Apartmány Viale Aurora - Bibione | Italia Travel


Apartmány Viale Aurora - Bibione

Apartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - Bibione
Apartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - Bibione
KlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ubytování se nachází 200 m od pláže, jedná se o různé apartmánové budovy v ulici Viale Aurora. Vhodné pro rodiny s dětmi, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je 200 m od rezidence, plážový servis (slunečník + lehátko + židle/apartmán) v ceně. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Apartmány leží 200 m od pláže Bibione Spiaggia a v těsné blízkosti centra s pěší zónou a obchody. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Apartmány v několika budovách jsou zařízeny v příjemném a jednoduchém stylu.

 • Typ ubytování mono A-2: max. obsazenost 2 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, koupelna, terasa.
 • Typ ubytování mono A1-2: max. obsazenost 2 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.
 • Typ ubytování mono A-3: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a samostatnou nebo třemi samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, parkoviště, klimatizace.
 • Typ ubytování mono A-4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, výklenek s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa, parkoviště, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B-4: max. obsazenost4 osob. Obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí a palandou, kuchyňský kout, koupelna, terasa, parkoviště.
 • Typ ubytování bilo B1-4: max. obsazenost 4 osob. Obývacího pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa, parkoviště, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B2-4: max. obsazenost 4 osob. Obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí a palandou, kuchyňský kout, koupelna, terasa, parkoviště, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s poschoďovou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa.
 • Typ ubytování trilo C1-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, parkoviště, klimatizace.
 • Typ ubytování quadrilo D-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí, ložnice s dvěma samostatnými postelemi, ložnice s poschoďovou postelí, kuchyňský kout, koupelna, velká terasa, klimatizace.

Vybavení:

 • TV
 • klimatizace (kromě A-2, B-4, C-6)
 • mikrovlnná trouba
 • trezor
 • parkoviště (A-3, A-4, B-4, B1-4, B-5, C1-6)
 • malá zvířata

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace - kromě A-2, B-4, C-6
 • parkoviště - jen u A-3, A-4, B-4, B1-4, B-5, C1-6
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/apartmán
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 80 Euro
 • spotřeby energií, vody
 • zvířata

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo a ručníky - k zapůjčení na vyžádání: ložní prádlo za 8 Euro/osoba, ručníky 7 Euro/osoba. Zahrnuto v ceně pouze u rezidencí označených *
 • dětská postýlka - 2 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 18. 10. do 28. 02. 2018 a získáte extra slevu 10 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Mono A-2Mono A1-2Mono A-3Mono A-4Bilo B-4
24.03. - 31.03.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 5 650 Kč5 090 Kč5 830 Kč5 250 Kč6 190 Kč5 580 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 650 Kč6 890 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 6 370 Kč5 740 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč7 830 Kč7 050 Kč8 380 Kč7 550 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 5 650 Kč5 090 Kč5 830 Kč5 250 Kč6 190 Kč5 580 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 650 Kč6 890 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 6 370 Kč5 740 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč7 830 Kč7 050 Kč8 380 Kč7 550 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 7 470 Kč6 730 Kč7 650 Kč6 890 Kč8 010 Kč7 210 Kč9 100 Kč8 190 Kč10 010 Kč9 010 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 9 100 Kč8 190 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 830 Kč8 850 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 200 Kč10 980 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 10 380 Kč10 560 Kč11 110 Kč12 740 Kč13 840 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 10 920 Kč11 110 Kč11 830 Kč13 470 Kč14 560 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 11 470 Kč11 830 Kč12 380 Kč14 200 Kč15 290 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 11 470 Kč11 830 Kč12 380 Kč14 200 Kč15 290 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 11 650 Kč12 020 Kč12 740 Kč14 560 Kč15 660 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 13 110 Kč13 470 Kč14 200 Kč16 200 Kč17 660 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 13 110 Kč13 470 Kč14 200 Kč16 200 Kč17 660 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 11 650 Kč12 020 Kč12 740 Kč14 560 Kč15 660 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 8 920 Kč9 100 Kč9 650 Kč10 920 Kč11 830 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 6 560 Kč6 740 Kč7 100 Kč8 190 Kč8 740 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 4 550 Kč4 100 Kč4 740 Kč4 270 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 190 Kč5 580 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
06.10. - 13.10.2018 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 280 Kč4 760 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Bilo B1-4Bilo B2-4Trilo C-6Trilo C1-6Quadrilo D-6
24.03. - 31.03.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 8 010 Kč7 210 Kč7 830 Kč7 050 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 470 Kč8 530 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 8 740 Kč7 870 Kč8 740 Kč7 870 Kč10 380 Kč9 350 Kč10 740 Kč9 670 Kč10 380 Kč9 350 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 8 010 Kč7 210 Kč7 830 Kč7 050 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 470 Kč8 530 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 8 740 Kč7 870 Kč8 740 Kč7 870 Kč10 380 Kč9 350 Kč10 740 Kč9 670 Kč10 380 Kč9 350 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 10 380 Kč9 350 Kč10 200 Kč9 180 Kč12 380 Kč11 150 Kč12 740 Kč11 470 Kč12 380 Kč11 150 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 12 740 Kč11 470 Kč12 560 Kč11 310 Kč15 110 Kč13 600 Kč15 660 Kč14 100 Kč15 110 Kč13 600 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 14 200 Kč14 200 Kč17 110 Kč17 480 Kč17 110 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 15 110 Kč14 930 Kč18 020 Kč18 570 Kč18 020 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 15 840 Kč15 660 Kč18 930 Kč19 480 Kč18 930 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 15 840 Kč15 660 Kč18 930 Kč19 480 Kč18 930 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 16 200 Kč16 200 Kč19 480 Kč20 020 Kč19 480 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 18 200 Kč18 020 Kč21 840 Kč22 390 Kč21 840 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 18 200 Kč18 020 Kč21 840 Kč22 390 Kč21 840 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 16 200 Kč16 200 Kč19 480 Kč20 020 Kč19 480 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 12 380 Kč12 200 Kč14 750 Kč15 110 Kč14 750 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 9 100 Kč9 100 Kč10 920 Kč11 290 Kč10 920 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 6 370 Kč5 740 Kč6 370 Kč5 740 Kč7 650 Kč6 890 Kč7 830 Kč7 050 Kč7 650 Kč6 890 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat
06.10. - 13.10.2018 7 5 460 Kč4 920 Kč5 460 Kč4 920 Kč6 560 Kč5 910 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 560 Kč5 910 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás