Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Toskánsko » Marina di Cecina » Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina


Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina

Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina
Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina
Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina
BazénKlimatizaceParkovištěTelevizeWellness
Vzdálenost od moře: <1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

4 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Nově postavené apartmány s bazénem, které se nacházejí cca 800 m od pláže a 1 km od centra městečka Cecina.

Pláž:

Apartmány jsou cca 800 m od písečné pláže. K dispozici je minibus na pláž (v období 8.6. - 7.9.)

Poloha:

Rezidence se nachází v městečku Cecina v nádherném Toskánsku, nejbližší obchody jsou cca 1 km vzdálené a restaurace a bary jsou hned u ubytování, centrum Ceciny je cca 1 km. Rezidence je výborným výchozím bodem pro cesty do kulturních center Toskánska, jako například Pisa, Florencie, Siena a další.

Ubytování a vybavení:

Ubytovací komplex se 156 apartmány, který má výtah, restauraci, TV místnost, konferenční místnost, bar, bazén, bar u bazénu, parkoviště, animační programy v hlavní sezoně. Součástí je také wellness centrum se saunou, relaxační místností, tematickými sprchami, vířivkou. 

 • Typ ubytování mono: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna/WC, balkon.
 • Typ ubytování bilo: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna/WC, zahrada.
 • Typ ubytování trilo: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna/WC, zahrada.

Vybavení:

 • klimatizace
 • vytápění
 • lednička
 • telefon
 • TV

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - povinná koupací čepice
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • wellness - 2x voucher 18 Euro/pobyt/apartmán: vířivka, sauna
 • ložní prádlo a ručníky - 1x týdně výměna
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky
 • spotřeby energií, vody
 • animace/miniclub pro děti - 8.6.-7.9.
 • fitness - od 15 let
 • minibus - na pláž, 8.6.-7.9.
 • sportovní vybavení - stolní tenis, beach volleyball

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 150 Euro/apartmán
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 5 Euro/noc
 • zvířata - 15 Euro/den, kromě apartmánu mono
 • pronájem kol
 • tenisové kurty

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 chodů. Voda k večeři.

Možnost plné penze

Marina di Cecina

Marina di Cecina je zlomek města Cecina, které je od přímořské části města vzdálená 2 km. Je to snad nejznámější a velmi vyhledávané letovisko v srdci Etruské riviery. Město leží na toskánském pobřeží střední Itálie u Tyrhénkského moře. Letní dovolená v Marina di Cecina, to je 15 km písčitých pláží lemovaných borovicovým lesem s písčitými dunami, který odděluje městečko od moře. Piniový park je domovem mnoha ptáků a drobné zvěře a vybízí k procházkám, projížďkám na kole, nebo jen relaxaci ve stínu stromů. Borovicový les spadá do přírodní rezervace Tromboli Cecina.


Moře, pláže a historie

Najdete zde průzračně čisté moře a široké pláže s pozvolným vstupem do moře. Dovolená v Cecina Mare je proto ideální volbou pro rodiny s dětmi. Milovníci historie mohou navštívit archeologické muzeum Villa Guerrazzi - La Cinquantina v Cecine, kde část expozice funguje jako Etrusko - románské muzeum. Cecina je také městem zábavy. Najdete zde mnoho obchodů, kaváren, barů, restaurací, vinoték, ale i sportovních center. Lákadlem především pro děti je aquapark. Můžete si také naplánovat zájezdy do kulturních center Toskánska jako například Pisa, Florencie, Siena a nebo výlet lodí na osrov Elba.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Marina di Cecina

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 15 °C
Únor 3 °C 12 °C 14 °C
Březen 5 °C 15 °C 14 °C
Duben 7 °C 18 °C 16 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 25 °C
Září 14 °C 26 °C 24 °C
Říjen 11 °C 21 °C 21 °C
Listopad 6 °C 16 °C 18 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 16 °C

Toskánsko

Je krajem historie, umění i přírodních krás. O původním etruském obyvatelstvu dodnes vypovídají etruské hradby a zbytky staveb. Oblast během středověku dlouho ovládalo město Pisa. Během staletí byli věčnými obchodními i mocenskými rivaly Florencie a Siena. Šlechtické paláce se v období městských států staly rájem pro mnohé významné renesanční umělce, jedním z největších mecenášů byl dvůr rodu Medici, kde pobýval například Galileo. Toskánsko je známé svou typicky kopcovitou krajinou, s mnoha malebnými a starobylými vesnicemi a městečky. Kraj je místy zalesněný, typickým porostem je stále zelený cypřiš. Hustě zalidněný sever je hlavní průmyslovou zónou, zbytek regionu má přírodní charakter s mnoha historickými a uměleckými skvosty. Pobřeží Toskánska je součástí Tyrhenské riviéry, která zahrnuje rozsáhlou oblast západního italského pobřeží, od severně položeného Livorna po hluboký jih, kde pomyslnou hranici mezi Tyrhenským a Středozemním mořem tvoří překrásný ostrov Sicílie. Charakter pobřeží je proměnlivý, počínaje Grosettem, přes město Civitavecchia, Ostia, Neapolský a Salernský záliv až po dramatické skalnaté pobřeží Kalábrie.

toskánský venkov

Tipy na výlety

 • CECINA - Acquavillage v Marina di Cecina

 • FOLLONICA - Acquapark

 • CARRARA - slavná především pro svůj mramor

 • FLORENCIE - kolébka renesance, historické centrum města zapsáno na seznam UNESCO

 • PISA - proslavená hlavně díky své šikmé věži na náměstí Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků)

 • SIENA - historické kulturní město s výborně zachovalým středověkým centrem, jež je zapsáno na seznam UNESCO

MARINA DI BIBBONA

Letovisko v parkové úpravě uprostřed staletého piniového háje leží na tzv. Riviéře Etrusků, 10 km od města Marina di Cecina, kde se vždy v úterý pořádají turisty i místními obyvateli oblíbené trhy, rodiny s dětmi pak s oblibou navštívují zdejší aquapark. Město stojí pod malebným starobylým městečkem Bibbona s francouzskou pevností ze 17. století. Pláže jsou široké, písečné, s pozvolným vstupem do moře. Letovisko je velmi vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den.

Chtěli bychom vám poděkovat za bezproblémové vyřízení našeho pobytu v Itálii - Cecina.

Ubytování, strava vše bylo bezvadné. Moře pěší chůzi za 10 minut přes nádherný borovicový les. Pláže nepřeplněné.

Velmi spokojení. Cestou tam jsme navtívili Florencii a zpět Pisu, vesničku Manarola, Janov a nazávěr Miláno.

Děkujeme a budeme se těšit, někdy příště.

S pozdravem Brodovi, Brno

Brodovi - Villaggio La Cecinella, 27. 07. 2018

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (mono apartmán)Osoba 3./4. postel (mono apartmán)Dítě 7-10,9 let 3./4. postel (mono apartmán)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (mono apartmán)Osoba 1./2. postel (bilo apartmán)Osoba 3./4./5. postel (bilo apartmán)
21.04. - 25.04.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
21.04. - 28.04.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
25.04. - 28.04.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
28.04. - 02.05.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
02.05. - 05.05.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
05.05. - 09.05.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 5 130 Kč5 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 9 910 Kč9 720 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 970 Kč4 880 Kčzdarma11 210 Kč10 990 Kč9 520 Kč9 330 KčObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 4 810 Kč4 720 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 400 Kč2 360 Kčzdarma5 330 Kč5 230 Kč4 530 Kč4 440 KčObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 5 130 Kč5 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 9 910 Kč9 720 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 970 Kč4 880 Kčzdarma11 210 Kč10 990 Kč9 520 Kč9 330 KčObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 4 810 Kč4 720 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 400 Kč2 360 Kčzdarma5 330 Kč5 230 Kč4 530 Kč4 440 KčObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 5 130 Kč5 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 9 910 Kč9 720 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 970 Kč4 880 Kčzdarma11 210 Kč10 990 Kč9 520 Kč9 330 KčObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 4 810 Kč4 720 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 400 Kč2 360 Kčzdarma5 330 Kč5 230 Kč4 530 Kč4 440 KčObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 5 130 Kč5 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 9 910 Kč9 720 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 970 Kč4 880 Kčzdarma11 210 Kč10 990 Kč9 520 Kč9 330 KčObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 4 810 Kč4 720 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 400 Kč2 360 Kčzdarma5 330 Kč5 230 Kč4 530 Kč4 440 KčObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 5 540 Kč5 430 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 760 Kč2 710 Kčzdarma6 170 Kč6 050 Kč5 230 Kč5 130 KčObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 10 690 Kč10 480 Kč9 080 Kč8 900 Kč5 330 Kč5 230 Kčzdarma11 860 Kč11 630 Kč10 090 Kč9 890 KčObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 5 150 Kč5 050 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 580 Kč2 530 Kčzdarma5 700 Kč5 590 Kč4 840 Kč4 750 KčObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 5 540 Kč5 430 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 760 Kč2 710 Kčzdarma6 170 Kč6 050 Kč5 230 Kč5 130 KčObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 10 690 Kč10 480 Kč9 080 Kč8 900 Kč5 330 Kč5 230 Kčzdarma11 860 Kč11 630 Kč10 090 Kč9 890 KčObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 5 150 Kč5 050 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 580 Kč2 530 Kčzdarma5 700 Kč5 590 Kč4 840 Kč4 750 KčObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 5 540 Kč5 430 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 760 Kč2 710 Kčzdarma6 170 Kč6 050 Kč5 230 Kč5 130 KčObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 10 690 Kč10 480 Kč9 080 Kč8 900 Kč5 330 Kč5 230 Kčzdarma11 860 Kč11 630 Kč10 090 Kč9 890 KčObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 5 150 Kč5 050 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 580 Kč2 530 Kčzdarma5 700 Kč5 590 Kč4 840 Kč4 750 KčObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 6 580 Kč6 450 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 280 Kč3 220 Kčzdarma7 210 Kč7 070 Kč6 110 Kč5 990 KčObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 12 690 Kč12 440 Kč10 790 Kč10 580 Kč6 350 Kč6 230 Kčzdarma13 810 Kč13 540 Kč11 730 Kč11 500 KčObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 6 110 Kč5 990 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 070 Kč3 010 Kčzdarma6 610 Kč6 480 Kč5 620 Kč5 510 KčObjednat
04.08. - 08.08.2019 4 6 580 Kč6 450 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 280 Kč3 220 Kčzdarma7 210 Kč7 070 Kč6 110 Kč5 990 KčObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 12 690 Kč12 440 Kč10 790 Kč10 580 Kč6 350 Kč6 230 Kčzdarma13 810 Kč13 540 Kč11 730 Kč11 500 KčObjednat
08.08. - 11.08.2019 3 6 110 Kč5 990 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 070 Kč3 010 Kčzdarma6 610 Kč6 480 Kč5 620 Kč5 510 KčObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 6 580 Kč6 450 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 280 Kč3 220 Kčzdarma7 210 Kč7 070 Kč6 110 Kč5 990 KčObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 12 690 Kč12 440 Kč10 790 Kč10 580 Kč6 350 Kč6 230 Kčzdarma13 810 Kč13 540 Kč11 730 Kč11 500 KčObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 6 110 Kč5 990 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 070 Kč3 010 Kčzdarma6 610 Kč6 480 Kč5 620 Kč5 510 KčObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 5 130 Kč5 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 9 910 Kč9 720 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 970 Kč4 880 Kčzdarma11 210 Kč10 990 Kč9 520 Kč9 330 KčObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 4 810 Kč4 720 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 400 Kč2 360 Kčzdarma5 330 Kč5 230 Kč4 530 Kč4 440 KčObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 5 130 Kč5 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 9 910 Kč9 720 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 970 Kč4 880 Kčzdarma11 210 Kč10 990 Kč9 520 Kč9 330 KčObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 4 810 Kč4 720 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 400 Kč2 360 Kčzdarma5 330 Kč5 230 Kč4 530 Kč4 440 KčObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
22.09. - 26.09.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
22.09. - 29.09.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
26.09. - 29.09.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
29.09. - 03.10.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
29.09. - 06.10.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
03.10. - 06.10.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
06.10. - 10.10.2019 4 4 240 Kč4 160 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 140 Kč2 100 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 KčObjednat
06.10. - 13.10.2019 7 8 060 Kč7 900 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma8 840 Kč8 670 Kč7 520 Kč7 370 KčObjednat
10.10. - 13.10.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 250 Kč3 190 Kč1 930 Kč1 900 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 540 Kč3 470 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 7-10,9 let 3./4./5. postel (bilo apartmán)Dítě 0-6,9 let 3./4./5. postel (bilo apartmán)Osoba 1./2. postel (trilo apartmán)Osoba 3./4./5./6. postel (trilo apartmán)Dítě 7-10,9 let 3./4./5./6. postel (trilo apartmán)Dítě 0-6,9 let 3./4./5./6. postel (trilo apartmán)
21.04. - 25.04.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
21.04. - 28.04.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
25.04. - 28.04.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
02.05. - 05.05.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.05.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 5 590 Kč5 480 Kčzdarma11 890 Kč11 660 Kč10 120 Kč9 920 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 2 660 Kč2 610 Kčzdarma5 670 Kč5 560 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 5 590 Kč5 480 Kčzdarma11 890 Kč11 660 Kč10 120 Kč9 920 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 2 660 Kč2 610 Kčzdarma5 670 Kč5 560 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 5 590 Kč5 480 Kčzdarma11 890 Kč11 660 Kč10 120 Kč9 920 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 2 660 Kč2 610 Kčzdarma5 670 Kč5 560 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 5 590 Kč5 480 Kčzdarma11 890 Kč11 660 Kč10 120 Kč9 920 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 2 660 Kč2 610 Kčzdarma5 670 Kč5 560 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 3 070 Kč3 010 Kčzdarma6 580 Kč6 450 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 5 930 Kč5 820 Kčzdarma12 610 Kč12 360 Kč10 740 Kč10 530 Kč6 320 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 2 860 Kč2 810 Kčzdarma6 060 Kč5 940 Kč5 150 Kč5 050 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 3 070 Kč3 010 Kčzdarma6 580 Kč6 450 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 5 930 Kč5 820 Kčzdarma12 610 Kč12 360 Kč10 740 Kč10 530 Kč6 320 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 2 860 Kč2 810 Kčzdarma6 060 Kč5 940 Kč5 150 Kč5 050 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 3 070 Kč3 010 Kčzdarma6 580 Kč6 450 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 5 930 Kč5 820 Kčzdarma12 610 Kč12 360 Kč10 740 Kč10 530 Kč6 320 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 2 860 Kč2 810 Kčzdarma6 060 Kč5 940 Kč5 150 Kč5 050 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 3 590 Kč3 520 Kčzdarma7 540 Kč7 390 Kč6 430 Kč6 310 Kč3 770 Kč3 700 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 6 890 Kč6 760 Kčzdarma14 510 Kč14 220 Kč12 330 Kč12 090 Kč7 260 Kč7 120 KčzdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 3 310 Kč3 250 Kčzdarma6 950 Kč6 820 Kč5 910 Kč5 800 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
04.08. - 08.08.2019 4 3 590 Kč3 520 Kčzdarma7 540 Kč7 390 Kč6 430 Kč6 310 Kč3 770 Kč3 700 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 6 890 Kč6 760 Kčzdarma14 510 Kč14 220 Kč12 330 Kč12 090 Kč7 260 Kč7 120 KčzdarmaObjednat
08.08. - 11.08.2019 3 3 310 Kč3 250 Kčzdarma6 950 Kč6 820 Kč5 910 Kč5 800 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 3 590 Kč3 520 Kčzdarma7 540 Kč7 390 Kč6 430 Kč6 310 Kč3 770 Kč3 700 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 6 890 Kč6 760 Kčzdarma14 510 Kč14 220 Kč12 330 Kč12 090 Kč7 260 Kč7 120 KčzdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 3 310 Kč3 250 Kčzdarma6 950 Kč6 820 Kč5 910 Kč5 800 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 5 590 Kč5 480 Kčzdarma11 890 Kč11 660 Kč10 120 Kč9 920 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 2 660 Kč2 610 Kčzdarma5 670 Kč5 560 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 5 590 Kč5 480 Kčzdarma11 890 Kč11 660 Kč10 120 Kč9 920 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 2 660 Kč2 610 Kčzdarma5 670 Kč5 560 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
22.09. - 26.09.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
22.09. - 29.09.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
26.09. - 29.09.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
29.09. - 03.10.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
03.10. - 06.10.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
06.10. - 10.10.2019 4 2 340 Kč2 300 Kčzdarma4 940 Kč4 850 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
06.10. - 13.10.2019 7 4 420 Kč4 340 Kčzdarma9 470 Kč9 290 Kč8 040 Kč7 880 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
10.10. - 13.10.2019 3 2 080 Kč2 040 Kčzdarma4 530 Kč4 440 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací