| Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Destinace » Chorvatsko » Pakoštante, Vrgada, Drage


Pakoštante, Vrgada, Drage

V letovisku s milou atmosférou, starým centrem, několika skvělými restauracemi a výbornými možnostmi ke koupání, nechybí potápěčské centrum, půjčovna loděk, šlapadel, skútrů a kol, směnárna, prodejna suvenýrů, pekárna, market, pošta, kavárny a restaurace. Letní dovolená ve zdejší lokalitě skýtá možnost taky navštívit pozůstatky antického sídla (římské vily, vodovod, vlnolam). Pěkný zážitek si odnesete i procházkou úzkými klikatými uličkami a taky povšimnutím udržujících zvyků zdejším obyvatel.

Zábava v okolí

K výletům láká Vranské jezero, vzdálené cca 3 km, s ornitologickou rezervací. Ostrov Vrgada, poskytuje ubytování, bez silnic a dopravního ruchu, s písečnými plážemi. Pakoštane leží 35 km pod Zadarem, 5 km pod Biogradem a 30 km nad Šibenikem.  Městská pláž má sprchy i volejbalové hřiště. Pláže jsou štěrkopískové, s kamínky, betonovými platy a pozvolnými vstupy do moře. Za městem pokračuje pás divokých pláží. V nabídce jsou osvědčené apartmány a polynéské chaty s plnou penzí v klubu Pakoštane. Je možné zajistit ubytování na ostrově Vrgada. Městečko Drage, na svazích zátoky s kamennými platy a s pískem na romantických plážích, doporučujeme pro vlastní dopravu.

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací