Hotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce Mare | Italia Travel

Hotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce Mare

Hotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce Mare
Hotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce Mare
Hotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Capo Est **** s plnou penzí - Gabicce Mare
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Elegantní hotel s bazénem, v kopci nad přístavem. Romantické ubytování, nabízející panoramatický výhled na zátoku.

Pláž:

Hotel leží v kopci nad přístavem, na pláž vede příjemná pěší cesta cca 400 m, budova má venkovní panoramatický výtah. Vodní sporty na pláži za poplatek. Plážový servis zdarma.

Poloha:

Hotel má výjimečnou panoramatickou polohu na kopci . Je ponořen do zeleně velkého parku s úchvatným výhledem na záliv Gabluce Vallugola. Hotel se nachází na výběžku v letovisku Mare Gabbice. Centrum městečka je vzdáleno cca 500 m.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, výtah, restaurace, bar, konferenční místnosti, zahrada/park, úschovna kol, terasa, soukromé parkoviště v závislosti na dostupnosti, Wi-Fi, bazén a sportovní zařízení, posilovna, jacuzzi, sauna a kosmetické ošetření.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností až 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, boční výhled na moře.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • klimatizace
 • minibar
 • trezor
 • wi-fi internet
 • balkón (na vyžádání, dle dostupnosti)

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - 2 křesílka + slunečník
 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma
 • zvířata - na vyžádání zdarma
 • animace/miniclub pro děti - 3-9 let, od 15.6. do 15.9.
 • fitness

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1 Euro/os./noc, děti do 14 let osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • wellness - sauna, solárium, masáže, kosmetika
 • tenisové kurty

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou výběru z menu o 4 chodech, salátový bufet. Od 15.6. je možnost obědů (formou bufetu) v baru u bazénu. 

Gabicce Mare

Gabicce Mare

je menší přímořské městečko ležící na hranici kraje Marche, kde začíná pověstná Palmová riviéra. Jedná se o první místo podél východního pobřeží, kde spatříte pobřežní skaliska. Malebné místo u členité zátoky nabízí krásný výhled na celé pobřeží, pláž má jemný písek a je pozvolně se svažující. Nezávislé San Marino je vzdáleno necelých 40 km. Letovisko je méně známé mezi českými turisty oproti hojně navštěvovaném Rimini nebo Riccione, přesto místo nabízí nesčetné kulturní památky v nedalekém okolí, přírodní park Monte San Bartolo, zábavní možnosti, kvalitní služby a krásnou čistou písčitou pláž.

Pobřeží

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. V některých částech pobřeží se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou.

Služby

Středisko nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Gabicce Mare

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C 7 °C

Fakultativní výlety:

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival (místo narození slavného italského skladatele Rossiniho). Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 7-12,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
05.05. - 09.05.2019 4 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 4 530 Kč4 440 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 4 530 Kč4 440 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 4 530 Kč4 440 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 4 530 Kč4 440 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 6 140 Kč6 020 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 11 860 Kč11 630 Kč9 490 Kč9 310 Kč5 930 Kč5 820 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč4 580 Kč4 490 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 6 140 Kč6 020 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 11 860 Kč11 630 Kč9 490 Kč9 310 Kč5 930 Kč5 820 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč4 580 Kč4 490 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 6 140 Kč6 020 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 11 860 Kč11 630 Kč9 490 Kč9 310 Kč5 930 Kč5 820 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč4 580 Kč4 490 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 6 140 Kč6 020 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 11 860 Kč11 630 Kč9 490 Kč9 310 Kč5 930 Kč5 820 KčzdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč4 580 Kč4 490 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 7 410 Kč7 270 Kč5 930 Kč5 820 Kč3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 14 230 Kč13 950 Kč11 390 Kč11 170 Kč7 100 Kč6 960 KčzdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 6 820 Kč6 690 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 410 Kč3 350 KčzdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 7 410 Kč7 270 Kč5 930 Kč5 820 Kč3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 14 230 Kč13 950 Kč11 390 Kč11 170 Kč7 100 Kč6 960 KčzdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 6 820 Kč6 690 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 410 Kč3 350 KčzdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 7 410 Kč7 270 Kč5 930 Kč5 820 Kč3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 14 230 Kč13 950 Kč11 390 Kč11 170 Kč7 100 Kč6 960 KčzdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 6 820 Kč6 690 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 410 Kč3 350 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 7 410 Kč7 270 Kč5 930 Kč5 820 Kč3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 14 230 Kč13 950 Kč11 390 Kč11 170 Kč7 100 Kč6 960 KčzdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 6 820 Kč6 690 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 410 Kč3 350 KčzdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 7 410 Kč7 270 Kč5 930 Kč5 820 Kč3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 14 230 Kč13 950 Kč11 390 Kč11 170 Kč7 100 Kč6 960 KčzdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 6 820 Kč6 690 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 410 Kč3 350 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 17 420 Kč17 080 Kč13 940 Kč13 670 Kč8 710 Kč8 540 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 17 420 Kč17 080 Kč13 940 Kč13 670 Kč8 710 Kč8 540 KčzdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 7 410 Kč7 270 Kč5 930 Kč5 820 Kč3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 14 230 Kč13 950 Kč11 390 Kč11 170 Kč7 100 Kč6 960 KčzdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 6 820 Kč6 690 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 410 Kč3 350 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 6 140 Kč6 020 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 11 860 Kč11 630 Kč9 490 Kč9 310 Kč5 930 Kč5 820 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč4 580 Kč4 490 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 4 530 Kč4 440 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 4 530 Kč4 440 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 710 Kč4 620 KčzdarmaObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 4 530 Kč4 440 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací