Apartmány Baia La Ruota - Bordighera | Italia Travel

Apartmány Baia La Ruota - Bordighera

Apartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - Bordighera
Apartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - Bordighera
Apartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - Bordighera
Apartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - BordigheraApartmány Baia La Ruota - Bordighera
BazénParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Nově postavené apartmány, které mají skvělou polohu. Nachází se přímo u pláže a 3 km od centra Bordighera. Doporučujeme rodinám s dětmi a klientům, kteří preferují ubytování v blízkosti pláže. Vhodné také pro náročné klienty.

Pláž:

Oblázková pláž se nachází hned u rezidence. Plážový servis v ceně. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

K dispozici je mnoho restaurací, barů a diskoték. Městečko Bordighera je také vhodné pro milovníky historie, kultury a umění. Za shlédnutí také rozhodně stojí nedaleká města San Remo, Menton a především Monaco. Ve městě se nachází veřejný bazén a centrum vodních sportů - jachting a surfing. Nedaleko se nachází golfové hřiště Ulivi.

Poloha:

Rezidence obklopena olivovníky leží v letovisku Bordighera v části Madonna della Ruota přímo u pláže. První řada vilek se nachází jen 4 m od pláže. 100 m od rezidence je zastávka autobusu.

Ubytování a vybavení:

Rezidence nabízí ubytování v moderních apartmánech. Některé apartmány mají zahradu. K dispozici je bazén a parkoviště. 

 • Typ ubytování mono 2 - max. obsazenost 2 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna s wc, zahrada.
 • Typ ubytování bilo 4 - max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna s wc, některé mají zahradu. Větší apartmán bilo má terasu s výhledem na moře.
 • Typ ubytování trilo 6 - max. obsazenost 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a jedním lůžkem, ložnice s palandou, koupelna s wc, výhled na moře.

Vybavení:

 • fén na vyžádání
 • lednice
 • televize

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • parkoviště - 1 parkovací místo/apartmán
 • plážový servis
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 200 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - 50 Euro/mono, 65 Euro/bilo, 70 Euro/trilo (povinný úklid kuchyňky)
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo a ručníky - 13 Euro/osoba/výměna
 • dětská postýlka - 50 Euro/týden

Doplňující informace:

Poplatek 20 Euro/apartmán při příjezdu po 20. hodině.

Bordighera

Bordighera je středisko v severozápadní části Itálie, v kraji Ligurie, cca 15 km od hranic s Francií, je tedy ideálním bodem pro ty, kteří chtějí poznat krásy Ligurie, podnikat výlety do okolí a navštívit například Monaco, Cannes nebo Nice.

Bordighera se dělí na novou (moderní) část a historickou část. Nová část je kolem pobřeží, kde najdete většinu restaurací, obchůdků, barů, pizzerií a zmrzlináren. Pro tuto část je také typické velké množství palem kolem celého pobřeží, borovic a veliké plantáže olivovníků.

Pláž je oblázková s nejprve pozvolným a poté prudším vstupem do moře.

V historické části městečka "Citta Vecchia", která je opevněná mocnými zdmi a propletená nepravidelnými uličkami, se nachází mnoho kulturních památek, například Piazza de Amicis, fontány, sochy di Magiargéa a kostel Maria Maddalena. Také doporučujeme návštěvu musea s reprodukcemi kreseb nalezených v Ligurských jeskyních.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bordighera

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 7 °C 13 °C 13 °C
Únor 7 °C 13 °C 12 °C
Březen 9 °C 15 °C 13 °C
Duben 11 °C 17 °C 14 °C
Květen 14 °C 21 °C 16 °C
Červen 17 °C 24 °C 20 °C
Červenec 20 °C 27 °C 22 °C
Srpen 21 °C 27 °C 23 °C
Září 18 °C 25 °C 21 °C
Říjen 15 °C 21 °C 19 °C
Listopad 10 °C 16 °C 16 °C
Prosinec 8 °C 14 °C 14 °C

 

 

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Mono 2 bez výhledu na mořeMono 2Bilo 4 maléBilo 4 velkéTrilo 6
16.03. - 23.03.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
23.03. - 30.03.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
30.03. - 06.04.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
06.04. - 13.04.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
13.04. - 20.04.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
20.04. - 27.04.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 16 510 Kč16 180 Kč18 800 Kč18 430 Kč24 910 Kč24 420 Kč31 780 Kč31 150 Kč38 120 Kč37 360 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 16 510 Kč16 180 Kč18 800 Kč18 430 Kč24 910 Kč24 420 Kč31 780 Kč31 150 Kč38 120 Kč37 360 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 16 510 Kč16 180 Kč18 800 Kč18 430 Kč24 910 Kč24 420 Kč31 780 Kč31 150 Kč38 120 Kč37 360 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 16 510 Kč16 180 Kč18 800 Kč18 430 Kč24 910 Kč24 420 Kč31 780 Kč31 150 Kč38 120 Kč37 360 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 16 510 Kč16 180 Kč18 800 Kč18 430 Kč24 910 Kč24 420 Kč31 780 Kč31 150 Kč38 120 Kč37 360 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 20 340 Kč19 940 Kč22 880 Kč22 430 Kč29 230 Kč28 650 Kč34 320 Kč33 640 Kč43 220 Kč42 360 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 20 340 Kč19 940 Kč22 880 Kč22 430 Kč29 230 Kč28 650 Kč34 320 Kč33 640 Kč43 220 Kč42 360 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 20 340 Kč19 940 Kč22 880 Kč22 430 Kč29 230 Kč28 650 Kč34 320 Kč33 640 Kč43 220 Kč42 360 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 23 900 Kč23 430 Kč26 680 Kč26 150 Kč35 600 Kč34 890 Kč47 010 Kč46 070 Kč58 450 Kč57 290 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 23 900 Kč23 430 Kč26 680 Kč26 150 Kč35 600 Kč34 890 Kč47 010 Kč46 070 Kč58 450 Kč57 290 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 20 340 Kč19 940 Kč22 880 Kč22 430 Kč29 230 Kč28 650 Kč34 320 Kč33 640 Kč58 450 Kč57 290 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 20 340 Kč19 940 Kč22 880 Kč22 430 Kč29 230 Kč28 650 Kč34 320 Kč33 640 Kč58 450 Kč57 290 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 16 510 Kč16 180 Kč18 800 Kč18 430 Kč24 910 Kč24 420 Kč31 780 Kč31 150 Kč38 120 Kč37 360 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 16 510 Kč16 180 Kč18 800 Kč18 430 Kč24 910 Kč24 420 Kč31 780 Kč31 150 Kč38 120 Kč37 360 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 16 510 Kč16 180 Kč18 800 Kč18 430 Kč24 910 Kč24 420 Kč31 780 Kč31 150 Kč38 120 Kč37 360 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
28.09. - 05.10.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
05.10. - 12.10.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
12.10. - 19.10.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
19.10. - 26.10.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
26.10. - 02.11.2019 7 12 460 Kč12 220 Kč13 990 Kč13 720 Kč20 860 Kč20 450 Kč25 430 Kč24 930 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací