Hotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - Caorle | Italia Travel

Hotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - Caorle

Hotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - Caorle
Hotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - Caorle
Hotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - CaorleHotel Marina & Villa Delfa s all inclusive - Caorle
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: All inclusive
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 12 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, náročnějším klientům a zvláště pak rodinám s dětmi.

Pláž:

Hotel leží 20 m od písečné pláže s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma (1 slunečník + 2 židličky/pokoj). Vodní sporty na pláži za poplatek. 

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži v Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´ delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Hotelový komplex se nachází v klidné zóně střediska Caorle, cca 250 m od malebného historického městečka Caorle a 20 m od východní pláže Levante. Jen pár kroků od ubytování se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark, www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Součástí komplexu je: hlavní budova s recepcí, restaurací (venkovní terasa s přímým výhledem na moře), barem a wellness areálem, bungalovy v zahradě poblíž bazénu. Dětské hřiště, bazén, půjčovna kol. Miniclub, Wi-Fi, parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj ve Villa Delfa - max. obsazenost 4 osoby. Pokoje v depandanci. Možnost 2 přistýlek, koupelna s vanou/sprchou a WC, balkon. Čtyřlůžkové pokoje mají palandu.
 • Bungalov - max. obsazenost 4 osoby, minimální obsazenost 3 osoby. Bungalov je patrový, v přízemí je obývací místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňkou, nahoře v patře je samostatná ložnice a koupelna s vanou/sprchou a WC, balkon.

Vybavení:

 • klimatizace
 • satelitní TV
 • trezor
 • fén
 • Wi-Fi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) vč. All Inclusive
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - lehátka a slunečníky dle dostupnosti
 • klimatizace
 • wi-fi internet - v celém komplexu
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - 1 slunečník + 2 židličky/pokoj
 • nápoje - k jídlu voda, víno, nealko, pivo. Otevřený bar od 11 hodin do 21 hodin (voda, víno, nealko, pivo).
 • animace/miniclub pro děti - 30. 6. - 31. 8., děti ve věku 4 - 11 let

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1 Euro/osoba/noc, splatné na místě (od 12 let)

Fakultativní příplatky:

 • wellness - vstup od 16 let: Kneippova terapie, sauna, turecké lázně, emoční sprchy, relaxační prostor
 • dětská postýlka - na vyžádání 10 Euro/noc, splatné na místě
 • zvířata - malá rasa na vyžádání 10 Euro/den, splatné na místě
 • pronájem kol - na vyžádání
 • fitness

Způsob stravování:

All inclusive: snídaně, obědy i večeře formou bufetu, k jídlu voda, víno, nealko, pivo. Otevřený bar od 11 hodin do 21 hodin (voda, víno, nealko, pivo). Pobyt začíná večeří a končí snídaní.

Možnost bezlepkové stravy na vyžádání při příjezdu na recepci.

Doplňující informace:

Cena pro nejmladší dítě se počítá na 3. posteli

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2./3./4. postel (Villa Delfa)Dítě 12-19,9 let 3./4. postel (Villa Delfa)Dítě 2-11,9 let 3. postel (Villa Delfa)Dítě 2-11,9 let 4. postel (Villa Delfa)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel
19.05. - 23.05.2019 4 5 930 Kč5 820 Kč4 140 Kč4 060 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 10 590 Kč10 380 Kč7 410 Kč7 270 Kč5 310 Kč5 210 KčzdarmazdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 4 660 Kč4 570 Kč3 280 Kč3 220 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmazdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 5 930 Kč5 820 Kč4 140 Kč4 060 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 10 590 Kč10 380 Kč7 410 Kč7 270 Kč5 310 Kč5 210 KčzdarmazdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 4 660 Kč4 570 Kč3 280 Kč3 220 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmazdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 5 930 Kč5 820 Kč4 140 Kč4 060 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 10 590 Kč10 380 Kč7 410 Kč7 270 Kč5 310 Kč5 210 KčzdarmazdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 4 660 Kč4 570 Kč3 280 Kč3 220 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmazdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 5 930 Kč5 820 Kč4 140 Kč4 060 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 10 590 Kč10 380 Kč7 410 Kč7 270 Kč5 310 Kč5 210 KčzdarmazdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 4 660 Kč4 570 Kč3 280 Kč3 220 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmazdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 5 930 Kč5 820 Kč4 140 Kč4 060 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 10 590 Kč10 380 Kč7 410 Kč7 270 Kč5 310 Kč5 210 KčzdarmazdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 4 660 Kč4 570 Kč3 280 Kč3 220 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmazdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 6 500 Kč6 370 Kč4 550 Kč4 460 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmazdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 11 600 Kč11 370 Kč8 120 Kč7 960 Kč5 800 Kč5 690 KčzdarmazdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 5 130 Kč5 030 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmazdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 6 500 Kč6 370 Kč4 550 Kč4 460 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmazdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 11 600 Kč11 370 Kč8 120 Kč7 960 Kč5 800 Kč5 690 KčzdarmazdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 5 130 Kč5 030 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmazdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 6 500 Kč6 370 Kč4 550 Kč4 460 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmazdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 11 600 Kč11 370 Kč8 120 Kč7 960 Kč5 800 Kč5 690 KčzdarmazdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 5 130 Kč5 030 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmazdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 6 500 Kč6 370 Kč4 550 Kč4 460 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmazdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 11 600 Kč11 370 Kč8 120 Kč7 960 Kč5 800 Kč5 690 KčzdarmazdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 5 130 Kč5 030 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmazdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 6 500 Kč6 370 Kč4 550 Kč4 460 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmazdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 11 600 Kč11 370 Kč8 120 Kč7 960 Kč5 800 Kč5 690 KčzdarmazdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 5 130 Kč5 030 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmazdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 7 540 Kč7 390 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 770 Kč3 700 KčzdarmazdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 13 500 Kč13 230 Kč9 440 Kč9 260 Kč6 740 Kč6 610 KčzdarmazdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 5 960 Kč5 850 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
04.08. - 08.08.2019 4 9 490 Kč9 310 Kč6 630 Kč6 500 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmazdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 16 960 Kč16 630 Kč11 860 Kč11 630 Kč8 480 Kč8 320 KčzdarmazdarmaObjednat
08.08. - 11.08.2019 3 7 490 Kč7 350 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmazdarmaObjednat
11.08. - 15.08.2019 4 9 490 Kč9 310 Kč6 630 Kč6 500 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmazdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 16 960 Kč16 630 Kč11 860 Kč11 630 Kč8 480 Kč8 320 KčzdarmazdarmaObjednat
15.08. - 18.08.2019 3 7 490 Kč7 350 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmazdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 9 490 Kč9 310 Kč6 630 Kč6 500 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmazdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 16 960 Kč16 630 Kč11 860 Kč11 630 Kč8 480 Kč8 320 KčzdarmazdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 7 490 Kč7 350 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmazdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 7 540 Kč7 390 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 770 Kč3 700 KčzdarmazdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 13 500 Kč13 230 Kč9 440 Kč9 260 Kč6 740 Kč6 610 KčzdarmazdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 5 960 Kč5 850 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 6 500 Kč6 370 Kč4 550 Kč4 460 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 11 600 Kč11 370 Kč8 120 Kč7 960 Kč5 800 Kč5 690 KčzdarmazdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 5 130 Kč5 030 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmazdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 5 930 Kč5 820 Kč4 140 Kč4 060 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmazdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 10 590 Kč10 380 Kč7 410 Kč7 270 Kč5 310 Kč5 210 KčzdarmazdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 4 660 Kč4 570 Kč3 280 Kč3 220 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmazdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Osoba 1./2./3./4. postel (Bungalov)Dítě 12-19,9 let 3./4. postel (Bungalov)Dítě 2-11,9 let 3. postel (Bungalov)Dítě 2-11,9 let 4. postel (Bungalov)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel
19.05. - 23.05.2019 4 7 230 Kč7 090 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 620 Kč3 550 KčzdarmazdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 12 950 Kč12 700 Kč9 080 Kč8 900 Kč6 480 Kč6 360 KčzdarmazdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 7 230 Kč7 090 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 620 Kč3 550 KčzdarmazdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 12 950 Kč12 700 Kč9 080 Kč8 900 Kč6 480 Kč6 360 KčzdarmazdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 7 230 Kč7 090 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 620 Kč3 550 KčzdarmazdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 12 950 Kč12 700 Kč9 080 Kč8 900 Kč6 480 Kč6 360 KčzdarmazdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 7 230 Kč7 090 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 620 Kč3 550 KčzdarmazdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 12 950 Kč12 700 Kč9 080 Kč8 900 Kč6 480 Kč6 360 KčzdarmazdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 7 230 Kč7 090 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 620 Kč3 550 KčzdarmazdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 12 950 Kč12 700 Kč9 080 Kč8 900 Kč6 480 Kč6 360 KčzdarmazdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 13 970 Kč13 700 Kč9 780 Kč9 590 Kč7 000 Kč6 860 KčzdarmazdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 6 170 Kč6 050 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmazdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 13 970 Kč13 700 Kč9 780 Kč9 590 Kč7 000 Kč6 860 KčzdarmazdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 6 170 Kč6 050 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmazdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 13 970 Kč13 700 Kč9 780 Kč9 590 Kč7 000 Kč6 860 KčzdarmazdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 6 170 Kč6 050 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmazdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 13 970 Kč13 700 Kč9 780 Kč9 590 Kč7 000 Kč6 860 KčzdarmazdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 6 170 Kč6 050 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmazdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 13 970 Kč13 700 Kč9 780 Kč9 590 Kč7 000 Kč6 860 KčzdarmazdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 6 170 Kč6 050 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmazdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 8 900 Kč8 730 Kč6 220 Kč6 100 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmazdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 15 890 Kč15 580 Kč11 110 Kč10 890 Kč7 930 Kč7 780 KčzdarmazdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 7 000 Kč6 860 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmazdarmaObjednat
04.08. - 08.08.2019 4 10 790 Kč10 580 Kč7 570 Kč7 420 Kč5 410 Kč5 310 KčzdarmazdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 19 320 Kč18 940 Kč13 520 Kč13 250 Kč9 650 Kč9 460 KčzdarmazdarmaObjednat
08.08. - 11.08.2019 3 8 530 Kč8 360 Kč5 960 Kč5 850 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmazdarmaObjednat
11.08. - 15.08.2019 4 10 790 Kč10 580 Kč7 570 Kč7 420 Kč5 410 Kč5 310 KčzdarmazdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 19 320 Kč18 940 Kč13 520 Kč13 250 Kč9 650 Kč9 460 KčzdarmazdarmaObjednat
15.08. - 18.08.2019 3 8 530 Kč8 360 Kč5 960 Kč5 850 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmazdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 10 790 Kč10 580 Kč7 570 Kč7 420 Kč5 410 Kč5 310 KčzdarmazdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 19 320 Kč18 940 Kč13 520 Kč13 250 Kč9 650 Kč9 460 KčzdarmazdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 8 530 Kč8 360 Kč5 960 Kč5 850 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmazdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 8 900 Kč8 730 Kč6 220 Kč6 100 Kč4 450 Kč4 370 KčzdarmazdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 15 890 Kč15 580 Kč11 110 Kč10 890 Kč7 930 Kč7 780 KčzdarmazdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 7 000 Kč6 860 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmazdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 13 970 Kč13 700 Kč9 780 Kč9 590 Kč7 000 Kč6 860 KčzdarmazdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 6 170 Kč6 050 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmazdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 7 230 Kč7 090 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 620 Kč3 550 KčzdarmazdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 12 950 Kč12 700 Kč9 080 Kč8 900 Kč6 480 Kč6 360 KčzdarmazdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmazdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací