Apartmány Tropicana - Caorle | Italia Travel

Apartmány Tropicana - Caorle

Apartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - Caorle
Apartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - Caorle
Apartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - Caorle
Apartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - Caorle
Apartmány Tropicana - CaorleApartmány Tropicana - Caorle
KlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizePračkaMyčka
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Apartmány mají výbornou polohu, přímo v první linii u pláže, s překrásným výhledem na moře a celé Caorle. Jedná se o nové apartmány. Vybavení je moderní a funkční. Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, pro náročné klienty a pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme klientům, kteří mají rádi ubytování v blízkosti společenského dění a zároveň blízko moře.

Pláž:

Je vzdálena 10 m, plážový servis v ceně (slunečník + 2 lehátka). Pláž je písčitá zlatavé barvy, s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži je pro děti neskutečné množství vyžití, jako jsou prolézačky, houpačky, klouzačky atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´ delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky, kteří si mohou objednat lekce s lektorem.

Poloha:

Zóna Levante, nová rezidence pouhých 10 m od písčité pláže (přes cestu) a 150 m od malebného historického centra Caorle, kde je v letní sezóně celá řada společenských programů, jako jsou večerní koncerty, trhy atd. Ubytování má v blízkosti veškeré služby, obchůdky a kavárny, tak i plážovou promenádu. V těsné blízkosti se nachází park s minigolfem nebo tenisové kurty. V letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Čtyřpatrová budova s výtahem, podzemní garáží a nadzemním chráněným parkovištěm. Apartmány jsou v 1. nebo ve 4. poschodí, samostatné vstupy do apartmánů po venkovní terase.

Tropicana 1, pro max. 6 osob - Apartmán trilo ve zvýšeném přízemí, (3 schody vedou do apartmánu): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, prosklený výhledem na moře (bez terasy), ložnice s manželskou postelí, ložnice se 3 samostatnými lůžky s balkónem, koupelna se sprchou, parkoviště.

Tropicana 11, max. pro 4 osoby - Apartmán bilo ve 4. poschodí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a terasou s výhledem na moře, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, parkoviště.

Tropicana 12 , max. pro 6 osob - Apartmán trilo ve 4. poschodí: obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací gauč (pro 2 osoby), terasa o velikosti 2x4 m s přímým výhledem na moře, ložnice s manželskou postelí, menší pokoj se dvěma sklápěcíma postelema nad sebou, koupelna se sprchou, wc a pračkou. Klimatizace, myčka, parkoviště.

Tropicana 13, max. pro 6 osob - Apartmán trilo ve 4. poschodí s prostornou rohovou terasou (20 m2): obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací gauč (pro 2 osoby), terasa s přímým výhledem na moře, ložnice s manželskou postelí, menší pokoj se dvěma oddělenýma postelema, koupelna se sprchou, wc a pračkou. Klimatizace, myčka, mikrovlnka, parkoviště.

 • Vybavení:
 • televize
 • pračka
 • mikrovlnná trouba
 • klimatizace
 • parkoviště
 • myčka (kromě č.1 a č.11)

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka
 • závěrečný úklid - klient zanechává uklizenou kuchyňku a vynesené odpadky
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo - možnost půjčení na místě: 20 Euro/povlečení/postel
 • ručníky - možnost půjčení na místě: 15 Euro/set ručníků
 • dětská postýlka - 35 Euro/týden
 • zvířata - 50 Euro/týden

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Tropicana 11Tropicana 1Tropicana 12Tropicana 13
20.04. - 27.04.2019 7 9 960 Kč9 770 Kč10 510 Kč10 300 KčObjednat
20.04. - 04.05.2019 14 16 150 Kč15 830 Kč17 060 Kč16 720 Kč20 990 Kč20 580 Kč22 730 Kč22 280 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 9 960 Kč9 770 Kč10 510 Kč10 300 Kč10 510 Kč10 300 Kč11 370 Kč11 150 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 9 960 Kč9 770 Kč10 510 Kč10 300 Kč10 510 Kč10 300 Kč11 370 Kč11 150 KčObjednat
04.05. - 01.06.2019 28 26 630 Kč26 100 Kč28 420 Kč27 860 Kč29 020 Kč28 440 Kč31 410 Kč30 790 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 9 960 Kč9 770 Kč10 510 Kč10 300 Kč10 510 Kč10 300 Kč11 370 Kč11 150 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 9 960 Kč9 770 Kč10 510 Kč10 300 Kč10 510 Kč10 300 Kč11 370 Kč11 150 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 13 940 Kč13 670 Kč15 630 Kč15 320 Kč16 200 Kč15 880 Kč17 660 Kč17 310 KčObjednat
25.05. - 15.06.2019 21 29 310 Kč28 730 Kč32 890 Kč32 240 Kč48 620 Kč47 650 Kč52 940 Kč51 890 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 13 940 Kč13 670 Kč15 630 Kč15 320 Kč16 200 Kč15 880 Kč17 660 Kč17 310 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 13 940 Kč13 670 Kč15 630 Kč15 320 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 22 440 Kč22 000 Kč23 590 Kč23 120 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 22 440 Kč22 000 Kč23 590 Kč23 120 Kč23 590 Kč23 120 Kč25 300 Kč24 800 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 25 300 Kč24 800 Kč27 280 Kč26 740 Kč26 990 Kč26 460 Kč28 290 Kč27 730 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 25 300 Kč24 800 Kč27 280 Kč26 740 Kč26 990 Kč26 460 Kč28 290 Kč27 730 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 25 300 Kč24 800 Kč27 280 Kč26 740 Kč26 990 Kč26 460 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 25 300 Kč24 800 Kč27 280 Kč26 740 Kč26 990 Kč26 460 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 25 300 Kč24 800 Kč27 280 Kč26 740 Kč26 990 Kč26 460 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 29 850 Kč29 260 Kč33 960 Kč33 290 Kč33 960 Kč33 290 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 29 850 Kč29 260 Kč33 960 Kč33 290 Kč33 960 Kč33 290 Kč35 520 Kč34 810 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 29 850 Kč29 260 Kč33 960 Kč33 290 Kč33 960 Kč33 290 Kč35 520 Kč34 810 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 21 900 Kč21 470 Kč23 590 Kč23 120 Kč23 590 Kč23 120 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 15 630 Kč15 320 Kč16 770 Kč16 440 Kč16 770 Kč16 440 Kč18 490 Kč18 130 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 11 080 Kč10 860 Kč11 680 Kč11 450 Kč10 510 Kč10 300 Kč13 940 Kč13 670 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 9 960 Kč9 770 Kč10 510 Kč10 300 Kč10 510 Kč10 300 Kč11 370 Kč11 150 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací