Apartmány Villaggio Planetarium Resort - Bibione | Italia Travel

Apartmány Villaggio Planetarium Resort - Bibione

Apartmány Villaggio Planetarium Resort - BibioneApartmány Villaggio Planetarium Resort - BibioneApartmány Villaggio Planetarium Resort - BibioneApartmány Villaggio Planetarium Resort - BibioneApartmány Villaggio Planetarium Resort - BibioneApartmány Villaggio Planetarium Resort - Bibione
Apartmány Villaggio Planetarium Resort - BibioneApartmány Villaggio Planetarium Resort - BibioneApartmány Villaggio Planetarium Resort - BibioneApartmány Villaggio Planetarium Resort - BibioneApartmány Villaggio Planetarium Resort - BibioneApartmány Villaggio Planetarium Resort - Bibione
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: >1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Turistický komplex s bazény, tobogány, animačními a sportovními programy. Ideální pro rodiny s dětmi.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je 1300 m od rezidence, plážový servis (slunečník + lehátko + židle/apartmán) v ceně. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Resort leží 1300 m od pláže Bibione Spiaggia a v těsné blízkosti centra s pěší zónou a obchody. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Planetarium Resort je turistický komplex věnovaný rodinné dovolené: speciální animační programy, restaurace, recepce, snack bar, prádelna s pračkou a sušičkou, půjčovna kol, amfiteátr, mini klub, baby dance a baby show, juniorský klub s hereckou a taneční školou. Sportovní animace, Acqua Gym, aerobik, různé kurzy a sportovní turnaje, večerní zábava. Hřiště pro děti, hřiště na plážový volejbal a další,

4 bazény o celkové ploše asi 800 metrů2 vody, v různých hloubkách, jacuzzi, tobogán, prostor pro opalování, panoramatická věž.

 • Typ ubytování bilo B-4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, které mohou být spojeny, kuchyňský kout, koupelna, velká krytá terasa, parkovací místo pod pergolou.
 • Typ ubytování bilo B1-4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, které mohou být spojeny, kuchyňský kout, koupelna, velká krytá terasa, soukromá zahrada, parkovací místo pod pergolou.
 • Typ ubytování bilo B2-4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, které mohou být spojeny, kuchyňka, koupelna, velká krytá terasa, garáž.
 • Typ ubytování bilo B3-4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, které mohou být spojeny, kuchyňka, koupelna, velká krytá terasa, soukromá zahrada, garáž.
 • Typ ubytování trilo C-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se 2 samostatnými lůžky, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky a třetí lůžko, kuchyňský kout, koupelna, velký krytý balkon, vyhrazené parkovací místo pod pergolou.
 • Typ ubytování trilo C1-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky a třetí lůžko, kuchyňský kout, koupelna, velká krytá terasa, zahrada, soukromé parkoviště v pergole.
 • Typ ubytování trilo C2-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se 2 samostatnými lůžky, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky a třetí lůžko, kuchyňský kout, koupelna, velká krytá terasa, garáž.
 • Typ ubytování trilo C3-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky a třetí lůžko, kuchyňský kout, koupelna, velká krytá terasa, soukromá zahrada, garáž.
 • Typ ubytování trilo C4-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky a třetí lůžko, kuchyňský kout, 2 koupelny, velká krytá terasa, vyhrazené parkovací místo v pergole.
 • Typ ubytování trilo C5-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky a třetí lůžko, kuchyňský kout, 2 koupelny, velká krytá terasa, soukromá zahrada, parkování v pergole.
 • Typ ubytování trilo C6-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice se dvěmi samostatnými lůžky, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky a třetí lůžko, kuchyňský kout, 2 koupelny, velká krytá terasa, garáž.
 • Typ ubytování trilo C7-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky a třetí lůžko, kuchyňský kout, 2 koupelny, velká krytá terasa, soukromá zahrada, garáž.

Vybavení:

 • klimatizace
 • trezor
 • satelitní TV
 • mikrovlnná trouba
 • kávovar
 • vysoušeč vlasů

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - garáž
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/apartmán
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky. Objednání úklidu v průběhu týdne za poplatek 30 Euro/typ mono, 35 Euro/typ bilo, 40 Euro/typ trilo, 45 Euro/typ quadrilo
 • spotřeby energií, vody
 • animace/miniclub pro děti
 • minibus - od 9 od 19:30 - minibus na pláž zdarma každých 30 min (od poloviny května do poloviny září)

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet - okolo bazénu
 • ložní prádlo a ručníky - k zapůjčení na vyžádání: ložní prádlo za 8 Euro/osoba, ručníky 7 Euro/osoba. Zahrnuto v ceně pouze u rezidencí označených *
 • dětská postýlka - 2 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě
 • zvířata - jsou-li povolena, za poplatek 35 Euro/týden
 • pronájem kol
 • dětský kočárek - 1 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Bilo B-4Bilo B1-4Bilo B2-4Bilo B3-4Trilo C-6Trilo C1-6
06.04. - 13.04.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
13.04. - 20.04.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
20.04. - 27.04.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 11 650 Kč10 490 Kč12 560 Kč11 310 Kč12 560 Kč11 310 Kč13 290 Kč11 970 Kč14 560 Kč13 110 Kč15 110 Kč13 600 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 12 930 Kč11 640 Kč14 020 Kč12 620 Kč14 020 Kč12 620 Kč14 750 Kč13 280 Kč16 200 Kč14 580 Kč16 930 Kč15 240 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 16 750 Kč18 200 Kč18 200 Kč19 110 Kč20 930 Kč22 030 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 18 200 Kč19 480 Kč19 480 Kč20 570 Kč22 570 Kč23 660 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 20 750 Kč18 680 Kč22 390 Kč20 160 Kč22 390 Kč20 160 Kč23 480 Kč21 140 Kč25 850 Kč23 270 Kč26 940 Kč24 250 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 23 300 Kč25 120 Kč25 120 Kč26 580 Kč28 940 Kč30 400 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 24 570 Kč26 580 Kč26 580 Kč28 030 Kč30 580 Kč32 040 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 25 850 Kč27 850 Kč27 850 Kč29 490 Kč32 220 Kč33 670 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 25 850 Kč27 850 Kč27 850 Kč29 490 Kč32 220 Kč33 670 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 26 580 Kč28 580 Kč28 580 Kč30 220 Kč33 130 Kč34 580 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 28 400 Kč30 760 Kč30 760 Kč32 400 Kč35 490 Kč37 130 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 29 670 Kč32 220 Kč32 220 Kč33 860 Kč37 130 Kč38 770 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 27 120 Kč29 310 Kč29 310 Kč30 940 Kč33 860 Kč35 490 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 22 030 Kč23 660 Kč23 660 Kč24 940 Kč27 490 Kč28 760 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 16 750 Kč18 200 Kč18 200 Kč19 110 Kč20 930 Kč22 030 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 10 380 Kč9 350 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 830 Kč10 650 Kč12 930 Kč11 640 Kč13 470 Kč12 130 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
28.09. - 05.10.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
05.10. - 12.10.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
12.10. - 19.10.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
19.10. - 26.10.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
26.10. - 02.11.2019 7 9 100 Kč8 190 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 830 Kč10 650 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Trilo C2-6Trilo C3-6Trilo C4-6Trilo C5-6Trilo C6-6Trilo C7-6
06.04. - 13.04.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
13.04. - 20.04.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
20.04. - 27.04.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 15 110 Kč13 600 Kč15 840 Kč14 260 Kč15 110 Kč13 600 Kč15 660 Kč14 100 Kč15 660 Kč14 100 Kč16 200 Kč14 580 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 16 930 Kč15 240 Kč17 480 Kč15 740 Kč16 750 Kč15 080 Kč17 290 Kč15 570 Kč17 290 Kč15 570 Kč18 020 Kč16 220 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 22 030 Kč22 750 Kč21 660 Kč22 570 Kč22 570 Kč23 480 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 23 660 Kč24 570 Kč23 300 Kč24 210 Kč24 210 Kč25 300 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 26 940 Kč24 250 Kč28 030 Kč25 230 Kč26 760 Kč24 090 Kč27 670 Kč24 910 Kč27 670 Kč24 910 Kč28 940 Kč26 050 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 30 400 Kč31 490 Kč30 030 Kč31 310 Kč31 310 Kč32 580 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 32 040 Kč33 310 Kč31 670 Kč32 950 Kč32 950 Kč34 400 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 33 670 Kč35 130 Kč33 310 Kč34 770 Kč34 770 Kč36 220 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 33 670 Kč35 130 Kč33 310 Kč34 770 Kč34 770 Kč36 220 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 34 580 Kč35 860 Kč34 220 Kč35 490 Kč35 490 Kč37 130 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 37 130 Kč38 590 Kč36 770 Kč38 220 Kč38 220 Kč39 860 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 38 770 Kč40 410 Kč38 410 Kč39 860 Kč39 860 Kč41 680 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 35 490 Kč36 770 Kč35 130 Kč36 400 Kč36 400 Kč38 040 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 28 760 Kč29 850 Kč28 400 Kč29 490 Kč29 490 Kč30 760 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 22 030 Kč22 750 Kč21 660 Kč22 570 Kč22 570 Kč23 480 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 13 470 Kč12 130 Kč14 020 Kč12 620 Kč13 290 Kč11 970 Kč13 840 Kč12 460 Kč13 840 Kč12 460 Kč14 560 Kč13 110 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
28.09. - 05.10.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
05.10. - 12.10.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
12.10. - 19.10.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
19.10. - 26.10.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
26.10. - 02.11.2019 7 11 830 Kč10 650 Kč12 200 Kč10 980 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 200 Kč10 980 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací