Apartmány Giglio Rosso léto - Arabba | Italia Travel

Apartmány Giglio Rosso léto - Arabba

Apartmány Giglio Rosso léto - ArabbaApartmány Giglio Rosso léto - ArabbaApartmány Giglio Rosso léto - ArabbaApartmány Giglio Rosso léto - ArabbaApartmány Giglio Rosso léto - ArabbaApartmány Giglio Rosso léto - Arabba
Apartmány Giglio Rosso léto - ArabbaApartmány Giglio Rosso léto - ArabbaApartmány Giglio Rosso léto - ArabbaApartmány Giglio Rosso léto - Arabba
Wi-Fi InternetParkovištěTrezorMyčka
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme návštěvníkům Dolomit, kteří hledají ubytování nedaleko centra, ale zároveň na klidném místě. Arabba si zachovala ráz horské vesničky, jedná se o romantické místo mimo intenzivní turistický ruch. Lanovka Porta Vescovo je funkční i v letních měsících. Ubytování je moderní, můžeme doporučit i náročnějším klientům.

Společenské vyžití a zábava:

Ve středisku je jen pár restaurací, barů a kaváren. V centru Arabba není možnost relaxačních aktivit, jako je bazén nebo sauna. Větší společenské vyžití nabízí Corvara.

Poloha:

Apartmány se nachází v nadmořské výšce 1650 m, 400 m od centra střediska Arabba. Rezidence se nachází ve svahu (u černé sjezdovky) nad novou rezidenční částí Arabby, do malého centra je to 10 min. chůze. Proslulé středisko Corvara je vzdáleno cca 10 km, Cortina d´Ampezzo 40 km.

Ubytování a vybavení:

Rezidence nabízí 5 apartmánů typu bilo, 2 přízemní apartmány lze spojit a vznikne trilo. Standardní apartmán má kompletně vybavenou kuchyňku, včetně myčky, koupelnu se sprchou a wc, balkón nebo terasu. Součástí rezidence je venkovní parkoviště. Možnost objednání garáže. Zařízení je moderní a vkusné, v typickém horském stylu.

 • Bilo - prostorné apartmány, max. obsazenost 4 osob: kuchyňský kout s rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí. Obývací část s kuchyní je oddělená zasouvacími dveřmi, aby bylo možno z pokoje vstoupit do koupelny a nemuselo se procházet obývací místností.
 • Trilo - max. obsazenost 6 osob: jedná se o 2 spojené apartmány v přízemí se samostatnými vchody.

Vybavení:

 • myčka
 • parkoviště
 • trezor
 • Wi-Fi Internet
 • soukromá zahrada

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • ložní prádlo a ručníky
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 0,50 - 1,50 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • garáž

Dolomity - Marmolada

Léto na Marmoládě

Pro milovníky horských tůr můžeme oblast doporučit, je zde nespočetné množství horských chat vhodných k odpočinku a občerstvení (Rifugio Padon, Fedaia), navštívit můžete významná historická místa, jako je muzeum v přírodě z 1. světové války Grande Guerra. Malga Ciapela je strategické místo, odkud můžete zamířit k nejzajímavějším turistickým zajímavostem přírodního charakteru (32.000 hektarů Národního Belunského parku Dolomitnabízí nesčetné množství horských cestiček, od těch nejméně náročných až po nejnáročnější, jako jsou jištěné cesty via ferrata, nenáročné horské stezky nebo cyklistické stezky). Za návštěvu stojí přírodní rezervace Serrai di Sottoguda nebo jezero Lago di Fedaia. Můžete odtud vyrazit i do dalších nejdůležitějších center Dolomit (jako jsou Cortina, Cadore, Agordo, Alleghe).

Tipy na výlety z Rocca di Rocca Pietore:

 1. Nenáročná procházka 2,5 až 3,5 hod. z Rocca Pietore - Davare - Crepe Rosse: - do nadmořské výšky 2037 autem do místa, které se jmenuje Laste, pokračuje se ve směru Davare až k horské chatě Crepe Rosse
 2. Výšlap na horskou chatu O.Falier all'Ombretta z Malga Ciapela, Marmolada - nadm. výška 2074 - 2700, http://www.magicoveneto.it/Dolomiti/Marmolada/Rifugio-Falier-Marmolada.htm - panoramická nepříliš náročná procházka 2 až 2,5 hodiny (6,5 km). Start od parkoviště lanovky Malga Ciapela
 3. Serai a Sottoguda: http://www.magicoveneto.it/Dolomiti/Marmolada/Serai-di-Sottoguda-Fedaia-Marmolada-Malga-Ciapela.htm - přírodní kaňony ve skalách Dolomit. Směrem na Passo di Fedaia autem, je to místo mezi Canazei (Val di Fassa), Rocca Pietore a Caprile
 4. Legendární okruh Sella Ronda - výjezd z Malga Ciapela nahoru na Marmoladu.
 5. Muzeum 1. světové války - nejvýše položené muzeum v Evropě, nadmořská výška 2950 m. Leží na hranicích ledovce, odkud vyjíždí lanovka SERAUTA. Výjezd směrem na Malga Ciapela autem http://www.vacanzeitinerari.it/schede/marmolada_museo_della_grande_guerra_sc_1933.htm
 6. Monolity Ronch v oblasti Laste http://www.magicoveneto.it/Dolomiti/Marmolada/Laste-di-Rocca-Pietore-Monoliti-di-Ronch.htm
 7. Pohoří Padon, Pohoří dei Monzoni http://www.magicoveneto.it/Dolomiti/Marmolada/Rifugi-Marmolada.htm
 8. Známý hřeben Passo Falzarego - směrem na Cortina d´Ampezzo
 9. Jezero Alleghe - 5 km od Rocca Pietore

 

 Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínBilo 2Bilo 3Bilo 4Trilo 5Trilo 6

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací