Apartmány Luxor - Bibione | Italia Travel


Apartmány Luxor - Bibione

Apartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - Bibione
Apartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - Bibione
Apartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - Bibione
Apartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - Bibione
Apartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ubytování má výhodou polohu, nachází se přímo u pláže. Vhodné pro rodiny s dětmi, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je přímo u rezidence. Plážový servis za poplatek. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud máte malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Apartmány leží přímo u centrální pláže Bibione Spiaggia. Samotné centrum s pěší zónou a obchody je vzdáleno cca 100 m. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Rezidence s výtahem nabízí svým klientům bazén pro dospělé a děti, parkoviště a prádelnu (za poplatek 5 Euro). Wifi internet je k dispozici na recepci a u bazénu. 

 • Typ ubytování mono A2: max. obsazenost 2 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna se sprchou/WC, balkon 
 • Typ ubytování mono A3: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, manželská postel (ve výklenku, oddělena závěsem), koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování bilo B2+2: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování bilo B1-4+1: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, patrová postel ve výkledku u vchodu, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování bilo B2-3+2: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 2 koupelny se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování B+3+2: Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 2 koupelny se sprchou/WC, balkon, mikrovlnná trouba, pračka, myčka
 • Typ ubytování trilo C-4+1: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro jednu osobu, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a vysoušečem vlasů, terasa 
 • Typ ubytování trilo C1-4+2: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování trilo Cfm4+2: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou/WC,balkon .
 • Typ ubytování trilo Cfm+: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou/WC, velký balkon. Apartmán má navíc pračku, myčku, bezpečnostní dveře.

Vybavení:

 • klimatizace
 • televize
 • trezor
 • mikrovlnná trouba

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 - 200 Euro/apartmán (300 Euro/apartmán u skupin mladých lidí)
 • závěrečný úklid - apartmány musí být odevzdány uklizené a čisté, jinak za poplatek - typ A 35 Euro, typ B 45 Euro, typ C 55 Euro, typ C2 65 Euro, typ D 75 Euro, typ D2 85 Euro, typ E/E2/CA 100 Euro (u všech typů je povinný úklid kuchyňky)
 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - na vyžádání za poplatek, v termínech do 23.6. a od 8.9. zdarma
 • ložní prádlo - na vyžádání za poplatek 8 Euro/osoba
 • ručníky - na vyžádání za poplatek 8 Euro/osoba
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 21 Euro/týden
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 40 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2018

TermínPočet
nocí
Mono A-2Mono A-3Bilo B-2+2Bilo B1-4+1Bilo B2-3+2
31.03. - 07.04.2018 7 6 990 Kč6 860 Kč7 790 Kč7 640 Kč9 490 Kč9 310 Kč9 890 Kč9 700 Kč10 290 Kč10 090 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 6 990 Kč6 860 Kč7 790 Kč7 640 Kč9 490 Kč9 310 Kč9 890 Kč9 700 Kč10 290 Kč10 090 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 6 990 Kč6 860 Kč7 790 Kč7 640 Kč9 490 Kč9 310 Kč9 890 Kč9 700 Kč10 290 Kč10 090 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 6 990 Kč6 860 Kč7 790 Kč7 640 Kč9 490 Kč9 310 Kč9 890 Kč9 700 Kč10 290 Kč10 090 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 6 990 Kč6 860 Kč7 790 Kč7 640 Kč9 490 Kč9 310 Kč9 890 Kč9 700 Kč10 290 Kč10 090 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 6 990 Kč6 860 Kč7 790 Kč7 640 Kč9 490 Kč9 310 Kč9 890 Kč9 700 Kč10 290 Kč10 090 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 6 990 Kč6 860 Kč7 790 Kč7 640 Kč9 490 Kč9 310 Kč9 890 Kč9 700 Kč10 290 Kč10 090 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 8 590 Kč8 420 Kč10 290 Kč10 090 Kč12 190 Kč11 950 Kč12 790 Kč12 540 Kč13 390 Kč13 130 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 8 590 Kč8 420 Kč10 290 Kč10 090 Kč12 190 Kč11 950 Kč12 790 Kč12 540 Kč13 390 Kč13 130 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 8 590 Kč8 420 Kč10 290 Kč10 090 Kč12 190 Kč11 950 Kč12 790 Kč12 540 Kč13 390 Kč13 130 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 8 590 Kč8 420 Kč10 290 Kč10 090 Kč12 190 Kč11 950 Kč12 790 Kč12 540 Kč13 390 Kč13 130 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 11 190 Kč10 970 Kč12 590 Kč12 340 Kč15 090 Kč14 790 Kč15 790 Kč15 480 Kč16 790 Kč16 460 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 12 590 Kč12 340 Kč14 290 Kč14 010 Kč17 390 Kč17 050 Kč17 990 Kč17 640 Kč19 090 Kč18 710 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 13 890 Kč13 620 Kč15 990 Kč15 680 Kč19 490 Kč19 110 Kč20 390 Kč19 990 Kč21 390 Kč20 970 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 14 690 Kč14 400 Kč16 990 Kč16 660 Kč20 790 Kč20 380 Kč21 390 Kč20 970 Kč22 590 Kč22 140 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 15 490 Kč15 190 Kč17 790 Kč17 440 Kč21 990 Kč21 560 Kč22 590 Kč22 140 Kč24 090 Kč23 610 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 15 490 Kč15 190 Kč17 790 Kč17 440 Kč21 990 Kč21 560 Kč22 590 Kč22 140 Kč24 090 Kč23 610 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 16 390 Kč16 070 Kč18 190 Kč17 830 Kč22 890 Kč22 440 Kč23 690 Kč23 220 Kč24 990 Kč24 500 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 18 190 Kč17 830 Kč20 790 Kč20 380 Kč25 590 Kč25 080 Kč26 390 Kč25 870 Kč27 690 Kč27 140 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 18 190 Kč17 830 Kč20 790 Kč20 380 Kč25 590 Kč25 080 Kč26 390 Kč25 870 Kč27 690 Kč27 140 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 16 390 Kč16 070 Kč18 190 Kč17 830 Kč22 890 Kč22 440 Kč23 690 Kč23 220 Kč24 990 Kč24 500 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 12 590 Kč12 340 Kč14 290 Kč14 010 Kč17 390 Kč17 050 Kč17 990 Kč17 640 Kč19 090 Kč18 710 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 9 290 Kč9 110 Kč10 490 Kč10 290 Kč13 190 Kč12 930 Kč13 590 Kč13 320 Kč14 490 Kč14 210 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 7 990 Kč7 840 Kč8 990 Kč8 820 Kč10 490 Kč10 290 Kč11 190 Kč10 970 Kč11 790 Kč11 560 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 6 990 Kč6 860 Kč7 790 Kč7 640 Kč9 490 Kč9 310 Kč9 890 Kč9 700 Kč10 290 Kč10 090 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 6 990 Kč6 860 Kč7 790 Kč7 640 Kč9 490 Kč9 310 Kč9 890 Kč9 700 Kč10 290 Kč10 090 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 6 990 Kč6 860 Kč7 790 Kč7 640 Kč9 490 Kč9 310 Kč9 890 Kč9 700 Kč10 290 Kč10 090 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Bilo B+-3+2Trilo C-4+1Trilo C1-4+2Trilo Cfm-4+2Trilo Cfm+-4+2
31.03. - 07.04.2018 7 10 290 Kč10 090 Kč11 190 Kč10 970 Kč11 990 Kč11 760 Kč12 990 Kč12 740 Kč13 190 Kč12 930 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 10 290 Kč10 090 Kč11 190 Kč10 970 Kč11 990 Kč11 760 Kč12 990 Kč12 740 Kč13 190 Kč12 930 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 10 290 Kč10 090 Kč11 190 Kč10 970 Kč11 990 Kč11 760 Kč12 990 Kč12 740 Kč13 190 Kč12 930 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 10 290 Kč10 090 Kč11 190 Kč10 970 Kč11 990 Kč11 760 Kč12 990 Kč12 740 Kč13 190 Kč12 930 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 10 290 Kč10 090 Kč11 190 Kč10 970 Kč11 990 Kč11 760 Kč12 990 Kč12 740 Kč13 190 Kč12 930 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 10 290 Kč10 090 Kč11 190 Kč10 970 Kč11 990 Kč11 760 Kč12 990 Kč12 740 Kč13 190 Kč12 930 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 10 290 Kč10 090 Kč11 190 Kč10 970 Kč11 990 Kč11 760 Kč12 990 Kč12 740 Kč13 190 Kč12 930 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 13 390 Kč13 130 Kč14 490 Kč14 210 Kč15 490 Kč15 190 Kč17 990 Kč17 640 Kč18 490 Kč18 130 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 13 390 Kč13 130 Kč14 490 Kč14 210 Kč15 490 Kč15 190 Kč17 990 Kč17 640 Kč18 490 Kč18 130 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 13 390 Kč13 130 Kč14 490 Kč14 210 Kč15 490 Kč15 190 Kč17 990 Kč17 640 Kč18 490 Kč18 130 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 13 390 Kč13 130 Kč14 490 Kč14 210 Kč15 490 Kč15 190 Kč17 990 Kč17 640 Kč18 490 Kč18 130 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 16 790 Kč16 460 Kč17 790 Kč17 440 Kč19 490 Kč19 110 Kč21 790 Kč21 360 Kč22 390 Kč21 950 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 19 090 Kč18 710 Kč20 790 Kč20 380 Kč22 590 Kč22 140 Kč25 190 Kč24 690 Kč25 790 Kč25 280 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 21 390 Kč20 970 Kč23 290 Kč22 830 Kč25 590 Kč25 080 Kč27 890 Kč27 340 Kč28 690 Kč28 120 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 22 590 Kč22 140 Kč24 690 Kč24 200 Kč26 990 Kč26 460 Kč29 390 Kč28 810 Kč30 190 Kč29 590 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 24 090 Kč23 610 Kč26 190 Kč25 670 Kč28 490 Kč27 930 Kč30 990 Kč30 380 Kč32 090 Kč31 450 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 24 090 Kč23 610 Kč26 190 Kč25 670 Kč28 490 Kč27 930 Kč30 990 Kč30 380 Kč32 090 Kč31 450 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 24 990 Kč24 500 Kč27 290 Kč26 750 Kč29 590 Kč29 000 Kč32 090 Kč31 450 Kč33 090 Kč32 430 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 27 690 Kč27 140 Kč29 790 Kč29 200 Kč32 690 Kč32 040 Kč34 990 Kč34 300 Kč35 890 Kč35 180 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 27 690 Kč27 140 Kč29 790 Kč29 200 Kč32 690 Kč32 040 Kč34 990 Kč34 300 Kč35 890 Kč35 180 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 24 990 Kč24 500 Kč27 290 Kč26 750 Kč29 590 Kč29 000 Kč32 090 Kč31 450 Kč33 090 Kč32 430 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 19 090 Kč18 710 Kč20 790 Kč20 380 Kč22 590 Kč22 140 Kč24 990 Kč24 500 Kč25 590 Kč25 080 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 14 490 Kč14 210 Kč15 490 Kč15 190 Kč16 990 Kč16 660 Kč18 690 Kč18 320 Kč19 290 Kč18 910 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 11 790 Kč11 560 Kč12 590 Kč12 340 Kč13 590 Kč13 320 Kč14 690 Kč14 400 Kč15 090 Kč14 790 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 10 290 Kč10 090 Kč11 190 Kč10 970 Kč11 990 Kč11 760 Kč12 990 Kč12 740 Kč13 190 Kč12 930 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 10 290 Kč10 090 Kč11 190 Kč10 970 Kč11 990 Kč11 760 Kč12 990 Kč12 740 Kč13 190 Kč12 930 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 10 290 Kč10 090 Kč11 190 Kč10 970 Kč11 990 Kč11 760 Kč12 990 Kč12 740 Kč13 190 Kč12 930 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás