Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Toskánsko » Marina di Cecina » Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina


Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina

Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina
Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di CecinaVillaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina
Villaggio La Cecinella***S s polopenzí - Marina di Cecina
BazénKlimatizaceParkovištěTelevizeWellness
Vzdálenost od moře: <1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

4 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají klidné, pěkné ubytování. Rezidence je výborným výchozím bodem pro cesty do kulturních center Toskánska, jako například Pisa, Florencie, Siena a další. Rodiče s dětmi mohou využít krásného čistého moře a všichni uvítají blízkost zábavního parku Acqua Village.

Pláž:

Apartmány jsou cca 800 m od písečné pláže.

Poloha:

Nově postavená rezidence s bazénem se nachází v městečku Cecina v nádherném Toskánsku, nejbližší obchody jsou cca 1 km vzdálené a restaurace a bary jsou hned u ubytování, centrum Ceciny je cca 1 km.

Ubytování a vybavení:

Ubytovací komplex se 156 apartmány, který má výtah, restauraci, TV místnost, konferenční místnost, bar, bazén, bar u bazénu, parkoviště, prádelna za poplatek, animační programy v hlavní sezoně, k dispozici je minibus na pláž (v období 16.6. - 8.9.). Součástí je také wellness centrum se saunou, relaxační místností, tematickými sprchami, vířivkou. 

 • Typ ubytování mono – max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj se 4 lůžky, kuchyňským koutem, koupelna s WC a sprchou. Balkon.
 • Typ ubytování bilo – max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna s WC a sprchou. Zahrada.
 • Typ ubytování trilo - max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna s WC a sprchou. Zahrada.

Vybavení:

 • klimatizace
 • telefon
 • TV
 • fén

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště
 • wellness - 1x vstup/osoba
 • ložní prádlo a ručníky
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky
 • spotřeby energií, vody
 • nápoje - voda k jídlu
 • animace/miniclub pro děti - 16. 6. - 8. 9.
 • minibus - na pláž

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 150 Euro/apartmán
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 4 Euro/den
 • zvířata - 15 Euro/den, kromě apartmánu mono

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 chodů. Voda k večeři. Možnost plné penze.

Marina di Cecina

Marina di Cecina je zlomek města Cecina, které je od přímořské části města vzdálená 2 km. Je to snad nejznámější a velmi vyhledávané letovisko v srdci Etruské riviery. Město leží na toskánském pobřeží střední Itálie u Tyrhénkského moře. Letní dovolená v Marina di Cecina, to je 15 km písčitých pláží lemovaných borovicovým lesem s písčitými dunami, který odděluje městečko od moře. Piniový park je domovem mnoha ptáků a drobné zvěře a vybízí k procházkám, projížďkám na kole, nebo jen relaxaci ve stínu stromů. Borovicový les spadá do přírodní rezervace Tromboli Cecina.


Moře, pláže a historie

Najdete zde průzračně čisté moře a široké pláže s pozvolným vstupem do moře. Dovolená v Cecina Mare je proto ideální volbou pro rodiny s dětmi. Milovníci historie mohou navštívit archeologické muzeum Villa Guerrazzi - La Cinquantina v Cecine, kde část expozice funguje jako Etrusko - románské muzeum. Cecina je také městem zábavy. Najdete zde mnoho obchodů, kaváren, barů, restaurací, vinoték, ale i sportovních center. Lákadlem především pro děti je aquapark. Můžete si také naplánovat zájezdy do kulturních center Toskánska jako například Pisa, Florencie, Siena a nebo výlet lodí na osrov Elba.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Marina di Cecina

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 15 °C
Únor 3 °C 12 °C 14 °C
Březen 5 °C 15 °C 14 °C
Duben 7 °C 18 °C 16 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 25 °C
Září 14 °C 26 °C 24 °C
Říjen 11 °C 21 °C 21 °C
Listopad 6 °C 16 °C 18 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 16 °C

Toskánsko

Je krajem historie, umění i přírodních krás. O původním etruském obyvatelstvu dodnes vypovídají etruské hradby a zbytky staveb. Oblast během středověku dlouho ovládalo město Pisa. Během staletí byli věčnými obchodními i mocenskými rivaly Florencie a Siena. Šlechtické paláce se v období městských států staly rájem pro mnohé významné renesanční umělce, jedním z největších mecenášů byl dvůr rodu Medici, kde pobýval například Galileo. Toskánsko je známé svou typicky kopcovitou krajinou, s mnoha malebnými a starobylými vesnicemi a městečky. Kraj je místy zalesněný, typickým porostem je stále zelený cypřiš. Hustě zalidněný sever je hlavní průmyslovou zónou, zbytek regionu má přírodní charakter s mnoha historickými a uměleckými skvosty. Pobřeží Toskánska je součástí Tyrhenské riviéry, která zahrnuje rozsáhlou oblast západního italského pobřeží, od severně položeného Livorna po hluboký jih, kde pomyslnou hranici mezi Tyrhenským a Středozemním mořem tvoří překrásný ostrov Sicílie. Charakter pobřeží je proměnlivý, počínaje Grosettem, přes město Civitavecchia, Ostia, Neapolský a Salernský záliv až po dramatické skalnaté pobřeží Kalábrie.

toskánský venkov

Tipy na výlety

 • CECINA - Acquavillage v Marina di Cecina

 • FOLLONICA - Acquapark

 • CARRARA - slavná především pro svůj mramor

 • FLORENCIE - kolébka renesance, historické centrum města zapsáno na seznam UNESCO

 • PISA - proslavená hlavně díky své šikmé věži na náměstí Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků)

 • SIENA - historické kulturní město s výborně zachovalým středověkým centrem, jež je zapsáno na seznam UNESCO

MARINA DI BIBBONA

Letovisko v parkové úpravě uprostřed staletého piniového háje leží na tzv. Riviéře Etrusků, 10 km od města Marina di Cecina, kde se vždy v úterý pořádají turisty i místními obyvateli oblíbené trhy, rodiny s dětmi pak s oblibou navštívují zdejší aquapark. Město stojí pod malebným starobylým městečkem Bibbona s francouzskou pevností ze 17. století. Pláže jsou široké, písečné, s pozvolným vstupem do moře. Letovisko je velmi vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2018

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (mono apartmán)Osoba 3./4. postel (mono apartmán)Dítě 7-10,9 let 3./4. postel (mono apartmán)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (mono apartmán)Osoba 1./2. postel (bilo apartmán)Osoba 3./4./5. postel (bilo apartmán)
15.04. - 22.04.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
19.04. - 22.04.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
22.04. - 26.04.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 420 Kč2 380 Kčzdarma5 590 Kč5 480 Kč4 760 Kč4 670 KčObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 9 490 Kč9 310 Kč8 060 Kč7 900 Kč4 760 Kč4 670 Kčzdarma10 790 Kč10 580 Kč9 160 Kč8 980 KčObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 Kčzdarma5 180 Kč5 080 Kč4 400 Kč4 320 KčObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 420 Kč2 380 Kčzdarma5 590 Kč5 480 Kč4 760 Kč4 670 KčObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 9 490 Kč9 310 Kč8 060 Kč7 900 Kč4 760 Kč4 670 Kčzdarma10 790 Kč10 580 Kč9 160 Kč8 980 KčObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 Kčzdarma5 180 Kč5 080 Kč4 400 Kč4 320 KčObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 420 Kč2 380 Kčzdarma5 590 Kč5 480 Kč4 760 Kč4 670 KčObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 9 490 Kč9 310 Kč8 060 Kč7 900 Kč4 760 Kč4 670 Kčzdarma10 790 Kč10 580 Kč9 160 Kč8 980 KčObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 Kčzdarma5 180 Kč5 080 Kč4 400 Kč4 320 KčObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 5 260 Kč5 160 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 630 Kč2 580 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 10 220 Kč10 020 Kč8 690 Kč8 520 Kč5 130 Kč5 030 Kčzdarma11 420 Kč11 200 Kč9 700 Kč9 510 KčObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 4 970 Kč4 880 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 500 Kč2 450 Kčzdarma5 540 Kč5 430 Kč4 710 Kč4 620 KčObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 5 260 Kč5 160 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 630 Kč2 580 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 10 220 Kč10 020 Kč8 690 Kč8 520 Kč5 130 Kč5 030 Kčzdarma11 420 Kč11 200 Kč9 700 Kč9 510 KčObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 4 970 Kč4 880 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 500 Kč2 450 Kčzdarma5 540 Kč5 430 Kč4 710 Kč4 620 KčObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 Kčzdarma6 840 Kč6 710 Kč5 830 Kč5 720 KčObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 12 090 Kč11 850 Kč10 300 Kč10 100 Kč6 060 Kč5 940 Kčzdarma13 210 Kč12 950 Kč11 240 Kč11 020 KčObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 370 Kč6 250 Kč5 410 Kč5 310 KčObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 Kčzdarma6 840 Kč6 710 Kč5 830 Kč5 720 KčObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 12 090 Kč11 850 Kč10 300 Kč10 100 Kč6 060 Kč5 940 Kčzdarma13 210 Kč12 950 Kč11 240 Kč11 020 KčObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 370 Kč6 250 Kč5 410 Kč5 310 KčObjednat
05.08. - 09.08.2018 4 6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 Kčzdarma6 840 Kč6 710 Kč5 830 Kč5 720 KčObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 12 090 Kč11 850 Kč10 300 Kč10 100 Kč6 060 Kč5 940 Kčzdarma13 210 Kč12 950 Kč11 240 Kč11 020 KčObjednat
09.08. - 12.08.2018 3 5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 370 Kč6 250 Kč5 410 Kč5 310 KčObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 5 260 Kč5 160 Kč4 480 Kč4 400 Kč2 630 Kč2 580 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 10 220 Kč10 020 Kč8 690 Kč8 520 Kč5 130 Kč5 030 Kčzdarma11 420 Kč11 200 Kč9 700 Kč9 510 KčObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 4 970 Kč4 880 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 500 Kč2 450 Kčzdarma5 540 Kč5 430 Kč4 710 Kč4 620 KčObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 420 Kč2 380 Kčzdarma5 590 Kč5 480 Kč4 760 Kč4 670 KčObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 9 490 Kč9 310 Kč8 060 Kč7 900 Kč4 760 Kč4 670 Kčzdarma10 790 Kč10 580 Kč9 160 Kč8 980 KčObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 Kčzdarma5 180 Kč5 080 Kč4 400 Kč4 320 KčObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 3 960 Kč3 890 Kč3 380 Kč3 320 Kč1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 370 Kč4 290 Kč3 720 Kč3 650 KčObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 7 700 Kč7 550 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 850 Kč3 780 Kčzdarma8 450 Kč8 290 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 3 720 Kč3 650 Kč3 180 Kč3 120 Kč1 880 Kč1 850 Kčzdarma4 060 Kč3 980 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 7-10,9 let 3./4./5. postel (bilo apartmán)Dítě 0-6,9 let 3./4./5. postel (bilo apartmán)Osoba 1./2. postel (trilo apartmán)Osoba 3./4./5./6. postel (trilo apartmán)Dítě 7-10,9 let 3./4./5./6. postel (trilo apartmán)Dítě 0-6,9 let 3./4./5./6. postel (trilo apartmán)
15.04. - 22.04.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
19.04. - 22.04.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
22.04. - 26.04.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 2 810 Kč2 760 Kčzdarma5 960 Kč5 850 Kč5 050 Kč4 950 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 5 390 Kč5 290 Kčzdarma11 470 Kč11 250 Kč9 750 Kč9 560 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 2 600 Kč2 550 Kčzdarma5 540 Kč5 430 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 2 810 Kč2 760 Kčzdarma5 960 Kč5 850 Kč5 050 Kč4 950 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 5 390 Kč5 290 Kčzdarma11 470 Kč11 250 Kč9 750 Kč9 560 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 2 600 Kč2 550 Kčzdarma5 540 Kč5 430 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 2 810 Kč2 760 Kčzdarma5 960 Kč5 850 Kč5 050 Kč4 950 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 5 390 Kč5 290 Kčzdarma11 470 Kč11 250 Kč9 750 Kč9 560 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 2 600 Kč2 550 Kčzdarma5 540 Kč5 430 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 5 700 Kč5 590 Kčzdarma12 090 Kč11 850 Kč10 300 Kč10 100 Kč6 060 Kč5 940 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 2 760 Kč2 710 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 940 Kč2 890 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 5 700 Kč5 590 Kčzdarma12 090 Kč11 850 Kč10 300 Kč10 100 Kč6 060 Kč5 940 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 2 760 Kč2 710 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 940 Kč2 890 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 3 440 Kč3 380 Kčzdarma7 210 Kč7 070 Kč6 110 Kč5 990 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 6 610 Kč6 480 Kčzdarma13 910 Kč13 640 Kč11 830 Kč11 600 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 3 180 Kč3 120 Kčzdarma6 710 Kč6 580 Kč5 700 Kč5 590 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 3 440 Kč3 380 Kčzdarma7 210 Kč7 070 Kč6 110 Kč5 990 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 6 610 Kč6 480 Kčzdarma13 910 Kč13 640 Kč11 830 Kč11 600 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 3 180 Kč3 120 Kčzdarma6 710 Kč6 580 Kč5 700 Kč5 590 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
05.08. - 09.08.2018 4 3 440 Kč3 380 Kčzdarma7 210 Kč7 070 Kč6 110 Kč5 990 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 6 610 Kč6 480 Kčzdarma13 910 Kč13 640 Kč11 830 Kč11 600 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmaObjednat
09.08. - 12.08.2018 3 3 180 Kč3 120 Kčzdarma6 710 Kč6 580 Kč5 700 Kč5 590 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 2 940 Kč2 890 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 5 700 Kč5 590 Kčzdarma12 090 Kč11 850 Kč10 300 Kč10 100 Kč6 060 Kč5 940 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 2 760 Kč2 710 Kčzdarma5 880 Kč5 770 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 940 Kč2 890 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 2 810 Kč2 760 Kčzdarma5 960 Kč5 850 Kč5 050 Kč4 950 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 5 390 Kč5 290 Kčzdarma11 470 Kč11 250 Kč9 750 Kč9 560 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 2 600 Kč2 550 Kčzdarma5 540 Kč5 430 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 2 190 Kč2 150 Kčzdarma4 660 Kč4 570 Kč3 960 Kč3 890 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 4 220 Kč4 140 Kčzdarma9 000 Kč8 820 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 2 030 Kč1 990 Kčzdarma4 350 Kč4 270 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás