Apartmány Residenza delle Terme - Bibione | Italia Travel


Apartmány Residenza delle Terme - Bibione

Apartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - Bibione
Apartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - BibioneApartmány Residenza delle Terme - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence má výhodnou polohu, jelikož se nachází v blízkosti pláže, termálního centra a nedaleko centra letoviska s nákupní zónou. Doporučujeme všem, kteří hledají blízkou dovolenou u moře, prostornou pláž a dostupnost veškerých služeb v letovisku. Vhodné pro rodiny s dětmi, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím. Zařízení je moderní, pěkné a praktické.

Pláž:

Centrální pláž Bibione spiaggia, písečná s pozvolným vstupem do vody je vzdálena cca 150 m od ubytování, plážový servis za poplatek nebo veřejná pláž zdarma. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto,www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence se nachází na klidném místě jen pár kroků od termálního centra a pěší zóny se spoustou obchodů, restaurací, barů, zmrzlináren a pizzerií. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

6-ti patrová rezidence s výtahy, jejíž součástí jsou také 2 solária, 3 bazény. Rezidence nabízí krásný výhled na moře, laguny, borovicový háj. Všechny apartmány jsou moderně vybaveny.

 • Typ ubytování bilo B-4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna, terasa, parkovací místo, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B1-4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna, terasa, garáž, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B2-4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna, terasa, garáž, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-5: max. obsazenost 5 osob. Apartmán v 6. patře s výhledem na moře: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, malý pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby oddělený od obývacího pokoje zasouvacími dveřmi, koupelna, terasa, garáž, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 lůžky, koupelna, 2 terasy, parkovací místo, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C1-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 lůžky, 2 koupelny, terasa, parkovací místo, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C2-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 lůžky, koupelna, 2 terasy, garáž, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C3-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 lůžky, 2 koupelny, terasa, garáž, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C4-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 lůžky, koupelna, velká sluneční terasa, garáž, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C5-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, ložnice s 1 lůžkem a poschoďovou postelí, koupelna, 2 terasy, parkovací místo, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-7: max. obsazenost 7 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, ložnice se 2 palandami, 2 koupelny, velká sluneční terasa, garáž, pračka, myčka, klimatizace.
 • Typ ubytování quadrilo D-8: max. obsazenost 8 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, 2 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny, prostorná terasa, garáž, klimatizace.
 • Typ ubytování quadrilo D1-8: max. obsazenost 8 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, 2 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny, velká sluneční terasa, garáž, klimatizace.

Vybavení:

 • televize, satelit
 • trezor
 • klimatizace
 • mikrovlnka
 • bazén
 • parkoviště
 • pračka a myčka v apartmánu trilo C-7

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/apartmán
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 80 Euro
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo a ručníky - k zapůjčení na vyžádání: ložní prádlo za 8 Euro/osoba, ručníky 7 Euro/osoba
 • dětská postýlka - 2 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 18. 10. do 28. 02. 2018 a získáte extra slevu 10 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Bilo B-4Bilo B1-4Bilo B2-4Trilo C-5Trilo C-6Trilo C1-6Trilo C2-6
24.03. - 31.03.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 12 290 Kč11 070 Kč12 990 Kč11 700 Kč12 990 Kč11 700 Kč15 990 Kč14 400 Kč15 290 Kč13 770 Kč15 990 Kč14 400 Kč15 990 Kč14 400 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 13 390 Kč12 060 Kč14 290 Kč12 870 Kč14 290 Kč12 870 Kč17 690 Kč15 930 Kč16 690 Kč15 030 Kč17 490 Kč15 750 Kč17 690 Kč15 930 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 12 290 Kč11 070 Kč12 990 Kč11 700 Kč12 990 Kč11 700 Kč15 990 Kč14 400 Kč15 290 Kč13 770 Kč15 990 Kč14 400 Kč15 990 Kč14 400 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 13 390 Kč12 060 Kč14 290 Kč12 870 Kč14 290 Kč12 870 Kč17 690 Kč15 930 Kč16 690 Kč15 030 Kč17 490 Kč15 750 Kč17 690 Kč15 930 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 15 990 Kč14 400 Kč16 890 Kč15 210 Kč16 890 Kč15 210 Kč20 790 Kč18 720 Kč19 890 Kč17 910 Kč20 590 Kč18 540 Kč20 790 Kč18 720 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 19 490 Kč17 550 Kč20 790 Kč18 720 Kč20 790 Kč18 720 Kč25 590 Kč23 040 Kč24 390 Kč21 960 Kč25 490 Kč22 950 Kč25 590 Kč23 040 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 21 890 Kč23 390 Kč23 390 Kč28 790 Kč27 490 Kč28 590 Kč28 790 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 23 190 Kč24 690 Kč24 690 Kč30 490 Kč28 990 Kč30 290 Kč30 490 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 24 490 Kč25 990 Kč25 990 Kč31 990 Kč30 490 Kč31 790 Kč31 990 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 24 490 Kč25 990 Kč25 990 Kč31 990 Kč30 490 Kč31 790 Kč31 990 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 25 090 Kč26 590 Kč26 590 Kč32 890 Kč31 190 Kč32 690 Kč32 890 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 28 090 Kč29 890 Kč29 890 Kč36 790 Kč35 090 Kč36 590 Kč36 790 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 28 090 Kč29 890 Kč29 890 Kč36 790 Kč35 090 Kč36 590 Kč36 790 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 25 090 Kč26 590 Kč26 590 Kč32 890 Kč31 190 Kč32 690 Kč32 890 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 18 990 Kč20 090 Kč20 090 Kč24 890 Kč23 590 Kč24 690 Kč24 890 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 14 090 Kč14 890 Kč14 890 Kč18 390 Kč17 490 Kč18 390 Kč18 390 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 9 890 Kč8 910 Kč10 390 Kč9 360 Kč10 390 Kč9 360 Kč12 790 Kč11 520 Kč12 290 Kč11 070 Kč12 790 Kč11 520 Kč12 790 Kč11 520 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
06.10. - 13.10.2018 7 8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč11 190 Kč10 080 Kč10 590 Kč9 540 Kč11 190 Kč10 080 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Trilo C3-6Trilo C4-6Trilo C5-6Trilo C-7Quadrilo D-8Quadrilo D1-8 
24.03. - 31.03.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat
31.03. - 07.04.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat
07.04. - 14.04.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat
14.04. - 21.04.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat
21.04. - 28.04.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat
28.04. - 05.05.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat
05.05. - 12.05.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat
12.05. - 19.05.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat
19.05. - 26.05.2018 7 16 590 Kč14 940 Kč16 890 Kč15 210 Kč15 290 Kč13 770 Kč22 890 Kč20 610 Kč21 390 Kč19 260 Kč22 890 Kč20 610 Kč Objednat
26.05. - 02.06.2018 7 18 190 Kč16 380 Kč18 590 Kč16 740 Kč16 690 Kč15 030 Kč25 290 Kč22 770 Kč23 390 Kč21 060 Kč25 290 Kč22 770 Kč Objednat
02.06. - 09.06.2018 7 16 590 Kč14 940 Kč16 890 Kč15 210 Kč15 290 Kč13 770 Kč22 890 Kč20 610 Kč21 390 Kč19 260 Kč22 890 Kč20 610 Kč Objednat
09.06. - 16.06.2018 7 18 190 Kč16 380 Kč18 590 Kč16 740 Kč16 690 Kč15 030 Kč25 290 Kč22 770 Kč23 390 Kč21 060 Kč25 290 Kč22 770 Kč Objednat
16.06. - 23.06.2018 7 21 390 Kč19 260 Kč22 090 Kč19 890 Kč19 890 Kč17 910 Kč29 690 Kč26 730 Kč27 690 Kč24 930 Kč29 690 Kč26 730 Kč Objednat
23.06. - 30.06.2018 7 26 390 Kč23 760 Kč27 090 Kč24 390 Kč24 390 Kč21 960 Kč36 590 Kč32 940 Kč34 190 Kč30 780 Kč36 590 Kč32 940 Kč Objednat
30.06. - 07.07.2018 7 29 690 Kč30 490 Kč27 490 Kč41 190 Kč38 390 Kč41 190 Kč Objednat
07.07. - 14.07.2018 7 31 390 Kč32 090 Kč28 990 Kč43 490 Kč40 490 Kč43 490 Kč Objednat
14.07. - 21.07.2018 7 32 890 Kč33 990 Kč30 490 Kč45 890 Kč42 690 Kč45 890 Kč Objednat
21.07. - 28.07.2018 7 32 890 Kč33 990 Kč30 490 Kč45 890 Kč42 690 Kč45 890 Kč Objednat
28.07. - 04.08.2018 7 33 790 Kč34 690 Kč31 190 Kč46 990 Kč43 590 Kč46 990 Kč Objednat
04.08. - 11.08.2018 7 37 890 Kč38 990 Kč35 090 Kč52 690 Kč48 990 Kč52 690 Kč Objednat
11.08. - 18.08.2018 7 37 890 Kč38 990 Kč35 090 Kč52 690 Kč48 990 Kč52 690 Kč Objednat
18.08. - 25.08.2018 7 33 790 Kč34 690 Kč31 190 Kč46 990 Kč43 590 Kč46 990 Kč Objednat
25.08. - 01.09.2018 7 25 590 Kč26 190 Kč23 590 Kč35 490 Kč33 090 Kč35 490 Kč Objednat
01.09. - 08.09.2018 7 18 990 Kč19 490 Kč17 490 Kč26 390 Kč24 490 Kč26 390 Kč Objednat
08.09. - 15.09.2018 7 13 190 Kč11 880 Kč13 590 Kč12 240 Kč12 290 Kč11 070 Kč18 390 Kč16 560 Kč17 090 Kč15 390 Kč18 390 Kč16 560 Kč Objednat
15.09. - 22.09.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat
22.09. - 29.09.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat
29.09. - 06.10.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat
06.10. - 13.10.2018 7 11 590 Kč10 440 Kč11 890 Kč10 710 Kč10 590 Kč9 540 Kč15 990 Kč14 400 Kč14 890 Kč13 410 Kč15 990 Kč14 400 Kč Objednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás