Hotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di Jesolo | Italia Travel


Hotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di Jesolo

Hotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di Jesolo
Hotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di JesoloHotel Excelsior **** s polopenzí - Lido di Jesolo
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 3 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají pro strávení své dovolené ubytování přímo u pláže avšak v dosahu možností společenského vyžití.

Pláž:

Hotel leží přímo u široké písečné pláže zlatavé barvy s pozvolným vstupem do vody, která je vhodná pro děti. Plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka/pokoj) je na hotelové pláži zdarma.

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem (vše za poplatek). Pro malé návštěvníky se na pláži a v místních parcích nachází spousta klouzaček, prolézaček, houpaček a dalších zábavných zařízení.

Sport a zábava:

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Poloha:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže v centrální části střediska Lido di Jesolo, kde je k dispozici bohaté vyžití a služby: obchůdky, restaurace, pizzerie, diskotéky, bary... Ve vzdálenosti cca 3 km najdete vodní park Aqualandia se spoustou bazénů, tobogánů a dalších atrakcí pro děti i dospělé www.aqualandia.it

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, zahrada, půjčovna kol (dle dostupnosti), venkovní bazén, dětský bazén, stolní tenis a parkoviště (dle obsazenosti). 

 • Dvoulůžkový pokoj Standard – max obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností až 2 přistýlek. Pokoje mají koupelnu se sprchou/WC. Bez výhledu na moře.
 • Dvoulůžkový pokoj Superior – max obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností až 2 přistýlek. Pokoje mají koupelnu se sprchou/WC a boční výhled na moře.

Vybavení:

 • trezor
 • satelitní TV
 • telefon
 • klimatizace
 • minibar
 • vysoušeč vlasů
 • WiFi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj
 • pronájem kol - dle dostupnosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,50 Euro/os./noc

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • zvířata - povolena na vyžádání za poplatek 10 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 4 chodech, salátový bufet. Nápoje u večeří za poplatek.

Lido di Jesolo

Lido di Jesolo je jedno z nejnavštěvovanějších středisek v severní Itálii. Jedná se o velmi živé a rušné letovisko, které je velmi “in” a vhodné především pro mladé, jenž vyhledávají na dovolené zábavu či pestrý noční život. Jsou tady vyhlášené diskotéky, jako jsou třeba ve Španělsku na ostrově Ibiza. V okolních městech (např. Trevisu, San Dona, Benátkách nebo Pordenone) se v letní sezónu zavírají diskotéky, neboť místní Italové vyrážejí za noční zábavou výhradně do Jesola. Tomu odpovídá i noční provoz hlavně o víkendech, a to především v měsíci červnu, červenci a srpnu.

Pobřeží a pláže v Lido di Jesolo

Pláž je písečná zlatavé barvy s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Jesolo se pyšní čistou vodou, několikrát bylo vyhodnoceno tzv. Modrou vlajkou Evropy, velmi přísným národním oceněním přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pláže Jesolo

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Služby a zábava v Lido di Jesolo

Konají se zde pravidelné koncerty italských zpěváků, známých hudebních skupin a další společenské akce. Jesolo s bohatým kulturním programem je velmi oblíbené místo dovolené i pro rodiny s dětmi. Záleží na tom, co klient od pobytu očekává a pokud mají rodiče rádi zábavu a letovisko, kde se pořád něco děje, tak mohou být i malí návštěvníci v Jesolu spokojeni. Pro malé návštěvníky se na pláži a v místních parcích nachází celá řada klouzaček, prolézaček, houpaček a dalších zábavných zařízení. V Jesolu je kromě diskoték i nepřeberné množství krásných náměstí, vyhlášených restaurací a pizzerií, kaváren, barů, cukráren. Najdete zde řadu obchodů se značkovou či sportovní módou nebo velká nákupní střediska. Vyhlášená je ulice Via Bafile, paralelní ulice s přímořskou promenádou, jež se ve večerních hodinách promění v pěší zónu a stává se metou procházejících Italů a turistů. Rušnější Jesolo je vlastně takový kontrast s poklidným sousedním střediskem Eraclea Mare.

Architektonické památky

Celé letovisko Lido di Jesolo je tvořeno několika ostrovy, které jsou umístěné v laguně. Toto letovisko je největším v oblasti Veneto. Mezi památky, které byste si zde měli prohlédnout, patří tzv. italské Miami. Podél celého letoviska vede dlouhá promenáda, která je lemována turistickými komplexy a vysokými budovami. Nejhezčí procházka italským Miami je po setmění.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lido di Jesolo

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C
13 °C

Fakultativní výlety

Zábavní park

Aqualandia - aquapark v Jesolu je přezdíván „Karibským ostrovem“, má 26 atrakcí, největší evropský bungee jumping a nejvyšší skluzavku světa. V roce 2009 vyhrál ocenění nejlepší aquapark Itálie. Můžete si zde příjemně odpočinout a zároveň skvěle pobavit. Součástí areálu je bar s občerstvením. Vstupné je na celý den nebo jen na odpoledne. Cena dospělý 26 Eur/os. na celý den, 22 Eur/děti od 140 cm výšky, menší děti zdarma.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.
Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 23 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátské ostrovy (Murano, Burano a Torcello) – středověká útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu, cena zpáteční jízdenky je cca 24 Eur/os. Odjezd autobusem do Punta Sabbioni, odtud lodí na ostrovy.

Benátky – odjezd autobusem č. 23 směrem na Punta Sabbioni, odkud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 min, příjezd do přístavu Pontile Pietá (v ceně je zahrnuta doprava parníky v Benátkách). Cena celodenní jízdenky je cca 23 Eur/os. Pokud máte zájem pouze o zpáteční jízdenku bez parníků v Benátkách, cena je 18 Eur/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru. Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto
Typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Lido di Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobry den, jeli jsme s Vami jiz nekolikrat na dovolenou a nikdy jsem nemela cas nebo myslenky Vam napsat zpetne reakci, ale letos musim:)- hotel Excelsior je naprosto ale uplne fantasticky!!! Opravdu uzasna a luxusni dovolena. Hotelu nelze vytknout absolutne nic. Vse bylo dokonale. Jidlo je v Italii vzdy skvele, ale tohle byl gurmansky zazitek s kazdym soustem. Perfektni sluzby, personal, pokoje, bazen, velka koupelna, mekke rucniky.. opravdu do puntiku dokonale. Muzete vrele doporucovat jako jeden z nej hotelu v letovisku;) Dekujeme za krasnou dovolenou a zatim mame v planu se tam pristi rok vracet, takze se budeme opet tesit na pristi rok s Vami. S pozdravy Veronika Senkyrova s rodinou, Velká Polom

 

Šenkýřovi - Excelsior Lido di Jesolo, 01. 08. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 3-11,9 let 3./4. postelDospělý 1./2. postel (pokoj Superior)Dospělý 3./4. postel (pokoj Superior)Dítě 3-11,9 let 3. postel (pokoj Superior)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel
13.05. - 17.05.2018 4 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 Kč6 890 Kč6 760 Kč6 220 Kč6 100 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 11 960 Kč11 730 Kč10 770 Kč10 560 Kč5 980 Kč5 870 Kč12 870 Kč12 620 Kč11 600 Kč11 370 Kč6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 5 440 Kč5 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 730 Kč2 680 Kč5 980 Kč5 870 Kč5 390 Kč5 290 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 Kč6 890 Kč6 760 Kč6 220 Kč6 100 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 11 960 Kč11 730 Kč10 770 Kč10 560 Kč5 980 Kč5 870 Kč12 870 Kč12 620 Kč11 600 Kč11 370 Kč6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 5 440 Kč5 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 730 Kč2 680 Kč5 980 Kč5 870 Kč5 390 Kč5 290 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 7 440 Kč7 300 Kč6 690 Kč6 560 Kč3 720 Kč3 650 Kč8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 13 600 Kč13 330 Kč12 250 Kč12 010 Kč6 820 Kč6 690 Kč15 600 Kč15 290 Kč14 040 Kč13 760 Kč7 800 Kč7 650 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 6 170 Kč6 050 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 100 Kč3 040 Kč7 080 Kč6 940 Kč6 370 Kč6 250 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 Kč6 890 Kč6 760 Kč6 220 Kč6 100 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 11 960 Kč11 730 Kč10 770 Kč10 560 Kč5 980 Kč5 870 Kč12 870 Kč12 620 Kč11 600 Kč11 370 Kč6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 5 440 Kč5 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 730 Kč2 680 Kč5 980 Kč5 870 Kč5 390 Kč5 290 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 Kč6 890 Kč6 760 Kč6 220 Kč6 100 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 12 690 Kč12 440 Kč11 440 Kč11 220 Kč6 350 Kč6 230 Kč13 970 Kč13 700 Kč12 560 Kč12 310 Kč7 000 Kč6 860 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 6 170 Kč6 050 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 100 Kč3 040 Kč7 080 Kč6 940 Kč6 370 Kč6 250 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 7 440 Kč7 300 Kč6 690 Kč6 560 Kč3 720 Kč3 650 Kč8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 13 600 Kč13 330 Kč12 250 Kč12 010 Kč6 820 Kč6 690 Kč15 600 Kč15 290 Kč14 040 Kč13 760 Kč7 800 Kč7 650 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 6 170 Kč6 050 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 100 Kč3 040 Kč7 080 Kč6 940 Kč6 370 Kč6 250 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 7 440 Kč7 300 Kč6 690 Kč6 560 Kč3 720 Kč3 650 Kč8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 14 690 Kč14 400 Kč13 240 Kč12 980 Kč7 360 Kč7 220 Kč17 970 Kč17 620 Kč16 180 Kč15 860 Kč8 970 Kč8 800 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 7 260 Kč7 120 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 640 Kč3 570 Kč9 440 Kč9 260 Kč8 510 Kč8 340 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 8 820 Kč8 650 Kč7 930 Kč7 780 Kč4 420 Kč4 340 Kč11 370 Kč11 150 Kč10 220 Kč10 020 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 16 070 Kč15 750 Kč14 460 Kč14 180 Kč8 040 Kč7 880 Kč20 800 Kč20 390 Kč18 720 Kč18 350 Kč10 400 Kč10 200 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 7 260 Kč7 120 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 640 Kč3 570 Kč9 440 Kč9 260 Kč8 510 Kč8 340 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 8 820 Kč8 650 Kč7 930 Kč7 780 Kč4 420 Kč4 340 Kč11 370 Kč11 150 Kč10 220 Kč10 020 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 16 070 Kč15 750 Kč14 460 Kč14 180 Kč8 040 Kč7 880 Kč20 800 Kč20 390 Kč18 720 Kč18 350 Kč10 400 Kč10 200 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 7 260 Kč7 120 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 640 Kč3 570 Kč9 440 Kč9 260 Kč8 510 Kč8 340 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 8 820 Kč8 650 Kč7 930 Kč7 780 Kč4 420 Kč4 340 Kč11 370 Kč11 150 Kč10 220 Kč10 020 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 16 070 Kč15 750 Kč14 460 Kč14 180 Kč8 040 Kč7 880 Kč20 800 Kč20 390 Kč18 720 Kč18 350 Kč10 400 Kč10 200 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 7 260 Kč7 120 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 640 Kč3 570 Kč9 440 Kč9 260 Kč8 510 Kč8 340 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 8 820 Kč8 650 Kč7 930 Kč7 780 Kč4 420 Kč4 340 Kč11 370 Kč11 150 Kč10 220 Kč10 020 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 16 070 Kč15 750 Kč14 460 Kč14 180 Kč8 040 Kč7 880 Kč20 800 Kč20 390 Kč18 720 Kč18 350 Kč10 400 Kč10 200 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 7 260 Kč7 120 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 640 Kč3 570 Kč9 440 Kč9 260 Kč8 510 Kč8 340 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 8 820 Kč8 650 Kč7 930 Kč7 780 Kč4 420 Kč4 340 Kč11 370 Kč11 150 Kč10 220 Kč10 020 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 16 070 Kč15 750 Kč14 460 Kč14 180 Kč8 040 Kč7 880 Kč20 800 Kč20 390 Kč18 720 Kč18 350 Kč10 400 Kč10 200 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 7 260 Kč7 120 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 640 Kč3 570 Kč9 440 Kč9 260 Kč8 510 Kč8 340 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 8 820 Kč8 650 Kč7 930 Kč7 780 Kč4 420 Kč4 340 Kč11 370 Kč11 150 Kč10 220 Kč10 020 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 16 070 Kč15 750 Kč14 460 Kč14 180 Kč8 040 Kč7 880 Kč20 800 Kč20 390 Kč18 720 Kč18 350 Kč10 400 Kč10 200 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 7 260 Kč7 120 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 640 Kč3 570 Kč9 440 Kč9 260 Kč8 510 Kč8 340 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 7 440 Kč7 300 Kč6 690 Kč6 560 Kč3 720 Kč3 650 Kč8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 13 600 Kč13 330 Kč12 250 Kč12 010 Kč6 820 Kč6 690 Kč15 600 Kč15 290 Kč14 040 Kč13 760 Kč7 800 Kč7 650 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 6 170 Kč6 050 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 100 Kč3 040 Kč7 080 Kč6 940 Kč6 370 Kč6 250 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 7 440 Kč7 300 Kč6 690 Kč6 560 Kč3 720 Kč3 650 Kč8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 13 600 Kč13 330 Kč12 250 Kč12 010 Kč6 820 Kč6 690 Kč15 600 Kč15 290 Kč14 040 Kč13 760 Kč7 800 Kč7 650 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 6 170 Kč6 050 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 100 Kč3 040 Kč7 080 Kč6 940 Kč6 370 Kč6 250 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 Kč6 890 Kč6 760 Kč6 220 Kč6 100 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 11 960 Kč11 730 Kč10 770 Kč10 560 Kč5 980 Kč5 870 Kč12 870 Kč12 620 Kč11 600 Kč11 370 Kč6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 5 440 Kč5 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 730 Kč2 680 Kč5 980 Kč5 870 Kč5 390 Kč5 290 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás