Camping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina Terme | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Emilia Romagna » Lido Adriano » Camping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina Terme


Camping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina Terme

Camping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina Terme
Camping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina Terme
Camping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina TermeCamping Village Adriano**** s plnou penzí - Punta Marina Terme
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

4 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Komplex se nachází 250 m od pláže. Doporučujeme rodinám s dětmi a všem, kteří hledají klidné prostředí plné zeleně a zároveň společenské vyžití. 

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody je vzdálena 250 m od ubytování, plážový servis je v ceně pobytu na pláži. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček a jiných dětských atrakcí.

Sport a zábava:

Punta Marina Terme a Lido Adriano patří k modernějším letoviskům v Itálii, nabízí celou řadu motorizovaných i nemotorizovaných sportů na pláži, jako jsou lodičky, šlapadla, lyže, motorové nafukovací čluny, skútry, nafukovací banány, parasailing, windsurfing. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging na plážové promenádě, přímo u pláže malý lunapark. Beach volejbal a ping-pong na pláži, tenisové kurty a dětské herny v centru letoviska Lido Adriano. Beach party pravidelně ve večerních hodinách na pláži v letovisku během letních měsíců.

Poloha:

Centrum s pěší zónou a obchody je vzdáleno 900 m. Nedaleko lesní cesty lákající k příjemným přímořským procházkám nebo projížďkám na kole či kolečkových bruslích, možno pěší chůzí dojít až do živějšího střediska Marina. V letovisku několik zábavních a vodních parků, nejznámější např. Mirabilandia. Pouhých 8 km odtud je vzdálené proslulé historické město Ravenna.

Ubytování a vybavení:

Součástí komplexu je recepce, bar, bazén, bar u bazénu, restaurace, zábavní centrum, společenská místnost s TV, dětské a fotbalové hřiště, obchod, bazar, kadeřnictví, herna, Wi-Fi, parkoviště a zahrada.

 • Typ ubytování bilo Corallo: pro max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s palandou, ložnice, kuchyň, sprcha/vana, WC, veranda.
 • Typ ubytování trilo Acquamarina: pro max. obasazenost 6 osob. Obývací pokoj s palandou, 2 ložnice, kuchyň, sprcha/vana, WC, veranda.

Vybavení:

 • klimatizace
 • satelitní TV
 • lednice
 • mikrovlnka

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - 15. 5. - 15. 9.
 • klimatizace
 • wi-fi internet - do 500 mB (od 16 let)
 • parkoviště - 1 parkovací místo/apartmán
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/apartmán, 15. 5. - 9. 9.
 • ložní prádlo a ručníky
 • spotřeby energií, vody
 • nápoje - 1/2 l vody + vína, 1 pivo nebo nealkoholický nápoj
 • animace/miniclub pro děti - 29. 5. - 7. 9.
 • vstup - vstup do vodního parku

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • pobytová taxa - cca 2 Euro/os./noc, děti do 14 let osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 3,5 Euro/den
 • závěrečný úklid - 40 Euro - v případě neúklidu
 • zvířata - na vyžádání 9 Euro/noc, splatné na místě
 • pronájem kol

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou bufetu. Nápoje v ceně (1/2 l vody + vína, 1 pivo nebo nealkoholický nápoj). Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Restaurace otevřena 8:00 - 13:00 a 15:00 - 20:00.

Možnost ubytování s polopenzí zde.

Punta Marina Terme

Punta Marina Terme a známější sousední letovisko Lido Adriano patří k rušným letoviscím plné života s bohatým společenským programem, ale zároveň si zachovaly přírodní ráz. Nabízí velké množství obchodů, luxusních butiků, supermarketů a také restaurací, pizzerií s výbornou italskou pizzou, barů a kaváren všeho druhu. Mladší návštěvníci zde ocení široký výběr diskoték, za kterými lze také jezdit pomocí disko-autobusů do jiných blízkých letovisek. Takže zde můžete během noci vystřídat několik tanečních míst.

Pobřeží letoviska

Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem, vhodné pro děti. Nedaleko se nalézá aquapark Mirabilandia. Pro milovníky poznání a výletů letovisko nabízí výlety lodí po moři či projížďky vláčkem ve městě. Každý den se zde koná nějaká akce pro pobavení turistů.

Zábava v okolí

Mirabilandia

Zábavní areál o rozloze 300.000 m2 + 100.000 m vodních ploch. Skládá se z několika částí: 3 jezera, 7 fontán a 14 kaskád, kde je možno vyzkoušet jízdy na raftingu, horským vláčkem, vídeňské kolo, safari, domy hrůzy...Jedinečná je část s názvem Bimbopoli - největší zábavní město pro děti v Itálii, zajímavé atrakce jsou určeny pro děti od 3 do 10 let.

Itálie v miniaturách Rimini - cca 1 hod. cesty z Lida Adriana

Zábavný areál o rozloze 65.000 m2 určený pro děti s naučným tématem. V parku můžete shlédnout a poznat nejznámější italské a evropské památky a místa v miniaturách. Park je jedním z nejznámějších v Itálii, byl otevřen v roce 1970, v posledních letech byly přidány další zajímavé atrakce zaměřené pro nejmenší návštěvníky. Návštěvníci mohou v průběhu jednoho dne poznat celý Apeninský ostrov - proplouvá se benátský Kanál Grande na gondole, pořádá se výšlap na sopku Etnu nebo na štíty Dolomit, navštívíte Šikmou věž v Pise nebo projdete Forum Romanum a Koloseum slavného Říma a spoustu dalších míst.

 

Nedaleko od Punta Marina Terme (5 km) se nachází historicky významné město Ravenna, které zcela určitě doporučujeme k návštěvě. Město je známé výjimečným nalezištěm raně křesťanských mozaik, díky kterým je město zapsáno na seznamu UNESCO.

Historie a atmosféra města Ravenna

Město je známé především svou slavnou a skvělou historií. Určitou dobu sloužilo jako hlavní město Západořímské říše. Od 6. století ale jeho význam upadal a od této doby se na výsluní již nikdy nedostalo. Dnes žije pouze z turistického ruchu, chloubou jsou památky, které jsou na seznamu UNESCO.

Do Ravenny má smysl přijet pouze tehdy, pokud toužíte obdivovat překrásné a opravdu úchvatné mozaiky a stavby z dob Starého Říma. Městu bohužel po škodách bombardování ze 2. sv. války chybí půvab jiných italských historických měst a míst, má ale jedinečnou atmosféru.

Samotné centrum Ravenny je malé. Přesto poskytuje množství příležitostí k nákupům a také k posezení v restauracích či barech. K vidění jsou především skvostné památky na seznamu Unesco, celkem je jich osm. V samotném městě pak sedm. Bazilika Sant Apollinare in Classe leží několik málo kilometrů za městem.

Bazilika San Vitale

Tato stavba je patrně to nejdůležitější a nejznámější. Inspirovala císaře Karla Velikého ke stavbě palácové kaple v Cáchách v Německu. Mozaiky v kněžišti jsou úchvatné a samotná centrální, osmiboká stavba je velmi zajímavá. Výhodou je, že stavba leží v komplexu kláštera, kde se nalézá ještě muzeum a prohlídku můžete spojit s návštěvou mauzolea Gally Placidie.

Mauzoleum Gally Placidie

Leží hned vedle Baziliky San Vitale. Mauzoleum je malá stavba z cihel, zvenku naprosto nenápadná, uvnitř úplně celá pokryta těmi nejjemnějšími mozaikami. Protože jsou vzácné, je pro návštěvníky zaveden přísný režim – vstupuje se po skupinkách a u dveří je těžký závěs, bránící proniknutí světla.

Baptistérium Ariánských

Baptistérium neboli křtitelnice bývala kdysi samostatná budova, kde se odehrával důležitý křesťanský rituál – křest. Tato malá stavba ležící blízko nádraží je jako jediná z památek Unesco přístupná zdarma. Mozaika v kopuli znázorňuje křest Krista, kterého obklopují v kruhu apoštolové.

Baptistérium Neonovo (baptistérium ortodoxních)

Další malá centrální stavba. Její jedinečnost spočívá v tom, že se zachovaly mozaiky nejen na kopuli, ale také na stěnách. Dochovalo se též krásné vnitřní vybavení, jež stojí za pozornost. Navíc se jedná o nejstarší zachovanou památku Ravenny.

Oratoř sv. Ondřeje

Cappella Arcivescovile – Slavné mozaiky se nacházejí v arcibiskupské kapli místního dómu. Ten byl postaven v 5. století, ale v 18. století byl výrazně přestavěn. Za pozornost stojí především kazatelna ze 6. století. K dómu patří ještě muzeum a hned vedle něho stojí již zmíněné baptistérium ortodoxních.

Bazilika Sant Apollinare Nuovo

Velká křesťanská bazilika obsahuje dvě řady mimořádných mozaik znázorňujících průvod světců. Je navíc spojená s další expozicí, hned vedle stojí zbytky údajného Justiánova paláce. Jsou to však jen zajímavé fotogenické zříceniny.

Mauzoleum Theodoricha

Jediná z památek Unesco, která se svým charakterem vymyká ostatním, leží také stranou městského centra. Stavbu tvoří bílá kamenná „věž“, ve které byl pohřben císař Theodorich. Dovnitř se platí vstup, ale stavbu si lze dobře prohlédnout i zvenku. Příjemný a dobře udržovaný park okolo stavby, láká k piknikům, je přístupný zdarma a je z něj pěkný pohled na mauzoleum.

Bazilika Sant Apollinare in Classe

5 km od Ravenny na jih. Velká bazilika obsahuje kromě antických sarkofágů a mramorových sloupů především slavné a krásně barevné mozaiky. Zpodobňují sv. Apolináře, prvního biskupa Ravenny. 
Do všech těchto památek lze zakoupit kombinovanou vstupenku, lze si také koupit vstupenky jednotlivé a vidět tak alespoň nejpestřejší ukázku raně křesťanských pokladů.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (bungalov Corallo)Osoba 3./4. postel (bungalov Corallo)Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (bungalov Corallo)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (bungalov Corallo)
18.04. - 08.06.2019 (*) 3 4 270 Kč4 190 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
18.04. - 08.06.2019 (*) 4 5 700 Kč5 590 Kč5 130 Kč5 030 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
18.04. - 08.06.2019 (*) 5 7 130 Kč6 990 Kč6 430 Kč6 310 Kč3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
18.04. - 08.06.2019 (*) 6 8 560 Kč8 390 Kč7 700 Kč7 550 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
18.04. - 08.06.2019 (*) 7 9 990 Kč9 800 Kč8 970 Kč8 800 Kč5 000 Kč4 900 KčzdarmaObjednat
08.06. - 13.06.2019 (*) 5 8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
08.06. - 14.06.2019 (*) 6 9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
15.06. - 20.06.2019 (*) 5 8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
15.06. - 21.06.2019 (*) 6 9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
22.06. - 27.06.2019 (*) 5 8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
22.06. - 28.06.2019 (*) 6 9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
29.06. - 04.07.2019 (*) 5 8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
29.06. - 05.07.2019 (*) 6 9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
06.07. - 11.07.2019 (*) 5 8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
06.07. - 12.07.2019 (*) 6 9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 15 340 Kč15 040 Kč13 810 Kč13 540 Kč7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 15 340 Kč15 040 Kč13 810 Kč13 540 Kč7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 15 340 Kč15 040 Kč13 810 Kč13 540 Kč7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 17 530 Kč17 180 Kč15 790 Kč15 480 Kč8 770 Kč8 600 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 17 530 Kč17 180 Kč15 790 Kč15 480 Kč8 770 Kč8 600 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 17 530 Kč17 180 Kč15 790 Kč15 480 Kč8 770 Kč8 600 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 15 340 Kč15 040 Kč13 810 Kč13 540 Kč7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 3 4 270 Kč4 190 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 4 5 700 Kč5 590 Kč5 130 Kč5 030 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 5 7 130 Kč6 990 Kč6 430 Kč6 310 Kč3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 6 8 560 Kč8 390 Kč7 700 Kč7 550 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 7 9 990 Kč9 800 Kč8 970 Kč8 800 Kč5 000 Kč4 900 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (bungalov Acquamarina)Osoba 3./4./5./6. postel (bungalov Acquamarina)Dítě 7-14,9 let 3./4./5./6. postel (bungalov Acquamarina)Dítě 0-6,9 let 3./4./5./6. postel (bungalov Acquamarina)
18.04. - 08.06.2019 (*) 3 4 610 Kč4 520 Kč4 140 Kč4 060 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
18.04. - 08.06.2019 (*) 4 6 110 Kč5 990 Kč5 520 Kč5 410 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
18.04. - 08.06.2019 (*) 5 7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
18.04. - 08.06.2019 (*) 6 9 180 Kč9 000 Kč8 270 Kč8 110 Kč4 610 Kč4 520 KčzdarmaObjednat
18.04. - 08.06.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč9 650 Kč9 460 Kč5 360 Kč5 260 KčzdarmaObjednat
08.06. - 13.06.2019 (*) 5 8 690 Kč8 520 Kč7 830 Kč7 680 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
08.06. - 14.06.2019 (*) 6 10 430 Kč10 230 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
15.06. - 20.06.2019 (*) 5 8 690 Kč8 520 Kč7 830 Kč7 680 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
15.06. - 21.06.2019 (*) 6 10 430 Kč10 230 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
22.06. - 27.06.2019 (*) 5 8 690 Kč8 520 Kč7 830 Kč7 680 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
22.06. - 28.06.2019 (*) 6 10 430 Kč10 230 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
29.06. - 04.07.2019 (*) 5 8 690 Kč8 520 Kč7 830 Kč7 680 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
29.06. - 05.07.2019 (*) 6 10 430 Kč10 230 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
06.07. - 11.07.2019 (*) 5 8 690 Kč8 520 Kč7 830 Kč7 680 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
06.07. - 12.07.2019 (*) 6 10 430 Kč10 230 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 16 310 Kč15 990 Kč14 670 Kč14 380 Kč8 170 Kč8 010 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 16 310 Kč15 990 Kč14 670 Kč14 380 Kč8 170 Kč8 010 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 16 310 Kč15 990 Kč14 670 Kč14 380 Kč8 170 Kč8 010 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 18 750 Kč18 380 Kč16 880 Kč16 550 Kč9 360 Kč9 180 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 18 750 Kč18 380 Kč16 880 Kč16 550 Kč9 360 Kč9 180 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 18 750 Kč18 380 Kč16 880 Kč16 550 Kč9 360 Kč9 180 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 16 310 Kč15 990 Kč14 670 Kč14 380 Kč8 170 Kč8 010 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 3 4 610 Kč4 520 Kč4 140 Kč4 060 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 4 6 110 Kč5 990 Kč5 520 Kč5 410 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 5 7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 6 9 180 Kč9 000 Kč8 270 Kč8 110 Kč4 610 Kč4 520 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 7 10 720 Kč10 510 Kč9 650 Kč9 460 Kč5 360 Kč5 260 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací