Hotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano Riviera | Italia Travel


Hotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano Riviera

Hotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano Riviera
Hotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano RivieraHotel Marina Uno**** s plnou penzí - Lignano Riviera
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 12 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Pěkné ubytování v klidné části Lignano Riviera, v blízkosti přístav Marina Uno. Doporučujeme rodinám s dětmi, jelikož hotel nabízí dítě do 12 let zdarma.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je vzdálena 400 m.  Pláž má jemný zlatavý písek, vhodná pro děti. Plážový servis (2 lehátka + slunečník) zdarma.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži, jako jsou loďky, šlapadla, nafukovací banány, motorové skútry, jízdy na plachetnicích. Podél moře jsou cyklistické stezky vedoucí do centra letoviska, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging na plážové promenádě. Půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo ve městě. Aquapark, dětský park Junior, tenisové kurty, minigolf a dětské herny v centru Lignana Sabbiadoro. Cca 3 km Golf Club Lignano - 18jamkové hřiště, vhodné jak pro profesionály, tak i začátečníky, možnost soukromých lekcí, více na www.golflignano.it, slavná zoologická zahrada vzdálená cca 4 km.

Poloha:

Pěkný hotel se nachází na klidném místě u přístavu Marina Uno. Centrum městečka Lignano Riviera je vzdáleno cca 1 km, nejbližší obchody a restaurace najdete ve vzdálenosti 600 m. Nejbližší letiště Friuli Venezia Giulia se nachází v Ronchi, cca 70 km od Lignano.

Ubytování a vybavení:

Čtyřpatrový hotel s výtahem. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, dětské hřiště, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, wellness centrum s tureckou lázní, saunou, masáže za poplatek. Hotel má také konferenční místnost, půjčovnu a úschovnu kol, parkoviště a garážové stání (na vyžádání za poplatek).

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou/WC. Čtyřlůžkové pokoje mají balkon.

Vybavení

 • satelitní televize
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • trezor
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti nebo zajištěné místo na vyžádání za poplatek 5 Euro/den
 • plážový servis - v termínech 13.5.-16.9.: slunečník + 2 křesílka/pokoj
 • wellness - sauna, turecké lázně a posilovna
 • nápoje - k obědu a večeři 1/2 l vody + 1/4 l vína nebo 1 nealkoholický nápoj nebo 1 pivo
 • pronájem kol - dle dostupnosti
 • animace/miniclub pro děti - v období 15.6.-31.8.

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek 7 Euro/den

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem z menu, k obědu a večeři 1/2 l vody + 1/4 l vína nebo 1 nealkoholický nápoj nebo 1 pivo.

Možnost pobytu i s polopenzí

Lignano

pláž SabbiadoroLignano patří pro českého návštěvníka k nejbližším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Nachází se v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko se pyšní okouzlující polohou na poloostrově, jehož pobřeží vyčnívá do azurově modrého moře. Vyznačuje se výjimečně čistou vodou, několikrát dokonce obdrželo cenu tzv. Modrou vlajku Evropy, což je velmi přísné národní ocenění přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pobřeží a pláže Lignana

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Přímo u promenády je příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů, které tady už ve 30. letech obdivoval slavný Ernest Hemingway. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Pláž Lignano

Služby a zábava v Lignanu

Lignano nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Lignano je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá už do 30. let minulého století. Největší turistický boom nastal v poválečných 50. a pokračoval v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Lignano patří tradičně k nejvyhledávanějším přímořským letoviskům pro rodiny s dětmi, neboť právě pro tuto skupinu nabízí neuvěřitelné množství vyžití. Samozřejmostí jsou dětské houpačky, klouzačky a prolézačky přímo na pláži. Kromě příjemného lenošení plného odpočinku může návštěvník trávit pobyt v Lignanu také aktivně. Přímo na pláži je možnost se pobavit celou řadou motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem.

Na promenádě, v příjemném stínu, můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole. Cyklistická stezka dále pokračuje až do centra Lignana. Za návštěvu stojí i dětský park Junior s volným vstupem a platbou jednotlivých atrakcí, jako je jízda dětským jeepem, vláčkem nebo nafukovací lodičkou. K dispozici je také lunapark s nespočetným množstvím dětských atrakcí. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů.

Za městem je potom pro milovníky zeleného sportu jedno z nejznámějších golfových hřišť severu Itálie. Lignano nabízí skutečné maximum vyžití a zároveň relax.

 

Architektonické památky

Oblast, kde leží Lignano Sabbiadoro, byla obydlená už v antických dobách. Z této doby však nejsou dochovány žádné památky ani pozůstatky osídlení.

Za návštěvu stojí kostel sv. Zacharyáše, který nechala postavit šlechtická rodina Vendramin. Ta stejná rodina nechala vybudovat také vojenskou pevnost a vojenský újezd „Terra del Dogado“.

Za návštěvu také stojí Hemingway club. Jde o nádherný park o rozloze 4ha, který je obklopený vzrostlými stromy. V parku dokonce rostou divoké orchideje. V amfiteátru se zde pořádají různé letní koncerty.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lignano

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 10 °C
Únor 1 °C 10 °C 12 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 22 °C 20 °C
Červen 14 °C 26 °C 22 °C
Červenec 17 °C 29 °C 26 °C
Srpen 16 °C 28 °C 27 °C
Září 13 °C 25 °C 23 °C
Říjen 8 °C 20 °C 20 °C
Listopad 4 °C 13 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 13 °C

Fakultativní výlety Lignano

Aquapark Lignano - vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tematický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30hod) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (bez balkonu)Dospělý 3. postel (bez balkonu)Dítě 6-11,9 let 3. postel (bez balkonu)Dítě 0-5,9 let 3. postel (bez balkonu)Dospělý 1./2. postel (s balkonem)
26.04. - 17.05.2018 (*) 3 4 680 Kč4 590 Kč3 750 Kč3 680 Kčzdarmazdarma5 020 Kč4 920 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 4 6 240 Kč6 120 Kč5 000 Kč4 900 Kčzdarmazdarma6 690 Kč6 560 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 5 7 800 Kč7 650 Kč6 240 Kč6 120 Kčzdarmazdarma8 350 Kč8 190 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 6 9 360 Kč9 180 Kč7 490 Kč7 350 Kčzdarmazdarma10 010 Kč9 810 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 7 10 920 Kč10 710 Kč8 740 Kč8 570 Kčzdarmazdarma11 680 Kč11 450 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 3 5 780 Kč5 670 Kč4 610 Kč4 520 Kčzdarmazdarma6 090 Kč5 970 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 4 7 700 Kč7 550 Kč6 170 Kč6 050 Kčzdarmazdarma8 140 Kč7 980 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 5 9 620 Kč9 430 Kč7 700 Kč7 550 Kčzdarmazdarma10 170 Kč9 970 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 6 11 550 Kč11 320 Kč9 230 Kč9 050 Kčzdarmazdarma12 200 Kč11 960 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 7 13 470 Kč13 210 Kč10 770 Kč10 560 Kčzdarmazdarma14 230 Kč13 950 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 3 4 680 Kč4 590 Kč3 750 Kč3 680 Kčzdarmazdarma5 020 Kč4 920 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 4 6 240 Kč6 120 Kč5 000 Kč4 900 Kčzdarmazdarma6 690 Kč6 560 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 5 7 800 Kč7 650 Kč6 240 Kč6 120 Kčzdarmazdarma8 350 Kč8 190 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 6 9 360 Kč9 180 Kč7 490 Kč7 350 Kčzdarmazdarma10 010 Kč9 810 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 7 10 920 Kč10 710 Kč8 740 Kč8 570 Kčzdarmazdarma11 680 Kč11 450 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 3 5 130 Kč5 030 Kč4 090 Kč4 010 Kčzdarmazdarma5 440 Kč5 340 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 4 6 820 Kč6 690 Kč5 460 Kč5 360 Kčzdarmazdarma7 260 Kč7 120 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 5 8 530 Kč8 360 Kč6 820 Kč6 690 Kčzdarmazdarma9 080 Kč8 900 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 6 10 220 Kč10 020 Kč8 190 Kč8 030 Kčzdarmazdarma10 900 Kč10 690 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 7 11 940 Kč11 710 Kč9 550 Kč9 360 Kčzdarmazdarma12 690 Kč12 440 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 14 490 Kč14 210 Kč11 570 Kč11 340 Kčzdarmazdarma15 240 Kč14 940 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 14 490 Kč14 210 Kč11 570 Kč11 340 Kčzdarmazdarma15 240 Kč14 940 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 14 490 Kč14 210 Kč11 570 Kč11 340 Kčzdarmazdarma15 240 Kč14 940 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 14 490 Kč14 210 Kč11 570 Kč11 340 Kčzdarmazdarma15 240 Kč14 940 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 14 490 Kč14 210 Kč11 570 Kč11 340 Kčzdarmazdarma15 240 Kč14 940 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 16 770 Kč16 440 Kč13 420 Kč13 160 Kčzdarmazdarma17 530 Kč17 180 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 16 770 Kč16 440 Kč13 420 Kč13 160 Kčzdarmazdarma17 530 Kč17 180 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 16 770 Kč16 440 Kč13 420 Kč13 160 Kčzdarmazdarma17 530 Kč17 180 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 14 490 Kč14 210 Kč11 570 Kč11 340 Kčzdarmazdarma15 240 Kč14 940 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 3 5 780 Kč5 670 Kč4 610 Kč4 520 Kčzdarmazdarma6 090 Kč5 970 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 4 7 700 Kč7 550 Kč6 170 Kč6 050 Kčzdarmazdarma8 140 Kč7 980 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 5 9 620 Kč9 430 Kč7 700 Kč7 550 Kčzdarmazdarma10 170 Kč9 970 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 6 11 550 Kč11 320 Kč9 230 Kč9 050 Kčzdarmazdarma12 200 Kč11 960 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 7 13 470 Kč13 210 Kč10 770 Kč10 560 Kčzdarmazdarma14 230 Kč13 950 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 3 4 680 Kč4 590 Kč3 750 Kč3 680 Kčzdarmazdarma5 020 Kč4 920 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 4 6 240 Kč6 120 Kč5 000 Kč4 900 Kčzdarmazdarma6 690 Kč6 560 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 5 7 800 Kč7 650 Kč6 240 Kč6 120 Kčzdarmazdarma8 350 Kč8 190 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 6 9 360 Kč9 180 Kč7 490 Kč7 350 Kčzdarmazdarma10 010 Kč9 810 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 7 10 920 Kč10 710 Kč8 740 Kč8 570 Kčzdarmazdarma11 680 Kč11 450 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 3./4. postel (s balkonem)Dítě 6-11,9 let 3. postel (s balkonem)Dítě 6-11,9 let 4. postel (s balkonem)Dítě 0-5,9 let 3. postel (s balkonem)Dítě 0-5,9 let 4. postel (s balkonem)
26.04. - 17.05.2018 (*) 3 4 010 Kč3 930 Kčzdarma3 510 Kč3 440 Kčzdarma2 500 Kč2 450 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 4 5 330 Kč5 230 Kčzdarma4 680 Kč4 590 Kčzdarma3 330 Kč3 270 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 5 6 690 Kč6 560 Kčzdarma5 850 Kč5 740 Kčzdarma4 160 Kč4 080 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 6 8 010 Kč7 850 Kčzdarma7 020 Kč6 880 Kčzdarma5 020 Kč4 920 KčObjednat
26.04. - 17.05.2018 (*) 7 9 340 Kč9 160 Kčzdarma8 190 Kč8 030 Kčzdarma5 850 Kč5 740 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 3 4 890 Kč4 800 Kčzdarma4 270 Kč4 190 Kčzdarma3 050 Kč2 990 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 4 6 500 Kč6 370 Kčzdarma5 700 Kč5 590 Kčzdarma4 060 Kč3 980 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 5 8 140 Kč7 980 Kčzdarma7 130 Kč6 990 Kčzdarma5 070 Kč4 970 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 6 9 750 Kč9 560 Kčzdarma8 530 Kč8 360 Kčzdarma6 090 Kč5 970 KčObjednat
17.05. - 03.06.2018 (*) 7 11 390 Kč11 170 Kčzdarma9 960 Kč9 770 Kčzdarma7 130 Kč6 990 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 3 4 010 Kč3 930 Kčzdarma3 510 Kč3 440 Kčzdarma2 500 Kč2 450 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 4 5 330 Kč5 230 Kčzdarma4 680 Kč4 590 Kčzdarma3 330 Kč3 270 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 5 6 690 Kč6 560 Kčzdarma5 850 Kč5 740 Kčzdarma4 160 Kč4 080 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 6 8 010 Kč7 850 Kčzdarma7 020 Kč6 880 Kčzdarma5 020 Kč4 920 KčObjednat
03.06. - 17.06.2018 (*) 7 9 340 Kč9 160 Kčzdarma8 190 Kč8 030 Kčzdarma5 850 Kč5 740 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 3 4 350 Kč4 270 Kčzdarma3 830 Kč3 760 Kčzdarma2 730 Kč2 680 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 4 5 800 Kč5 690 Kčzdarma5 070 Kč4 970 Kčzdarma3 640 Kč3 570 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 5 7 260 Kč7 120 Kčzdarma6 350 Kč6 230 Kčzdarma4 530 Kč4 440 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 6 8 710 Kč8 540 Kčzdarma7 620 Kč7 470 Kčzdarma5 440 Kč5 340 KčObjednat
17.06. - 28.06.2018 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kčzdarma8 900 Kč8 730 Kčzdarma6 350 Kč6 230 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 12 200 Kč11 960 Kčzdarma10 660 Kč10 450 Kčzdarma7 620 Kč7 470 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 12 200 Kč11 960 Kčzdarma10 660 Kč10 450 Kčzdarma7 620 Kč7 470 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 12 200 Kč11 960 Kčzdarma10 660 Kč10 450 Kčzdarma7 620 Kč7 470 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 12 200 Kč11 960 Kčzdarma10 660 Kč10 450 Kčzdarma7 620 Kč7 470 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 12 200 Kč11 960 Kčzdarma10 660 Kč10 450 Kčzdarma7 620 Kč7 470 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 14 020 Kč13 740 Kčzdarma12 280 Kč12 040 Kčzdarma8 770 Kč8 600 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 14 020 Kč13 740 Kčzdarma12 280 Kč12 040 Kčzdarma8 770 Kč8 600 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 14 020 Kč13 740 Kčzdarma12 280 Kč12 040 Kčzdarma8 770 Kč8 600 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 12 200 Kč11 960 Kčzdarma10 660 Kč10 450 Kčzdarma7 620 Kč7 470 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 3 4 890 Kč4 800 Kčzdarma4 270 Kč4 190 Kčzdarma3 050 Kč2 990 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 4 6 500 Kč6 370 Kčzdarma5 700 Kč5 590 Kčzdarma4 060 Kč3 980 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 5 8 140 Kč7 980 Kčzdarma7 130 Kč6 990 Kčzdarma5 070 Kč4 970 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 6 9 750 Kč9 560 Kčzdarma8 530 Kč8 360 Kčzdarma6 090 Kč5 970 KčObjednat
02.09. - 09.09.2018 (*) 7 11 390 Kč11 170 Kčzdarma9 960 Kč9 770 Kčzdarma7 130 Kč6 990 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 3 4 010 Kč3 930 Kčzdarma3 510 Kč3 440 Kčzdarma2 500 Kč2 450 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 4 5 330 Kč5 230 Kčzdarma4 680 Kč4 590 Kčzdarma3 330 Kč3 270 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 5 6 690 Kč6 560 Kčzdarma5 850 Kč5 740 Kčzdarma4 160 Kč4 080 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 6 8 010 Kč7 850 Kčzdarma7 020 Kč6 880 Kčzdarma5 020 Kč4 920 KčObjednat
09.09. - 22.09.2018 (*) 7 9 340 Kč9 160 Kčzdarma8 190 Kč8 030 Kčzdarma5 850 Kč5 740 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás