Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea | Italia Travel


Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea

Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea
Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří preferují klidné strávení letní dovolené v pěkném prostředí. Apartmány jsou moderní, vhodné i pro náročné klienty.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 600 - 800 m. Část pláže je volná, část s plážovým servisem – lehátka a slunečníky za poplatek. Po letovisku jezdí vláček, který můžete využít k dopravě na pláž.

Poloha:

Komplex Le Farnie se nacházejí na klidném místě, spolu s komplexem La Quercia, kde je krytá obchodní pasáž, bazén pro dospělé s dětskou částí a terasa. Nedaleko obchodní pasáže se nachází část Le Farnie, která má vlastní bazén pro dospělé s dětskou částí, terasou a dětské hřiště. Ve společných prostorách nebo u bazénů je možnost připojení k wifi internetu, k dispozici jsou animace pro děti a parkoviště. Nedaleko ubytování najdete supermarket Aliper. Historické centrum městečka Caorle se spoustou obchodů a restaurací je vzdáleno cca 5 km.

Ubytování a vybavení:

Apartmány jsou umístěny buď v residenci s výtahem nebo v řadových vilkách, mají vlastní sociální zařízení, fén, TV/SAT, trezor, kávovar, klimatizaci a balkon nebo malou zahrádku.

 • Dvoupatrová vilka bilo (cca 42 m2)- max. obsazenost 5 osob. Přízemí: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, malá zahrádka. 1. patro: ložnice se 3 lůžky, koupelna se sprchou, wc.
 • Dvoupatrová vilka trilo (cca 52 m2)- max. obsazenost 6 osob. Přízemí: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, malá zahrádka. 1. patro: ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc.
 • Bilo rezidence (cca 40 m2)- max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí (případně dalším lůžkem),  koupelna se sprchou, wc, balkon.
 • Trilo rezidence (cca 55 m2) –  max. obsazenost 7 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, balkon.

Vybavení:

 • televize
 • vysoušeč vlasů
 • klimatizace
 • lednička
 • trezor
 • balkon nebo terasa
 • bazény

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/apartmán
 • pobytová taxa - 3,5 Eur/os. za pobyt (1-14 dní) platí se na místě, děti mladší 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - na vyžádání za poplatek: v období od 16.6. do 8.9. za 58 Euro/týden, v období do 16.6. a od 8.9. za 38 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Rezidence Bilo 4Vilka Bilo 5Rezidence Trilo 7Vilka Trilo 6
28.04. - 19.05.2018 (*) 4 3 490 Kč3 150 Kč3 890 Kč3 510 Kč4 590 Kč4 140 Kč4 790 Kč4 320 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 5 4 390 Kč3 960 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 690 Kč5 130 Kč5 990 Kč5 400 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 6 5 190 Kč4 680 Kč5 790 Kč5 220 Kč6 890 Kč6 210 Kč7 190 Kč6 480 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 7 5 190 Kč4 680 Kč5 790 Kč5 220 Kč6 890 Kč6 210 Kč7 190 Kč6 480 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 14 8 690 Kč7 830 Kč9 590 Kč8 640 Kč11 390 Kč10 260 Kč11 990 Kč10 800 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 5 790 Kč5 220 Kč6 290 Kč5 670 Kč7 190 Kč6 480 Kč7 590 Kč6 840 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 7 190 Kč6 480 Kč7 790 Kč7 020 Kč8 990 Kč8 100 Kč9 490 Kč8 550 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 8 690 Kč7 830 Kč9 390 Kč8 460 Kč10 790 Kč9 720 Kč11 390 Kč10 260 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 7 190 Kč6 480 Kč7 790 Kč7 020 Kč8 990 Kč8 100 Kč9 490 Kč8 550 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 14 14 390 Kč12 960 Kč15 590 Kč14 040 Kč17 990 Kč16 200 Kč18 890 Kč17 010 KčObjednat
26.05. - 23.06.2018 (*) 4 6 590 Kč5 940 Kč7 090 Kč6 390 Kč8 290 Kč7 470 Kč8 690 Kč7 830 KčObjednat
26.05. - 23.06.2018 (*) 5 8 290 Kč7 470 Kč8 890 Kč8 010 Kč10 390 Kč9 360 Kč10 790 Kč9 720 KčObjednat
26.05. - 23.06.2018 (*) 6 9 890 Kč8 910 Kč10 590 Kč9 540 Kč12 390 Kč11 160 Kč12 990 Kč11 700 KčObjednat
26.05. - 23.06.2018 (*) 7 8 290 Kč7 470 Kč8 890 Kč8 010 Kč10 390 Kč9 360 Kč10 790 Kč9 720 KčObjednat
26.05. - 23.06.2018 (*) 14 16 490 Kč14 850 Kč17 690 Kč15 930 Kč20 690 Kč18 630 Kč21 590 Kč19 440 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 19 890 Kč17 910 Kč21 090 Kč18 990 Kč24 190 Kč21 780 Kč25 390 Kč22 860 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 11 890 Kč10 710 Kč12 390 Kč11 160 Kč13 990 Kč12 600 Kč14 790 Kč13 320 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 23 190 Kč22 040 Kč24 690 Kč23 460 Kč26 990 Kč25 650 Kč28 790 Kč27 360 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 13 490 Kč12 820 Kč14 590 Kč13 870 Kč15 490 Kč14 720 Kč16 690 Kč15 860 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 14 27 690 Kč26 310 Kč29 790 Kč28 310 Kč32 290 Kč30 680 Kč34 990 Kč33 250 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 16 590 Kč15 770 Kč17 790 Kč16 910 Kč19 690 Kč18 710 Kč21 390 Kč20 330 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 (*) 14 30 790 Kč29 260 Kč33 090 Kč31 440 Kč36 590 Kč34 770 Kč39 690 Kč37 710 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 16 590 Kč15 770 Kč17 790 Kč16 910 Kč19 690 Kč18 710 Kč21 390 Kč20 330 KčObjednat
14.07. - 28.07.2018 (*) 14 30 790 Kč29 260 Kč33 090 Kč31 440 Kč36 590 Kč34 770 Kč39 690 Kč37 710 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 16 590 Kč15 770 Kč17 790 Kč16 910 Kč19 690 Kč18 710 Kč21 390 Kč20 330 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 31 490 Kč29 920 Kč34 390 Kč32 680 Kč38 090 Kč36 190 Kč40 890 Kč38 850 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 17 390 Kč16 530 Kč19 290 Kč18 330 Kč21 390 Kč20 330 Kč22 590 Kč21 470 KčObjednat
28.07. - 11.08.2018 (*) 14 32 290 Kč30 680 Kč35 790 Kč34 010 Kč39 690 Kč37 710 Kč41 990 Kč39 900 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 17 390 Kč16 530 Kč19 290 Kč18 330 Kč21 390 Kč20 330 Kč22 590 Kč21 470 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 17 390 Kč16 530 Kč19 290 Kč18 330 Kč21 390 Kč20 330 Kč22 590 Kč21 470 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 16 590 Kč15 770 Kč17 790 Kč16 910 Kč19 690 Kč18 710 Kč21 390 Kč20 330 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 (*) 14 28 190 Kč26 790 Kč29 990 Kč28 500 Kč33 490 Kč31 820 Kč35 790 Kč34 010 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 11 890 Kč11 300 Kč12 390 Kč11 780 Kč13 990 Kč13 300 Kč14 790 Kč14 060 KčObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 14 21 790 Kč20 710 Kč22 990 Kč21 850 Kč26 390 Kč25 080 Kč27 690 Kč26 310 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 9 890 Kč8 910 Kč10 590 Kč9 540 Kč12 390 Kč11 160 Kč12 990 Kč11 700 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 13 890 Kč12 510 Kč14 990 Kč13 500 Kč17 690 Kč15 930 Kč18 490 Kč16 650 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 4 3 490 Kč3 150 Kč3 890 Kč3 510 Kč4 590 Kč4 140 Kč4 790 Kč4 320 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 5 4 390 Kč3 960 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 690 Kč5 130 Kč5 990 Kč5 400 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 6 5 190 Kč4 680 Kč5 790 Kč5 220 Kč6 890 Kč6 210 Kč7 190 Kč6 480 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 7 5 190 Kč4 680 Kč5 790 Kč5 220 Kč6 890 Kč6 210 Kč7 190 Kč6 480 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 8 690 Kč7 830 Kč9 590 Kč8 640 Kč11 390 Kč10 260 Kč11 990 Kč10 800 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás