Hotel Mediterraneo*** s plnou penzí - Martinsicuro | Italia Travel


Hotel Mediterraneo*** s plnou penzí - Martinsicuro

Hotel Mediterraneo*** s plnou penzí - MartinsicuroHotel Mediterraneo*** s plnou penzí - MartinsicuroHotel Mediterraneo*** s plnou penzí - MartinsicuroHotel Mediterraneo*** s plnou penzí - MartinsicuroHotel Mediterraneo*** s plnou penzí - MartinsicuroHotel Mediterraneo*** s plnou penzí - Martinsicuro
KlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 10 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří nevyhledávají ubytování přímo u pláže. Martinsicuro je rušnější středisko, které můžeme doporučit jako vhodné místo dovolené pro rodiny s dětmi, neboť je zde dlouhá pozvolná písečná pláž se spoustou atrakcí pro děti, ale také pro milovníky klidnějších míst. Martinsicuro leží 5 km jižně od známého San Benedetto del Tronto nebo hned vedle klidnějšího Villa Rosa.

Pláž:

Hotel je vzdálený cca 400 m od písečné pláže s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře, hotelová pláž s plážovým servisem je vzdálena cca 800 m (otevřena od 8-19 hodin). Plážový servis (slunečník + 2 lehátka/pokoj) na hotelové pláži v ceně.

Sport a zábava:

Návštěvníkům je zde k dispozici celá řada sportovního vyžití jako jsou tenisové kurty, sportovní hala, plavecký areál s krytým i venkovním bazénem, yacht club a spousta dalšího. Navštívit lze i místní námořní muzeum. Pro milovníky nočního života je v centru města i podél pěší promenády otevřená velká spousta zmrzlináren, restaurací, barů s tanečními programy a butiky. Milovníkům historie doporučujeme navštívit městečka Ascoli Piceno a Offida, které jsou vzdáleny cca půl hodiny jízdy autem.

Poloha:

Hotel se nachází na klidném místě ve středisku Martinsicuro, což je vhodné místo dovolené pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nacházejí veškeré služby. Centrum letoviska je vzdáleno cca 200 m.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, TV místnost, parkoviště (dle obsazenosti), garáž. Na recepci možnost internetového připojení.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko, některé pokoje s možností 2 přistýlek, koupelna, balkon.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • klimatizace (Lze objednat za poplatek 5 Euro/den.)
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj, dle dostupnosti
 • nápoje - u obědů a večeří 1/2 l vody, 1/4 l vína
 • pronájem kol - dle dostupnosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - za poplatek 5 Euro/den, splatné na místě
 • dětská postýlka - na vyžádání
 • zvířata - povolena (malá rasa) zdarma

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu o 3 chodech, nápoje u obědů a večeří: 1/2 l vody, 1/4 l vína

Martinsicuro

Letovisko Martinsicuro se nachází v jižní části Palmové riviéry, přibližně 5 km od města San Benedetto del Tronto. Pro toto letovisko je typická palmová promenáda podél pobřeží a také cyklistická stezka, po které se můžete na kole či kolečkových bruslích dostat až do městečka Tortoreto Lido (cca 15 km).

Martinsicuro se nachází u ústí řeky Tronto a má necelých 14 tisíc obyvatel. Proslulé je svými krásnými, čistými a dlouhými plážemi s promenádou, kde můžete ochutnat výtečnou italskou zmrzlinu nebo navštívit restaurace a bary.

Nejnavštěvovanější památkou je věž Karla V. ze 16. století, která leží u řeky Tronto a kdysi sloužila jako obranná pevnost proti vpádům Saracénů. Na fasádě můžete najít emblém s dvouhlavým habsburským orlem, což je znak císaře Karla V.

V červenci například můžete navštívit tzv. "Citta di Martinsicuro", jedná se o akci plnou výstav, koncertů a oslav.

14. srpna je zde tzv. "Sea Festival", neboli Mořský festival, kde můžete vidět průvod rybářských lodí.

Nedaleko se nachází aquapark Onda Blu a na své si přijdou také milovníci rybaření.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Martisicuro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C
13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 10-17,9 let 3./4. postelDítě 0-9,9 let 3./4. postel
01.06. - 23.06.2018 (*) 3 3 830 Kč3 760 Kč3 050 Kč2 990 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 4 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 5 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 6 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
01.06. - 23.06.2018 (*) 7 8 900 Kč8 730 Kč7 130 Kč6 990 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat
23.06. - 21.07.2018 (*) 5 7 260 Kč7 120 Kč5 800 Kč5 690 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
23.06. - 21.07.2018 (*) 6 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
23.06. - 21.07.2018 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 10 660 Kč10 450 Kč8 530 Kč8 360 Kč5 330 Kč5 230 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 10 660 Kč10 450 Kč8 530 Kč8 360 Kč5 330 Kč5 230 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 12 460 Kč12 220 Kč9 960 Kč9 770 Kč6 220 Kč6 100 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 12 460 Kč12 220 Kč9 960 Kč9 770 Kč6 220 Kč6 100 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 7 260 Kč7 120 Kč5 800 Kč5 690 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
01.09. - 10.09.2018 (*) 3 3 830 Kč3 760 Kč3 050 Kč2 990 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
01.09. - 10.09.2018 (*) 4 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
01.09. - 10.09.2018 (*) 5 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
01.09. - 10.09.2018 (*) 6 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
01.09. - 10.09.2018 (*) 7 8 900 Kč8 730 Kč7 130 Kč6 990 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás