Apartmány Residenza delle Terme - Bibione | Italia Travel

Apartmány Residenza delle Terme - Bibione

Apartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - Bibione
Apartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - Bibione
Apartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - Bibione
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence má výhodnou polohu, jelikož se nachází v blízkosti pláže, termálního centra a nedaleko centra letoviska s nákupní zónou. Doporučujeme všem, kteří hledají blízkou dovolenou u moře, prostornou pláž a dostupnost veškerých služeb v letovisku. 

Pláž:

Centrální pláž Bibione spiaggia, písečná s pozvolným vstupem do vody je vzdálena cca 100 m od ubytování, plážový servis zdarma. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto,www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence se nachází jen pár kroků od termálního centra a pěší zóny se spoustou obchodů, restaurací, barů, zmrzlináren a pizzerií. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

6-ti patrová rezidence s výtahy, jejíž součástí jsou také 2 sluneční terasy, 3 bazény. Rezidence nabízí krásný výhled na moře, laguny, borovicový háj. 

 • Typ ubytování bilo B-4: pro max. 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice s  manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, terasa, parkovací místo a klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B1-4: pro max. 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s  manželskou postelí a samostatnou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa, garáže a klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B2-4: pro max. 4 osoby. Obývací pokoj s dvojlůžkem, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa, garáž a klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-5: pro max. 5 osob. Apartmán se nachází v 6. patře s výhledem na moře: obývací pokoj s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí, ložnice oddělená od obývacího pokoje posuvnými dveřmi s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna, terasa, garáž a klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-6: pro max. 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací postelí, ložnice s  manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, 2 terasy, parkovací místo a klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C1-6: pro max. 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s  manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými postelemi, kuchyňský kout, 2 koupelny se sprchovým koutem, terasa, parkovací místo a klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C2-6: pro max. 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, 2 terasy, garáž a klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C3-6: pro max. 6 osob. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, 2 koupelny se sprchovým koutem, terasa, garáž a klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C4-6: pro max. 6 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými postelemi, kuchyňský kout, koupelna, velká zařízená terasa, garáž a klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C5-6: pro max. 6 osob. Obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, 2 terasy, parkovací místo a klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-7: pro max. 7 osob. Velký obývací pokoj s pohovkou, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 palandami, kuchyňský kout, 2 koupelny se sprchovým koutem, velká zařízená terasa, garáž, pračka, myčka nádobí a klimatizace.
 • Typ ubytování quadrilo D-8: pro max. 8 osob. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí a samostatnou postelí, 2 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, 2 koupelny se sprchovým koutem, velká terasa, garáž a klimatizace.
 • Typ ubytování quadrilo D1-8: pro max. 8 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a samostatnou postelí, 2 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, 2 koupelny se sprchovým koutem, velká zařízená terasa, garáž a klimatizace.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/apartmán
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky. Objednání úklidu v průběhu týdne za poplatek 30 Euro/typ mono, 35 Euro/typ bilo, 40 Euro/typ trilo, 45 Euro/typ quadrilo
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet
 • ložní prádlo a ručníky - k zapůjčení na vyžádání: ložní prádlo za 8 Euro/osoba, ručníky 7 Euro/osoba. Zahrnuto v ceně pouze u rezidencí označených *
 • dětská postýlka - 2 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě
 • zvířata - jsou-li povolena, za poplatek 35 Euro/týden
 • dětský kočárek - 1 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě

Doplňující informace:

* ložní prádlo a ručníky zahrnuto v ceně

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Bilo B-4Bilo B1-4Bilo B2-4Trilo C-5Trilo C-6Trilo C1-6Trilo C2-6
20.04. - 27.04.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 10 920 Kč11 650 Kč11 650 Kč14 200 Kč13 650 Kč14 200 Kč14 200 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 12 020 Kč12 930 Kč12 930 Kč15 840 Kč15 110 Kč15 840 Kč15 840 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 15 660 Kč16 750 Kč16 750 Kč20 570 Kč19 660 Kč20 390 Kč20 570 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 16 930 Kč18 020 Kč18 020 Kč22 210 Kč21 120 Kč22 030 Kč22 210 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 19 300 Kč20 570 Kč20 570 Kč25 300 Kč24 210 Kč25 120 Kč25 300 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 21 840 Kč23 120 Kč23 120 Kč28 580 Kč27 120 Kč28 400 Kč28 580 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 22 940 Kč24 390 Kč24 390 Kč30 030 Kč28 760 Kč29 850 Kč30 030 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 24 210 Kč25 670 Kč25 670 Kč31 670 Kč30 220 Kč31 490 Kč31 670 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 24 210 Kč25 670 Kč25 670 Kč31 670 Kč30 220 Kč31 490 Kč31 670 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 24 760 Kč26 390 Kč26 390 Kč32 400 Kč30 940 Kč32 220 Kč32 400 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 26 580 Kč28 210 Kč28 210 Kč34 950 Kč33 130 Kč34 580 Kč34 950 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 27 850 Kč29 490 Kč29 490 Kč36 400 Kč34 770 Kč36 220 Kč36 400 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 25 480 Kč26 940 Kč26 940 Kč33 310 Kč31 670 Kč33 130 Kč33 310 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 20 570 Kč21 840 Kč21 840 Kč26 940 Kč25 670 Kč26 760 Kč26 940 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 15 660 Kč16 750 Kč16 750 Kč20 570 Kč19 660 Kč20 390 Kč20 570 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 9 650 Kč10 200 Kč10 200 Kč12 740 Kč12 020 Kč12 560 Kč12 740 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
28.09. - 05.10.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
05.10. - 12.10.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
12.10. - 19.10.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
19.10. - 26.10.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
26.10. - 02.11.2019 7 8 560 Kč8 920 Kč8 920 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 110 Kč11 110 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Trilo C3-6Trilo C4-6Trilo C5-6Trilo C-7Quadrilo D-8Quadrilo D1-8 
20.04. - 27.04.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat
27.04. - 04.05.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat
04.05. - 11.05.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat
11.05. - 18.05.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat
18.05. - 25.05.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat
25.05. - 01.06.2019 7 14 750 Kč15 110 Kč13 650 Kč18 200 Kč18 930 Kč20 390 Kč Objednat
01.06. - 08.06.2019 7 16 380 Kč16 750 Kč15 110 Kč20 210 Kč21 120 Kč22 750 Kč Objednat
08.06. - 15.06.2019 7 21 300 Kč21 840 Kč19 660 Kč26 210 Kč27 490 Kč29 490 Kč Objednat
15.06. - 22.06.2019 7 22 750 Kč23 480 Kč21 120 Kč28 400 Kč29 490 Kč31 850 Kč Objednat
22.06. - 29.06.2019 7 26 030 Kč26 940 Kč24 210 Kč32 400 Kč33 670 Kč36 220 Kč Objednat
29.06. - 06.07.2019 7 29 310 Kč30 220 Kč27 120 Kč36 400 Kč38 040 Kč40 770 Kč Objednat
06.07. - 13.07.2019 7 30 940 Kč31 850 Kč28 760 Kč38 410 Kč40 040 Kč43 140 Kč Objednat
13.07. - 20.07.2019 7 32 580 Kč33 490 Kč30 220 Kč40 410 Kč42 230 Kč45 320 Kč Objednat
20.07. - 27.07.2019 7 32 580 Kč33 490 Kč30 220 Kč40 410 Kč42 230 Kč45 320 Kč Objednat
27.07. - 03.08.2019 7 33 490 Kč34 400 Kč30 940 Kč41 500 Kč43 320 Kč46 600 Kč Objednat
03.08. - 10.08.2019 7 35 860 Kč36 950 Kč33 130 Kč44 410 Kč46 410 Kč49 870 Kč Objednat
10.08. - 17.08.2019 7 37 500 Kč38 590 Kč34 770 Kč46 410 Kč48 600 Kč52 240 Kč Objednat
17.08. - 24.08.2019 7 34 220 Kč35 310 Kč31 670 Kč42 410 Kč44 230 Kč47 690 Kč Objednat
24.08. - 31.08.2019 7 27 670 Kč28 580 Kč25 670 Kč34 400 Kč35 860 Kč38 590 Kč Objednat
31.08. - 07.09.2019 7 21 300 Kč21 840 Kč19 660 Kč26 210 Kč27 490 Kč29 490 Kč Objednat
07.09. - 14.09.2019 7 13 110 Kč13 470 Kč12 020 Kč16 200 Kč16 930 Kč18 200 Kč Objednat
14.09. - 21.09.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat
21.09. - 28.09.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat
28.09. - 05.10.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat
05.10. - 12.10.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat
12.10. - 19.10.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat
19.10. - 26.10.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat
26.10. - 02.11.2019 7 11 470 Kč11 830 Kč10 560 Kč14 200 Kč14 750 Kč15 840 Kč Objednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací