Hotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di Jesolo | Italia Travel

Hotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di Jesolo

Hotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di Jesolo
Hotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di Jesolo
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 2 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Moderní hotel s bazénem se nachází v centrální části střediska Jesolo přímo u písečné pláže.

Pláž:

Hotel leží přímo u široké písečné pláže zlatavé barvy s pozvolným vstupem do vody, která je vhodná pro děti. Plážový servis (slunečník + 2 lehátka/pokoj) je na hotelové pláži zdarma. Pro malé návštěvníky se na pláži a v místních parcích nachází spousta klouzaček, prolézaček, houpaček a dalších zábavných zařízení.

Sport a zábava:

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Poloha:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže v centrální části střediska Lido di Jesolo, kde je k dispozici bohaté vyžití a služby: obchůdky, restaurace, pizzerie, diskotéky, bary... Ve vzdálenosti cca 3 km najdete vodní park Aqualandia se spoustou bazénů, tobogánů a dalších atrakcí pro děti i dospělé www.aqualandia.it

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, zahrada, půjčovna kol (dle dostupnosti), venkovní bazén, dětský bazén, stolní tenis a parkoviště (dle obsazenosti). 

 • Dvoulůžkový pokoj: max obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek. Pokoje mají koupelnu se sprchou/WC. 
 • Dvoulůžkový pokoj Superior: max obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek. Pokoje mají koupelnu se sprchou/WC, balkon a boční výhled na moře.

Vybavení:

 • trezor
 • satelitní TV
 • telefon
 • klimatizace
 • minibar
 • vysoušeč vlasů
 • WiFi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj
 • pronájem kol - dle dostupnosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 2,50 Euro/osoba/noc, od 10 let, splatné na místě

Fakultativní příplatky:

 • ručníky - a lehátka u bazénu za poplatek 5 Euro/osoba
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • zvířata - povolena na vyžádání za poplatek 15 Euro/den, pouze v pokoji Superior

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 4 chodech, salátový bufet. Možnost bezlepkové stravy.

Lido di Jesolo

Lido di Jesolo je jedno z nejnavštěvovanějších středisek v severní Itálii. Jedná se o velmi živé a rušné letovisko, které je velmi “in” a vhodné především pro mladé, jenž vyhledávají na dovolené zábavu či pestrý noční život. Jsou tady vyhlášené diskotéky, jako jsou třeba ve Španělsku na ostrově Ibiza. V okolních městech (např. Trevisu, San Dona, Benátkách nebo Pordenone) se v letní sezónu zavírají diskotéky, neboť místní Italové vyrážejí za noční zábavou výhradně do Jesola. Tomu odpovídá i noční provoz hlavně o víkendech, a to především v měsíci červnu, červenci a srpnu.

Pobřeží a pláže v Lido di Jesolo

Pláž je písečná zlatavé barvy s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Jesolo se pyšní čistou vodou, několikrát bylo vyhodnoceno tzv. Modrou vlajkou Evropy, velmi přísným národním oceněním přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pláže Jesolo

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Služby a zábava v Lido di Jesolo

Konají se zde pravidelné koncerty italských zpěváků, známých hudebních skupin a další společenské akce. Jesolo s bohatým kulturním programem je velmi oblíbené místo dovolené i pro rodiny s dětmi. Záleží na tom, co klient od pobytu očekává a pokud mají rodiče rádi zábavu a letovisko, kde se pořád něco děje, tak mohou být i malí návštěvníci v Jesolu spokojeni. Pro malé návštěvníky se na pláži a v místních parcích nachází celá řada klouzaček, prolézaček, houpaček a dalších zábavných zařízení. V Jesolu je kromě diskoték i nepřeberné množství krásných náměstí, vyhlášených restaurací a pizzerií, kaváren, barů, cukráren. Najdete zde řadu obchodů se značkovou či sportovní módou nebo velká nákupní střediska. Vyhlášená je ulice Via Bafile, paralelní ulice s přímořskou promenádou, jež se ve večerních hodinách promění v pěší zónu a stává se metou procházejících Italů a turistů. Rušnější Jesolo je vlastně takový kontrast s poklidným sousedním střediskem Eraclea Mare.

Architektonické památky

Celé letovisko Lido di Jesolo je tvořeno několika ostrovy, které jsou umístěné v laguně. Toto letovisko je největším v oblasti Veneto. Mezi památky, které byste si zde měli prohlédnout, patří tzv. italské Miami. Podél celého letoviska vede dlouhá promenáda, která je lemována turistickými komplexy a vysokými budovami. Nejhezčí procházka italským Miami je po setmění.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lido di Jesolo

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Fakultativní výlety

Zábavní park

Aqualandia - aquapark v Jesolu je přezdíván „Karibským ostrovem“, má 26 atrakcí, největší evropský bungee jumping a nejvyšší skluzavku světa. V roce 2009 vyhrál ocenění nejlepší aquapark Itálie. Můžete si zde příjemně odpočinout a zároveň skvěle pobavit. Součástí areálu je bar s občerstvením. Vstupné je na celý den nebo jen na odpoledne. Cena dospělý 26 Eur/os. na celý den, 22 Eur/děti od 140 cm výšky, menší děti zdarma.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.
Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 23 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátské ostrovy (Murano, Burano a Torcello) – středověká útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu, cena zpáteční jízdenky je cca 24 Eur/os. Odjezd autobusem do Punta Sabbioni, odtud lodí na ostrovy.

Benátky – odjezd autobusem č. 23 směrem na Punta Sabbioni, odkud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 min, příjezd do přístavu Pontile Pietá (v ceně je zahrnuta doprava parníky v Benátkách). Cena celodenní jízdenky je cca 23 Eur/os. Pokud máte zájem pouze o zpáteční jízdenku bez parníků v Benátkách, cena je 18 Eur/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru. Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto
Typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Lido di Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobry den, jeli jsme s Vami jiz nekolikrat na dovolenou a nikdy jsem nemela cas nebo myslenky Vam napsat zpetne reakci, ale letos musim:)- hotel Excelsior je naprosto ale uplne fantasticky!!! Opravdu uzasna a luxusni dovolena. Hotelu nelze vytknout absolutne nic. Vse bylo dokonale. Jidlo je v Italii vzdy skvele, ale tohle byl gurmansky zazitek s kazdym soustem. Perfektni sluzby, personal, pokoje, bazen, velka koupelna, mekke rucniky.. opravdu do puntiku dokonale. Muzete vrele doporucovat jako jeden z nej hotelu v letovisku;) Dekujeme za krasnou dovolenou a zatim mame v planu se tam pristi rok vracet, takze se budeme opet tesit na pristi rok s Vami. S pozdravy Veronika Senkyrova s rodinou, Velká Polom

 

Šenkýřovi - Excelsior Lido di Jesolo, 01. 08. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 6-11,9 let 3./4. postelDítě 3-5,9 let 3./4. postelDítě 2-2,9 let 3./4. postelDítě 0-1,9 let 3./4. postel
21.04. - 28.04.2019 7 11 470 Kč11 250 Kč10 330 Kč10 130 Kč5 750 Kč5 640 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmazdarmaObjednat
25.04. - 28.04.2019 3 5 230 Kč5 130 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 600 Kč2 550 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmazdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 4 6 270 Kč6 150 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 120 Kč3 060 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmazdarmaObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 11 470 Kč11 250 Kč10 330 Kč10 130 Kč5 750 Kč5 640 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmazdarmaObjednat
02.05. - 05.05.2019 3 5 230 Kč5 130 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 600 Kč2 550 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmazdarmaObjednat
05.05. - 09.05.2019 4 6 270 Kč6 150 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 120 Kč3 060 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmazdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 11 470 Kč11 250 Kč10 330 Kč10 130 Kč5 750 Kč5 640 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmazdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 5 230 Kč5 130 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 600 Kč2 550 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmazdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 6 270 Kč6 150 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 120 Kč3 060 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmazdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 11 470 Kč11 250 Kč10 330 Kč10 130 Kč5 750 Kč5 640 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmazdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 5 230 Kč5 130 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 600 Kč2 550 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmazdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 6 270 Kč6 150 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 120 Kč3 060 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmazdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 11 470 Kč11 250 Kč10 330 Kč10 130 Kč5 750 Kč5 640 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmazdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 5 230 Kč5 130 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 600 Kč2 550 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmazdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 6 270 Kč6 150 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 120 Kč3 060 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmazdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 13 210 Kč12 950 Kč11 890 Kč11 660 Kč6 610 Kč6 480 Kč6 610 Kč6 480 KčzdarmazdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmazdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmazdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 15 470 Kč15 170 Kč13 940 Kč13 670 Kč7 750 Kč7 600 Kč7 750 Kč7 600 KčzdarmazdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmazdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmazdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 15 470 Kč15 170 Kč13 940 Kč13 670 Kč7 750 Kč7 600 Kč7 750 Kč7 600 KčzdarmazdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmazdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmazdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 20 700 Kč20 290 Kč17 580 Kč17 230 Kč14 490 Kč14 210 Kč10 350 Kč10 150 Kč10 350 Kč10 150 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 20 700 Kč20 290 Kč17 580 Kč17 230 Kč14 490 Kč14 210 Kč10 350 Kč10 150 Kč10 350 Kč10 150 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 20 700 Kč20 290 Kč17 580 Kč17 230 Kč14 490 Kč14 210 Kč10 350 Kč10 150 Kč10 350 Kč10 150 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 20 700 Kč20 290 Kč17 580 Kč17 230 Kč14 490 Kč14 210 Kč10 350 Kč10 150 Kč10 350 Kč10 150 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 20 700 Kč20 290 Kč17 580 Kč17 230 Kč14 490 Kč14 210 Kč10 350 Kč10 150 Kč10 350 Kč10 150 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 20 700 Kč20 290 Kč17 580 Kč17 230 Kč14 490 Kč14 210 Kč10 350 Kč10 150 Kč10 350 Kč10 150 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 25 560 Kč25 050 Kč25 560 Kč25 050 Kč17 890 Kč17 540 Kč12 770 Kč12 520 Kč12 770 Kč12 520 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 25 560 Kč25 050 Kč25 560 Kč25 050 Kč17 890 Kč17 540 Kč12 770 Kč12 520 Kč12 770 Kč12 520 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 25 560 Kč25 050 Kč25 560 Kč25 050 Kč17 890 Kč17 540 Kč12 770 Kč12 520 Kč12 770 Kč12 520 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 20 700 Kč20 290 Kč17 580 Kč17 230 Kč14 490 Kč14 210 Kč10 350 Kč10 150 Kč10 350 Kč10 150 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 15 470 Kč15 170 Kč13 940 Kč13 670 Kč7 750 Kč7 600 Kč7 750 Kč7 600 KčzdarmazdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmazdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmazdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 15 470 Kč15 170 Kč13 940 Kč13 670 Kč7 750 Kč7 600 Kč7 750 Kč7 600 KčzdarmazdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmazdarmaObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 6 270 Kč6 150 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 120 Kč3 060 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmazdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 11 470 Kč11 250 Kč10 330 Kč10 130 Kč5 750 Kč5 640 Kč5 750 Kč5 640 KčzdarmazdarmaObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 5 230 Kč5 130 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 600 Kč2 550 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmazdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (pokoj Superior)Osoba 3./4. postel (pokoj Superior)Dítě 6-11,9 let 3./4. postel (pokoj Superior)Dítě 3-5,9 let 3./4. postel (pokoj Superior)Dítě 2-2,9 let 3./4. postel (pokoj Superior)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (pokoj Superior)
21.04. - 28.04.2019 7 12 350 Kč12 110 Kč11 110 Kč10 890 Kč6 170 Kč6 050 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmazdarmaObjednat
25.04. - 28.04.2019 3 5 750 Kč5 640 Kč5 180 Kč5 080 Kč2 860 Kč2 810 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 4 6 610 Kč6 480 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 310 Kč3 250 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmazdarmaObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 12 350 Kč12 110 Kč11 110 Kč10 890 Kč6 170 Kč6 050 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmazdarmaObjednat
02.05. - 05.05.2019 3 5 750 Kč5 640 Kč5 180 Kč5 080 Kč2 860 Kč2 810 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat
05.05. - 09.05.2019 4 6 610 Kč6 480 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 310 Kč3 250 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmazdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 12 350 Kč12 110 Kč11 110 Kč10 890 Kč6 170 Kč6 050 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmazdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 5 750 Kč5 640 Kč5 180 Kč5 080 Kč2 860 Kč2 810 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 6 610 Kč6 480 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 310 Kč3 250 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmazdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 12 350 Kč12 110 Kč11 110 Kč10 890 Kč6 170 Kč6 050 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmazdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 5 750 Kč5 640 Kč5 180 Kč5 080 Kč2 860 Kč2 810 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 6 610 Kč6 480 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 310 Kč3 250 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmazdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 12 350 Kč12 110 Kč11 110 Kč10 890 Kč6 170 Kč6 050 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmazdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 5 750 Kč5 640 Kč5 180 Kč5 080 Kč2 860 Kč2 810 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 6 610 Kč6 480 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 310 Kč3 250 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmazdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 14 430 Kč14 150 Kč12 980 Kč12 730 Kč7 210 Kč7 070 Kč7 210 Kč7 070 KčzdarmazdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 7 830 Kč7 680 Kč7 050 Kč6 910 Kč3 900 Kč3 830 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 9 570 Kč9 380 Kč8 610 Kč8 440 Kč4 790 Kč4 700 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmazdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 17 400 Kč17 060 Kč15 660 Kč15 350 Kč8 690 Kč8 520 Kč8 690 Kč8 520 KčzdarmazdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 7 830 Kč7 680 Kč7 050 Kč6 910 Kč3 900 Kč3 830 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 9 570 Kč9 380 Kč8 610 Kč8 440 Kč4 790 Kč4 700 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmazdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 17 400 Kč17 060 Kč15 660 Kč15 350 Kč8 690 Kč8 520 Kč8 690 Kč8 520 KčzdarmazdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 7 830 Kč7 680 Kč7 050 Kč6 910 Kč3 900 Kč3 830 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 9 570 Kč9 380 Kč8 610 Kč8 440 Kč4 790 Kč4 700 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmazdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 23 120 Kč22 660 Kč19 660 Kč19 270 Kč16 180 Kč15 860 Kč11 570 Kč11 340 Kč11 570 Kč11 340 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 23 120 Kč22 660 Kč19 660 Kč19 270 Kč16 180 Kč15 860 Kč11 570 Kč11 340 Kč11 570 Kč11 340 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 23 120 Kč22 660 Kč19 660 Kč19 270 Kč16 180 Kč15 860 Kč11 570 Kč11 340 Kč11 570 Kč11 340 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 23 120 Kč22 660 Kč19 660 Kč19 270 Kč16 180 Kč15 860 Kč11 570 Kč11 340 Kč11 570 Kč11 340 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 23 120 Kč22 660 Kč19 660 Kč19 270 Kč16 180 Kč15 860 Kč11 570 Kč11 340 Kč11 570 Kč11 340 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 23 120 Kč22 660 Kč19 660 Kč19 270 Kč16 180 Kč15 860 Kč11 570 Kč11 340 Kč11 570 Kč11 340 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 27 980 Kč27 430 Kč27 980 Kč27 430 Kč19 610 Kč19 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč13 990 Kč13 720 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 27 980 Kč27 430 Kč27 980 Kč27 430 Kč19 610 Kč19 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč13 990 Kč13 720 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 27 980 Kč27 430 Kč27 980 Kč27 430 Kč19 610 Kč19 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč13 990 Kč13 720 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 23 120 Kč22 660 Kč19 660 Kč19 270 Kč16 180 Kč15 860 Kč11 570 Kč11 340 Kč11 570 Kč11 340 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 9 570 Kč9 380 Kč8 610 Kč8 440 Kč4 790 Kč4 700 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 17 400 Kč17 060 Kč15 660 Kč15 350 Kč8 690 Kč8 520 Kč8 690 Kč8 520 KčzdarmazdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 7 830 Kč7 680 Kč7 050 Kč6 910 Kč3 900 Kč3 830 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 9 570 Kč9 380 Kč8 610 Kč8 440 Kč4 790 Kč4 700 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmazdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 17 400 Kč17 060 Kč15 660 Kč15 350 Kč8 690 Kč8 520 Kč8 690 Kč8 520 KčzdarmazdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 7 830 Kč7 680 Kč7 050 Kč6 910 Kč3 900 Kč3 830 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 6 610 Kč6 480 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 310 Kč3 250 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmazdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 12 350 Kč12 110 Kč11 110 Kč10 890 Kč6 170 Kč6 050 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmazdarmaObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 5 750 Kč5 640 Kč5 180 Kč5 080 Kč2 860 Kč2 810 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací