Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Zima 2018-19 v Itálii. Nejlepší lyžování » Dolomity Superski 2018/2019 » Civetta » Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore


Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore

Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore
Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore
Hotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di CadoreHotel Orso Grigio**** s polopenzí - Pescul Selva di Cadore
Wi-Fi InternetParkovištěTelevizeWellness
Vzdálenost od sjezdovky: =<50 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 3 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Klikněte na náhled pro zvětšení

Doporučujeme těm, kteří upřednostňují ubytování přímo na sjezdovce. Hosté mají možnost lyžování v lyžařské oblasti Civetta nebo v proslulém areálu Marmolada/Arabba s napojením na Sella Rondu.

Poloha:

Hotel se nachází v Pescul v lokalitě Selva di Cadore obklopen horami s nádhernými výhledy na Monte Pelmo. Sjezdovky skiareálu Civetta jsou přímo u hotelu. Místo je vhodné i pro milovníky běžkařských tratí (Selva di Cadore nabízí cca 1600 m běžkařských tras). V blízkosti se nachází střediska Arabba či Cortina d´Ampezzo.

Ubytování a vybavení:

Rodinný hotel s typickým horským zařízením nabízí výtah, recepci, restauraci, bar, lyžárnu, společenskou místnost s TV, zahradu, Wi-Fi, parkoviště, wellness centrum.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby: dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna s wc a vanou nebo sprchou. Pokoje s balkonem nebo s výhledem na hory na vyžádání (nelze garantovat).

Vybavení:

 • televize
 • telefon
 • fén
 • Wi-Fi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí - cena na osobu
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet - v celém hotelu
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • wellness - vstup od 16 let, 15:30 - 19:00: sauna, turecké lázně, relaxační zóna, Kneippova terapie, čajový koutek
 • skipas - Civetta ve druhé části ceníku
 • štědrovečerní večeře

Povinné příplatky:

 • novoroční večeře - 50 Euro/osoba, 25 Euro/děti 2-12 let, splatné na místě
 • pobytová taxa - cca 1,5 Euro/os./den, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 7 Euro/noc, splatné na místě
 • zvířata - na vyžádání 10 Euro/den, splatné na místě

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech formou výběru + salátový bufet.

Civetta

 • Vzdálenost z Prahy 710 km
 • Vzdálenost z Ostravy 970 km
 • Vzdálenost z Brna: 700 km

Italská Civetta je největší lyžařskou oblastí severoitalského regionu Veneto a patří do dvanáctky vyhlášených lyžařských středisek komplexu Dolomity Superski. Lyžování je vsazeno pod majestátními štíty Monte Civetta (3.220 m.n.m.) a Monte Pelmo (3.168 m.n.m.). Nabízí úchvatné výhledy na jezero Alleghe i na horské panorama italských Dolomit včetně jejich nejvyššího vrcholu Marmolady.

Sjezdovky ve středisku Civetta

Na svazích Civetty si báječně zalyžují jak začátečníci, tak špičkoví lyžaři, pro každého se zde najde trať odpovídající náročnosti. Velkou výhodou zdejšího lyžování je skvěle fungující systém umělého zasněžování, který zaručuje výborné podmínky na 77 km tratí od prosince do Velikonoc.

Náročnější lyžaře uspokojí zdejší černé sjezdovky, zvlášť oblíbené je lyžování na trati vedoucí pod kabinovou lanovkou Pian del Crep, protože se na ní dá provozovat i noční lyžování.

Začátečníci ocení lyžování s dostatkem prostoru na rozlehlých sjezdových tratích vystavených slunci.

Pro běžkaře je upraveno 55 km tratí, které naleznete v Zoldo Alto, Palafavera a Rif Aquileia.

Doprava v areálu

Další předností Civetty je možnost vybrat si z pěti nástupních stanic tu, která je nejblíže vašemu ubytování. Mezi nejznámější patří Alleghe ležící ve výšce 979 m.n.m. s velkým jezerem stejného jména. V Alleghe se nachází několik pěkných hotelů v blízkosti kabinové lanovky, která končí na vrcholku Pianini Pezzé (1.470 m.n.m.), kde začíná malý lyžařský ráj s celkovou délkou sjezdových tratí téměř 80 km.

Informace o areálu

 • Délka sjezdových tratí: 80 km
 • Počet vleků a sedačkových lanovek: 3 kabiny, 11 sedačkových lanovek, 10 vleků
 • Uměle zasněžované tratě: 77 km
 • Běžecké tratě: 50 km
 • Nadmořská výška: 980 – 2.100 m

Večerní lyžování

 • 5 km osvětlených sjezdových tratí (1 černá, 2 červené)

Ve večerních hodinách začíná ožívat městečko Zoldo Alto, odkud vás kabinová lanovka Piani di Pezzé vyveze na vrcholek Crep di Pecol, kde na vás čeká skvělé noční lyžování. Můžete si vybírat ze tří osvětlených sjezdovek: první červená trať vede k sedačkové lanovce, u které se můžete občerstvit v horské hospůdce, další dvě sjezdovky vedou podél lanovky až dolů do Zolda. Napravo je pěkná červená trať pro méně náročné lyžování, nalevo náročnější černá trať. Nočního lyžování si můžete užít od úterý do soboty vždy od 19:00 do 23:00 hod.

Okolní střediska

Pokud by vás Civetta se svými 82 km sjezdovek omrzela, můžete si například na jeden den „odskočit“ na Sella Rondu, která se nachází od Civetty jen 15 km. I zde je možnost volby lokálního skipasu nebo skipasu rozšířeného o Dolomity Superski, a to v různých kombinacích, například lyžování v Cortině d´Ampezzo vzdálené asi 30 km, v Arabbě, kam je to jen 15 km.

Tipy na další aktivity

 • 1x snowpark
 • 1x funpark
 • bruslařský stadion – Alleghe, Zoldo Alto
 • kluziště - Selva di Cadore
 • plavecký bazén – Agordo cca 15 km od Alleghe
 • diskotéky – Alleghe, Zoldo Alto, Selva di Cadore
 • skibus z Alleghe cca každých 30 min – Malga Ciapela/Marmolada – napojení na komplex Sella Ronda (nutný rozšířený skipas Dolomity Superski, který je započítán v ceně pobytu)

Dolomity Superski

Dolomity SuperskiLyžařská oblast Dolomity Superski je právem označována za skutečný ráj zimních sportů. Obrovská rozloha a krásné přírodní scenérie dělají z oblasti Dolomity Superski jedničku mezi lyžařskými regiony nejen v Itálii.

Komplex Dolomity Superski sdružuje 12 kvalitních, samostatných, vysokohorských středisek a nemá konkurenci v celé Evropě. Jednotlivá střediska nabízejí lokální skipasy. Výhodné však je pořízení rozšířeného skipasu Dolomity Superski, který platí pro všech 12 oblastí. Získáte tak možnost užívat si na víc než 1.200 kilometrech dokonale upravených sjezdových tratí.

Dolomity SuperskiDolomity Superski jsou známé výborným technickým zázemím v podobě 450 vleků a lanovek, vynikajícím systém umělého zasněžování a vždy upravenými a přehledně značenými lyžařskými tratěmi. Proto kromě lyžařů vyhledávají komplex Dolomity Superski i snowboardisté a další milovníci zimních radovánek. Zdejší kapacity nabízejí také bruslařské plochy, lezecké stěny, paragliding, jízdu na sněžných skútrech a jiné outdoorové aktivity. Běžkařům udělá radost rekordních 1.177 kilometrů permanentně upravovaných tratí.

Potěšení z lyžování umocňuje všudypřítomná krása majestátních hor, jejichž štíty, obvykle pozlacené sluncem, dodají vašemu pobytu v srdci hor tu správnou atmosféru. Nekorunovanou královnou celé oblasti je i nejvyšší hora Dolomit, mohutná Marmolada, tyčící se do 3.342 m.n.m.

Dolomity Superski jsou Mekkou každého vášnivého lyžaře. A skutečnou lahůdkou této oblasti je zřejmě nejvyhledávanější skitour v Evropě, nezapomenutelný komplex Sella Ronda.

Seznam středisek Dolomity Superski:


 • San Martino di Castrozza

Sella Ronda - Dolomity Superski:

Lyžařská oblast Sella Ronda, jejíž výška se pohybuje od 1.535 do 2.510 m n.m., patří mezi nejúžasnější zážitky, které na vás v Dolomitech čekají. Oblast, kterou tvoří čtyři propojená střediska, zahrnuje 280 sjezdových tratí o celkové délce dosahující 410 km a 170 přepravních zařízení. Okruh vedoucí kolem vlastního masivu Gruppo del Sella lze na lyžích absolvovat oběma směry. Kratší zelená trasa měří 39 kilometrů, protisměrná oranžová varianta je o tři kilometry delší. Nejvyšší bod leží ve výšce téměř 2.500 metrů. Nadmořská výška okruhu se pohybuje v rozmezí 1.535 – 2.510 m n.m.

Do okruhu Sella Ronda patří čtyři vyhlášená lyžařská střediska: ARABBA/MARMOLADA, ALTA BADIA, VAL DI FASSA - CAREZZA a VAL GARDENA. Střediska jsou lyžařsky propojena v délce 410 km sjezdovými tratěmi různé obtížnosti a také lanovkami.

Oranžový okruh Sella Ronda:

Oranžový okruh se jede po směru hodinových ručiček a je pro náročnější lyžaře. Při této variantě projedete více obtížnějších sjezdových tratí než na zeleném okruhu. Celková délka oranžové trasy je 41,8 km, tvoří ji 15 červených a 4 modré sjezdové tratě, přepravu zajišťuje 5 kabinových a 7 sedačkových lanovek.

Zelený okruh Sella Ronda:

Zelený okruh se jede proti směru hodinových ručiček. Jeho celková délka je 38,8 km, je tvořen 8 červenými a 4 modrými sjezdovými tratěmi obsluhovanými 4 kabinami a 11 sedačkami.

U obou okruhů absolvujete s lyžemi na nohou asi 26 km, a to v nádherném prostředí Dolomit. U obou tras jsou možné zajímavé varianty.


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
SKIOsoba 1./2. postel bez skipasuOsoba 3./4. postel bez skipasuDítě 12-15,9 let 3./4. postel bez skipasuDítě 8-11,9 let 3./4. postel bez skipasuDítě 7-7,9 let 3./4. postel bez skipasuDítě 3-6,9 let 3./4. postel bez skipasuDítě 0-2,9 let 3./4. postel bez skipasu
19.01. - 22.01.2019 3 35 230 Kč4 710 Kč4 710 Kč3 640 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
19.01. - 26.01.2019 7 612 170 Kč10 950 Kč10 950 Kč8 530 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
22.01. - 26.01.2019 4 36 950 Kč6 270 Kč6 270 Kč4 870 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
26.01. - 29.01.2019 3 35 230 Kč4 710 Kč4 710 Kč3 640 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
26.01. - 02.02.2019 7 612 170 Kč10 950 Kč10 950 Kč8 530 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
29.01. - 02.02.2019 4 36 950 Kč6 270 Kč6 270 Kč4 870 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
02.02. - 05.02.2019 3 35 230 Kč4 710 Kč4 710 Kč3 640 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
02.02. - 09.02.2019 7 612 170 Kč10 950 Kč10 950 Kč8 530 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
05.02. - 09.02.2019 4 36 950 Kč6 270 Kč6 270 Kč4 870 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
09.02. - 12.02.2019 3 35 230 Kč4 710 Kč4 710 Kč3 640 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
09.02. - 16.02.2019 7 612 170 Kč10 950 Kč10 950 Kč8 530 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
12.02. - 16.02.2019 4 36 950 Kč6 270 Kč6 270 Kč4 870 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
16.02. - 19.02.2019 3 35 650 Kč5 070 Kč5 070 Kč3 960 Kč3 960 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
16.02. - 23.02.2019 7 613 130 Kč11 830 Kč11 830 Kč9 210 Kč9 210 Kč6 580 KčzdarmaObjednat
19.02. - 23.02.2019 4 37 520 Kč6 760 Kč6 760 Kč5 260 Kč5 260 Kč3 750 KčzdarmaObjednat
23.02. - 26.02.2019 3 35 650 Kč5 070 Kč5 070 Kč3 960 Kč3 960 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
23.02. - 02.03.2019 7 613 130 Kč11 830 Kč11 830 Kč9 210 Kč9 210 Kč6 580 KčzdarmaObjednat
26.02. - 02.03.2019 4 37 520 Kč6 760 Kč6 760 Kč5 260 Kč5 260 Kč3 750 KčzdarmaObjednat
02.03. - 05.03.2019 3 36 060 Kč5 440 Kč5 440 Kč4 240 Kč4 240 Kč3 020 KčzdarmaObjednat
02.03. - 09.03.2019 7 614 120 Kč12 720 Kč12 720 Kč9 880 Kč9 880 Kč7 050 KčzdarmaObjednat
05.03. - 09.03.2019 4 38 060 Kč7 260 Kč7 260 Kč5 650 Kč5 650 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
09.03. - 12.03.2019 3 35 230 Kč4 710 Kč4 710 Kč3 640 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
09.03. - 16.03.2019 7 612 170 Kč10 950 Kč10 950 Kč8 530 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
12.03. - 16.03.2019 4 36 950 Kč6 270 Kč6 270 Kč4 870 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
16.03. - 19.03.2019 3 35 230 Kč4 710 Kč4 710 Kč3 640 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
16.03. - 23.03.2019 7 612 170 Kč10 950 Kč10 950 Kč8 530 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
19.03. - 23.03.2019 4 36 950 Kč6 270 Kč6 270 Kč4 870 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
23.03. - 26.03.2019 3 35 230 Kč4 710 Kč4 710 Kč3 640 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
23.03. - 30.03.2019 7 612 170 Kč10 950 Kč10 950 Kč8 530 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
26.03. - 30.03.2019 4 36 950 Kč6 270 Kč6 270 Kč4 870 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
30.03. - 02.04.2019 3 35 230 Kč4 710 Kč4 710 Kč3 640 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
30.03. - 06.04.2019 7 612 170 Kč10 950 Kč10 950 Kč8 530 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
02.04. - 06.04.2019 4 36 950 Kč6 270 Kč6 270 Kč4 870 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
SKIOsoba 1./2. postel se skipasemOsoba 3./4. postel se skipasemDítě 12-15,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 8-11,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 7-7,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 3-6,9 let 3./4. postel se skipasemDítě 0-2,9 let 3./4. postel se skipasem
19.01. - 22.01.2019 3 38 270 Kč7 730 Kč6 840 Kč5 800 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
19.01. - 26.01.2019 7 617 610 Kč16 380 Kč14 750 Kč12 330 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
22.01. - 26.01.2019 4 39 990 Kč9 310 Kč8 400 Kč7 000 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
26.01. - 29.01.2019 3 38 270 Kč7 730 Kč6 840 Kč5 800 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
26.01. - 02.02.2019 7 617 610 Kč16 380 Kč14 750 Kč12 330 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
29.01. - 02.02.2019 4 39 990 Kč9 310 Kč8 400 Kč7 000 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
02.02. - 05.02.2019 3 38 580 Kč8 060 Kč7 080 Kč6 040 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
02.02. - 09.02.2019 7 618 230 Kč17 010 Kč15 190 Kč12 740 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
05.02. - 09.02.2019 4 310 330 Kč9 620 Kč8 640 Kč7 260 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
09.02. - 12.02.2019 3 38 580 Kč8 060 Kč7 080 Kč6 040 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
09.02. - 16.02.2019 7 618 230 Kč17 010 Kč15 190 Kč12 740 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
12.02. - 16.02.2019 4 310 330 Kč9 620 Kč8 640 Kč7 260 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
16.02. - 19.02.2019 3 39 000 Kč8 450 Kč7 440 Kč6 320 Kč3 960 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
16.02. - 23.02.2019 7 619 190 Kč17 890 Kč16 070 Kč13 420 Kč9 210 Kč6 580 KčzdarmaObjednat
19.02. - 23.02.2019 4 310 900 Kč10 140 Kč9 130 Kč7 650 Kč5 260 Kč3 750 KčzdarmaObjednat
23.02. - 26.02.2019 3 39 000 Kč8 450 Kč7 440 Kč6 320 Kč3 960 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
23.02. - 02.03.2019 7 619 190 Kč17 890 Kč16 070 Kč13 420 Kč9 210 Kč6 580 KčzdarmaObjednat
26.02. - 02.03.2019 4 310 900 Kč10 140 Kč9 130 Kč7 650 Kč5 260 Kč3 750 KčzdarmaObjednat
02.03. - 05.03.2019 3 39 420 Kč8 820 Kč7 830 Kč6 610 Kč4 240 Kč3 020 KčzdarmaObjednat
02.03. - 09.03.2019 7 620 180 Kč18 780 Kč16 930 Kč14 120 Kč9 880 Kč7 050 KčzdarmaObjednat
05.03. - 09.03.2019 4 311 440 Kč10 640 Kč9 650 Kč8 040 Kč5 650 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
09.03. - 12.03.2019 3 38 270 Kč7 730 Kč6 840 Kč5 800 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
09.03. - 16.03.2019 7 617 610 Kč16 380 Kč14 750 Kč12 330 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
12.03. - 16.03.2019 4 39 990 Kč9 310 Kč8 400 Kč7 000 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
16.03. - 19.03.2019 3 38 270 Kč7 730 Kč6 840 Kč5 800 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
16.03. - 23.03.2019 7 617 610 Kč16 380 Kč14 750 Kč12 330 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
19.03. - 23.03.2019 4 39 990 Kč9 310 Kč8 400 Kč7 000 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
23.03. - 26.03.2019 3 38 270 Kč7 730 Kč6 840 Kč5 800 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
23.03. - 30.03.2019 7 617 610 Kč16 380 Kč14 750 Kč12 330 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
26.03. - 30.03.2019 4 39 990 Kč9 310 Kč8 400 Kč7 000 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat
30.03. - 02.04.2019 3 38 270 Kč7 730 Kč6 840 Kč5 800 Kč3 640 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
30.03. - 06.04.2019 7 617 610 Kč16 380 Kč14 750 Kč12 330 Kč8 530 Kč6 090 KčzdarmaObjednat
02.04. - 06.04.2019 4 39 990 Kč9 310 Kč8 400 Kč7 000 Kč4 870 Kč3 490 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací