Apartmány Teti - Bibione | Italia Travel

Apartmány Teti - Bibione

Apartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - Bibione
Apartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - Bibione
Apartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - Bibione
Apartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - BibioneApartmány Teti - Bibione
Apartmány Teti - BibioneApartmány Teti - Bibione
KlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Apartmány až se 3 ložnicemi, jen 30 m od moře. 

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody je vzdálena 30 m od ubytování, plážový servis za poplatek nebo veřejná pláž zdarma. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud máte malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Apartmány mají výbornou polohu, nedaleko centra letoviska Bibione, jen 30 m od pláže Bibione Spiaggia a nedaleko pláže Lido dei Pini. Samotné centrum s pěší zónou a obchody je vzdáleno 100 m. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování bilo: pro max. 3 osoby. Malý apartmán s obývacím pokojem, kde je rozkládací gauč s kuchyňským koutem, ložnicí s manželskou postelí (nebo ložnice se 3 lůžky), koupelnou se sprchou a wc.
 • Typ ubytování trilo: pro max. 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky nebo palandou, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování quadrilo: pro max. 7 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 dvoulůžkové ložnice, ložnice se 2 lůžky nebo palandou, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování trilo podkroví: pro max. 5 osob. Apartmán s výhledem na moře, dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou, sociálním zařízením.
 • Typ ubytování quadrilo podkroví: pro max. 6 osob. Aparmán má velkou terasou s grilem, ložnici s manželskou postelí, ložnici s palandou, ložnici s francouzským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociálním zařízením.

Vybavení:

 • televize
 • lednička
 • klimatizace na vyžádání za poplatek 35 Euro/týden (pouze u některých apartmánů)
 • trezor (jen u některých apartmánů)

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • parkoviště
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán, v hotovosti
 • závěrečný úklid - 50 Euro v případě, že apartmán bude předáván neuklizen
 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - 35 Euro/týden (některé apartmány)
 • plážový servis - slunečník + lehátko + křesílko na vyžádání za poplatek 60 Euro/týden - od 22.6. do 7.9. (platba na místě), do 22.6. a od 7.9. zdarma
 • dětská postýlka - 25 Euro/týden - na vyžádání
 • zvířata - malá zvířata - 30 Euro/týden - na vyžádání

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,

jako vždy, když jsme si koupili pobyt od Vaší CK jsme byli nadmíru spokojeni. Vše bylo OK. Paní, která nám vydává v agentuře voucher je naprosto bezvadná, milá no prostě fajn. Jen jednu malinkou připomínku měli mladí, co bydleli v apartmánu na střeše, jim tam scházel slunečník. Terasa byla úžasná, ale když začalo pršet nemohlo se tam být, protože není zastřešená. Ale to je jen taková maličkost.

Přeju celé Vaší CK samé spokojené zákazníky jako jsme my, plno úspěchů a hlavně zdraví.

Bartákovi, Sedlčany

 

Bartákovi - Teti Bibione, 21. 09. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 11. 2018

TermínPočet
nocí
Bilo BTrilo AQuadrilo DTrilo A podkrovíQuadrilo D podkroví
06.04. - 13.04.2019 7 5 460 Kč5 300 Kč6 870 Kč6 670 Kč7 650 Kč7 430 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 270 Kč8 030 KčObjednat
13.04. - 20.04.2019 7 5 460 Kč5 300 Kč6 870 Kč6 670 Kč7 650 Kč7 430 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 270 Kč8 030 KčObjednat
20.04. - 27.04.2019 7 5 460 Kč5 300 Kč6 870 Kč6 670 Kč7 650 Kč7 430 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 270 Kč8 030 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 5 460 Kč5 300 Kč6 870 Kč6 670 Kč7 650 Kč7 430 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 270 Kč8 030 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 5 460 Kč5 300 Kč6 870 Kč6 670 Kč7 650 Kč7 430 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 270 Kč8 030 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 5 460 Kč5 300 Kč6 870 Kč6 670 Kč7 650 Kč7 430 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 270 Kč8 030 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 5 460 Kč5 300 Kč6 870 Kč6 670 Kč7 650 Kč7 430 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 270 Kč8 030 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 5 460 Kč5 300 Kč6 870 Kč6 670 Kč7 650 Kč7 430 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 270 Kč8 030 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 7 340 Kč7 120 Kč9 210 Kč8 940 Kč10 610 Kč10 300 Kč10 300 Kč10 000 Kč10 920 Kč10 600 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 9 830 Kč9 540 Kč12 480 Kč12 110 Kč13 730 Kč13 320 Kč13 580 Kč13 180 Kč14 820 Kč14 380 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 11 700 Kč11 350 Kč14 820 Kč14 380 Kč16 380 Kč15 890 Kč16 070 Kč15 590 Kč17 630 Kč17 110 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 11 700 Kč11 350 Kč14 820 Kč14 380 Kč16 380 Kč15 890 Kč16 070 Kč15 590 Kč17 630 Kč17 110 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 14 040 Kč13 620 Kč17 790 Kč17 260 Kč19 660 Kč19 080 Kč19 350 Kč18 770 Kč21 060 Kč20 430 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 14 040 Kč13 620 Kč17 790 Kč17 260 Kč19 660 Kč19 080 Kč19 350 Kč18 770 Kč21 060 Kč20 430 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 16 070 Kč15 590 Kč20 600 Kč19 990 Kč22 470 Kč21 800 Kč22 160 Kč21 500 Kč24 030 Kč23 310 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 16 070 Kč15 590 Kč20 600 Kč19 990 Kč22 470 Kč21 800 Kč22 160 Kč21 500 Kč24 030 Kč23 310 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 16 070 Kč15 590 Kč20 600 Kč19 990 Kč22 470 Kč21 800 Kč22 160 Kč21 500 Kč24 030 Kč23 310 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 18 880 Kč18 320 Kč24 030 Kč23 310 Kč26 370 Kč25 580 Kč26 060 Kč25 280 Kč28 080 Kč27 240 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 18 880 Kč18 320 Kč24 030 Kč23 310 Kč26 370 Kč25 580 Kč26 060 Kč25 280 Kč28 080 Kč27 240 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 16 850 Kč16 350 Kč21 380 Kč20 740 Kč23 250 Kč22 560 Kč23 090 Kč22 400 Kč25 120 Kč24 370 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 12 640 Kč12 270 Kč15 920 Kč15 450 Kč17 480 Kč16 960 Kč17 160 Kč16 650 Kč18 720 Kč18 160 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 9 830 Kč9 540 Kč12 480 Kč12 110 Kč13 730 Kč13 320 Kč13 580 Kč13 180 Kč14 820 Kč14 380 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 5 460 Kč5 300 Kč6 870 Kč6 670 Kč7 650 Kč7 430 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 270 Kč8 030 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 5 460 Kč5 300 Kč6 870 Kč6 670 Kč7 650 Kč7 430 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 270 Kč8 030 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 5 460 Kč5 300 Kč6 870 Kč6 670 Kč7 650 Kč7 430 Kč7 490 Kč7 270 Kč8 270 Kč8 030 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací