Apartmány Viale Aurora - Bibione | Italia Travel

Apartmány Viale Aurora - Bibione

Apartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - Bibione
Apartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - BibioneApartmány Viale Aurora - Bibione
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ubytování se nachází 200 m od pláže, jedná se o různé apartmánové budovy v ulici Viale Aurora. Ideální pro mladé páry, které chtějí zažít živost centra Bibione od rána do pozdních nočních hodin. Je také ideální pro ty, kteří chtějí mít všechny služby v dosahu.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody 200 m, plážový servis (slunečník + lehátko + židle/apartmán) v ceně. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Apartmány leží 200 m od pláže Bibione Spiaggia a v těsné blízkosti centra s pěší zónou a obchody. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Apartmány v několika budovách jsou zařízeny v jednoduchém stylu.

 • Typ ubytování mono A-2: pro max. 2 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňský kout, koupelna, terasa.
 • Typ ubytování mono A1-2: pro max. 2 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.
 • Typ ubytování mono A-3: pro max. 3 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a se samostatným lůžkem, anebo 3 samostatná lůžka, kuchyňský kout, koupelna, terasa, parkoviště, klimatizace.
 • Typ ubytování mono A-4: pro max. 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým  gaučem, výklenek s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa, parkování, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B-4: pro max. 4 osoby. Obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí a  palanda, kuchyňský kout, koupelna, balkon, parkování.
 • Typ ubytování bilo B1-4: pro max. 4 osob. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa, parkování, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B2-4: pro max. 4 osob. Obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí a palanda, kuchyňský kout, koupelna, balkonu, parkování, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-6: pro max. 6 osob. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, kuchyňský kout, koupelna, balkon, bez parkovacího místa.
 • Typ ubytování trilo C1-6: pro max. 6 osob. Obývací pokoj s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkon, parkování, klimatizace.
 • Typ ubytování quadrilo D-6: pro max. 6 osob. Obývací pokoje, ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 samostatnými lůžky, ložnice s patrovou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace - pouze v A1-2, A1-3, A-4, B1-4, B2-4, C1-6, D-6
 • parkoviště - pouze v A-3, A-4, B-4, B1-4, B-5, C1-6
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/apartmán
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky. Objednání úklidu v průběhu týdne za poplatek 30 Euro/typ mono, 35 Euro/typ bilo, 40 Euro/typ trilo, 45 Euro/typ quadrilo
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet - v některých apartmánech, na vyžádání za poplatek na místě
 • ložní prádlo a ručníky - k zapůjčení na vyžádání: ložní prádlo za 8 Euro/osoba, ručníky 7 Euro/osoba. Zahrnuto v ceně pouze u rezidencí označených *
 • dětská postýlka - 2 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě
 • zvířata - jsou-li povolena, za poplatek 35 Euro/týden
 • dětský kočárek - 1 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 27. 10. do 28. 02. 2019 a získáte extra slevu 10 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Mono A-2Mono A1-2Mono A-3Mono A-4Bilo B-4
06.04. - 13.04.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
13.04. - 20.04.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
20.04. - 27.04.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 5 280 Kč4 760 Kč5 280 Kč4 760 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 370 Kč5 740 Kč6 920 Kč6 230 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 5 830 Kč5 250 Kč6 010 Kč5 410 Kč6 190 Kč5 580 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 650 Kč6 890 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 7 470 Kč7 650 Kč8 190 Kč9 290 Kč10 010 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 8 010 Kč8 380 Kč8 740 Kč10 010 Kč10 740 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 9 290 Kč9 470 Kč10 010 Kč11 470 Kč12 380 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 10 380 Kč10 740 Kč11 290 Kč12 930 Kč13 840 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 10 920 Kč11 290 Kč11 830 Kč13 470 Kč14 750 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč12 560 Kč14 200 Kč15 470 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč12 560 Kč14 200 Kč15 470 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 11 830 Kč12 200 Kč12 930 Kč14 560 Kč15 840 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 12 740 Kč13 110 Kč13 840 Kč15 660 Kč16 930 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 13 290 Kč13 650 Kč14 380 Kč16 380 Kč17 840 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 12 200 Kč12 560 Kč13 110 Kč14 930 Kč16 200 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 9 830 Kč10 200 Kč10 560 Kč12 200 Kč13 110 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 7 470 Kč7 650 Kč8 190 Kč9 290 Kč10 010 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 4 550 Kč4 100 Kč4 740 Kč4 270 Kč5 100 Kč4 590 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 190 Kč5 580 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
28.09. - 05.10.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
05.10. - 12.10.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
12.10. - 19.10.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
19.10. - 26.10.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
26.10. - 02.11.2019 7 4 010 Kč3 610 Kč4 190 Kč3 780 Kč4 370 Kč3 940 Kč4 920 Kč4 430 Kč5 460 Kč4 920 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Bilo B1-4Bilo B2-4Trilo C-6Trilo C1-6Quadrilo D-6
06.04. - 13.04.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
13.04. - 20.04.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
20.04. - 27.04.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 7 280 Kč6 560 Kč7 100 Kč6 390 Kč8 560 Kč7 710 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 560 Kč7 710 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 8 010 Kč7 210 Kč8 010 Kč7 210 Kč9 650 Kč8 690 Kč9 830 Kč8 850 Kč9 650 Kč8 690 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 10 380 Kč10 380 Kč12 380 Kč12 740 Kč12 380 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 11 290 Kč11 110 Kč13 470 Kč13 840 Kč13 470 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 12 740 Kč12 740 Kč15 290 Kč15 840 Kč15 290 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 14 380 Kč14 380 Kč17 290 Kč17 660 Kč17 290 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 15 290 Kč15 110 Kč18 200 Kč18 750 Kč18 200 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 16 020 Kč15 840 Kč19 110 Kč19 660 Kč19 110 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 16 020 Kč15 840 Kč19 110 Kč19 660 Kč19 110 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 16 380 Kč16 200 Kč19 660 Kč20 210 Kč19 660 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 17 660 Kč17 480 Kč21 120 Kč21 660 Kč21 120 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 18 390 Kč18 200 Kč22 030 Kč22 570 Kč22 030 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 16 750 Kč16 750 Kč20 020 Kč20 750 Kč20 020 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 13 650 Kč13 470 Kč16 200 Kč16 750 Kč16 200 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 10 380 Kč10 380 Kč12 380 Kč12 740 Kč12 380 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 6 370 Kč5 740 Kč6 370 Kč5 740 Kč7 650 Kč6 890 Kč7 830 Kč7 050 Kč7 650 Kč6 890 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
28.09. - 05.10.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
05.10. - 12.10.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
12.10. - 19.10.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
19.10. - 26.10.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat
26.10. - 02.11.2019 7 5 650 Kč5 090 Kč5 650 Kč5 090 Kč6 740 Kč6 070 Kč6 920 Kč6 230 Kč6 740 Kč6 070 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací