Hotel Marina Uno**** s polopenzí - Lignano Riviera | Italia Travel


Hotel Marina Uno**** s polopenzí - Lignano Riviera

Hotel Marina Uno**** s polopenzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s polopenzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s polopenzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s polopenzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s polopenzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s polopenzí - Lignano Riviera
Hotel Marina Uno**** s polopenzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s polopenzí - Lignano Riviera
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 12 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel leží v klidné, zelené části letoviska Lignano Riviera, která je vhodná k dovolené plné odpočinku. Doporučujeme především rodinám s dětmi, jelikož hotel nabízí až 2 děti do 6 let zdarma.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je od ubytování vzdálena cca 400 m. Pláž má jemný zlatavý písek, vhodný pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky a další dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži, jako jsou loďky, šlapadla, nafukovací banány, motorové skútry, jízdy na plachetnicích. Podél moře jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging na plážové promenádě. Aquapark Aquasplash, Gulliverland, tenisové kurty, Golf Club Lignano - 18jamkové hřiště, vhodné jak pro profesionály, tak i začátečníky, možnost soukromých lekcí, více na www.golflignano.it, slavná zoologická zahrada vzdálená cca 5 km.

Poloha:

Hotel se nachází cca 400 m od pláže v dosahu všech potřebných služeb. Centrum letoviska s různými obchůdky, bary a restauracemi je vzdáleno zhruba 7 km (Lignano Sabbiadoro). Můžete navštívit Parco Hemingway (40.000 m² zeleně), překrásný rozlehlý park se vzrostlými stromy, kterým vedou cyklostezky a pro děti jsou zde hřiště, aby si mohly bezpečně hrát. V letovisku Lignano Pineta můžete navštívit nový olympijský bazén, vodní ráj Acquasplash, tématický park Gulliverlandia www.gulliverlandia.it a zábavní park s atrakcemi Luna Park Strabilia.

Ubytování a vybavení:

Čtyřpatrový hotel s výtahem. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, TV místnost, bazén, sauna, turecké lázně, parkoviště, garáž, internet, konferenční místnost, úschovna kol, dětská herna. 

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Pokoj s manželskou postelí a možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou, wc. Čtyřlůžkové pokoje mají balkon.

Vybavení:

 • televize
 • trezor
 • klimatizace
 • telefon
 • vysoušeč vlasů

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti nebo zajištěné místo na vyžádání za poplatek 5 Euro/den
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj v termínech od 13.5. do 16.9.
 • wellness - turecké lázně, sauna, posilovna
 • nápoje - k jídlu (voda, místní víno, pivo a nealko)
 • pronájem kol - dle dostupnosti
 • animace/miniclub pro děti - v období 15.6.-31.8.
 • lednička

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek 7 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech. Nápoje k obědu a večeři v ceně (voda, místní víno, pivo a nealko).

Možnost pobytu i s plnou penzí

Lignano

pláž SabbiadoroLignano patří pro českého návštěvníka k nejbližším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Nachází se v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko se pyšní okouzlující polohou na poloostrově, jehož pobřeží vyčnívá do azurově modrého moře. Vyznačuje se výjimečně čistou vodou, několikrát dokonce obdrželo cenu tzv. Modrou vlajku Evropy, což je velmi přísné národní ocenění přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pobřeží a pláže Lignana

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Přímo u promenády je příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů, které tady už ve 30. letech obdivoval slavný Ernest Hemingway. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Pláž Lignano

Služby a zábava v Lignanu

Lignano nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Lignano je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá už do 30. let minulého století. Největší turistický boom nastal v poválečných 50. a pokračoval v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Lignano patří tradičně k nejvyhledávanějším přímořským letoviskům pro rodiny s dětmi, neboť právě pro tuto skupinu nabízí neuvěřitelné množství vyžití. Samozřejmostí jsou dětské houpačky, klouzačky a prolézačky přímo na pláži. Kromě příjemného lenošení plného odpočinku může návštěvník trávit pobyt v Lignanu také aktivně. Přímo na pláži je možnost se pobavit celou řadou motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem.

Na promenádě, v příjemném stínu, můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole. Cyklistická stezka dále pokračuje až do centra Lignana. Za návštěvu stojí i dětský park Junior s volným vstupem a platbou jednotlivých atrakcí, jako je jízda dětským jeepem, vláčkem nebo nafukovací lodičkou. K dispozici je také lunapark s nespočetným množstvím dětských atrakcí. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů.

Za městem je potom pro milovníky zeleného sportu jedno z nejznámějších golfových hřišť severu Itálie. Lignano nabízí skutečné maximum vyžití a zároveň relax.

Architektonické památky

Oblast, kde leží Lignano Sabbiadoro, byla obydlená už v antických dobách. Z této doby však nejsou dochovány žádné památky ani pozůstatky osídlení.

Za návštěvu stojí kostel sv. Zacharyáše, který nechala postavit šlechtická rodina Vendramin. Ta stejná rodina nechala vybudovat také vojenskou pevnost a vojenský újezd „Terra del Dogado“.

Za návštěvu také stojí Hemingway club. Jde o nádherný park o rozloze 4ha, který je obklopený vzrostlými stromy. V parku dokonce rostou divoké orchideje. V amfiteátru se zde pořádají různé letní koncerty.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lignano

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 10 °C
Únor 1 °C 10 °C 12 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 22 °C 20 °C
Červen 14 °C 26 °C 22 °C
Červenec 17 °C 29 °C 26 °C
Srpen 16 °C 28 °C 27 °C
Září 13 °C 25 °C 23 °C
Říjen 8 °C 20 °C 20 °C
Listopad 4 °C 13 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 13 °C

Fakultativní výlety Lignano

Aquapark Lignano - vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tematický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30hod) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (bez balkonu)Dospělý 3. postel (bez balkonu)Dítě 6-11,9 let 3. postel (bez balkonu)Dítě 0-5,9 let 3. postel (bez balkonu)Dospělý 1./2. postel (s balkonem)
26.04. - 17.05.2018 (*) 3 4 110 Kč4 030 Kč3 280 Kč3 220 Kčzdarmazdarma4 420 Kč4 340 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 4 5 490 Kč5 390 Kč4 370 Kč4 290 Kčzdarmazdarma5 910 Kč5 800 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 5 6 840 Kč6 710 Kč5 490 Kč5 390 Kčzdarmazdarma7 390 Kč7 250 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 6 8 220 Kč8 060 Kč6 580 Kč6 450 Kčzdarmazdarma8 870 Kč8 700 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 7 9 570 Kč9 380 Kč7 670 Kč7 520 Kčzdarmazdarma10 350 Kč10 150 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 3 5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kčzdarmazdarma5 520 Kč5 410 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 4 6 920 Kč6 790 Kč5 540 Kč5 430 Kčzdarmazdarma7 360 Kč7 220 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 5 8 660 Kč8 490 Kč6 920 Kč6 790 Kčzdarmazdarma9 210 Kč9 030 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 6 10 400 Kč10 200 Kč8 320 Kč8 160 Kčzdarmazdarma11 050 Kč10 830 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 7 12 120 Kč11 880 Kč9 700 Kč9 510 Kčzdarmazdarma12 870 Kč12 620 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 3 4 110 Kč4 030 Kč3 280 Kč3 220 Kčzdarmazdarma4 420 Kč4 340 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 4 5 490 Kč5 390 Kč4 370 Kč4 290 Kčzdarmazdarma5 910 Kč5 800 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 5 6 840 Kč6 710 Kč5 490 Kč5 390 Kčzdarmazdarma7 390 Kč7 250 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 6 8 220 Kč8 060 Kč6 580 Kč6 450 Kčzdarmazdarma8 870 Kč8 700 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 7 9 570 Kč9 380 Kč7 670 Kč7 520 Kčzdarmazdarma10 350 Kč10 150 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 3 4 550 Kč4 460 Kč3 640 Kč3 570 Kčzdarmazdarma4 870 Kč4 780 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 4 6 060 Kč5 940 Kč4 840 Kč4 750 Kčzdarmazdarma6 500 Kč6 370 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 5 7 570 Kč7 420 Kč6 060 Kč5 940 Kčzdarmazdarma8 120 Kč7 960 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 6 9 080 Kč8 900 Kč7 260 Kč7 120 Kčzdarmazdarma9 730 Kč9 540 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 7 10 590 Kč10 380 Kč8 480 Kč8 320 Kčzdarmazdarma11 370 Kč11 150 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 13 130 Kč12 870 Kč10 510 Kč10 300 Kčzdarmazdarma13 890 Kč13 620 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 13 130 Kč12 870 Kč10 510 Kč10 300 Kčzdarmazdarma13 890 Kč13 620 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 13 130 Kč12 870 Kč10 510 Kč10 300 Kčzdarmazdarma13 890 Kč13 620 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 13 130 Kč12 870 Kč10 510 Kč10 300 Kčzdarmazdarma13 890 Kč13 620 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 13 130 Kč12 870 Kč10 510 Kč10 300 Kčzdarmazdarma13 890 Kč13 620 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 15 420 Kč15 120 Kč12 330 Kč12 090 Kčzdarmazdarma16 180 Kč15 860 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 15 420 Kč15 120 Kč12 330 Kč12 090 Kčzdarmazdarma16 180 Kč15 860 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 15 420 Kč15 120 Kč12 330 Kč12 090 Kčzdarmazdarma16 180 Kč15 860 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 13 130 Kč12 870 Kč10 510 Kč10 300 Kčzdarmazdarma13 890 Kč13 620 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 3 5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kčzdarmazdarma5 520 Kč5 410 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 4 6 920 Kč6 790 Kč5 540 Kč5 430 Kčzdarmazdarma7 360 Kč7 220 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 5 8 660 Kč8 490 Kč6 920 Kč6 790 Kčzdarmazdarma9 210 Kč9 030 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 6 10 400 Kč10 200 Kč8 320 Kč8 160 Kčzdarmazdarma11 050 Kč10 830 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 7 12 120 Kč11 880 Kč9 700 Kč9 510 Kčzdarmazdarma12 870 Kč12 620 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 3 4 110 Kč4 030 Kč3 280 Kč3 220 Kčzdarmazdarma4 420 Kč4 340 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 4 5 490 Kč5 390 Kč4 370 Kč4 290 Kčzdarmazdarma5 910 Kč5 800 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 5 6 840 Kč6 710 Kč5 490 Kč5 390 Kčzdarmazdarma7 390 Kč7 250 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 6 8 220 Kč8 060 Kč6 580 Kč6 450 Kčzdarmazdarma8 870 Kč8 700 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 7 9 570 Kč9 380 Kč7 670 Kč7 520 Kčzdarmazdarma10 350 Kč10 150 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 3./4. postel (s balkonem)Dítě 6-11,9 let 3. postel (s balkonem)Dítě 6-11,9 let 4. postel (s balkonem)Dítě 0-5,9 let 3. postel (s balkonem)Dítě 0-5,9 let 4. postel (s balkonem)
26.04. - 17.05.2018 (*) 3 3 540 Kč3 470 Kčzdarma3 100 Kč3 040 Kčzdarma2 210 Kč2 170 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 4 4 740 Kč4 650 Kčzdarma4 140 Kč4 060 Kčzdarma2 970 Kč2 920 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 5 5 910 Kč5 800 Kčzdarma5 180 Kč5 080 Kčzdarma3 700 Kč3 630 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 6 7 100 Kč6 960 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kčzdarma4 420 Kč4 340 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 7 8 270 Kč8 110 Kčzdarma7 230 Kč7 090 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kčzdarma3 880 Kč3 810 Kčzdarma2 760 Kč2 710 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kčzdarma5 150 Kč5 050 Kčzdarma3 700 Kč3 630 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 5 7 360 Kč7 220 Kčzdarma6 450 Kč6 330 Kčzdarma4 610 Kč4 520 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 6 8 840 Kč8 670 Kčzdarma7 730 Kč7 580 Kčzdarma5 520 Kč5 410 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 7 10 300 Kč10 100 Kčzdarma9 030 Kč8 850 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 3 3 540 Kč3 470 Kčzdarma3 100 Kč3 040 Kčzdarma2 210 Kč2 170 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 4 4 740 Kč4 650 Kčzdarma4 140 Kč4 060 Kčzdarma2 970 Kč2 920 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 5 5 910 Kč5 800 Kčzdarma5 180 Kč5 080 Kčzdarma3 700 Kč3 630 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 6 7 100 Kč6 960 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kčzdarma4 420 Kč4 340 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 7 8 270 Kč8 110 Kčzdarma7 230 Kč7 090 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 3 3 900 Kč3 830 Kčzdarma3 410 Kč3 350 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 4 5 200 Kč5 100 Kčzdarma4 550 Kč4 460 Kčzdarma3 250 Kč3 190 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 5 6 500 Kč6 370 Kčzdarma5 670 Kč5 560 Kčzdarma4 060 Kč3 980 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 6 7 800 Kč7 650 Kčzdarma6 820 Kč6 690 Kčzdarma4 870 Kč4 780 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 7 9 080 Kč8 900 Kčzdarma7 960 Kč7 810 Kčzdarma5 670 Kč5 560 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 11 130 Kč10 910 Kčzdarma9 730 Kč9 540 Kčzdarma6 950 Kč6 820 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 11 130 Kč10 910 Kčzdarma9 730 Kč9 540 Kčzdarma6 950 Kč6 820 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 11 130 Kč10 910 Kčzdarma9 730 Kč9 540 Kčzdarma6 950 Kč6 820 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 11 130 Kč10 910 Kčzdarma9 730 Kč9 540 Kčzdarma6 950 Kč6 820 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 11 130 Kč10 910 Kčzdarma9 730 Kč9 540 Kčzdarma6 950 Kč6 820 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 12 950 Kč12 700 Kčzdarma11 340 Kč11 120 Kčzdarma8 090 Kč7 930 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 12 950 Kč12 700 Kčzdarma11 340 Kč11 120 Kčzdarma8 090 Kč7 930 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 12 950 Kč12 700 Kčzdarma11 340 Kč11 120 Kčzdarma8 090 Kč7 930 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 11 130 Kč10 910 Kčzdarma9 730 Kč9 540 Kčzdarma6 950 Kč6 820 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kčzdarma3 880 Kč3 810 Kčzdarma2 760 Kč2 710 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kčzdarma5 150 Kč5 050 Kčzdarma3 700 Kč3 630 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 5 7 360 Kč7 220 Kčzdarma6 450 Kč6 330 Kčzdarma4 610 Kč4 520 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 6 8 840 Kč8 670 Kčzdarma7 730 Kč7 580 Kčzdarma5 520 Kč5 410 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 7 10 300 Kč10 100 Kčzdarma9 030 Kč8 850 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 3 3 540 Kč3 470 Kčzdarma3 100 Kč3 040 Kčzdarma2 210 Kč2 170 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 4 4 740 Kč4 650 Kčzdarma4 140 Kč4 060 Kčzdarma2 970 Kč2 920 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 5 5 910 Kč5 800 Kčzdarma5 180 Kč5 080 Kčzdarma3 700 Kč3 630 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 6 7 100 Kč6 960 Kčzdarma6 220 Kč6 100 Kčzdarma4 420 Kč4 340 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 7 8 270 Kč8 110 Kčzdarma7 230 Kč7 090 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás