Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Emilia Romagna » Lido di Pomposa » Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa


Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa

Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa
Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa
Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa
Apartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di PomposaApartmány Pomposa*** s plnou penzí - Lido di Pomposa
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

4 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Nově postavené apartmány jen 200 m od pláže v letovisku Lido di Pomposa. Vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož ty jsou do 7 let zdarma.

Pláž:

Apartmány leží cca 200 m od písečné pláže. Plážový servis v ceně.

Poloha:

Nově postavná rezidence se nachází 200 m od pláže v letovisku Lido di Pomposa v provincii Emilia Romagna, na klidném místě, uprostřed zeleně. Nejbližší obchody a restaurace jsou cca 100 m od ubytování.

Ubytování a vybavení:

Patrové vilky mají k dispozici restauraci, TV místnost, bar, parkoviště, wifi zónu, beach volleyball, animační programy pro děti. 

 • Typ ubytování trilo Comfort: max. obsazenost 6 osob. Apartmán v 1. patře: obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna s wc a sprchou, balkon.
 • Typ ubytování trilo Comfort Superior: max. obsazenost 6 osob. Apartmán v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna s wc a sprchou, balkon.

Vybavení:

 • klimatizace
 • telefon
 • lednice
 • TV
 • fén

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - na pláži
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + lehátko + křesílko/apartmán
 • ložní prádlo a ručníky
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky
 • spotřeby energií, vody
 • nápoje - 1/2 l vody, 1/4 l místního vína, nealkoholický nápoj pro děti
 • animace/miniclub pro děti - pro děti 4-12 let, od 1.6. do 6.9.

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán, splatná na místě
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 3 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 5 Euro/den, pouze v typu Superior

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem ze 3 chodů. Nápoje k jídlu v ceně (místní víno, voda, nealkoholický nápoj). Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Lido di Pomposa

Letovisko Lido di Pomposa se nachází v provincii Ferrara v regionu Emilia Romagna. Jedná se o oblíbenou přímořskou destinaci, kde najdete krásnou pláž, kvalitní služby a zábavu. Letovisko je soutředěno hlavně na rodiny s malými dětmi, pro které je na pláži a nejen tam připraveno spousta zábavy.

Lido di Pomposa je obklopeno krásnou přírodou, jeho pláž je široká s jemným zlatavým pískem. Pro milovníky aktivit je zde nepřeberné množství sportovního vyžití, buď přímo na pláži, nebo v parcích. Cyklisté například mohou využít cyklostezky vedoucí do rezervace Parco Delta del Po.

 

Nejrušnějším dnem v tomto městečku je 8. srpen, jelikož tohoto dne bylo městečko založeno. Na ulicích probíhají slavnosti s hudbou, představeními, jídlem a vínem.

 

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lido di Pomposa

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 8 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 10 °C 22 °C 19 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 16 °C 29 °C 25 °C
Srpen 16 °C 28 °C 26 °C
Září 14 °C 25 °C 23 °C
Říjen 9 °C 19 °C 19 °C
Listopad 4 °C 12 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 9 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (Comfort)Osoba 3./4./5./6. postel (Comfort)Dítě 7-14,9 let 3./4./5./6. postel (Comfort)Osoba 1./2. postel (Comfort Superior)Osoba 3./4./5./6. postel (Comfort Superior)Dítě 7-14,9 let 3./4./5./6. postel (Comfort Superior)Dítě 0-6,9 let 3./4./5./6. postel
23.05. - 08.06.2019 (*) 3 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 Kč4 500 Kč4 410 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
23.05. - 08.06.2019 (*) 4 5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 Kč5 980 Kč5 870 Kč5 390 Kč5 290 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
23.05. - 08.06.2019 (*) 5 6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 Kč7 490 Kč7 350 Kč6 740 Kč6 610 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
23.05. - 08.06.2019 (*) 6 8 350 Kč8 190 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 160 Kč4 080 Kč8 970 Kč8 800 Kč8 090 Kč7 930 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
23.05. - 08.06.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč8 770 Kč8 600 Kč4 870 Kč4 780 Kč10 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 5 7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 Kč3 830 Kč3 760 Kč8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 6 9 180 Kč9 000 Kč8 270 Kč8 110 Kč4 610 Kč4 520 Kč9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč9 650 Kč9 460 Kč5 360 Kč5 260 Kč11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 11 680 Kč11 450 Kč10 510 Kč10 300 Kč5 850 Kč5 740 Kč12 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 11 680 Kč11 450 Kč10 510 Kč10 300 Kč5 850 Kč5 740 Kč12 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 11 680 Kč11 450 Kč10 510 Kč10 300 Kč5 850 Kč5 740 Kč12 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 12 900 Kč12 650 Kč11 630 Kč11 400 Kč6 450 Kč6 330 Kč13 390 Kč13 130 Kč12 040 Kč11 800 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 12 900 Kč12 650 Kč11 630 Kč11 400 Kč6 450 Kč6 330 Kč13 390 Kč13 130 Kč12 040 Kč11 800 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč12 480 Kč12 240 Kč6 950 Kč6 820 Kč14 360 Kč14 080 Kč12 930 Kč12 680 Kč7 180 Kč7 040 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 15 340 Kč15 040 Kč13 810 Kč13 540 Kč7 670 Kč7 520 Kč15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 15 340 Kč15 040 Kč13 810 Kč13 540 Kč7 670 Kč7 520 Kč15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 15 340 Kč15 040 Kč13 810 Kč13 540 Kč7 670 Kč7 520 Kč15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 13 130 Kč12 870 Kč11 830 Kč11 600 Kč6 580 Kč6 450 Kč13 630 Kč13 360 Kč12 280 Kč12 040 Kč6 820 Kč6 690 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 11 210 Kč10 990 Kč10 090 Kč9 890 Kč5 590 Kč5 480 Kč11 940 Kč11 710 Kč10 740 Kč10 530 Kč5 960 Kč5 850 KčzdarmaObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 3 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 Kč4 500 Kč4 410 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 4 5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 Kč5 980 Kč5 870 Kč5 390 Kč5 290 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 5 6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 Kč7 490 Kč7 350 Kč6 740 Kč6 610 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 6 8 350 Kč8 190 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 160 Kč4 080 Kč8 970 Kč8 800 Kč8 090 Kč7 930 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
07.09. - 15.09.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč8 770 Kč8 600 Kč4 870 Kč4 780 Kč10 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací