Villaggio Girasole**** s plnou penzí - Follonica | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Toskánsko » Follonica » Villaggio Girasole**** s plnou penzí - Follonica


Villaggio Girasole**** s plnou penzí - Follonica

Villaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - Follonica
Villaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - Follonica
Villaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - Follonica
Villaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - FollonicaVillaggio Girasole**** s plnou penzí - Follonica
Villaggio Girasole**** s plnou penzí - Follonica
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

4 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme především rodinám s dětmi, které chtějí strávit aktivní dovolenou v prázdninovém komplexu v toskánské krajině.

Pláž:

Pro klienty ubytované v apartmánech bilo je pláž vzdálena cca 50-150 m, pro klienty ubytované v apartmánech trilo je pláž vzdálena 200-900 m. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma (Baia Toscana Beach cca 150 m od hlavní pláže). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Poloha:

Rozlehlý prázdninový komplex se 140 apartmány, jenž se nachází asi 3 km od městečka Follonica. Orientační vzdálenost od města Pisa je cca 110 km. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 2-3 km. Za komplexem vede železniční trať.

Ubytování a vybavení:

Hostům je přímo v areálu k dispozici recepce, bar, restaurace á la carte, restaurace, internetový koutek (za poplatek), minimarket, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, tělocvična, minigolf, fotbalové hřiště, vyhrazené parkoviště.

 • Typ ubytování bilo - max. obsazenost 4 osoby. Dvouhvězdičkové ubytování v bílých domcích: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, koupelna se sprchou/WC, terasa.
 • Typ ubytování trilo - max. obsazenost 6 osob. Čtyřhvězdičkové ubytování v růžových domcích: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice s dvoulůžkem, koupelna se sprchou/WC, terasa, klimatizace.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • lednička
 • telefon
 • trezor
 • fén na vlasy
 • klimatizace jen u trila

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace - jen u apartmánu trilo
 • parkoviště
 • plážový servis - 1 slunečník + 1 křesílko + 1 lehátko/pokoj
 • ložní prádlo a ručníky - výměna za poplatek
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky
 • spotřeby energií, vody
 • nápoje - voda a víno místní výroby

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 150 Euro za apartmán
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet
 • dětská postýlka - 50 Euro/týden
 • zvířata - 10 Euro/noc

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně, obědy a večeře formou bufetu od 9.6. do 8.9. + nápoje u večeří: voda, domácí víno. Do 9.6. a od 8.9. jsou večeře o 3 chodech.

K dispozici také pobyty s polopenzí.

Follonica

toskánkský venkov

Follonica je rušné přímořské letovisko střední Itálie, oblasti Toskánsko u Tyrhénského moře, v zálivu stejného jména naproti ostrovu Elba, který je při dobré viditelnosti na dohled. V zálivu jsou krásné pláže s bílým pískem a malé divoké zátoky, křišťálově čisté moře a hustá vegetace. Follonika je obklopena borovicovými lesy.

Památky ve Follonice

Přestože před půl stoletím přišla při přestavbě o část historického jádra, zůstalo dost pro romantické procházky křivolakými uličkami. Za zmínku stojí například kostel San Leopoldo, hrad Valli, jehož trosky stále vystupují severně od města na kopci s výhledem na moře, Pievaccia - pozůstatky velkého opevněného středověkého kláštera a Muzeum železa a litiny. Toto muzeum dokládá, že historie tohoto městečka je nerozlučně spjata s obráběním železa a litiny. Během velkovévodství Leopolda II se stala hlavním průmyslovým centrem, kde vznikly moderní ocelárny.

V nové moderní části slouží turistům mnoho zábavních podniků, kaváren, restaurací a obchodů. K zájezdům s historickou tématikou doporučujeme zvolit blízká města Massa Maritima, Grosetto nebo např. Campiglia Marittima. Písčité pláže, piniové háje a především příznivé klima odedávna slouží k léčbě astmatu. Dovolená je zde vhodná také pro rodiny s dětmi pro pozvolný vstup do moře a čistotu vody a pláží.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Follonica

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 3 °C 12 °C 15 °C
Únor 3 °C 13 °C 14 °C
Březen 5 °C 15 °C 14 °C
Duben 7 °C 18 °C 16 °C
Květen 10 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 30 °C 23 °C
Srpen 17 °C 30 °C 25 °C
Září 15 °C 27 °C 24 °C
Říjen 11 °C 22 °C 21 °C
Listopad 7 °C 16 °C 18 °C
Prosinec 4 °C 13 °C
16 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (Bilo apartmán)Osoba 3./4. postel (Bilo apartmán)Dítě 7-12,9 let 3./4. postel (Bilo apartmán)Osoba 1./2. postel (Trilo apartmán s klimatizací)Osoba 3./4./5./6. postel (Trilo apartmán s klimatizací)Dítě 7-12,9 let 3./4./5./6. postel (Trilo apartmán s klimatizací)Dítě 0-6,9 let 3./4./5./6. postel
05.05. - 19.05.2018 (*) 7 7 990 Kč7 840 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 980 Kč3 910 Kč8 840 Kč8 670 Kč6 190 Kč6 070 Kč4 420 Kč4 340 KčzdarmaObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 7 9 570 Kč9 380 Kč6 710 Kč6 580 Kč4 790 Kč4 700 Kč10 610 Kč10 400 Kč7 440 Kč7 300 Kč5 310 Kč5 210 KčzdarmaObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 7 7 990 Kč7 840 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 980 Kč3 910 Kč8 840 Kč8 670 Kč6 190 Kč6 070 Kč4 420 Kč4 340 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 9 360 Kč9 180 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 680 Kč4 590 Kč10 590 Kč10 380 Kč7 410 Kč7 270 Kč5 310 Kč5 210 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 11 240 Kč11 020 Kč7 880 Kč7 730 Kč5 620 Kč5 510 Kč12 720 Kč12 470 Kč8 900 Kč8 730 Kč6 350 Kč6 230 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 15 320 Kč15 020 Kč10 720 Kč10 510 Kč7 650 Kč7 500 Kč17 270 Kč16 930 Kč12 090 Kč11 850 Kč8 640 Kč8 470 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 15 320 Kč15 020 Kč10 720 Kč10 510 Kč7 650 Kč7 500 Kč17 270 Kč16 930 Kč12 090 Kč11 850 Kč8 640 Kč8 470 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 17 270 Kč16 930 Kč12 090 Kč11 850 Kč8 640 Kč8 470 Kč18 960 Kč18 590 Kč13 260 Kč13 000 Kč9 490 Kč9 310 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 17 270 Kč16 930 Kč12 090 Kč11 850 Kč8 640 Kč8 470 Kč18 960 Kč18 590 Kč13 260 Kč13 000 Kč9 490 Kč9 310 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 17 270 Kč16 930 Kč12 090 Kč11 850 Kč8 640 Kč8 470 Kč18 960 Kč18 590 Kč13 260 Kč13 000 Kč9 490 Kč9 310 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 18 960 Kč18 590 Kč13 260 Kč13 000 Kč9 490 Kč9 310 Kč21 140 Kč20 720 Kč14 800 Kč14 510 Kč10 590 Kč10 380 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 21 870 Kč21 440 Kč15 320 Kč15 020 Kč10 950 Kč10 740 Kč24 080 Kč23 600 Kč16 850 Kč16 520 Kč12 040 Kč11 800 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 18 960 Kč18 590 Kč13 260 Kč13 000 Kč9 490 Kč9 310 Kč21 140 Kč20 720 Kč14 800 Kč14 510 Kč10 590 Kč10 380 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč11 050 Kč10 830 Kč7 910 Kč7 760 Kč17 740 Kč17 390 Kč12 430 Kč12 190 Kč8 870 Kč8 700 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 11 240 Kč11 020 Kč7 880 Kč7 730 Kč5 620 Kč5 510 Kč12 720 Kč12 470 Kč8 900 Kč8 730 Kč6 350 Kč6 230 KčzdarmaObjednat
08.09. - 06.10.2018 (*) 7 7 990 Kč7 840 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 980 Kč3 910 Kč8 840 Kč8 670 Kč6 190 Kč6 070 Kč4 420 Kč4 340 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás