Apartmány Villa Yachting - Lignano Sabbiadoro | Italia Travel


Apartmány Villa Yachting - Lignano Sabbiadoro

Apartmány Villa Yachting - Lignano SabbiadoroApartmány Villa Yachting - Lignano SabbiadoroApartmány Villa Yachting - Lignano SabbiadoroApartmány Villa Yachting - Lignano SabbiadoroApartmány Villa Yachting - Lignano SabbiadoroApartmány Villa Yachting - Lignano Sabbiadoro
Apartmány Villa Yachting - Lignano SabbiadoroApartmány Villa Yachting - Lignano SabbiadoroApartmány Villa Yachting - Lignano SabbiadoroApartmány Villa Yachting - Lignano SabbiadoroApartmány Villa Yachting - Lignano Sabbiadoro
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ubytování s výbornou polohou, v těsné blízkosti centra letoviska Lignano a nedaleko pláže, v dosahu všechny potřebné služby. Doporučujeme klientům, kteří hledají živější místa.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody, vzdálenost 350 m. Pláž má jemný zlatavý písek, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky a další dětské atrakce, v těsné blízkosti pláže dětský park a borovicový háj.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži, jako jsou loďky, šlapadla, nafukovací banány, motorové skútry, jízdy na plachetnicích. Podél moře jsou cyklistické stezky vedoucí do centra letoviska, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging na plážové promenádě, dětský park Junior. Půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo ve městě. Aquapark, tenisové kurty, minigolf a dětské herny v centru Lignana. Dětský vláček projíždějící promenádou a centrem města každou půl hodinu. 2 km za městem Golf Club Lignano - 18jamkové hřiště, vhodné jak pro profesionály, tak i začátečníky, možnost soukromých lekcí, více na www.golflignano.it, slavná zoologická zahrada cca 3 km ve směru Lignano Riviera.

Poloha:

Vila se nachází u přístavu, cca 350 m od pláže a 200 m od centra. Podél pobřeží se nachází celá řada barů, vináren, zábavných podniků s večerní hudbou, karaoke nebo animačními programy.

Ubytování a vybavení:

Apartmány mají TV se satelitním příjmem, trezor, vlastní terasu, koupelnu se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, zabezpečenou wi-fi, parkovací místo (soukromé parkoviště se nachází 350 metrů od rezidence). Všechny apartmány v přízemí a prvním patře mají nové kuchyně, některé apartmány s výhledem na lagunu mají klimatizaci (nutno vyžádat při rezervaci, bez garance). Rezidence se skládá z 12 apartmánů pro 2 osoby, 22 apartmánů pro 4 osoby a 1 apartmán pro 5 osob. Rezidence má velkou zahradu s dětským hřištěm, stoly a židle pro zákazníky. V agentuře je česky mluvící delegát, možnost výletů po okolí s českým průvodcem.

 • Typ apartmánu bilo - max. obsazenost 4 osoby. Kuchyňský kout, pokoj s rozkládacím gaučem a manželskou postelí, koupelna. Některé apartmány mají výhled na krásný přístav.
 • Typ apartmánu trilo - max. obsazenost 5 osob. Kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna.

Vybavení:

 • klimatizace (pouze některé apartmány s výhledem na moře, nutno vyžádat při rezervaci)
 • fén
 • TV
 • wifi
 • parkoviště

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • závěrečný úklid - 30 Euro/apartmán
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - 5 Euro/den, nahlásit při rezervaci

Lignano

pláž SabbiadoroLignano patří pro českého návštěvníka k nejbližším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Nachází se v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko se pyšní okouzlující polohou na poloostrově, jehož pobřeží vyčnívá do azurově modrého moře. Vyznačuje se výjimečně čistou vodou, několikrát dokonce obdrželo cenu tzv. Modrou vlajku Evropy, což je velmi přísné národní ocenění přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pobřeží a pláže Lignana

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Přímo u promenády je příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů, které tady už ve 30. letech obdivoval slavný Ernest Hemingway. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Pláž Lignano

Služby a zábava v Lignanu

Lignano nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Lignano je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá už do 30. let minulého století. Největší turistický boom nastal v poválečných 50. a pokračoval v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Lignano patří tradičně k nejvyhledávanějším přímořským letoviskům pro rodiny s dětmi, neboť právě pro tuto skupinu nabízí neuvěřitelné množství vyžití. Samozřejmostí jsou dětské houpačky, klouzačky a prolézačky přímo na pláži. Kromě příjemného lenošení plného odpočinku může návštěvník trávit pobyt v Lignanu také aktivně. Přímo na pláži je možnost se pobavit celou řadou motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem.

Na promenádě, v příjemném stínu, můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole. Cyklistická stezka dále pokračuje až do centra Lignana. Za návštěvu stojí i dětský park Junior s volným vstupem a platbou jednotlivých atrakcí, jako je jízda dětským jeepem, vláčkem nebo nafukovací lodičkou. K dispozici je také lunapark s nespočetným množstvím dětských atrakcí. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů.

Za městem je potom pro milovníky zeleného sportu jedno z nejznámějších golfových hřišť severu Itálie. Lignano nabízí skutečné maximum vyžití a zároveň relax.

 

Architektonické památky

Oblast, kde leží Lignano Sabbiadoro, byla obydlená už v antických dobách. Z této doby však nejsou dochovány žádné památky ani pozůstatky osídlení.

Za návštěvu stojí kostel sv. Zacharyáše, který nechala postavit šlechtická rodina Vendramin. Ta stejná rodina nechala vybudovat také vojenskou pevnost a vojenský újezd „Terra del Dogado“.

Za návštěvu také stojí Hemingway club. Jde o nádherný park o rozloze 4ha, který je obklopený vzrostlými stromy. V parku dokonce rostou divoké orchideje. V amfiteátru se zde pořádají různé letní koncerty.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lignano

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 10 °C
Únor 1 °C 10 °C 12 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 22 °C 20 °C
Červen 14 °C 26 °C 22 °C
Červenec 17 °C 29 °C 26 °C
Srpen 16 °C 28 °C 27 °C
Září 13 °C 25 °C 23 °C
Říjen 8 °C 20 °C 20 °C
Listopad 4 °C 13 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 13 °C

Fakultativní výlety Lignano

Aquapark Lignano - vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tematický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30hod) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Bilo 2Bilo 2 s výhledem na lagunuBilo 4Bilo 4 s výhledem na lagunuTrilo 5
21.04. - 18.05.2018 (*) 3 2 710 Kč2 660 Kč3 050 Kč2 990 Kč3 410 Kč3 350 Kč3 850 Kč3 780 Kč4 220 Kč4 140 KčObjednat
21.04. - 18.05.2018 (*) 4 3 590 Kč3 520 Kč4 060 Kč3 980 Kč4 550 Kč4 460 Kč5 150 Kč5 050 Kč5 620 Kč5 510 KčObjednat
21.04. - 18.05.2018 (*) 5 4 030 Kč3 950 Kč4 580 Kč4 490 Kč5 130 Kč5 030 Kč5 800 Kč5 690 Kč6 320 Kč6 200 KčObjednat
21.04. - 18.05.2018 (*) 6 4 840 Kč4 750 Kč5 490 Kč5 390 Kč6 140 Kč6 020 Kč6 950 Kč6 820 Kč7 600 Kč7 450 KčObjednat
21.04. - 18.05.2018 (*) 7 5 020 Kč4 920 Kč5 700 Kč5 590 Kč6 370 Kč6 250 Kč7 210 Kč7 070 Kč7 880 Kč7 730 KčObjednat
18.05. - 21.05.2018 (*) 3 7 260 Kč7 120 Kč7 990 Kč7 840 Kč9 160 Kč8 980 Kč9 960 Kč9 770 Kč11 030 Kč10 810 KčObjednat
21.05. - 16.06.2018 (*) 3 3 410 Kč3 350 Kč3 850 Kč3 780 Kč4 220 Kč4 140 Kč4 580 Kč4 490 Kč5 390 Kč5 290 KčObjednat
21.05. - 16.06.2018 (*) 4 4 550 Kč4 460 Kč5 150 Kč5 050 Kč5 620 Kč5 510 Kč6 110 Kč5 990 Kč7 180 Kč7 040 KčObjednat
21.05. - 16.06.2018 (*) 5 5 130 Kč5 030 Kč5 800 Kč5 690 Kč6 320 Kč6 200 Kč6 870 Kč6 740 Kč8 090 Kč7 930 KčObjednat
21.05. - 16.06.2018 (*) 6 6 140 Kč6 020 Kč6 950 Kč6 820 Kč7 600 Kč7 450 Kč8 250 Kč8 090 Kč9 700 Kč9 510 KčObjednat
21.05. - 16.06.2018 (*) 7 6 370 Kč6 250 Kč7 210 Kč7 070 Kč7 880 Kč7 730 Kč8 530 Kč8 360 Kč10 040 Kč9 840 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 3 4 220 Kč4 140 Kč4 580 Kč4 490 Kč5 390 Kč5 290 Kč5 750 Kč5 640 Kč6 450 Kč6 330 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 4 5 620 Kč5 510 Kč6 110 Kč5 990 Kč7 180 Kč7 040 Kč7 650 Kč7 500 Kč8 610 Kč8 440 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 5 6 320 Kč6 200 Kč6 870 Kč6 740 Kč8 090 Kč7 930 Kč8 610 Kč8 440 Kč9 700 Kč9 510 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 6 7 600 Kč7 450 Kč8 250 Kč8 090 Kč9 700 Kč9 510 Kč10 330 Kč10 130 Kč11 630 Kč11 400 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 7 7 880 Kč7 730 Kč8 530 Kč8 360 Kč10 040 Kč9 840 Kč10 720 Kč10 510 Kč12 070 Kč11 830 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 3 5 390 Kč5 290 Kč6 110 Kč5 990 Kč6 920 Kč6 790 Kč7 620 Kč7 470 Kč8 430 Kč8 270 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 4 7 180 Kč7 040 Kč8 140 Kč7 980 Kč9 210 Kč9 030 Kč10 170 Kč9 970 Kč11 240 Kč11 020 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 5 8 090 Kč7 930 Kč9 160 Kč8 980 Kč10 350 Kč10 150 Kč11 440 Kč11 220 Kč12 640 Kč12 390 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 6 9 700 Kč9 510 Kč10 980 Kč10 770 Kč12 430 Kč12 190 Kč13 730 Kč13 460 Kč15 190 Kč14 890 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 7 10 040 Kč9 840 Kč11 390 Kč11 170 Kč12 900 Kč12 650 Kč14 230 Kč13 950 Kč15 730 Kč15 420 KčObjednat
04.08. - 18.08.2018 (*) 3 7 260 Kč7 120 Kč7 990 Kč7 840 Kč9 160 Kč8 980 Kč9 960 Kč9 770 Kč11 030 Kč10 810 KčObjednat
04.08. - 18.08.2018 (*) 4 9 700 Kč9 510 Kč10 640 Kč10 430 Kč12 200 Kč11 960 Kč13 290 Kč13 030 Kč14 720 Kč14 430 KčObjednat
04.08. - 18.08.2018 (*) 5 10 900 Kč10 690 Kč11 990 Kč11 760 Kč13 730 Kč13 460 Kč14 930 Kč14 640 Kč16 570 Kč16 240 KčObjednat
04.08. - 18.08.2018 (*) 6 13 080 Kč12 820 Kč14 380 Kč14 100 Kč16 460 Kč16 140 Kč17 920 Kč17 570 Kč19 870 Kč19 480 KčObjednat
04.08. - 18.08.2018 (*) 7 13 580 Kč13 310 Kč14 900 Kč14 610 Kč17 090 Kč16 750 Kč18 590 Kč18 220 Kč20 600 Kč20 190 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 3 5 750 Kč5 640 Kč6 450 Kč6 330 Kč7 620 Kč7 470 Kč8 430 Kč8 270 Kč9 160 Kč8 980 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 4 7 650 Kč7 500 Kč8 610 Kč8 440 Kč10 170 Kč9 970 Kč11 240 Kč11 020 Kč12 200 Kč11 960 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 5 8 610 Kč8 440 Kč9 700 Kč9 510 Kč11 440 Kč11 220 Kč12 640 Kč12 390 Kč13 730 Kč13 460 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 6 10 330 Kč10 130 Kč11 630 Kč11 400 Kč13 730 Kč13 460 Kč15 190 Kč14 890 Kč16 460 Kč16 140 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč12 070 Kč11 830 Kč14 230 Kč13 950 Kč15 730 Kč15 420 Kč17 090 Kč16 750 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 3 5 390 Kč5 290 Kč6 110 Kč5 990 Kč6 920 Kč6 790 Kč7 620 Kč7 470 Kč8 430 Kč8 270 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 4 7 180 Kč7 040 Kč8 140 Kč7 980 Kč9 210 Kč9 030 Kč10 170 Kč9 970 Kč11 240 Kč11 020 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 8 090 Kč7 930 Kč9 160 Kč8 980 Kč10 350 Kč10 150 Kč11 440 Kč11 220 Kč12 640 Kč12 390 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 9 700 Kč9 510 Kč10 980 Kč10 770 Kč12 430 Kč12 190 Kč13 730 Kč13 460 Kč15 190 Kč14 890 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 040 Kč9 840 Kč11 390 Kč11 170 Kč12 900 Kč12 650 Kč14 230 Kč13 950 Kč15 730 Kč15 420 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 3 4 220 Kč4 140 Kč4 580 Kč4 490 Kč5 390 Kč5 290 Kč5 750 Kč5 640 Kč6 450 Kč6 330 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 4 5 620 Kč5 510 Kč6 110 Kč5 990 Kč7 180 Kč7 040 Kč7 650 Kč7 500 Kč8 610 Kč8 440 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 5 6 320 Kč6 200 Kč6 870 Kč6 740 Kč8 090 Kč7 930 Kč8 610 Kč8 440 Kč9 700 Kč9 510 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 6 7 600 Kč7 450 Kč8 250 Kč8 090 Kč9 700 Kč9 510 Kč10 330 Kč10 130 Kč11 630 Kč11 400 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 7 880 Kč7 730 Kč8 530 Kč8 360 Kč10 040 Kč9 840 Kč10 720 Kč10 510 Kč12 070 Kč11 830 KčObjednat
08.09. - 30.09.2018 (*) 3 2 710 Kč2 660 Kč3 050 Kč2 990 Kč3 410 Kč3 350 Kč3 850 Kč3 780 Kč4 220 Kč4 140 KčObjednat
08.09. - 30.09.2018 (*) 4 3 590 Kč3 520 Kč4 060 Kč3 980 Kč4 550 Kč4 460 Kč5 150 Kč5 050 Kč5 620 Kč5 510 KčObjednat
08.09. - 30.09.2018 (*) 5 4 030 Kč3 950 Kč4 580 Kč4 490 Kč5 130 Kč5 030 Kč5 800 Kč5 690 Kč6 320 Kč6 200 KčObjednat
08.09. - 30.09.2018 (*) 6 4 840 Kč4 750 Kč5 490 Kč5 390 Kč6 140 Kč6 020 Kč6 950 Kč6 820 Kč7 600 Kč7 450 KčObjednat
08.09. - 30.09.2018 (*) 7 5 020 Kč4 920 Kč5 700 Kč5 590 Kč6 370 Kč6 250 Kč7 210 Kč7 070 Kč7 880 Kč7 730 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás