Apartmány Margherita - Bibione | Italia Travel

Apartmány Margherita - Bibione

Apartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - Bibione
Apartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - Bibione
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Nově postavená rezidence s bazénem a moderně zařízenými apartmány.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody vzdálená cca 900 m od ubytování, povinný příplatek za plážový servis. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Nová rezidence se nachází na klidném místě a je vzdálená zhruba 900 m od pláže Spiaggia. Samotné centrum s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno cca 700 m. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování mono MON2 3: pro max. 3 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči, koupelna se sprchou, wc, terasa.
 • Typ ubytování mono MON1 3: pro max. 3 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči, koupelna se sprchou, wc, zahrada.
 • Typ ubytování bilo BIV2 5: pro max. 5 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se 3 lůžky, koupelna se sprchou, wc, terasa. 
 • Typ ubytování bilo BIV1 5: pro max. 5 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se 3 lůžky, koupelna se sprchou, wc, zahrada.
 • Typ ubytování bilo BIV3 6: pro max. 6 osob. Podkrovní apartmán. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se 3 lůžky, koupelna se sprchou, wc, terasa. 
 • Typ ubytování trilo TRI2 7/8: pro max. 7/8 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se 3 lůžky, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, terasa.
 • Typ ubytování trilo TRI1 7/8: pro max. 7/8 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se 3 lůžky, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, zahrada.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace
 • trezor
 • lednice s mrazákem
 • fén
 • mikrovlnka
 • kávovar

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • plážový servis - (slunečník + lehátko + židlička od 4. řady) 45 Euro/týden v období 18.05. - 31.05. a 07.09. - 22.09., 60 Euro/týden v období 01.06. - 06.09. Možnost jiných řad na vyžádání za příplatek
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 45 Euro
 • spotřeby energií, vody - 45 Euro/apartmán mono a bilo/pobyt, 50 Euro/apartmán trilo a quadrilo/pobyt
 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet
 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 29. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Mono MON2 3Mono MON1 3 se zahradouBilo BIV2 5Bilo BIV1 5 se zahradouBilo BIV3 6 s podkrovímTrilo TRI2 7/8Trilo TRI1 7/8 se zahradou
20.04. - 27.04.2019 7 6 500 Kč6 180 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 540 Kč7 170 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 790 Kč8 360 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 250 Kč9 740 KčObjednat
20.04. - 04.05.2019 14 10 200 Kč9 690 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 830 Kč11 240 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 810 Kč13 120 Kč15 470 Kč14 700 Kč16 120 Kč15 320 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 6 500 Kč6 180 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 540 Kč7 170 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 790 Kč8 360 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 250 Kč9 740 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 14 10 200 Kč9 690 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 830 Kč11 240 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 810 Kč13 120 Kč15 470 Kč14 700 Kč16 120 Kč15 320 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 6 500 Kč6 180 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 540 Kč7 170 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 790 Kč8 360 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 250 Kč9 740 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 14 10 200 Kč9 690 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 830 Kč11 240 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 810 Kč13 120 Kč15 470 Kč14 700 Kč16 120 Kč15 320 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 6 500 Kč6 180 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 540 Kč7 170 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 790 Kč8 360 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 250 Kč9 740 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 14 10 200 Kč9 690 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 830 Kč11 240 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 810 Kč13 120 Kč15 470 Kč14 700 Kč16 120 Kč15 320 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 6 500 Kč6 180 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 540 Kč7 170 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 790 Kč8 360 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 250 Kč9 740 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 14 11 520 Kč10 950 Kč12 510 Kč11 890 Kč14 640 Kč13 910 Kč15 630 Kč14 850 Kč17 110 Kč16 260 Kč18 750 Kč17 820 Kč19 580 Kč18 610 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 8 170 Kč7 770 Kč9 210 Kč8 750 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 940 Kč11 350 Kč12 980 Kč12 340 Kč14 020 Kč13 320 Kč14 670 Kč13 940 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 14 12 820 Kč12 180 Kč14 490 Kč13 770 Kč17 420 Kč16 550 Kč18 750 Kč17 820 Kč20 390 Kč19 380 Kč22 050 Kč20 950 Kč23 040 Kč21 890 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 8 170 Kč7 770 Kč9 210 Kč8 750 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 940 Kč11 350 Kč12 980 Kč12 340 Kč14 020 Kč13 320 Kč14 670 Kč13 940 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 14 14 800 Kč14 060 Kč16 280 Kč15 470 Kč19 090 Kč18 140 Kč20 390 Kč19 380 Kč22 050 Kč20 950 Kč23 850 Kč22 660 Kč25 170 Kč23 920 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 10 690 Kč10 160 Kč11 520 Kč10 950 Kč13 190 Kč12 540 Kč14 020 Kč13 320 Kč15 080 Kč14 330 Kč16 330 Kč15 520 Kč17 370 Kč16 510 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 14 18 310 Kč17 400 Kč19 740 Kč18 760 Kč22 600 Kč21 470 Kč24 050 Kč22 850 Kč25 850 Kč24 560 Kč27 980 Kč26 590 Kč29 770 Kč28 290 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 10 690 Kč10 160 Kč11 520 Kč10 950 Kč13 190 Kč12 540 Kč14 020 Kč13 320 Kč15 080 Kč14 330 Kč16 330 Kč15 520 Kč17 370 Kč16 510 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 14 19 370 Kč18 410 Kč20 990 Kč19 950 Kč25 120 Kč23 870 Kč26 730 Kč25 400 Kč28 340 Kč26 930 Kč32 660 Kč31 030 Kč34 820 Kč33 080 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 11 940 Kč11 350 Kč12 980 Kč12 340 Kč16 120 Kč15 320 Kč17 160 Kč16 310 Kč18 000 Kč17 100 Kč21 770 Kč20 690 Kč23 250 Kč22 090 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 14 24 050 Kč22 850 Kč25 850 Kč24 560 Kč32 300 Kč30 690 Kč33 910 Kč32 220 Kč36 070 Kč34 270 Kč42 180 Kč40 080 Kč45 760 Kč43 480 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč17 160 Kč16 310 Kč21 560 Kč20 490 Kč22 390 Kč21 280 Kč24 080 Kč22 880 Kč27 430 Kč26 060 Kč30 140 Kč28 640 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 14 27 640 Kč26 260 Kč29 440 Kč27 970 Kč36 950 Kč35 110 Kč38 410 Kč36 490 Kč41 270 Kč39 210 Kč47 010 Kč44 660 Kč51 670 Kč49 090 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč17 160 Kč16 310 Kč21 560 Kč20 490 Kč22 390 Kč21 280 Kč24 080 Kč22 880 Kč27 430 Kč26 060 Kč30 140 Kč28 640 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 14 27 640 Kč26 260 Kč29 440 Kč27 970 Kč36 950 Kč35 110 Kč38 410 Kč36 490 Kč41 270 Kč39 210 Kč47 010 Kč44 660 Kč51 670 Kč49 090 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč17 160 Kč16 310 Kč21 560 Kč20 490 Kč22 390 Kč21 280 Kč24 080 Kč22 880 Kč27 430 Kč26 060 Kč30 140 Kč28 640 KčObjednat
13.07. - 27.07.2019 14 27 640 Kč26 260 Kč29 440 Kč27 970 Kč36 950 Kč35 110 Kč38 410 Kč36 490 Kč41 270 Kč39 210 Kč47 010 Kč44 660 Kč51 670 Kč49 090 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč17 160 Kč16 310 Kč21 560 Kč20 490 Kč22 390 Kč21 280 Kč24 080 Kč22 880 Kč27 430 Kč26 060 Kč30 140 Kč28 640 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 14 27 640 Kč26 260 Kč29 440 Kč27 970 Kč36 950 Kč35 110 Kč38 410 Kč36 490 Kč41 270 Kč39 210 Kč47 010 Kč44 660 Kč51 670 Kč49 090 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč17 160 Kč16 310 Kč21 560 Kč20 490 Kč22 390 Kč21 280 Kč24 080 Kč22 880 Kč27 430 Kč26 060 Kč30 140 Kč28 640 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 14 27 640 Kč26 260 Kč29 440 Kč27 970 Kč36 950 Kč35 110 Kč38 410 Kč36 490 Kč41 270 Kč39 210 Kč47 010 Kč44 660 Kč51 670 Kč49 090 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč17 160 Kč16 310 Kč21 560 Kč20 490 Kč22 390 Kč21 280 Kč24 080 Kč22 880 Kč27 430 Kč26 060 Kč30 140 Kč28 640 KčObjednat
03.08. - 17.08.2019 14 27 640 Kč26 260 Kč29 440 Kč27 970 Kč36 950 Kč35 110 Kč38 410 Kč36 490 Kč41 270 Kč39 210 Kč47 010 Kč44 660 Kč51 670 Kč49 090 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč17 160 Kč16 310 Kč21 560 Kč20 490 Kč22 390 Kč21 280 Kč24 080 Kč22 880 Kč27 430 Kč26 060 Kč30 140 Kč28 640 KčObjednat
10.08. - 24.08.2019 14 27 640 Kč26 260 Kč29 440 Kč27 970 Kč36 950 Kč35 110 Kč38 410 Kč36 490 Kč41 270 Kč39 210 Kč47 010 Kč44 660 Kč51 670 Kč49 090 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč17 160 Kč16 310 Kč21 560 Kč20 490 Kč22 390 Kč21 280 Kč24 080 Kč22 880 Kč27 430 Kč26 060 Kč30 140 Kč28 640 KčObjednat
17.08. - 31.08.2019 14 25 300 Kč24 040 Kč26 910 Kč25 570 Kč33 210 Kč31 550 Kč34 640 Kč32 910 Kč38 410 Kč36 490 Kč43 610 Kč41 430 Kč47 560 Kč45 190 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 13 390 Kč12 730 Kč14 230 Kč13 520 Kč17 160 Kč16 310 Kč18 000 Kč17 100 Kč20 730 Kč19 700 Kč23 460 Kč22 290 Kč25 330 Kč24 070 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 14 24 080 Kč22 880 Kč25 740 Kč24 460 Kč30 350 Kč28 840 Kč32 040 Kč30 440 Kč35 810 Kč34 020 Kč39 780 Kč37 800 Kč42 700 Kč40 570 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 10 690 Kč10 160 Kč11 520 Kč10 950 Kč13 190 Kč12 540 Kč14 020 Kč13 320 Kč15 080 Kč14 330 Kč16 330 Kč15 520 Kč17 370 Kč16 510 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 14 13 500 Kč12 830 Kč14 300 Kč13 590 Kč16 280 Kč15 470 Kč17 270 Kč16 410 Kč18 750 Kč17 820 Kč20 570 Kč19 550 Kč21 710 Kč20 630 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 6 500 Kč6 180 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 540 Kč7 170 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 790 Kč8 360 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 250 Kč9 740 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 14 10 200 Kč9 690 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 830 Kč11 240 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 810 Kč13 120 Kč15 470 Kč14 700 Kč16 120 Kč15 320 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 6 500 Kč6 180 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 540 Kč7 170 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 790 Kč8 360 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 250 Kč9 740 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 14 10 200 Kč9 690 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 830 Kč11 240 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 810 Kč13 120 Kč15 470 Kč14 700 Kč16 120 Kč15 320 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací