Apartmány Thule*** - Selva di Cadore | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Zima » Dolomity Superski 2018/2019 » Civetta » Apartmány Thule*** - Selva di Cadore


Apartmány Thule*** - Selva di Cadore

Apartmány Thule*** - Selva di CadoreApartmány Thule*** - Selva di CadoreApartmány Thule*** - Selva di CadoreApartmány Thule*** - Selva di CadoreApartmány Thule*** - Selva di CadoreApartmány Thule*** - Selva di Cadore
Apartmány Thule*** - Selva di CadoreApartmány Thule*** - Selva di Cadore
BazénParkovištěTelevizeWellness
Vzdálenost od sjezdovky: >1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Klikněte na náhled pro zvětšení

Doporučujeme těm, kteří nehledají ubytování přímo u sjezdových tratí a mají rádi větší komplexy. Hosté mají možnost lyžování v lyžařské oblasti Civetta nebo v proslulém areálu Marmolada/Arabba s napojením na Sella Rondu.

Poloha:

Rezidence se nachází v nadmořské výšce 1425 m v lokalitě Selva di Cadore. Jedná se o velmi klidné prostředí, obklopené krásnou přírodou: uprostřed lesa s výhledem na Monte Pelmo. Sjezdovky skiareálu Civetta jsou od hotelu vzdáleny 1 km, spojení autem nebo skibusem, skiareál Marmolada/Arabba 10 km. Místo je vhodné i pro milovníky běžkařských tratí (Selva di Cadore nabízí cca 1600 m běžkařských tras).

Ubytování a vybavení:

Jedná se o komplex 5 budov, které jsou u sebe. Rezidence jsou architektonicky postavené v typickém horském stylu a rozkládají se na rozloze 30.000 m2. Hostům je k dispozici recepce, úschovna lyží, garáž (za poplatek). 

 • Typ ubytování mono - max. obsazenost 4 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je sklápěcí postel pro 2 osoby nebo rozkládací gauč, poschoďová postel, koupelna/WC.
 • Typ ubytování bilo – max. obsazenost 5 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna/WC.

Vybavení:

 • televize

100 m od rezidence je moderní hotel Nigritella***, který nabízí wellness centrum (sauna a turecká lázeň) a vyhřívaný bazénem, vše za poplatek.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí - cena na osobu
 • zástupce CK na telefonu
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • ložní prádlo a ručníky - nutnost rezervace
 • spotřeby energií, vody
 • skipas - Civetta ve druhé části ceníku
 • skibus - u rezidence

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 150 Euro/apartmán, splatná na místě
 • závěrečný úklid - 50 Euro/mono, 60 Euro/bilo, splatné na místě
 • pobytová taxa - cca 1,5 Euro/os./den, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • bazén - v hotelu Nigritella
 • wellness - v hotelu Nigritella
 • dětská postýlka - 15 Euro/týden, splatné na místě
 • garáž - 40 Euro/týden, splatné na místě, na vyžádání

Civetta

 • Vzdálenost z Prahy 710 km
 • Vzdálenost z Ostravy 970 km
 • Vzdálenost z Brna: 700 km

Italská Civetta je největší lyžařskou oblastí severoitalského regionu Veneto a patří do dvanáctky vyhlášených lyžařských středisek komplexu Dolomity Superski. Lyžování je vsazeno pod majestátními štíty Monte Civetta (3.220 m.n.m.) a Monte Pelmo (3.168 m.n.m.). Nabízí úchvatné výhledy na jezero Alleghe i na horské panorama italských Dolomit včetně jejich nejvyššího vrcholu Marmolady.

Sjezdovky ve středisku Civetta

Na svazích Civetty si báječně zalyžují jak začátečníci, tak špičkoví lyžaři, pro každého se zde najde trať odpovídající náročnosti. Velkou výhodou zdejšího lyžování je skvěle fungující systém umělého zasněžování, který zaručuje výborné podmínky na 77 km tratí od prosince do Velikonoc.

Náročnější lyžaře uspokojí zdejší černé sjezdovky, zvlášť oblíbené je lyžování na trati vedoucí pod kabinovou lanovkou Pian del Crep, protože se na ní dá provozovat i noční lyžování.

Začátečníci ocení lyžování s dostatkem prostoru na rozlehlých sjezdových tratích vystavených slunci.

Pro běžkaře je upraveno 55 km tratí, které naleznete v Zoldo Alto, Palafavera a Rif Aquileia.

Doprava v areálu

Další předností Civetty je možnost vybrat si z pěti nástupních stanic tu, která je nejblíže vašemu ubytování. Mezi nejznámější patří Alleghe ležící ve výšce 979 m.n.m. s velkým jezerem stejného jména. V Alleghe se nachází několik pěkných hotelů v blízkosti kabinové lanovky, která končí na vrcholku Pianini Pezzé (1.470 m.n.m.), kde začíná malý lyžařský ráj s celkovou délkou sjezdových tratí téměř 80 km.

Informace o areálu

 • Délka sjezdových tratí: 80 km
 • Počet vleků a sedačkových lanovek: 3 kabiny, 11 sedačkových lanovek, 10 vleků
 • Uměle zasněžované tratě: 77 km
 • Běžecké tratě: 50 km
 • Nadmořská výška: 980 – 2.100 m

Večerní lyžování

 • 5 km osvětlených sjezdových tratí (1 černá, 2 červené)

Ve večerních hodinách začíná ožívat městečko Zoldo Alto, odkud vás kabinová lanovka Piani di Pezzé vyveze na vrcholek Crep di Pecol, kde na vás čeká skvělé noční lyžování. Můžete si vybírat ze tří osvětlených sjezdovek: první červená trať vede k sedačkové lanovce, u které se můžete občerstvit v horské hospůdce, další dvě sjezdovky vedou podél lanovky až dolů do Zolda. Napravo je pěkná červená trať pro méně náročné lyžování, nalevo náročnější černá trať. Nočního lyžování si můžete užít od úterý do soboty vždy od 19:00 do 23:00 hod.

Okolní střediska

Pokud by vás Civetta se svými 82 km sjezdovek omrzela, můžete si například na jeden den „odskočit“ na Sella Rondu, která se nachází od Civetty jen 15 km. I zde je možnost volby lokálního skipasu nebo skipasu rozšířeného o Dolomity Superski, a to v různých kombinacích, například lyžování v Cortině d´Ampezzo vzdálené asi 30 km, v Arabbě, kam je to jen 15 km.

Tipy na další aktivity

 • 1x snowpark
 • 1x funpark
 • bruslařský stadion – Alleghe, Zoldo Alto
 • kluziště - Selva di Cadore
 • plavecký bazén – Agordo cca 15 km od Alleghe
 • diskotéky – Alleghe, Zoldo Alto, Selva di Cadore
 • skibus z Alleghe cca každých 30 min – Malga Ciapela/Marmolada – napojení na komplex Sella Ronda (nutný rozšířený skipas Dolomity Superski, který je započítán v ceně pobytu)

Dolomity Superski

Dolomity SuperskiLyžařská oblast Dolomity Superski je právem označována za skutečný ráj zimních sportů. Obrovská rozloha a krásné přírodní scenérie dělají z oblasti Dolomity Superski jedničku mezi lyžařskými regiony nejen v Itálii.

Komplex Dolomity Superski sdružuje 12 kvalitních, samostatných, vysokohorských středisek a nemá konkurenci v celé Evropě. Jednotlivá střediska nabízejí lokální skipasy. Výhodné však je pořízení rozšířeného skipasu Dolomity Superski, který platí pro všech 12 oblastí. Získáte tak možnost užívat si na víc než 1.200 kilometrech dokonale upravených sjezdových tratí.

Dolomity SuperskiDolomity Superski jsou známé výborným technickým zázemím v podobě 450 vleků a lanovek, vynikajícím systém umělého zasněžování a vždy upravenými a přehledně značenými lyžařskými tratěmi. Proto kromě lyžařů vyhledávají komplex Dolomity Superski i snowboardisté a další milovníci zimních radovánek. Zdejší kapacity nabízejí také bruslařské plochy, lezecké stěny, paragliding, jízdu na sněžných skútrech a jiné outdoorové aktivity. Běžkařům udělá radost rekordních 1.177 kilometrů permanentně upravovaných tratí.

Potěšení z lyžování umocňuje všudypřítomná krása majestátních hor, jejichž štíty, obvykle pozlacené sluncem, dodají vašemu pobytu v srdci hor tu správnou atmosféru. Nekorunovanou královnou celé oblasti je i nejvyšší hora Dolomit, mohutná Marmolada, tyčící se do 3.342 m.n.m.

Dolomity Superski jsou Mekkou každého vášnivého lyžaře. A skutečnou lahůdkou této oblasti je zřejmě nejvyhledávanější skitour v Evropě, nezapomenutelný komplex Sella Ronda.

Seznam středisek Dolomity Superski:


 • San Martino di Castrozza

Sella Ronda - Dolomity Superski:

Lyžařská oblast Sella Ronda, jejíž výška se pohybuje od 1.535 do 2.510 m n.m., patří mezi nejúžasnější zážitky, které na vás v Dolomitech čekají. Oblast, kterou tvoří čtyři propojená střediska, zahrnuje 280 sjezdových tratí o celkové délce dosahující 410 km a 170 přepravních zařízení. Okruh vedoucí kolem vlastního masivu Gruppo del Sella lze na lyžích absolvovat oběma směry. Kratší zelená trasa měří 39 kilometrů, protisměrná oranžová varianta je o tři kilometry delší. Nejvyšší bod leží ve výšce téměř 2.500 metrů. Nadmořská výška okruhu se pohybuje v rozmezí 1.535 – 2.510 m n.m.

Do okruhu Sella Ronda patří čtyři vyhlášená lyžařská střediska: ARABBA/MARMOLADA, ALTA BADIA, VAL DI FASSA - CAREZZA a VAL GARDENA. Střediska jsou lyžařsky propojena v délce 410 km sjezdovými tratěmi různé obtížnosti a také lanovkami.

Oranžový okruh Sella Ronda:

Oranžový okruh se jede po směru hodinových ručiček a je pro náročnější lyžaře. Při této variantě projedete více obtížnějších sjezdových tratí než na zeleném okruhu. Celková délka oranžové trasy je 41,8 km, tvoří ji 15 červených a 4 modré sjezdové tratě, přepravu zajišťuje 5 kabinových a 7 sedačkových lanovek.

Zelený okruh Sella Ronda:

Zelený okruh se jede proti směru hodinových ručiček. Jeho celková délka je 38,8 km, je tvořen 8 červenými a 4 modrými sjezdovými tratěmi obsluhovanými 4 kabinami a 11 sedačkami.

U obou okruhů absolvujete s lyžemi na nohou asi 26 km, a to v nádherném prostředí Dolomit. U obou tras jsou možné zajímavé varianty.


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 08. 2018

TermínPočet
nocí
SKIMono 2 bez skipasuMono 3 bez skipasuMono 4 bez skipasuBilo 4 bez skipasuBilo 5 bez skipasu
19.12. - 23.12.2018 (*) 5 44 500 Kč4 370 Kč2 990 Kč2 910 Kč2 240 Kč2 180 Kč2 760 Kč2 680 Kč2 210 Kč2 150 KčObjednat
19.12. - 23.12.2018 (*) 6 55 390 Kč5 230 Kč3 590 Kč3 490 Kč2 710 Kč2 630 Kč3 330 Kč3 240 Kč2 660 Kč2 590 KčObjednat
19.12. - 23.12.2018 (*) 7 66 300 Kč6 120 Kč4 190 Kč4 070 Kč3 150 Kč3 060 Kč3 880 Kč3 770 Kč3 100 Kč3 010 KčObjednat
26.12. - 05.01.2019 (*) 5 48 220 Kč7 980 Kč5 490 Kč5 330 Kč4 110 Kč3 990 Kč5 490 Kč5 330 Kč4 400 Kč4 270 KčObjednat
26.12. - 05.01.2019 (*) 6 59 550 Kč9 270 Kč6 370 Kč6 180 Kč4 760 Kč4 620 Kč6 370 Kč6 180 Kč5 100 Kč4 950 KčObjednat
26.12. - 05.01.2019 (*) 7 610 850 Kč10 530 Kč7 230 Kč7 020 Kč5 440 Kč5 280 Kč7 260 Kč7 050 Kč5 800 Kč5 630 KčObjednat
05.01. - 12.01.2019 (*) 7 66 320 Kč6 140 Kč4 220 Kč4 100 Kč3 180 Kč3 090 Kč3 770 Kč3 660 Kč3 020 Kč2 930 KčObjednat
12.01. - 19.01.2019 (*) 7 66 320 Kč6 140 Kč4 220 Kč4 100 Kč3 180 Kč3 090 Kč3 770 Kč3 660 Kč3 020 Kč2 930 KčObjednat
19.01. - 26.01.2019 (*) 7 66 740 Kč6 540 Kč4 500 Kč4 370 Kč3 380 Kč3 280 Kč4 350 Kč4 220 Kč3 460 Kč3 360 KčObjednat
26.01. - 02.02.2019 (*) 7 66 740 Kč6 540 Kč4 500 Kč4 370 Kč3 380 Kč3 280 Kč4 350 Kč4 220 Kč3 460 Kč3 360 KčObjednat
02.02. - 09.02.2019 (*) 7 67 150 Kč6 940 Kč4 790 Kč4 650 Kč3 590 Kč3 490 Kč4 480 Kč4 350 Kč3 590 Kč3 490 KčObjednat
09.02. - 16.02.2019 (*) 7 67 150 Kč6 940 Kč4 790 Kč4 650 Kč3 590 Kč3 490 Kč4 480 Kč4 350 Kč3 590 Kč3 490 KčObjednat
16.02. - 23.02.2019 (*) 7 67 440 Kč7 220 Kč4 970 Kč4 830 Kč3 720 Kč3 610 Kč4 680 Kč4 540 Kč3 750 Kč3 640 KčObjednat
23.02. - 02.03.2019 (*) 7 67 860 Kč7 630 Kč5 230 Kč5 080 Kč3 930 Kč3 820 Kč4 970 Kč4 830 Kč3 980 Kč3 870 KčObjednat
02.03. - 09.03.2019 (*) 7 67 440 Kč7 220 Kč4 970 Kč4 830 Kč3 720 Kč3 610 Kč4 680 Kč4 540 Kč3 750 Kč3 640 KčObjednat
09.03. - 16.03.2019 (*) 7 66 320 Kč6 140 Kč4 220 Kč4 100 Kč3 180 Kč3 090 Kč3 770 Kč3 660 Kč3 020 Kč2 930 KčObjednat
16.03. - 23.03.2019 (*) 7 66 320 Kč6 140 Kč4 220 Kč4 100 Kč3 180 Kč3 090 Kč3 770 Kč3 660 Kč3 020 Kč2 930 KčObjednat
23.03. - 30.03.2019 (*) 7 66 320 Kč6 140 Kč4 220 Kč4 100 Kč3 180 Kč3 090 Kč3 770 Kč3 660 Kč3 020 Kč2 930 KčObjednat
30.03. - 06.04.2019 (*) 7 66 320 Kč6 140 Kč4 220 Kč4 100 Kč3 180 Kč3 090 Kč3 770 Kč3 660 Kč3 020 Kč2 930 KčObjednat
06.04. - 13.04.2019 (*) 7 66 320 Kč6 140 Kč4 220 Kč4 100 Kč3 180 Kč3 090 Kč3 770 Kč3 660 Kč3 020 Kč2 930 KčObjednat
13.04. - 20.04.2019 (*) 7 66 320 Kč6 140 Kč4 220 Kč4 100 Kč3 180 Kč3 090 Kč3 770 Kč3 660 Kč3 020 Kč2 930 KčObjednat
TermínPočet
nocí
SKIMono 2 se skipasemMono 3 se skipasemMono 4 se skipasemBilo 4 se skipasemBilo 5 se skipasem
19.12. - 23.12.2018 (*) 5 48 010 Kč7 770 Kč6 500 Kč6 310 Kč5 750 Kč5 580 Kč6 300 Kč6 120 Kč5 720 Kč5 550 KčObjednat
19.12. - 23.12.2018 (*) 6 59 600 Kč9 320 Kč7 800 Kč7 570 Kč6 890 Kč6 690 Kč7 520 Kč7 300 Kč6 870 Kč6 670 KčObjednat
19.12. - 23.12.2018 (*) 7 611 130 Kč10 800 Kč9 030 Kč8 760 Kč7 990 Kč7 760 Kč8 710 Kč8 450 Kč7 930 Kč7 700 KčObjednat
26.12. - 05.01.2019 (*) 5 412 610 Kč12 240 Kč9 880 Kč9 590 Kč8 510 Kč8 260 Kč9 880 Kč9 590 Kč8 790 Kč8 530 KčObjednat
26.12. - 05.01.2019 (*) 6 514 820 Kč14 380 Kč11 630 Kč11 290 Kč10 040 Kč9 740 Kč11 650 Kč11 310 Kč10 380 Kč10 070 KčObjednat
26.12. - 05.01.2019 (*) 7 616 900 Kč16 400 Kč13 290 Kč12 900 Kč11 500 Kč11 160 Kč13 320 Kč12 930 Kč11 860 Kč11 510 KčObjednat
05.01. - 12.01.2019 (*) 7 611 860 Kč11 510 Kč9 750 Kč9 460 Kč8 710 Kč8 450 Kč9 340 Kč9 060 Kč8 580 Kč8 330 KčObjednat
12.01. - 19.01.2019 (*) 7 611 760 Kč11 410 Kč9 650 Kč9 370 Kč8 610 Kč8 360 Kč9 230 Kč8 960 Kč8 480 Kč8 230 KčObjednat
19.01. - 26.01.2019 (*) 7 612 200 Kč11 840 Kč9 940 Kč9 650 Kč8 820 Kč8 560 Kč9 780 Kč9 490 Kč8 920 Kč8 660 KčObjednat
26.01. - 02.02.2019 (*) 7 612 200 Kč11 840 Kč9 940 Kč9 650 Kč8 820 Kč8 560 Kč9 780 Kč9 490 Kč8 920 Kč8 660 KčObjednat
02.02. - 09.02.2019 (*) 7 613 210 Kč12 820 Kč10 850 Kč10 530 Kč9 650 Kč9 370 Kč10 530 Kč10 220 Kč9 620 Kč9 340 KčObjednat
09.02. - 16.02.2019 (*) 7 613 210 Kč12 820 Kč10 850 Kč10 530 Kč9 650 Kč9 370 Kč10 530 Kč10 220 Kč9 620 Kč9 340 KčObjednat
16.02. - 23.02.2019 (*) 7 613 500 Kč13 100 Kč11 000 Kč10 670 Kč9 780 Kč9 490 Kč10 740 Kč10 420 Kč9 810 Kč9 520 KčObjednat
23.02. - 02.03.2019 (*) 7 613 910 Kč13 500 Kč11 290 Kč10 960 Kč9 990 Kč9 700 Kč11 030 Kč10 700 Kč10 040 Kč9 740 KčObjednat
02.03. - 09.03.2019 (*) 7 613 500 Kč13 100 Kč11 000 Kč10 670 Kč9 780 Kč9 490 Kč10 740 Kč10 420 Kč9 810 Kč9 520 KčObjednat
09.03. - 16.03.2019 (*) 7 611 760 Kč11 410 Kč9 650 Kč9 370 Kč8 610 Kč8 360 Kč9 230 Kč8 960 Kč8 480 Kč8 230 KčObjednat
16.03. - 23.03.2019 (*) 7 611 760 Kč11 410 Kč9 650 Kč9 370 Kč8 610 Kč8 360 Kč9 230 Kč8 960 Kč8 480 Kč8 230 KčObjednat
23.03. - 30.03.2019 (*) 7 611 760 Kč11 410 Kč9 650 Kč9 370 Kč8 610 Kč8 360 Kč9 230 Kč8 960 Kč8 480 Kč8 230 KčObjednat
30.03. - 06.04.2019 (*) 7 611 760 Kč11 410 Kč9 650 Kč9 370 Kč8 610 Kč8 360 Kč9 230 Kč8 960 Kč8 480 Kč8 230 KčObjednat
06.04. - 13.04.2019 (*) 7 611 760 Kč11 410 Kč9 650 Kč9 370 Kč8 610 Kč8 360 Kč9 230 Kč8 960 Kč8 480 Kč8 230 KčObjednat
13.04. - 20.04.2019 (*) 7 611 760 Kč11 410 Kč9 650 Kč9 370 Kč8 610 Kč8 360 Kč9 230 Kč8 960 Kč8 480 Kč8 230 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací