Apartmány Luxor - Bibione | Italia Travel

Apartmány Luxor - Bibione

Apartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - Bibione
Apartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - Bibione
Apartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - Bibione
Apartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - Bibione
Apartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - BibioneApartmány Luxor - Bibione
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorPračkaMyčka
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ubytování má výhodou polohu, nachází se přímo u pláže. Vhodné pro rodiny s dětmi, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je přímo u rezidence. Plážový servis za poplatek. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud máte malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Apartmány leží přímo u centrální pláže Bibione Spiaggia. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Rezidence s výtahem nabízí svým klientům bazén pro dospělé a děti, parkoviště a prádelnu (za poplatek). Wifi internet je k dispozici na recepci a u bazénu. 

 • Typ ubytování mono A2: max. obsazenost 2 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna se sprchou/WC, balkon 
 • Typ ubytování mono A3: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, manželská postel (ve výklenku, oddělena závěsem), koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování bilo B2+2: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování bilo B1-4+1: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, patrová postel ve výklenku u vchodu, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování bilo B2-3+2: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 2 koupelny se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování B+3+2: Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 2 koupelny se sprchou/WC, balkon, pračka.
 • Typ ubytování trilo C-4+1: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro jednu osobu, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a vysoušečem vlasů, terasa 
 • Typ ubytování trilo C1-4+2: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování trilo Cfm4+2: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování trilo Cfm+: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou/WC, velký balkon. Apartmán má navíc myčku a bezpečnostní dveře.

Vybavení:

 • klimatizace
 • televize
 • trezor
 • mikrovlnná trouba

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100-150 Euro/apartmán. U skupin mladých osob 500 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí být odevzdány uklizené a čisté, jinak za poplatek - typ A 35 Euro, typ B 45 Euro, typ C 55 Euro, typ C2/D 70 Euro, typ D2/E2 100 Euro (u všech typů je povinný úklid kuchyňky)
 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - na vyžádání za poplatek 4. a více řada cca 60 Eur/týden, pro termíny pobytu do 7.6. a od 7.9. zdarma (jen u pobytů na min. 7 nocí)
 • ložní prádlo - na vyžádání za poplatek 8 Euro/osoba
 • ručníky - na vyžádání za poplatek 7 Euro/osoba
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 21 Euro/týden
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 40 Euro/týden a vratná kauce ve výši 500 Euro/apartmán

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 10. 2018

TermínPočet
nocí
Mono A 2Mono A 3Bilo B 2+2Bilo B1 4+1Bilo B2 3+2
06.04. - 25.05.2019 (*) 5 4 630 Kč4 500 Kč5 230 Kč5 080 Kč6 430 Kč6 240 Kč6 740 Kč6 540 Kč6 890 Kč6 690 KčObjednat
06.04. - 25.05.2019 (*) 6 5 570 Kč5 410 Kč6 300 Kč6 120 Kč7 730 Kč7 500 Kč8 090 Kč7 850 Kč8 250 Kč8 010 KčObjednat
06.04. - 25.05.2019 (*) 7 6 500 Kč6 310 Kč7 340 Kč7 120 Kč9 000 Kč8 730 Kč9 420 Kč9 140 Kč9 620 Kč9 340 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 5 5 390 Kč5 230 Kč5 980 Kč5 810 Kč7 020 Kč6 810 Kč7 490 Kč7 270 Kč7 930 Kč7 700 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 6 6 450 Kč6 260 Kč7 180 Kč6 970 Kč8 430 Kč8 180 Kč8 970 Kč8 710 Kč9 520 Kč9 240 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 7 7 540 Kč7 320 Kč8 380 Kč8 130 Kč9 830 Kč9 540 Kč10 480 Kč10 170 Kč11 110 Kč10 780 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 5 5 830 Kč5 660 Kč6 580 Kč6 390 Kč7 930 Kč7 700 Kč8 220 Kč7 980 Kč8 530 Kč8 280 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 6 7 000 Kč6 790 Kč7 910 Kč7 680 Kč9 520 Kč9 240 Kč9 880 Kč9 590 Kč10 220 Kč9 920 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 7 8 170 Kč7 930 Kč9 210 Kč8 940 Kč11 110 Kč10 780 Kč11 520 Kč11 180 Kč11 940 Kč11 590 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 9 210 Kč8 940 Kč10 900 Kč10 580 Kč13 600 Kč13 200 Kč13 810 Kč13 400 Kč14 880 Kč14 440 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 11 110 Kč10 780 Kč12 770 Kč12 390 Kč15 710 Kč15 240 Kč16 330 Kč15 850 Kč17 370 Kč16 850 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 11 110 Kč10 780 Kč12 770 Kč12 390 Kč15 710 Kč15 240 Kč16 330 Kč15 850 Kč17 370 Kč16 850 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 13 810 Kč13 400 Kč15 920 Kč15 450 Kč19 480 Kč18 900 Kč20 310 Kč19 710 Kč21 350 Kč20 710 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 14 670 Kč14 230 Kč16 960 Kč16 460 Kč20 730 Kč20 110 Kč21 350 Kč20 710 Kč22 600 Kč21 930 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 15 500 Kč15 040 Kč17 790 Kč17 260 Kč21 970 Kč21 320 Kč22 600 Kč21 930 Kč24 080 Kč23 360 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 15 500 Kč15 040 Kč17 790 Kč17 260 Kč21 970 Kč21 320 Kč22 600 Kč21 930 Kč24 080 Kč23 360 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 16 330 Kč15 850 Kč18 410 Kč17 860 Kč22 810 Kč22 130 Kč23 660 Kč22 960 Kč24 910 Kč24 170 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 17 160 Kč16 650 Kč19 690 Kč19 100 Kč24 290 Kč23 570 Kč24 910 Kč24 170 Kč26 370 Kč25 580 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 18 850 Kč18 290 Kč21 140 Kč20 510 Kč26 160 Kč25 380 Kč27 230 Kč26 420 Kč28 270 Kč27 430 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 16 330 Kč15 850 Kč18 410 Kč17 860 Kč22 810 Kč22 130 Kč23 660 Kč22 960 Kč24 910 Kč24 170 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 12 980 Kč12 600 Kč15 080 Kč14 630 Kč18 410 Kč17 860 Kč19 060 Kč18 490 Kč20 310 Kč19 710 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 9 210 Kč8 940 Kč10 900 Kč10 580 Kč13 600 Kč13 200 Kč13 810 Kč13 400 Kč14 880 Kč14 440 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 5 390 Kč5 230 Kč5 980 Kč5 810 Kč7 020 Kč6 810 Kč7 490 Kč7 270 Kč7 930 Kč7 700 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 6 450 Kč6 260 Kč7 180 Kč6 970 Kč8 430 Kč8 180 Kč8 970 Kč8 710 Kč9 520 Kč9 240 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 7 540 Kč7 320 Kč8 380 Kč8 130 Kč9 830 Kč9 540 Kč10 480 Kč10 170 Kč11 110 Kč10 780 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 5 4 630 Kč4 500 Kč5 230 Kč5 080 Kč6 430 Kč6 240 Kč6 740 Kč6 540 Kč6 890 Kč6 690 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 6 5 570 Kč5 410 Kč6 300 Kč6 120 Kč7 730 Kč7 500 Kč8 090 Kč7 850 Kč8 250 Kč8 010 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 7 6 500 Kč6 310 Kč7 340 Kč7 120 Kč9 000 Kč8 730 Kč9 420 Kč9 140 Kč9 620 Kč9 340 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Bilo B+ 3+2Trilo C 4+1Trilo C1 4+2Trilo Cfm 4+2Trilo Cfm+ 4+2
06.04. - 25.05.2019 (*) 5 6 890 Kč6 690 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 090 Kč7 850 Kč8 970 Kč8 710 Kč5 390 Kč5 230 KčObjednat
06.04. - 25.05.2019 (*) 6 8 250 Kč8 010 Kč8 970 Kč8 710 Kč9 700 Kč9 410 Kč10 770 Kč10 450 Kč6 450 Kč6 260 KčObjednat
06.04. - 25.05.2019 (*) 7 9 620 Kč9 340 Kč10 480 Kč10 170 Kč11 310 Kč10 980 Kč12 560 Kč12 190 Kč7 540 Kč7 320 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 5 7 930 Kč7 700 Kč8 530 Kč8 280 Kč9 290 Kč9 020 Kč10 170 Kč9 870 Kč5 980 Kč5 810 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 6 9 520 Kč9 240 Kč10 220 Kč9 920 Kč11 130 Kč10 800 Kč12 200 Kč11 840 Kč7 180 Kč6 970 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 7 11 110 Kč10 780 Kč11 940 Kč11 590 Kč12 980 Kč12 600 Kč14 230 Kč13 810 Kč8 380 Kč8 130 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 5 8 530 Kč8 280 Kč9 420 Kč9 140 Kč10 170 Kč9 870 Kč11 370 Kč11 030 Kč6 140 Kč5 960 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 6 10 220 Kč9 920 Kč11 310 Kč10 980 Kč12 200 Kč11 840 Kč13 630 Kč13 230 Kč7 360 Kč7 140 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 7 11 940 Kč11 590 Kč13 190 Kč12 800 Kč14 230 Kč13 810 Kč15 920 Kč15 450 Kč8 580 Kč8 330 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 14 880 Kč14 440 Kč16 120 Kč15 640 Kč17 580 Kč17 060 Kč19 890 Kč19 300 Kč11 730 Kč11 380 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 17 370 Kč16 850 Kč18 850 Kč18 290 Kč20 730 Kč20 110 Kč23 460 Kč22 760 Kč11 730 Kč11 380 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 17 370 Kč16 850 Kč18 850 Kč18 290 Kč20 730 Kč20 110 Kč23 460 Kč22 760 Kč13 390 Kč12 990 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 21 350 Kč20 710 Kč23 250 Kč22 560 Kč25 540 Kč24 780 Kč28 680 Kč27 820 Kč16 330 Kč15 850 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 22 600 Kč21 930 Kč24 700 Kč23 960 Kč26 990 Kč26 190 Kč30 140 Kč29 240 Kč17 160 Kč16 650 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 24 080 Kč23 360 Kč26 160 Kč25 380 Kč28 470 Kč27 620 Kč32 040 Kč31 080 Kč18 620 Kč18 070 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 24 080 Kč23 360 Kč26 160 Kč25 380 Kč28 470 Kč27 620 Kč32 040 Kč31 080 Kč18 620 Kč18 070 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 24 910 Kč24 170 Kč27 230 Kč26 420 Kč29 720 Kč28 830 Kč33 080 Kč32 090 Kč19 690 Kč19 100 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 26 370 Kč25 580 Kč28 680 Kč27 820 Kč31 410 Kč30 470 Kč34 740 Kč33 700 Kč21 350 Kč20 710 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 28 270 Kč27 430 Kč30 760 Kč29 840 Kč33 700 Kč32 690 Kč36 850 Kč35 750 Kč23 040 Kč22 350 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 24 910 Kč24 170 Kč27 230 Kč26 420 Kč29 720 Kč28 830 Kč33 080 Kč32 090 Kč20 310 Kč19 710 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 20 310 Kč19 710 Kč21 970 Kč21 320 Kč24 080 Kč23 360 Kč26 780 Kč25 980 Kč15 290 Kč14 840 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 14 880 Kč14 440 Kč16 120 Kč15 640 Kč17 580 Kč17 060 Kč19 890 Kč19 300 Kč11 730 Kč11 380 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 7 930 Kč7 700 Kč8 530 Kč8 280 Kč9 290 Kč9 020 Kč10 170 Kč9 870 Kč5 980 Kč5 810 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 9 520 Kč9 240 Kč10 220 Kč9 920 Kč11 130 Kč10 800 Kč12 200 Kč11 840 Kč7 180 Kč6 970 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 11 110 Kč10 780 Kč11 940 Kč11 590 Kč12 980 Kč12 600 Kč14 230 Kč13 810 Kč8 380 Kč8 130 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 5 6 890 Kč6 690 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 090 Kč7 850 Kč8 970 Kč8 710 Kč5 390 Kč5 230 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 6 8 250 Kč8 010 Kč8 970 Kč8 710 Kč9 700 Kč9 410 Kč10 770 Kč10 450 Kč6 450 Kč6 260 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 7 9 620 Kč9 340 Kč10 480 Kč10 170 Kč11 310 Kč10 980 Kč12 560 Kč12 190 Kč7 540 Kč7 320 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací