Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Zima » Dolomity Superski 2017/2018 » Civetta » Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore


Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore

Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore
Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore
Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore
Wi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od sjezdovky: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme těm, kteří upřednostňují ubytování přímo na sjezdovce. Hosté mají možnost lyžování v lyžařské oblasti Civetta nebo v proslulém areálu Marmolada/Arabba s napojením na Sella Rondu.

Poloha:

Hotel se nachází v Pescul v lokalitě Selva di Cadore obklopen horami s nádhernými výhledy na Monte Pelmo. Sjezdovky skiareálu Civetta jsou přímo u hotelu. Místo je vhodné i pro milovníky běžkařských tratí (Selva di Cadore nabízí cca 1600 m běžkařských tras). V blízkosti se nachází střediska Arabba či Cortina d´Ampezzo.

Ubytování a vybavení:

Rodinný hotel s typickým horským zařízením nabízí výtah, recepci, restauraci, bar, parkoviště, wellness centrum se saunou, vířivkou, malou tělocvičnou.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby: dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna s wc a vanou nebo sprchou. Pokoje s balkonem nebo s výhledem na hory na vyžádání (nelze garantovat).

Vybavení:

 • televize
 • telefon
 • fén
 • minibar
 • trezor
 • Wi-Fi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí - cena na osobu
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • wellness - sauna, turecké lázně, relaxační zóna
 • skipas - Civetta ve druhé části ceníku
 • štědrovečerní večeře

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,5 Euro/os./den, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - 5 Euro/den, splatné na místě

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou budetu, večeře o 3 chodech formou výběru + salátový bufet.

Civetta

 • Vzdálenost z Prahy 710 km
 • Vzdálenost z Ostravy 970 km
 • Vzdálenost z Brna: 700 km

Italská Civetta je největší lyžařskou oblastí severoitalského regionu Veneto a patří do dvanáctky vyhlášených lyžařských středisek komplexu Dolomity Superski. Lyžování je vsazeno pod majestátními štíty Monte Civetta (3.220 m.n.m.) a Monte Pelmo (3.168 m.n.m.). Nabízí úchvatné výhledy na jezero Alleghe i na horské panorama italských Dolomit včetně jejich nejvyššího vrcholu Marmolady.

Sjezdovky ve středisku Civetta

Na svazích Civetty si báječně zalyžují jak začátečníci, tak špičkoví lyžaři, pro každého se zde najde trať odpovídající náročnosti. Velkou výhodou zdejšího lyžování je skvěle fungující systém umělého zasněžování, který zaručuje výborné podmínky na 77 km tratí od prosince do Velikonoc.

Náročnější lyžaře uspokojí zdejší černé sjezdovky, zvlášť oblíbené je lyžování na trati vedoucí pod kabinovou lanovkou Pian del Crep, protože se na ní dá provozovat i noční lyžování.

Začátečníci ocení lyžování s dostatkem prostoru na rozlehlých sjezdových tratích vystavených slunci.

Pro běžkaře je upraveno 55 km tratí, které naleznete v Zoldo Alto, Palafavera a Rif Aquileia.

Doprava v areálu

Další předností Civetty je možnost vybrat si z pěti nástupních stanic tu, která je nejblíže vašemu ubytování. Mezi nejznámější patří Alleghe ležící ve výšce 979 m.n.m. s velkým jezerem stejného jména. V Alleghe se nachází několik pěkných hotelů v blízkosti kabinové lanovky, která končí na vrcholku Pianini Pezzé (1.470 m.n.m.), kde začíná malý lyžařský ráj s celkovou délkou sjezdových tratí téměř 80 km.

Informace o areálu

 • Délka sjezdových tratí: 80 km
 • Počet vleků a sedačkových lanovek: 3 kabiny, 11 sedačkových lanovek, 10 vleků
 • Uměle zasněžované tratě: 77 km
 • Běžecké tratě: 50 km
 • Nadmořská výška: 980 – 2.100 m

Večerní lyžování

 • 5 km osvětlených sjezdových tratí (1 černá, 2 červené)

Ve večerních hodinách začíná ožívat městečko Zoldo Alto, odkud vás kabinová lanovka Piani di Pezzé vyveze na vrcholek Crep di Pecol, kde na vás čeká skvělé noční lyžování. Můžete si vybírat ze tří osvětlených sjezdovek: první červená trať vede k sedačkové lanovce, u které se můžete občerstvit v horské hospůdce, další dvě sjezdovky vedou podél lanovky až dolů do Zolda. Napravo je pěkná červená trať pro méně náročné lyžování, nalevo náročnější černá trať. Nočního lyžování si můžete užít od úterý do soboty vždy od 19:00 do 23:00 hod.

Okolní střediska

Pokud by vás Civetta se svými 82 km sjezdovek omrzela, můžete si například na jeden den „odskočit“ na Sella Rondu, která se nachází od Civetty jen 15 km. I zde je možnost volby lokálního skipasu nebo skipasu rozšířeného o Dolomity Superski, a to v různých kombinacích, například lyžování v Cortině d´Ampezzo vzdálené asi 30 km, v Arabbě, kam je to jen 15 km.

Tipy na další aktivity

 • 1x snowpark
 • 1x funpark
 • bruslařský stadion – Alleghe, Zoldo Alto
 • kluziště - Selva di Cadore
 • plavecký bazén – Agordo cca 15 km od Alleghe
 • diskotéky – Alleghe, Zoldo Alto, Selva di Cadore
 • skibus z Alleghe cca každých 30 min – Malga Ciapela/Marmolada – napojení na komplex Sella Ronda (nutný rozšířený skipas Dolomity Superski, který je započítán v ceně pobytu)

Dolomity Superski

Dolomity SuperskiLyžařská oblast Dolomity Superski je právem označována za skutečný ráj zimních sportů. Obrovská rozloha a krásné přírodní scenérie dělají z oblasti Dolomity Superski jedničku mezi lyžařskými regiony nejen v Itálii.

Komplex Dolomity Superski sdružuje 12 kvalitních, samostatných, vysokohorských středisek a nemá konkurenci v celé Evropě. Jednotlivá střediska nabízejí lokální skipasy. Výhodné však je pořízení rozšířeného skipasu Dolomity Superski, který platí pro všech 12 oblastí. Získáte tak možnost užívat si na víc než 1.200 kilometrech dokonale upravených sjezdových tratí.

Dolomity SuperskiDolomity Superski jsou známé výborným technickým zázemím v podobě 450 vleků a lanovek, vynikajícím systém umělého zasněžování a vždy upravenými a přehledně značenými lyžařskými tratěmi. Proto kromě lyžařů vyhledávají komplex Dolomity Superski i snowboardisté a další milovníci zimních radovánek. Zdejší kapacity nabízejí také bruslařské plochy, lezecké stěny, paragliding, jízdu na sněžných skútrech a jiné outdoorové aktivity. Běžkařům udělá radost rekordních 1.177 kilometrů permanentně upravovaných tratí.

Potěšení z lyžování umocňuje všudypřítomná krása majestátních hor, jejichž štíty, obvykle pozlacené sluncem, dodají vašemu pobytu v srdci hor tu správnou atmosféru. Nekorunovanou královnou celé oblasti je i nejvyšší hora Dolomit, mohutná Marmolada, tyčící se do 3.342 m.n.m.

Dolomity Superski jsou Mekkou každého vášnivého lyžaře. A skutečnou lahůdkou této oblasti je zřejmě nejvyhledávanější skitour v Evropě, nezapomenutelný komplex Sella Ronda.

Seznam středisek Dolomity Superski:


 • San Martino di Castrozza

Sella Ronda - Dolomity Superski:

Lyžařská oblast Sella Ronda, jejíž výška se pohybuje od 1.535 do 2.510 m n.m., patří mezi nejúžasnější zážitky, které na vás v Dolomitech čekají. Oblast, kterou tvoří čtyři propojená střediska, zahrnuje 280 sjezdových tratí o celkové délce dosahující 410 km a 170 přepravních zařízení. Okruh vedoucí kolem vlastního masivu Gruppo del Sella lze na lyžích absolvovat oběma směry. Kratší zelená trasa měří 39 kilometrů, protisměrná oranžová varianta je o tři kilometry delší. Nejvyšší bod leží ve výšce téměř 2.500 metrů. Nadmořská výška okruhu se pohybuje v rozmezí 1.535 – 2.510 m n.m.

Do okruhu Sella Ronda patří čtyři vyhlášená lyžařská střediska: ARABBA/MARMOLADA, ALTA BADIA, VAL DI FASSA - CAREZZA a VAL GARDENA. Střediska jsou lyžařsky propojena v délce 410 km sjezdovými tratěmi různé obtížnosti a také lanovkami.

Oranžový okruh Sella Ronda:

Oranžový okruh se jede po směru hodinových ručiček a je pro náročnější lyžaře. Při této variantě projedete více obtížnějších sjezdových tratí než na zeleném okruhu. Celková délka oranžové trasy je 41,8 km, tvoří ji 15 červených a 4 modré sjezdové tratě, přepravu zajišťuje 5 kabinových a 7 sedačkových lanovek.

Zelený okruh Sella Ronda:

Zelený okruh se jede proti směru hodinových ručiček. Jeho celková délka je 38,8 km, je tvořen 8 červenými a 4 modrými sjezdovými tratěmi obsluhovanými 4 kabinami a 11 sedačkami.

U obou okruhů absolvujete s lyžemi na nohou asi 26 km, a to v nádherném prostředí Dolomit. U obou tras jsou možné zajímavé varianty.


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
SKIDospělý 1./2. postel bez skipasuDospělý 3./4. postel bez skipasuDítě 16-17,9 let 3./4. postel bez skipasuDítě 8-15,9 let 3./4. postel bez skipasuDítě 7-7,9 let 3./4. postel bez skipasuDítě 0-6,9 let 3./4. postel bez skipasu
16.12. - 20.12.2017 4 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
16.12. - 23.12.2017 7 611 490 Kč11 320 Kč9 190 Kč9 060 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
20.12. - 23.12.2017 3 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
23.12. - 30.12.2017 7 613 890 Kč13 690 Kč11 190 Kč11 030 Kč6 990 Kč6 890 Kč6 990 Kč6 890 Kč6 990 Kč6 890 KčzdarmaObjednat
30.12. - 06.01.2018 7 621 590 Kč21 270 Kč17 290 Kč17 040 Kč10 790 Kč10 630 Kč10 790 Kč10 630 Kč10 790 Kč10 630 KčzdarmaObjednat
06.01. - 10.01.2018 4 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
06.01. - 13.01.2018 7 611 490 Kč11 320 Kč9 190 Kč9 060 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
10.01. - 13.01.2018 3 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
13.01. - 17.01.2018 4 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
13.01. - 20.01.2018 7 611 490 Kč11 320 Kč9 190 Kč9 060 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
17.01. - 20.01.2018 3 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
20.01. - 24.01.2018 4 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
20.01. - 27.01.2018 7 611 490 Kč11 320 Kč9 190 Kč9 060 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
24.01. - 27.01.2018 3 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
27.01. - 31.01.2018 4 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
27.01. - 03.02.2018 7 611 490 Kč11 320 Kč9 190 Kč9 060 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
31.01. - 03.02.2018 3 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
03.02. - 07.02.2018 4 36 290 Kč6 200 Kč4 990 Kč4 920 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
03.02. - 10.02.2018 7 612 490 Kč12 310 Kč9 990 Kč9 850 Kč6 290 Kč6 200 Kč6 290 Kč6 200 Kč6 290 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
07.02. - 10.02.2018 3 36 290 Kč6 200 Kč4 990 Kč4 920 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
10.02. - 17.02.2018 7 613 890 Kč13 690 Kč11 190 Kč11 030 Kč6 990 Kč6 890 Kč6 990 Kč6 890 Kč6 990 Kč6 890 KčzdarmaObjednat
17.02. - 21.02.2018 4 36 290 Kč6 200 Kč4 990 Kč4 920 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
17.02. - 24.02.2018 7 612 490 Kč12 310 Kč9 990 Kč9 850 Kč6 290 Kč6 200 Kč6 290 Kč6 200 Kč6 290 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
21.02. - 24.02.2018 3 36 290 Kč6 200 Kč4 990 Kč4 920 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
24.02. - 28.02.2018 4 36 290 Kč6 200 Kč4 990 Kč4 920 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
24.02. - 03.03.2018 7 612 490 Kč12 310 Kč9 990 Kč9 850 Kč6 290 Kč6 200 Kč6 290 Kč6 200 Kč6 290 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
28.02. - 03.03.2018 3 36 290 Kč6 200 Kč4 990 Kč4 920 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
03.03. - 07.03.2018 4 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
03.03. - 10.03.2018 7 611 490 Kč11 320 Kč9 190 Kč9 060 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
07.03. - 10.03.2018 3 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
10.03. - 14.03.2018 4 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
10.03. - 17.03.2018 7 611 490 Kč11 320 Kč9 190 Kč9 060 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
14.03. - 17.03.2018 3 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
17.03. - 21.03.2018 4 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
17.03. - 24.03.2018 7 611 490 Kč11 320 Kč9 190 Kč9 060 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
21.03. - 24.03.2018 3 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
24.03. - 28.03.2018 4 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
24.03. - 31.03.2018 7 611 490 Kč11 320 Kč9 190 Kč9 060 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
28.03. - 31.03.2018 3 35 690 Kč5 610 Kč4 590 Kč4 530 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
SKIDospělý 1./2. postel se skipasemDospělý 3./4. postel se skipasemDítě 16-17,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 8-15,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 7-7,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 0-6,9 let 3./4. postel se skipasem
16.12. - 20.12.2017 4 38 790 Kč8 660 Kč7 690 Kč7 580 Kč5 990 Kč5 910 Kč5 090 Kč5 020 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
16.12. - 23.12.2017 7 616 390 Kč16 150 Kč14 090 Kč13 880 Kč10 690 Kč10 530 Kč9 190 Kč9 060 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
20.12. - 23.12.2017 3 38 790 Kč8 660 Kč7 690 Kč7 580 Kč5 990 Kč5 910 Kč5 090 Kč5 020 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
23.12. - 30.12.2017 7 620 190 Kč19 890 Kč17 390 Kč17 130 Kč13 190 Kč13 000 Kč11 390 Kč11 220 Kč6 990 Kč6 890 KčzdarmaObjednat
30.12. - 06.01.2018 7 627 790 Kč27 380 Kč23 490 Kč23 140 Kč17 090 Kč16 840 Kč15 190 Kč14 970 Kč10 790 Kč10 630 KčzdarmaObjednat
06.01. - 10.01.2018 4 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
06.01. - 13.01.2018 7 616 990 Kč16 740 Kč14 790 Kč14 570 Kč11 290 Kč11 130 Kč9 690 Kč9 550 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
10.01. - 13.01.2018 3 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
13.01. - 17.01.2018 4 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
13.01. - 20.01.2018 7 616 990 Kč16 740 Kč14 790 Kč14 570 Kč11 290 Kč11 130 Kč9 690 Kč9 550 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
17.01. - 20.01.2018 3 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
20.01. - 24.01.2018 4 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
20.01. - 27.01.2018 7 616 990 Kč16 740 Kč14 790 Kč14 570 Kč11 290 Kč11 130 Kč9 690 Kč9 550 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
24.01. - 27.01.2018 3 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
27.01. - 31.01.2018 4 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
27.01. - 03.02.2018 7 616 990 Kč16 740 Kč14 790 Kč14 570 Kč11 290 Kč11 130 Kč9 690 Kč9 550 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
31.01. - 03.02.2018 3 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
03.02. - 07.02.2018 4 310 090 Kč9 940 Kč8 890 Kč8 760 Kč6 990 Kč6 890 Kč5 890 Kč5 810 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
03.02. - 10.02.2018 7 618 690 Kč18 410 Kč16 190 Kč15 950 Kč12 490 Kč12 310 Kč10 590 Kč10 440 Kč6 290 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
07.02. - 10.02.2018 3 310 090 Kč9 940 Kč8 890 Kč8 760 Kč6 990 Kč6 890 Kč5 890 Kč5 810 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
10.02. - 17.02.2018 7 620 190 Kč19 890 Kč17 390 Kč17 130 Kč13 190 Kč13 000 Kč11 390 Kč11 220 Kč6 990 Kč6 890 KčzdarmaObjednat
17.02. - 21.02.2018 4 310 090 Kč9 940 Kč8 890 Kč8 760 Kč6 990 Kč6 890 Kč5 890 Kč5 810 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
17.02. - 24.02.2018 7 618 690 Kč18 410 Kč16 190 Kč15 950 Kč12 490 Kč12 310 Kč10 590 Kč10 440 Kč6 290 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
21.02. - 24.02.2018 3 310 090 Kč9 940 Kč8 890 Kč8 760 Kč6 990 Kč6 890 Kč5 890 Kč5 810 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
24.02. - 28.02.2018 4 310 090 Kč9 940 Kč8 890 Kč8 760 Kč6 990 Kč6 890 Kč5 890 Kč5 810 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
24.02. - 03.03.2018 7 618 690 Kč18 410 Kč16 190 Kč15 950 Kč12 490 Kč12 310 Kč10 590 Kč10 440 Kč6 290 Kč6 200 KčzdarmaObjednat
28.02. - 03.03.2018 3 310 090 Kč9 940 Kč8 890 Kč8 760 Kč6 990 Kč6 890 Kč5 890 Kč5 810 Kč3 190 Kč3 150 KčzdarmaObjednat
03.03. - 07.03.2018 4 39 590 Kč9 450 Kč8 490 Kč8 370 Kč6 790 Kč6 690 Kč5 590 Kč5 510 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
03.03. - 10.03.2018 7 617 690 Kč17 430 Kč15 390 Kč15 160 Kč11 990 Kč11 820 Kč10 090 Kč9 940 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
07.03. - 10.03.2018 3 39 590 Kč9 450 Kč8 490 Kč8 370 Kč6 790 Kč6 690 Kč5 590 Kč5 510 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
10.03. - 14.03.2018 4 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
10.03. - 17.03.2018 7 616 990 Kč16 740 Kč14 790 Kč14 570 Kč11 290 Kč11 130 Kč9 690 Kč9 550 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
14.03. - 17.03.2018 3 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
17.03. - 21.03.2018 4 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
17.03. - 24.03.2018 7 616 990 Kč16 740 Kč14 790 Kč14 570 Kč11 290 Kč11 130 Kč9 690 Kč9 550 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
21.03. - 24.03.2018 3 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
24.03. - 28.03.2018 4 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat
24.03. - 31.03.2018 7 616 990 Kč16 740 Kč14 790 Kč14 570 Kč11 290 Kč11 130 Kč9 690 Kč9 550 Kč5 690 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
28.03. - 31.03.2018 3 39 190 Kč9 060 Kč8 090 Kč7 970 Kč6 390 Kč6 300 Kč5 290 Kč5 220 Kč2 890 Kč2 850 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás