Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Emilia Romagna » Lido di Pomposa » Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa


Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa

Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa
Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa
Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

5 dětí zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají klidné, pěkné ubytování blízko pláže. Rezidence je vhodná pro rodiny s dětmi, jelikož ty jsou do 7 let zdarma.

Pláž:

Apartmány leží cca 200 m od písečné pláže. Plážový servis v ceně.

Poloha:

Nově postavná rezidence se nachází 200 m od pláže v letovisku Lido di Pomposa v provincii Emilia Romagna, na klidném místě, uprostřed zeleně. Nejbližší obchody a restaurace jsou cca 100 m od ubytování.

Ubytování a vybavení:

Patrové vilky mají k dispozici restauraci, TV místnost, bar, parkoviště, wifi zónu, beach volleyball, animační programy pro děti zdarma (v období 14.5. - 10.9.). 

 • Typ ubytování trilo Comfort – max. obsazenost 6/7 osob. Apartmán v 1. patře: obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna s wc a sprchou, balkon.
 • Typ ubytování trilo Comfort Superior – max. obsazenost 6/7 osob. Apartmán v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna s wc a sprchou, balkon.

Vybavení:

 • klimatizace
 • telefon
 • TV
 • fén

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - na pláži
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + lehátko/apartmán
 • ložní prádlo a ručníky
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky
 • spotřeby energií, vody
 • nápoje - voda, místní víno, nealkoholický nápoj

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 3 Euro/den

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem ze 3 chodů. Nápoje k jídlu v ceně (místní víno, voda, nealkoholický nápoj). Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Lido di Pomposa

Letovisko Lido di Pomposa se nachází v provincii Ferrara v regionu Emilia Romagna. Jedná se o oblíbenou přímořskou destinaci, kde najdete krásnou pláž, kvalitní služby a zábavu. Letovisko je soutředěno hlavně na rodiny s malými dětmi, pro které je na pláži a nejen tam připraveno spousta zábavy.

Lido di Pomposa je obklopeno krásnou přírodou, jeho pláž je široká s jemným zlatavým pískem. Pro milovníky aktivit je zde nepřeberné množství sportovního vyžití, buď přímo na pláži, nebo v parcích. Cyklisté například mohou využít cyklostezky vedoucí do rezervace Parco Delta del Po.

 

Nejrušnějším dnem v tomto městečku je 8. srpen, jelikož tohoto dne bylo městečko založeno. Na ulicích probíhají slavnosti s hudbou, představeními, jídlem a vínem.

 

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lido di Pomposa

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 8 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 10 °C 22 °C 19 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 16 °C 29 °C 25 °C
Srpen 16 °C 28 °C 26 °C
Září 14 °C 25 °C 23 °C
Říjen 9 °C 19 °C 19 °C
Listopad 4 °C 12 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 9 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (Comfort)Osoba 3./4./5./6./7. postel (Comfort)Dítě 7-14,9 let 3./4./5./6./7. postel (Comfort)Osoba 1./2. postel (Comfort Superior)Osoba 3./4./5./6./7. postel (Comfort Superior)Dítě 7-14,9 let 3./4./5./6./7. postel (Comfort Superior)Dítě 0-6,9 let 3./4./5./6./7. postel
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 11 180 Kč10 070 Kč5 590 Kč11 940 Kč10 740 Kč5 980 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 11 180 Kč10 070 Kč5 590 Kč11 940 Kč10 740 Kč5 980 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 12 200 Kč10 980 Kč6 090 Kč12 690 Kč11 440 Kč6 350 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 12 200 Kč10 980 Kč6 090 Kč12 690 Kč11 440 Kč6 350 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 13 210 Kč11 890 Kč6 610 Kč13 710 Kč12 350 Kč6 870 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 13 210 Kč11 890 Kč6 610 Kč13 710 Kč12 350 Kč6 870 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 14 230 Kč12 800 Kč7 130 Kč14 720 Kč13 260 Kč7 360 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 15 760 Kč14 170 Kč7 880 Kč16 250 Kč14 640 Kč8 140 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 15 760 Kč14 170 Kč7 880 Kč16 250 Kč14 640 Kč8 140 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 14 230 Kč12 800 Kč7 130 Kč14 720 Kč13 260 Kč7 360 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 13 210 Kč11 890 Kč6 610 Kč13 710 Kč12 350 Kč6 870 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 11 180 Kč10 070 Kč5 590 Kč11 940 Kč10 740 Kč5 980 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 3 4 240 Kč3 830 Kč2 140 Kč4 580 Kč4 110 Kč2 290 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 4 5 670 Kč5 100 Kč2 840 Kč6 090 Kč5 490 Kč3 050 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 5 7 080 Kč6 370 Kč3 540 Kč7 620 Kč6 870 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 6 8 510 Kč7 650 Kč4 240 Kč9 160 Kč8 220 Kč4 580 KčzdarmaObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 7 9 910 Kč8 920 Kč4 940 Kč10 660 Kč9 600 Kč5 330 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací