Hotel Don Juan**** s plnou penzí - Giulianova | Italia Travel


Hotel Don Juan**** s plnou penzí - Giulianova

Hotel Don Juan**** s plnou penzí - GiulianovaHotel Don Juan**** s plnou penzí - GiulianovaHotel Don Juan**** s plnou penzí - GiulianovaHotel Don Juan**** s plnou penzí - GiulianovaHotel Don Juan**** s plnou penzí - GiulianovaHotel Don Juan**** s plnou penzí - Giulianova
Hotel Don Juan**** s plnou penzí - GiulianovaHotel Don Juan**** s plnou penzí - GiulianovaHotel Don Juan**** s plnou penzí - GiulianovaHotel Don Juan**** s plnou penzí - GiulianovaHotel Don Juan**** s plnou penzí - GiulianovaHotel Don Juan**** s plnou penzí - Giulianova
Hotel Don Juan**** s plnou penzí - Giulianova
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování přímo u písečné pláže a rádi si zajdou na procházku po promenádě lemované oleandry a palmami. Vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož hotel nabízí ve vybraných termínech ubytování až pro 2 děti do 7 let zdarma.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek. Plážový servis (slunečník + 2 židličky/pokoj od 9.6. do 8.9.) zahrnut v ceně.

Poloha:

Hotel se nachází v přímořském letovisku Giulianova, přímo u široké pláže se zlatým jemným pískem. Ve vzdálenosti do 500 m naleznete restaurace, bary, pizzerie a obchody. Centrum městečka leží cca 500 m od hotelu. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit národní park Gran Sasso a Majella s překrásnými jeskyněmi, historické centrum městečka Giuliano či zábavní park Giocolandia. Známé městečko San Benedetto del Tronto je vzdáleno cca 30 km. Letiště Pescara je vzdáleno cca 46 km.

Ubytování a vybavení:

Hotel s výtahem disponuje recepcí, restaurací a la carte, terasou s výhledem na moře a bazén, úschovnou a půjčovnou kol, společenskou místností s televizí, barem, barem u bazénu, zahradou, terasou, wellness centrem s tureckou lázní a vířivkou (za poplatek), možnost masáží na vyžádání za poplatek, posilovnou, venkovním bazénem a parkovištěm (dle obsazenosti).

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko (některé s možností 2 přistýlek), koupelna se sprchou/WC, balkon. Pokoje comfort jsou s bočním výhledem na moře.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • klimatizace
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • plážový servis - 2 křesílka+slunečník/pokoj, v době od 9.6. do 8.9.
 • nápoje - během jídla: 1/4 l vína + 1/2 l vody
 • pronájem kol - 1 hodina denně (dle dostupnosti) platí v době od 9.6. do 8.9.
 • animace/miniclub pro děti - od 9.6. do 8.9.
 • tenisové kurty - 3 hodiny týdně, platí v době od 9.6. do 8.9.
 • klubová karta - v době od 9.6. do 8.9. zahrnuje stolní tenis, aperitiv na pláži v pátek odpoledne, 2x týdně ovoce a svačinka pro děti na pláži

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • wellness - masáže, turecké lázně, whirpool
 • zvířata - na vyžádání za 15 Euro/den

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 4 chodech, nápoje u obědů a večeří: 1/4 l vína + 1/2 l vody.

Možnost pobytu i s polopenzí

Giulianova

Giulianova

Abruzzo leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Marche, který leží severním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.

Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Giulianova jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Giulianova

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C
13 °C

Tipy na výlety

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (Standard pokoj)Dospělý 3./4. postel (Standard pokoj)Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (Standard pokoj)Dítě 3-6,9 let 3./4. postel (Standard pokoj)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel (Standard pokoj)
05.04. - 09.06.2018 (*) 3 4 810 Kč4 720 Kč4 320 Kč4 240 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmazdarmaObjednat
05.04. - 09.06.2018 (*) 4 6 400 Kč6 280 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmazdarmaObjednat
05.04. - 09.06.2018 (*) 5 8 010 Kč7 850 Kč7 210 Kč7 070 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmazdarmaObjednat
05.04. - 09.06.2018 (*) 6 9 600 Kč9 410 Kč8 640 Kč8 470 Kč4 810 Kč4 720 KčzdarmazdarmaObjednat
05.04. - 09.06.2018 (*) 7 11 210 Kč10 990 Kč10 090 Kč9 890 Kč5 590 Kč5 480 KčzdarmazdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2018 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč12 480 Kč12 240 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmazdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč12 480 Kč12 240 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmazdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč12 480 Kč12 240 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmazdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 15 580 Kč15 270 Kč14 020 Kč13 740 Kč7 800 Kč7 650 KčzdarmazdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 15 580 Kč15 270 Kč14 020 Kč13 740 Kč7 800 Kč7 650 KčzdarmazdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 15 580 Kč15 270 Kč14 020 Kč13 740 Kč7 800 Kč7 650 KčzdarmazdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 15 580 Kč15 270 Kč14 020 Kč13 740 Kč7 800 Kč7 650 KčzdarmazdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 15 580 Kč15 270 Kč14 020 Kč13 740 Kč7 800 Kč7 650 KčzdarmazdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 21 660 Kč21 230 Kč19 500 Kč19 110 Kč10 850 Kč10 640 Kč10 850 Kč10 640 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 21 660 Kč21 230 Kč19 500 Kč19 110 Kč10 850 Kč10 640 Kč10 850 Kč10 640 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč12 480 Kč12 240 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmazdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 13 890 Kč13 620 Kč12 480 Kč12 240 Kč6 950 Kč6 820 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 3 4 810 Kč4 720 Kč4 320 Kč4 240 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 4 6 400 Kč6 280 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 5 8 010 Kč7 850 Kč7 210 Kč7 070 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 6 9 600 Kč9 410 Kč8 640 Kč8 470 Kč4 810 Kč4 720 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 7 11 210 Kč10 990 Kč10 090 Kč9 890 Kč5 590 Kč5 480 KčzdarmazdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (Comfort pokoj)Dospělý 3./4. postel (Comfort pokoj)Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (Comfort pokoj)Dítě 3-6,9 let 3./4. postel (Comfort pokoj)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel (Comfort pokoj)
05.04. - 09.06.2018 (*) 3 5 650 Kč5 540 Kč5 070 Kč4 970 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmazdarmaObjednat
05.04. - 09.06.2018 (*) 4 7 520 Kč7 370 Kč6 760 Kč6 630 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmazdarmaObjednat
05.04. - 09.06.2018 (*) 5 9 390 Kč9 210 Kč8 450 Kč8 290 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmazdarmaObjednat
05.04. - 09.06.2018 (*) 6 11 260 Kč11 040 Kč10 140 Kč9 940 Kč5 650 Kč5 540 KčzdarmazdarmaObjednat
05.04. - 09.06.2018 (*) 7 13 130 Kč12 870 Kč11 830 Kč11 600 Kč6 580 Kč6 450 KčzdarmazdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2018 (*) 7 15 080 Kč14 780 Kč13 580 Kč13 310 Kč7 540 Kč7 390 KčzdarmazdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 15 080 Kč14 780 Kč13 580 Kč13 310 Kč7 540 Kč7 390 KčzdarmazdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 15 080 Kč14 780 Kč13 580 Kč13 310 Kč7 540 Kč7 390 KčzdarmazdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 16 800 Kč16 470 Kč15 110 Kč14 810 Kč8 400 Kč8 240 KčzdarmazdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 16 800 Kč16 470 Kč15 110 Kč14 810 Kč8 400 Kč8 240 KčzdarmazdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 16 800 Kč16 470 Kč15 110 Kč14 810 Kč8 400 Kč8 240 KčzdarmazdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 16 800 Kč16 470 Kč15 110 Kč14 810 Kč8 400 Kč8 240 KčzdarmazdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 16 800 Kč16 470 Kč15 110 Kč14 810 Kč8 400 Kč8 240 KčzdarmazdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 24 110 Kč23 630 Kč21 690 Kč21 260 Kč12 040 Kč11 800 KčzdarmazdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 24 110 Kč23 630 Kč21 690 Kč21 260 Kč12 040 Kč11 800 KčzdarmazdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 15 080 Kč14 780 Kč13 580 Kč13 310 Kč7 540 Kč7 390 KčzdarmazdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 15 080 Kč14 780 Kč13 580 Kč13 310 Kč7 540 Kč7 390 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 3 5 650 Kč5 540 Kč5 070 Kč4 970 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 4 7 520 Kč7 370 Kč6 760 Kč6 630 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 5 9 390 Kč9 210 Kč8 450 Kč8 290 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 6 11 260 Kč11 040 Kč10 140 Kč9 940 Kč5 650 Kč5 540 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 7 13 130 Kč12 870 Kč11 830 Kč11 600 Kč6 580 Kč6 450 KčzdarmazdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás