5 330 Kč5 230 Kč4 270 Kč4 190 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 6 040 Kč5 920 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 11 370 Kč11 150 Kč9 080 Kč8 900 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 5 330 Kč5 230 Kč4 270 Kč4 190 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 6 040 Kč5 920 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 11 370 Kč11 150 Kč9 080 Kč8 900 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 5 330 Kč5 230 Kč4 270 Kč4 190 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 6 040 Kč5 920 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 11 370 Kč11 150 Kč9 080 Kč8 900 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 5 330 Kč5 230 Kč4 270 Kč4 190 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 6 040 Kč5 920 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 11 370 Kč11 150 Kč9 080 Kč8 900 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 5 330 Kč5 230 Kč4 270 Kč4 190 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
05.08. - 09.08.2018 4 7 260 Kč7 120 Kč5 800 Kč5 690 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 13 860 Kč13 590 Kč11 080 Kč10 860 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmaObjednat
09.08. - 12.08.2018 3 6 610 Kč6 480 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmaObjednat
12.08. - 16.08.2018 4 7 260 Kč7 120 Kč5 800 Kč5 690 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 13 860 Kč13 590 Kč11 080 Kč10 860 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmaObjednat
16.08. - 19.08.2018 3 6 610 Kč6 480 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 6 040 Kč5 920 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 11 370 Kč11 150 Kč9 080 Kč8 900 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 5 330 Kč5 230 Kč4 270 Kč4 190 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 9 620 Kč9 430 Kč7 700 Kč7 550 Kč4 810 Kč4 720 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 4 530 Kč4 440 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 9 620 Kč9 430 Kč7 700 Kč7 550 Kč4 810 Kč4 720 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 4 530 Kč4 440 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 7 440 Kč7 300 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 460 Kč3 400 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 7 440 Kč7 300 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 3 460 Kč3 400 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 7 440 Kč7 300 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 3 460 Kč3 400 Kč2 760 Kč2 710 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás