Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea | Italia Travel

Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea

Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea
Apartmány Villaggio Le Farnie - Lido di AltaneaApartmány Villaggio Le Farnie - Lido di Altanea
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Oblíbený komplex s bazény na klidném místě, v blízkosti nákupních možností. Apartmány jsou moderní, vhodné i pro náročné klienty.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 600 m. Část pláže je volná, část s plážovým servisem – lehátka a slunečníky za poplatek. Po letovisku jezdí vláček, který můžete využít k dopravě na pláž.

Poloha:

Komplex se nachází na klidném místě Lido di Altanea. Historické centrum městečka Caorle se spoustou obchodů a restaurací je vzdáleno cca 5 km.

Ubytování a vybavení:

Le Farnie má vlastní bazén pro dospělé s dětskou částí, terasou a dětské hřiště. K dispozici jsou animace pro děti a parkoviště. Nedaleko ubytování najdete supermarket Aliper.

Apartmány jsou umístěny buď v residenci s výtahem nebo v řadových vilkách.

 • Rezidence Bilo RES B 4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna se sprchou, wc.
 • Vilka Bilo VILLA B 5: max. obsazenost 5 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna se sprchou, wc.
 • Rezidence Trilo RES C1 7: max. obsazenost 7 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem, 2 ložnice, 2 koupelny, wc.
 • Vilka Trilo VILLA C 7: max. obsazenost 7 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem, 2 ložnice, 2 koupelny, wc.

Vybavení:

 • klimatizace
 • trezor
 • satelitní TV
 • mikrovlnná trouba
 • vysoušeč vlasů
 • kávovar

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/pobyt
 • pobytová taxa - cca 3,5 Eur/os. za pobyt (1-14 dní) platí se na místě, děti mladší 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - na vyžádání při rezervaci za poplatek: od 1.6.-7.9. 58 Euro/týden, do 1.6. a od 7.9. 40 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 4 Euro/den (bez povlečení)

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 29. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Rezidence Bilo RES B 4Vilka Bilo VILLA B 5Rezidence Trilo RES C1 7Vilka Trilo VILLA C 7
27.04. - 25.05.2019 (*) 4 4 320 Kč4 110 Kč4 660 Kč4 430 Kč5 520 Kč5 250 Kč5 750 Kč5 470 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 5 5 390 Kč5 130 Kč5 830 Kč5 540 Kč6 890 Kč6 550 Kč7 180 Kč6 830 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 6 6 450 Kč6 130 Kč7 000 Kč6 650 Kč8 250 Kč7 840 Kč8 610 Kč8 180 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 7 7 540 Kč7 170 Kč8 170 Kč7 770 Kč9 620 Kč9 140 Kč10 040 Kč9 540 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 (*) 14 10 770 Kč10 240 Kč11 680 Kč11 100 Kč13 760 Kč13 080 Kč14 360 Kč13 650 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 (*) 14 10 770 Kč10 240 Kč11 680 Kč11 100 Kč13 760 Kč13 080 Kč14 360 Kč13 650 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 (*) 14 10 770 Kč10 240 Kč11 680 Kč11 100 Kč13 760 Kč13 080 Kč14 360 Kč13 650 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 14 11 990 Kč11 400 Kč13 060 Kč12 410 Kč15 600 Kč14 820 Kč16 700 Kč15 870 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 6 350 Kč6 040 Kč6 950 Kč6 610 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 100 Kč8 650 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 7 930 Kč7 540 Kč8 690 Kč8 260 Kč10 480 Kč9 960 Kč11 370 Kč10 810 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 9 520 Kč9 050 Kč10 400 Kč9 880 Kč12 560 Kč11 940 Kč13 630 Kč12 950 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 11 110 Kč10 560 Kč12 150 Kč11 550 Kč14 670 Kč13 940 Kč15 920 Kč15 130 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 14 14 280 Kč13 570 Kč15 600 Kč14 820 Kč18 850 Kč17 910 Kč20 470 Kč19 450 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 14 15 860 Kč15 070 Kč17 350 Kč16 490 Kč20 930 Kč19 890 Kč22 730 Kč21 600 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 4 6 350 Kč6 040 Kč6 950 Kč6 610 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 100 Kč8 650 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 5 7 930 Kč7 540 Kč8 690 Kč8 260 Kč10 480 Kč9 960 Kč11 370 Kč10 810 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 6 9 520 Kč9 050 Kč10 400 Kč9 880 Kč12 560 Kč11 940 Kč13 630 Kč12 950 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 11 110 Kč10 560 Kč12 150 Kč11 550 Kč14 670 Kč13 940 Kč15 920 Kč15 130 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 14 18 910 Kč17 970 Kč20 390 Kč19 380 Kč24 500 Kč23 280 Kč25 980 Kč24 690 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 12 980 Kč12 340 Kč13 810 Kč13 120 Kč16 540 Kč15 720 Kč17 160 Kč16 310 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 14 21 870 Kč20 780 Kč23 200 Kč22 040 Kč27 800 Kč26 410 Kč28 940 Kč27 500 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 14 880 Kč14 140 Kč15 710 Kč14 930 Kč18 850 Kč17 910 Kč19 690 Kč18 710 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 14 25 330 Kč24 070 Kč26 650 Kč25 320 Kč31 260 Kč29 700 Kč33 230 Kč31 570 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 17 370 Kč16 510 Kč18 200 Kč17 290 Kč20 930 Kč19 890 Kč22 600 Kč21 470 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 14 31 050 Kč29 500 Kč33 020 Kč31 370 Kč38 740 Kč36 810 Kč41 810 Kč39 720 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 18 850 Kč17 910 Kč20 310 Kč19 300 Kč24 290 Kč23 080 Kč26 160 Kč24 860 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 (*) 14 32 300 Kč30 690 Kč34 820 Kč33 080 Kč41 630 Kč39 550 Kč44 850 Kč42 610 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 18 850 Kč17 910 Kč20 310 Kč19 300 Kč24 290 Kč23 080 Kč26 160 Kč24 860 KčObjednat
13.07. - 27.07.2019 (*) 14 35 000 Kč33 250 Kč37 700 Kč35 820 Kč45 090 Kč42 840 Kč48 600 Kč46 170 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 18 850 Kč17 910 Kč20 310 Kč19 300 Kč24 290 Kč23 080 Kč26 160 Kč24 860 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 (*) 14 35 960 Kč34 170 Kč38 690 Kč36 760 Kč46 260 Kč43 950 Kč50 340 Kč47 830 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 19 890 Kč18 900 Kč21 350 Kč20 290 Kč25 540 Kč24 270 Kč28 060 Kč26 660 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 (*) 14 36 920 Kč35 080 Kč39 650 Kč37 670 Kč47 430 Kč45 060 Kč52 080 Kč49 480 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 19 890 Kč18 900 Kč21 350 Kč20 290 Kč25 540 Kč24 270 Kč28 060 Kč26 660 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 19 890 Kč18 900 Kč21 350 Kč20 290 Kč25 540 Kč24 270 Kč28 060 Kč26 660 KčObjednat
10.08. - 24.08.2019 (*) 14 35 960 Kč34 170 Kč38 690 Kč36 760 Kč46 260 Kč43 950 Kč50 340 Kč47 830 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 18 850 Kč17 910 Kč20 310 Kč19 300 Kč24 290 Kč23 080 Kč26 160 Kč24 860 KčObjednat
17.08. - 31.08.2019 (*) 14 33 620 Kč31 940 Kč35 750 Kč33 970 Kč41 990 Kč39 900 Kč45 300 Kč43 040 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 17 370 Kč16 510 Kč18 200 Kč17 290 Kč20 930 Kč19 890 Kč22 600 Kč21 470 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 (*) 14 26 030 Kč24 730 Kč27 460 Kč26 090 Kč32 110 Kč30 510 Kč34 090 Kč32 390 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 12 980 Kč12 340 Kč13 810 Kč13 120 Kč16 540 Kč15 720 Kč17 160 Kč16 310 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 14 16 120 Kč15 320 Kč17 270 Kč16 410 Kč20 570 Kč19 550 Kč21 380 Kč20 320 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 7 540 Kč7 170 Kč8 170 Kč7 770 Kč9 620 Kč9 140 Kč10 040 Kč9 540 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 14 10 770 Kč10 240 Kč11 680 Kč11 100 Kč13 760 Kč13 080 Kč14 360 Kč13 650 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 4 320 Kč4 110 Kč4 660 Kč4 430 Kč5 520 Kč5 250 Kč5 750 Kč5 470 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 5 390 Kč5 130 Kč5 830 Kč5 540 Kč6 890 Kč6 550 Kč7 180 Kč6 830 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 6 450 Kč6 130 Kč7 000 Kč6 650 Kč8 250 Kč7 840 Kč8 610 Kč8 180 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 7 540 Kč7 170 Kč8 170 Kč7 770 Kč9 620 Kč9 140 Kč10 040 Kč9 540 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 14 10 770 Kč10 240 Kč11 680 Kč11 100 Kč13 760 Kč13 080 Kč14 360 Kč13 650 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací