Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea | Italia Travel


Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea

Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea
Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří preferují klidné strávení letní dovolené v pěkném prostředí. Apartmány jsou moderní, vhodné i pro náročné klienty.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 600 - 800 m. Část pláže je volná, část s plážovým servisem – lehátka a slunečníky za poplatek. Po letovisku jezdí vláček, který můžete využít k dopravě na pláž.

Poloha:

Komplex Le Farnie se nacházejí na klidném místě, spolu s komplexem La Quercia, kde je krytá obchodní pasáž, bazén pro dospělé s dětskou částí a terasa. Nedaleko obchodní pasáže se nachází část Le Farnie, která má vlastní bazén pro dospělé s dětskou částí, terasou a dětské hřiště. Ve společných prostorách nebo u bazénů je možnost připojení k wifi internetu, k dispozici jsou animace pro děti a parkoviště. Nedaleko ubytování najdete supermarket Aliper. Historické centrum městečka Caorle se spoustou obchodů a restaurací je vzdáleno cca 5 km.

Ubytování a vybavení:

Apartmány jsou umístěny buď v residenci s výtahem nebo v řadových vilkách, mají vlastní sociální zařízení, fén, TV/SAT, trezor, kávovar, klimatizaci a balkon nebo malou zahrádku.

 • Dvoupatrová vilka bilo (cca 42 m2)- max. obsazenost 5 osob. Přízemí: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, malá zahrádka. 1. patro: ložnice se 3 lůžky, koupelna se sprchou, wc.
 • Dvoupatrová vilka trilo (cca 52 m2)- max. obsazenost 6 osob. Přízemí: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, malá zahrádka. 1. patro: ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc.
 • Bilo rezidence (cca 40 m2)- max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí (případně dalším lůžkem),  koupelna se sprchou, wc, balkon.
 • Trilo rezidence (cca 55 m2) –  max. obsazenost 7 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, balkon.

Vybavení:

 • televize
 • vysoušeč vlasů
 • klimatizace
 • lednička
 • trezor
 • balkon nebo terasa
 • bazény

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/apartmán
 • pobytová taxa - 3,5 Eur/os. za pobyt (1-14 dní) platí se na místě, děti mladší 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - na vyžádání za poplatek: v období od 16.6. do 8.9. za 58 Euro/týden, v období do 16.6. a od 8.9. za 38 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Rezidence Bilo 4Vilka Bilo 5Rezidence Trilo 7Vilka Trilo 6
28.04. - 19.05.2018 (*) 4 3 460 Kč3 120 Kč3 830 Kč3 450 Kč4 550 Kč4 100 Kč4 790 Kč4 320 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 5 4 350 Kč3 920 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 700 Kč5 130 Kč5 980 Kč5 390 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 6 5 200 Kč4 680 Kč5 750 Kč5 180 Kč6 820 Kč6 140 Kč7 180 Kč6 470 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 7 5 200 Kč4 680 Kč5 750 Kč5 180 Kč6 820 Kč6 140 Kč7 180 Kč6 470 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 14 8 690 Kč7 830 Kč9 570 Kč8 620 Kč11 370 Kč10 240 Kč11 960 Kč10 770 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 5 750 Kč5 180 Kč6 220 Kč5 600 Kč7 180 Kč6 470 Kč7 540 Kč6 790 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 7 180 Kč6 470 Kč7 780 Kč7 010 Kč8 970 Kč8 080 Kč9 420 Kč8 480 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 8 610 Kč7 750 Kč9 340 Kč8 410 Kč10 770 Kč9 700 Kč11 310 Kč10 180 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 7 180 Kč6 470 Kč7 780 Kč7 010 Kč8 970 Kč8 080 Kč9 420 Kč8 480 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 14 14 360 Kč12 930 Kč15 550 Kč14 000 Kč17 940 Kč16 150 Kč18 850 Kč16 970 KčObjednat
26.05. - 23.06.2018 (*) 4 6 580 Kč5 930 Kč7 050 Kč6 350 Kč8 250 Kč7 430 Kč8 610 Kč7 750 KčObjednat
26.05. - 23.06.2018 (*) 5 8 220 Kč7 400 Kč8 820 Kč7 940 Kč10 330 Kč9 300 Kč10 770 Kč9 700 KčObjednat
26.05. - 23.06.2018 (*) 6 9 880 Kč8 900 Kč10 590 Kč9 540 Kč12 380 Kč11 150 Kč12 930 Kč11 640 KčObjednat
26.05. - 23.06.2018 (*) 7 8 220 Kč7 400 Kč8 820 Kč7 940 Kč10 330 Kč9 300 Kč10 770 Kč9 700 KčObjednat
26.05. - 23.06.2018 (*) 14 16 460 Kč14 820 Kč17 660 Kč15 900 Kč20 650 Kč18 590 Kč21 530 Kč19 380 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 19 890 Kč17 910 Kč21 060 Kč18 960 Kč24 180 Kč21 770 Kč25 330 Kč22 800 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 11 830 Kč10 650 Kč12 380 Kč11 150 Kč13 990 Kč12 600 Kč14 720 Kč13 250 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 23 200 Kč22 040 Kč24 680 Kč23 450 Kč26 970 Kč25 630 Kč28 790 Kč27 360 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 13 470 Kč12 800 Kč14 540 Kč13 820 Kč15 420 Kč14 650 Kč16 700 Kč15 870 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 14 27 640 Kč26 260 Kč29 770 Kč28 290 Kč32 300 Kč30 690 Kč35 000 Kč33 250 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 16 540 Kč15 720 Kč17 790 Kč16 910 Kč19 690 Kč18 710 Kč21 350 Kč20 290 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 (*) 14 30 710 Kč29 180 Kč33 050 Kč31 400 Kč36 530 Kč34 710 Kč39 650 Kč37 670 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 16 540 Kč15 720 Kč17 790 Kč16 910 Kč19 690 Kč18 710 Kč21 350 Kč20 290 KčObjednat
14.07. - 28.07.2018 (*) 14 30 710 Kč29 180 Kč33 050 Kč31 400 Kč36 530 Kč34 710 Kč39 650 Kč37 670 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 16 540 Kč15 720 Kč17 790 Kč16 910 Kč19 690 Kč18 710 Kč21 350 Kč20 290 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 31 490 Kč29 920 Kč34 400 Kč32 680 Kč38 090 Kč36 190 Kč40 820 Kč38 780 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 17 370 Kč16 510 Kč19 270 Kč18 310 Kč21 350 Kč20 290 Kč22 600 Kč21 470 KčObjednat
28.07. - 11.08.2018 (*) 14 32 270 Kč30 660 Kč35 750 Kč33 970 Kč39 650 Kč37 670 Kč41 990 Kč39 900 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 17 370 Kč16 510 Kč19 270 Kč18 310 Kč21 350 Kč20 290 Kč22 600 Kč21 470 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 17 370 Kč16 510 Kč19 270 Kč18 310 Kč21 350 Kč20 290 Kč22 600 Kč21 470 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 16 540 Kč15 720 Kč17 790 Kč16 910 Kč19 690 Kč18 710 Kč21 350 Kč20 290 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 (*) 14 28 190 Kč26 790 Kč29 930 Kč28 440 Kč33 440 Kč31 770 Kč35 750 Kč33 970 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 11 830 Kč11 240 Kč12 380 Kč11 770 Kč13 990 Kč13 300 Kč14 720 Kč13 990 KčObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 14 21 710 Kč20 630 Kč22 960 Kč21 820 Kč26 370 Kč25 060 Kč27 640 Kč26 260 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 9 880 Kč8 900 Kč10 590 Kč9 540 Kč12 380 Kč11 150 Kč12 930 Kč11 640 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 13 810 Kč12 430 Kč14 980 Kč13 490 Kč17 610 Kč15 850 Kč18 410 Kč16 570 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 4 3 460 Kč3 120 Kč3 830 Kč3 450 Kč4 550 Kč4 100 Kč4 790 Kč4 320 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 5 4 350 Kč3 920 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 700 Kč5 130 Kč5 980 Kč5 390 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 6 5 200 Kč4 680 Kč5 750 Kč5 180 Kč6 820 Kč6 140 Kč7 180 Kč6 470 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 7 5 200 Kč4 680 Kč5 750 Kč5 180 Kč6 820 Kč6 140 Kč7 180 Kč6 470 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 8 690 Kč7 830 Kč9 570 Kč8 620 Kč11 370 Kč10 240 Kč11 960 Kč10 770 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás