Hotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano Riviera | Italia Travel


Hotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano Riviera

Hotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano Riviera
Hotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano Riviera
Hotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano Riviera
Hotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano RivieraHotel Meridianus**** s all inclusive - Lignano Riviera
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3
Stravování: All inclusive
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 10 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ubytování s výbornou polohou, v těsné blízkosti pláže a nedaleko malého centra Lignano Riviera, v dosahu všechny potřebné služby. Vhodný pro všechny, kteří chtějí prožít pohodovou dovolenou na klidném místě.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je vzdálena 140 m. Pláž má jemný zlatavý písek, vhodná pro děti. Plážový servis (slunečník + lehátka/pokoj) v ceně. Hotel poskytuje svoz na pláž za poplatek. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky a další dětské atrakce, v těsné blízkosti pláže borovicový háj.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži, jako jsou loďky, šlapadla, nafukovací banány, motorové skútry, jízdy na plachetnicích. Podél moře jsou cyklistické stezky vedoucí do centra letoviska, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging na plážové promenádě. Půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo ve městě. Aquapark, dětský park Junior, tenisové kurty, minigolf a dětské herny v centru Lignana Sabbiadoro. Cca 3 km Golf Club Lignano - 18jamkové hřiště, vhodné jak pro profesionály, tak i začátečníky, možnost soukromých lekcí, více na www.golflignano.it, slavná zoologická zahrada vzdálená cca 4 km.

Poloha:

Pěkný zrekonstruovaný hotel se nachází na klidném místě, zhruba 400 m od malého centra městečka Lignano Riviera, kde najdete obchody a restaurace. Nedaleko se nachází také rozlehlý Riviera Park 20.000 m² zeleně s bazénem 1300 m², barem a občerstvením, společenskou zábavou pro děti i dospělé. V letovisku můžete také navštívit lázně, které provozují klasické lázeňské kůry a terapie.

Ubytování a vybavení:

Čtyřpatrový hotel s výtahem disponuje 84 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, terasa, zahrada, půjčovna a úschovna kol, venkovní bazén s lehátky, bar u bazénu, sauna, stolní tenis a parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 3 osoby. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou/WC, balkon.

Vybavení:

 • satelitní televize
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • trezor
 • klimatizace
 • minibar
 • Wi-Fi internet

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) vč. All Inclusive
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 židličky/pokoj
 • animace/miniclub pro děti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Způsob stravování:

Soft All Inclusive: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 3 chodech, salátový bufet. K obědu a večeři voda, místní víno bílé nebo červené, pivo.

Doplňující informace:

Pozor: 4 denní a 7 denní pobyty od neděle jsou levnější než od Po-Pá (viz ceník).

Lignano

pláž SabbiadoroLignano patří pro českého návštěvníka k nejbližším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Nachází se v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko se pyšní okouzlující polohou na poloostrově, jehož pobřeží vyčnívá do azurově modrého moře. Vyznačuje se výjimečně čistou vodou, několikrát dokonce obdrželo cenu tzv. Modrou vlajku Evropy, což je velmi přísné národní ocenění přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pobřeží a pláže Lignana

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Přímo u promenády je příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů, které tady už ve 30. letech obdivoval slavný Ernest Hemingway. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Pláž Lignano

Služby a zábava v Lignanu

Lignano nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Lignano je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá už do 30. let minulého století. Největší turistický boom nastal v poválečných 50. a pokračoval v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Lignano patří tradičně k nejvyhledávanějším přímořským letoviskům pro rodiny s dětmi, neboť právě pro tuto skupinu nabízí neuvěřitelné množství vyžití. Samozřejmostí jsou dětské houpačky, klouzačky a prolézačky přímo na pláži. Kromě příjemného lenošení plného odpočinku může návštěvník trávit pobyt v Lignanu také aktivně. Přímo na pláži je možnost se pobavit celou řadou motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem.

Na promenádě, v příjemném stínu, můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole. Cyklistická stezka dále pokračuje až do centra Lignana. Za návštěvu stojí i dětský park Junior s volným vstupem a platbou jednotlivých atrakcí, jako je jízda dětským jeepem, vláčkem nebo nafukovací lodičkou. K dispozici je také lunapark s nespočetným množstvím dětských atrakcí. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů.

Za městem je potom pro milovníky zeleného sportu jedno z nejznámějších golfových hřišť severu Itálie. Lignano nabízí skutečné maximum vyžití a zároveň relax.

Architektonické památky

Oblast, kde leží Lignano Sabbiadoro, byla obydlená už v antických dobách. Z této doby však nejsou dochovány žádné památky ani pozůstatky osídlení.

Za návštěvu stojí kostel sv. Zacharyáše, který nechala postavit šlechtická rodina Vendramin. Ta stejná rodina nechala vybudovat také vojenskou pevnost a vojenský újezd „Terra del Dogado“.

Za návštěvu také stojí Hemingway club. Jde o nádherný park o rozloze 4ha, který je obklopený vzrostlými stromy. V parku dokonce rostou divoké orchideje. V amfiteátru se zde pořádají různé letní koncerty.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lignano

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 10 °C
Únor 1 °C 10 °C 12 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 22 °C 20 °C
Červen 14 °C 26 °C 22 °C
Červenec 17 °C 29 °C 26 °C
Srpen 16 °C 28 °C 27 °C
Září 13 °C 25 °C 23 °C
Říjen 8 °C 20 °C 20 °C
Listopad 4 °C 13 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 13 °C

Fakultativní výlety Lignano

Aquapark Lignano - vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tematický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30hod) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3. postelDítě 10-12,9 let 3. postelDítě 0-9,9 let 3. postel
17.05. - 31.05.2018 (*) 3 5 790 Kč5 680 Kč4 290 Kč4 210 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
17.05. - 31.05.2018 (*) 4 6 590 Kč6 460 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
17.05. - 31.05.2018 (*) 4 7 690 Kč7 540 Kč5 790 Kč5 680 Kč3 890 Kč3 820 KčzdarmaObjednat
17.05. - 31.05.2018 (*) 5 9 590 Kč9 400 Kč7 190 Kč7 050 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
17.05. - 31.05.2018 (*) 6 11 490 Kč11 270 Kč8 690 Kč8 520 Kč5 790 Kč5 680 KčzdarmaObjednat
17.05. - 31.05.2018 (*) 7 12 290 Kč12 050 Kč9 290 Kč9 110 Kč6 190 Kč6 070 KčzdarmaObjednat
17.05. - 31.05.2018 (*) 7 13 390 Kč13 130 Kč10 090 Kč9 890 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 (*) 3 6 790 Kč6 660 Kč5 090 Kč4 990 Kč3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 (*) 4 7 790 Kč7 640 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 890 Kč3 820 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 (*) 4 9 090 Kč8 910 Kč6 790 Kč6 660 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 (*) 5 11 390 Kč11 170 Kč8 490 Kč8 330 Kč5 690 Kč5 580 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 (*) 6 13 590 Kč13 320 Kč10 190 Kč9 990 Kč6 790 Kč6 660 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 (*) 7 14 590 Kč14 300 Kč10 990 Kč10 780 Kč7 290 Kč7 150 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 (*) 7 15 890 Kč15 580 Kč11 890 Kč11 660 Kč7 990 Kč7 840 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 (*) 3 5 790 Kč5 680 Kč4 290 Kč4 210 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 (*) 4 6 590 Kč6 460 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 (*) 4 7 690 Kč7 540 Kč5 790 Kč5 680 Kč3 890 Kč3 820 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 (*) 5 9 590 Kč9 400 Kč7 190 Kč7 050 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 (*) 6 11 490 Kč11 270 Kč8 690 Kč8 520 Kč5 790 Kč5 680 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 (*) 7 12 290 Kč12 050 Kč9 290 Kč9 110 Kč6 190 Kč6 070 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 (*) 7 13 390 Kč13 130 Kč10 090 Kč9 890 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
10.06. - 08.07.2018 (*) 3 6 790 Kč6 660 Kč5 090 Kč4 990 Kč3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
10.06. - 08.07.2018 (*) 4 7 790 Kč7 640 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 890 Kč3 820 KčzdarmaObjednat
10.06. - 08.07.2018 (*) 4 9 090 Kč8 910 Kč6 790 Kč6 660 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
10.06. - 08.07.2018 (*) 5 11 390 Kč11 170 Kč8 490 Kč8 330 Kč5 690 Kč5 580 KčzdarmaObjednat
10.06. - 08.07.2018 (*) 6 13 590 Kč13 320 Kč10 190 Kč9 990 Kč6 790 Kč6 660 KčzdarmaObjednat
10.06. - 08.07.2018 (*) 7 14 590 Kč14 300 Kč10 990 Kč10 780 Kč7 290 Kč7 150 KčzdarmaObjednat
10.06. - 08.07.2018 (*) 7 15 890 Kč15 580 Kč11 890 Kč11 660 Kč7 990 Kč7 840 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 (*) 7 17 590 Kč17 240 Kč13 190 Kč12 930 Kč8 790 Kč8 620 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 (*) 7 17 590 Kč17 240 Kč13 190 Kč12 930 Kč8 790 Kč8 620 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 (*) 7 17 590 Kč17 240 Kč13 190 Kč12 930 Kč8 790 Kč8 620 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 (*) 7 17 590 Kč17 240 Kč13 190 Kč12 930 Kč8 790 Kč8 620 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 (*) 7 19 290 Kč18 910 Kč14 490 Kč14 210 Kč9 690 Kč9 500 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 (*) 7 19 290 Kč18 910 Kč14 490 Kč14 210 Kč9 690 Kč9 500 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 (*) 7 17 590 Kč17 240 Kč13 190 Kč12 930 Kč8 790 Kč8 620 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 (*) 7 17 590 Kč17 240 Kč13 190 Kč12 930 Kč8 790 Kč8 620 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 3 6 790 Kč6 660 Kč5 090 Kč4 990 Kč3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 4 7 790 Kč7 640 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 890 Kč3 820 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 4 9 090 Kč8 910 Kč6 790 Kč6 660 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 5 11 390 Kč11 170 Kč8 490 Kč8 330 Kč5 690 Kč5 580 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 6 13 590 Kč13 320 Kč10 190 Kč9 990 Kč6 790 Kč6 660 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 7 14 590 Kč14 300 Kč10 990 Kč10 780 Kč7 290 Kč7 150 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 7 15 890 Kč15 580 Kč11 890 Kč11 660 Kč7 990 Kč7 840 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 3 5 790 Kč5 680 Kč4 290 Kč4 210 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 4 6 590 Kč6 460 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 4 7 690 Kč7 540 Kč5 790 Kč5 680 Kč3 890 Kč3 820 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 5 9 590 Kč9 400 Kč7 190 Kč7 050 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 6 11 490 Kč11 270 Kč8 690 Kč8 520 Kč5 790 Kč5 680 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 7 12 290 Kč12 050 Kč9 290 Kč9 110 Kč6 190 Kč6 070 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 7 13 390 Kč13 130 Kč10 090 Kč9 890 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás