Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Toskánsko » Marina di Cecina » Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina


Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina

Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina
Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina
Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina
BazénKlimatizaceParkovištěTelevizeWellness
Vzdálenost od moře: <1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

4 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají klidné, pěkné ubytování. Rezidence je výborným výchozím bodem pro cesty do kulturních center Toskánska, jako například Pisa, Florencie, Siena a další. Rodiče s dětmi mohou využít krásného čistého moře a všichni uvítají blízkost zábavního parku Acqua Village.

Pláž:

Apartmány jsou cca 800 m od písečné pláže.

Poloha:

Nově postavená rezidence s bazénem se nachází v městečku Cecina v nádherném Toskánsku, nejbližší obchody jsou cca 1 km vzdálené a restaurace a bary jsou hned u ubytování, centrum Ceciny je cca 1 km.

Ubytování a vybavení:

Ubytovací komplex se 156 apartmány, který má výtah, restauraci, TV místnost, konferenční místnost, bar, bazén, bar u bazénu, parkoviště, prádelna za poplatek, animační programy v hlavní sezoně, k dispozici je minibus na pláž (v období 16.6. - 8.9.). Součástí je také wellness centrum se saunou, relaxační místností, tematickými sprchami, vířivkou. 

 • Typ ubytování mono – max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj se 4 lůžky, kuchyňským koutem, koupelna s WC a sprchou. Balkon.
 • Typ ubytování bilo – max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna s WC a sprchou. Zahrada.
 • Typ ubytování trilo - max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna s WC a sprchou. Zahrada.

Vybavení:

 • klimatizace
 • telefon
 • TV
 • fén

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště
 • wellness - 1x vstup/osoba
 • ložní prádlo a ručníky
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky
 • spotřeby energií, vody
 • nápoje - voda k jídlu
 • animace/miniclub pro děti - 16. 6. - 8. 9.
 • minibus - na pláž

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 150 Euro/apartmán
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 4 Euro/den
 • zvířata - 15 Euro/den, kromě apartmánu mono

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 chodů. Voda k večeři. Možnost plné penze.

Marina di Cecina

Marina di Cecina je zlomek města Cecina, které je od přímořské části města vzdálená 2 km. Je to snad nejznámější a velmi vyhledávané letovisko v srdci Etruské riviery. Město leží na toskánském pobřeží střední Itálie u Tyrhénkského moře. Letní dovolená v Marina di Cecina, to je 15 km písčitých pláží lemovaných borovicovým lesem s písčitými dunami, který odděluje městečko od moře. Piniový park je domovem mnoha ptáků a drobné zvěře a vybízí k procházkám, projížďkám na kole, nebo jen relaxaci ve stínu stromů. Borovicový les spadá do přírodní rezervace Tromboli Cecina.


Moře, pláže a historie

Najdete zde průzračně čisté moře a široké pláže s pozvolným vstupem do moře. Dovolená v Cecina Mare je proto ideální volbou pro rodiny s dětmi. Milovníci historie mohou navštívit archeologické muzeum Villa Guerrazzi - La Cinquantina v Cecine, kde část expozice funguje jako Etrusko - románské muzeum. Cecina je také městem zábavy. Najdete zde mnoho obchodů, kaváren, barů, restaurací, vinoték, ale i sportovních center. Lákadlem především pro děti je aquapark. Můžete si také naplánovat zájezdy do kulturních center Toskánska jako například Pisa, Florencie, Siena a nebo výlet lodí na osrov Elba.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Marina di Cecina

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 15 °C
Únor 3 °C 12 °C 14 °C
Březen 5 °C 15 °C 14 °C
Duben 7 °C 18 °C 16 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 25 °C
Září 14 °C 26 °C 24 °C
Říjen 11 °C 21 °C 21 °C
Listopad 6 °C 16 °C 18 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 16 °C

Toskánsko

Je krajem historie, umění i přírodních krás. O původním etruském obyvatelstvu dodnes vypovídají etruské hradby a zbytky staveb. Oblast během středověku dlouho ovládalo město Pisa. Během staletí byli věčnými obchodními i mocenskými rivaly Florencie a Siena. Šlechtické paláce se v období městských států staly rájem pro mnohé významné renesanční umělce, jedním z největších mecenášů byl dvůr rodu Medici, kde pobýval například Galileo. Toskánsko je známé svou typicky kopcovitou krajinou, s mnoha malebnými a starobylými vesnicemi a městečky. Kraj je místy zalesněný, typickým porostem je stále zelený cypřiš. Hustě zalidněný sever je hlavní průmyslovou zónou, zbytek regionu má přírodní charakter s mnoha historickými a uměleckými skvosty. Pobřeží Toskánska je součástí Tyrhenské riviéry, která zahrnuje rozsáhlou oblast západního italského pobřeží, od severně položeného Livorna po hluboký jih, kde pomyslnou hranici mezi Tyrhenským a Středozemním mořem tvoří překrásný ostrov Sicílie. Charakter pobřeží je proměnlivý, počínaje Grosettem, přes město Civitavecchia, Ostia, Neapolský a Salernský záliv až po dramatické skalnaté pobřeží Kalábrie.

toskánský venkov

Tipy na výlety

 • CECINA - Acquavillage v Marina di Cecina

 • FOLLONICA - Acquapark

 • CARRARA - slavná především pro svůj mramor

 • FLORENCIE - kolébka renesance, historické centrum města zapsáno na seznam UNESCO

 • PISA - proslavená hlavně díky své šikmé věži na náměstí Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků)

 • SIENA - historické kulturní město s výborně zachovalým středověkým centrem, jež je zapsáno na seznam UNESCO

MARINA DI BIBBONA

Letovisko v parkové úpravě uprostřed staletého piniového háje leží na tzv. Riviéře Etrusků, 10 km od města Marina di Cecina, kde se vždy v úterý pořádají turisty i místními obyvateli oblíbené trhy, rodiny s dětmi pak s oblibou navštívují zdejší aquapark. Město stojí pod malebným starobylým městečkem Bibbona s francouzskou pevností ze 17. století. Pláže jsou široké, písečné, s pozvolným vstupem do moře. Letovisko je velmi vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den.

Chtěli bychom vám poděkovat za bezproblémové vyřízení našeho pobytu v Itálii - Cecina.

Ubytování, strava vše bylo bezvadné. Moře pěší chůzi za 10 minut přes nádherný borovicový les. Pláže nepřeplněné.

Velmi spokojení. Cestou tam jsme navtívili Florencii a zpět Pisu, vesničku Manarola, Janov a nazávěr Miláno.

Děkujeme a budeme se těšit, někdy příště.

S pozdravem Brodovi, Brno

Brodovi - Villaggio La Cecinella, 27. 07. 2018

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 11. 2018

TermínOsoba 1./2. postel (mono apartmán)Osoba 3./4. postel (mono apartmán)Dítě 7-10,9 let 3./4. postel (mono apartmán)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (mono apartmán)Osoba 1./2. postel (bilo apartmán)Osoba 3./4./5. postel (bilo apartmán)
TermínDítě 7-10,9 let 3./4./5. postel (bilo apartmán)Dítě 0-6,9 let 3./4./5. postel (bilo apartmán)Osoba 1./2. postel (trilo apartmán)Osoba 3./4./5./6. postel (trilo apartmán)Dítě 7-10,9 let 3./4./5./6. postel (trilo apartmán)Dítě 0-6,9 let 3./4./5./6. postel (trilo apartmán)

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací