| Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Destinace » Itálie » Toskánsko - Marina di Massa


Toskánsko - Marina di Massa

MARINA DI MASSA je původně římské město v bažinaté a nehostinné krajině, nyní milé přímořské letovisko severní Itálie, regionu Toskánsko, nedaleko slavného města Carrara, které vítá turisty z celé Itálie a Evropy. Město Massa je úzký pás rovinaté země, které se nachází v údolí obklopeném strmými horami a skálami. Město ze západu omývá Tyrhénské moře, ze strany východní jej chrání Apuánské Alpy.

 

Poloha města Marina di Massa

Město leží v piniových hájích a pyšní se širokými písčitými plážemi lemovanými promenádou s obchody, restauracemi a spektrem služeb. Moře je zde krásně čisté s uměle vytvořenými útesy, které klidní silné vlny na moři. Tato oblast také nabízí mnoho možností sportovního vyžití: plachtění, koupání,  bruslení, jízda na koni, plážový volejbal a také rybolov na útesech. Nebude Vám chybět ani noční život v mnoha barech, nočních klubech a diskotékách. Velkým lákadlem pro turisty je rozloučení s létem, které vrcholí ohňostrojem.

Okolí města

Asi 5 km od pobřeží je město Massa, které dalo jméno celé oblasti a proslavilo se těžbou bělostného mramoru, tvůrčím materiálem pro umělce jako byl Michelangelo nebo Henry Moor. Také zde můžete navštívit hrad Malaspina Massa, který je dominantou města na skalnatém kopci ve svazích Apuanských Alp. Hrad je rekonstruovaný a naskytne se Vám odtamtud úžasný výhled na moře z jedné strany a hory z druhé. V kraji je také nespočet historických památek, např. starý klášter nebo středověká pevnost.


Dovolená v Marina di Massa je nejen relaxace u moře, ale také sport, kultura a splynutí s přírodou.

toskánský venkov

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací