Apartmány Margherita - Bibione | Italia Travel


Apartmány Margherita - Bibione

Apartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - Bibione
Apartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - Bibione
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Vilky se nachází v části Bibione Spiaggia. Vhodné pro rodiny s dětmi, ale zároveň doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kterým nevadí, že ubytování není přímo u pláže.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody vzdálená cca 900 m od ubytování, povinný příplatek za plážový servis. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Nová rezidence se nachází na klidném místě a je vzdálená zhruba 900 m od pláže Spiaggia. Samotné centrum s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno cca 700 m. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Nově postavená rezidence s výtahem nabízí 3 typy apartmánového ubytování, apartmány jsou velmi moderní a všechny byty mají terasu. Hostům je k dispozici bazén a kryté parkoviště. Na pláž jezdí minibus.

 • Typ ubytování mono: pro max. 3 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči, koupelna se sprchou, wc, terasa. Některé apartmány se zahradou.
 • Typ ubytování bilo: pro max. 5/6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se 3 lůžky, koupelna se sprchou, wc, terasa. Některé apartmány se zahradou.
 • Typ ubytování trilo: pro max. 7/8 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se 3 lůžky, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, terasa. Některé apartmány se zahradou.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace
 • trezor
 • fén
 • mikrovlnka
 • kávovar

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • plážový servis - (slunečník + lehátko + židlička od 4. řady) 44 Euro/týden v období 12.05. - 01.06. a 08.09. - 23.09., 58 Euro/týden v období 02.06. - 07.09. Možnost jiných řad na vyžádání za poplatek
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 45 Euro
 • spotřeby energií, vody - 45 Euro/apartmán mono a bilo/pobyt, 50 Euro/apartmán trilo a quadrilo/pobyt
 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet
 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Mono 3Mono 3 se zahradouBilo 5Bilo 5 se zahradouBilo 6Trilo 7/8Trilo 7/8 se zahradou
21.04. - 28.04.2018 7 4 610 Kč4 380 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 820 Kč6 480 Kč7 360 Kč7 000 Kč8 690 Kč8 260 Kč9 390 Kč8 930 KčObjednat
21.04. - 05.05.2018 14 7 230 Kč6 870 Kč7 800 Kč7 410 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 720 Kč10 190 Kč11 570 Kč11 000 Kč13 630 Kč12 950 Kč14 750 Kč14 020 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 4 610 Kč4 380 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 820 Kč6 480 Kč7 360 Kč7 000 Kč8 690 Kč8 260 Kč9 390 Kč8 930 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 14 7 230 Kč6 870 Kč7 800 Kč7 410 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 720 Kč10 190 Kč11 570 Kč11 000 Kč13 630 Kč12 950 Kč14 750 Kč14 020 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 4 610 Kč4 380 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 820 Kč6 480 Kč7 360 Kč7 000 Kč8 690 Kč8 260 Kč9 390 Kč8 930 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 14 7 230 Kč6 870 Kč7 800 Kč7 410 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 720 Kč10 190 Kč11 570 Kč11 000 Kč13 630 Kč12 950 Kč14 750 Kč14 020 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 4 610 Kč4 380 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 820 Kč6 480 Kč7 360 Kč7 000 Kč8 690 Kč8 260 Kč9 390 Kč8 930 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 14 9 260 Kč8 800 Kč9 860 Kč9 370 Kč12 740 Kč12 110 Kč13 890 Kč13 200 Kč14 750 Kč14 020 Kč16 930 Kč16 090 Kč18 100 Kč17 200 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 7 180 Kč6 830 Kč7 570 Kč7 200 Kč9 960 Kč9 470 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 420 Kč10 850 Kč12 900 Kč12 260 Kč13 630 Kč12 950 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 14 12 300 Kč11 690 Kč12 980 Kč12 340 Kč17 060 Kč16 210 Kč18 620 Kč17 690 Kč19 580 Kč18 610 Kč22 100 Kč21 000 Kč23 380 Kč22 220 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 7 180 Kč6 830 Kč7 570 Kč7 200 Kč9 960 Kč9 470 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 420 Kč10 850 Kč12 900 Kč12 260 Kč13 630 Kč12 950 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 14 11 290 Kč10 730 Kč11 890 Kč11 300 Kč15 660 Kč14 880 Kč17 060 Kč16 210 Kč17 940 Kč17 050 Kč20 260 Kč19 250 Kč21 430 Kč20 360 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 7 180 Kč6 830 Kč7 570 Kč7 200 Kč9 960 Kč9 470 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 420 Kč10 850 Kč12 900 Kč12 260 Kč13 630 Kč12 950 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 14 11 290 Kč10 730 Kč11 890 Kč11 300 Kč15 660 Kč14 880 Kč17 060 Kč16 210 Kč17 940 Kč17 050 Kč20 260 Kč19 250 Kč21 430 Kč20 360 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 7 180 Kč6 830 Kč7 570 Kč7 200 Kč9 960 Kč9 470 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 420 Kč10 850 Kč12 900 Kč12 260 Kč13 630 Kč12 950 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 14 12 460 Kč11 840 Kč13 030 Kč12 380 Kč16 800 Kč15 960 Kč18 100 Kč17 200 Kč19 240 Kč18 280 Kč20 990 Kč19 950 Kč22 440 Kč21 320 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 8 690 Kč8 260 Kč9 030 Kč8 580 Kč11 420 Kč10 850 Kč12 170 Kč11 570 Kč13 080 Kč12 430 Kč13 810 Kč13 120 Kč14 930 Kč14 190 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 14 16 800 Kč15 960 Kč17 760 Kč16 880 Kč22 550 Kč21 430 Kč24 000 Kč22 800 Kč25 900 Kč24 610 Kč29 930 Kč28 440 Kč32 320 Kč30 710 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 10 920 Kč10 380 Kč11 700 Kč11 120 Kč14 900 Kč14 160 Kč15 810 Kč15 020 Kč17 140 Kč16 290 Kč21 120 Kč20 070 Kč22 780 Kč21 650 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 14 21 950 Kč20 860 Kč23 270 Kč22 110 Kč29 880 Kč28 390 Kč31 330 Kč29 770 Kč34 220 Kč32 510 Kč40 380 Kč38 370 Kč43 760 Kč41 580 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 14 690 Kč13 960 Kč15 470 Kč14 700 Kč19 970 Kč18 980 Kč20 730 Kč19 700 Kč22 780 Kč21 650 Kč25 980 Kč24 690 Kč28 270 Kč26 860 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 14 25 170 Kč23 920 Kč26 500 Kč25 180 Kč34 250 Kč32 540 Kč35 520 Kč33 750 Kč39 060 Kč37 110 Kč44 540 Kč42 320 Kč48 440 Kč46 020 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 14 690 Kč13 960 Kč15 470 Kč14 700 Kč19 970 Kč18 980 Kč20 730 Kč19 700 Kč22 780 Kč21 650 Kč25 980 Kč24 690 Kč28 270 Kč26 860 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 14 25 170 Kč23 920 Kč26 500 Kč25 180 Kč34 250 Kč32 540 Kč35 520 Kč33 750 Kč39 060 Kč37 110 Kč44 540 Kč42 320 Kč48 440 Kč46 020 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 14 690 Kč13 960 Kč15 470 Kč14 700 Kč19 970 Kč18 980 Kč20 730 Kč19 700 Kč22 780 Kč21 650 Kč25 980 Kč24 690 Kč28 270 Kč26 860 KčObjednat
14.07. - 28.07.2018 14 25 170 Kč23 920 Kč26 500 Kč25 180 Kč34 250 Kč32 540 Kč35 520 Kč33 750 Kč39 060 Kč37 110 Kč44 540 Kč42 320 Kč48 440 Kč46 020 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 14 690 Kč13 960 Kč15 470 Kč14 700 Kč19 970 Kč18 980 Kč20 730 Kč19 700 Kč22 780 Kč21 650 Kč25 980 Kč24 690 Kč28 270 Kč26 860 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 14 25 170 Kč23 920 Kč26 500 Kč25 180 Kč34 250 Kč32 540 Kč35 520 Kč33 750 Kč39 060 Kč37 110 Kč44 540 Kč42 320 Kč48 440 Kč46 020 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 14 690 Kč13 960 Kč15 470 Kč14 700 Kč19 970 Kč18 980 Kč20 730 Kč19 700 Kč22 780 Kč21 650 Kč25 980 Kč24 690 Kč28 270 Kč26 860 KčObjednat
28.07. - 11.08.2018 14 27 280 Kč25 920 Kč28 710 Kč27 280 Kč37 110 Kč35 260 Kč38 480 Kč36 560 Kč42 310 Kč40 200 Kč48 260 Kč45 850 Kč52 470 Kč49 850 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 14 690 Kč13 960 Kč15 470 Kč14 700 Kč19 970 Kč18 980 Kč20 730 Kč19 700 Kč22 780 Kč21 650 Kč25 980 Kč24 690 Kč28 270 Kč26 860 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 14 690 Kč13 960 Kč15 470 Kč14 700 Kč19 970 Kč18 980 Kč20 730 Kč19 700 Kč22 780 Kč21 650 Kč25 980 Kč24 690 Kč28 270 Kč26 860 KčObjednat
11.08. - 25.08.2018 14 27 280 Kč25 920 Kč28 710 Kč27 280 Kč37 110 Kč35 260 Kč38 480 Kč36 560 Kč42 310 Kč40 200 Kč48 260 Kč45 850 Kč52 470 Kč49 850 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 14 690 Kč13 960 Kč15 470 Kč14 700 Kč19 970 Kč18 980 Kč20 730 Kč19 700 Kč22 780 Kč21 650 Kč25 980 Kč24 690 Kč28 270 Kč26 860 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 14 21 950 Kč20 860 Kč23 270 Kč22 110 Kč29 880 Kč28 390 Kč31 330 Kč29 770 Kč34 220 Kč32 510 Kč40 380 Kč38 370 Kč43 760 Kč41 580 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 10 920 Kč10 380 Kč11 700 Kč11 120 Kč14 900 Kč14 160 Kč15 810 Kč15 020 Kč17 140 Kč16 290 Kč21 120 Kč20 070 Kč22 780 Kč21 650 KčObjednat
25.08. - 08.09.2018 14 16 800 Kč15 960 Kč17 760 Kč16 880 Kč22 550 Kč21 430 Kč24 000 Kč22 800 Kč25 900 Kč24 610 Kč29 930 Kč28 440 Kč32 320 Kč30 710 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 8 690 Kč8 260 Kč9 030 Kč8 580 Kč11 420 Kč10 850 Kč12 170 Kč11 570 Kč13 080 Kč12 430 Kč13 810 Kč13 120 Kč14 930 Kč14 190 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 14 10 430 Kč9 910 Kč11 000 Kč10 450 Kč13 890 Kč13 200 Kč14 930 Kč14 190 Kč16 050 Kč15 250 Kč17 660 Kč16 780 Kč19 110 Kč18 160 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 4 610 Kč4 380 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 820 Kč6 480 Kč7 360 Kč7 000 Kč8 690 Kč8 260 Kč9 390 Kč8 930 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 14 7 230 Kč6 870 Kč7 800 Kč7 410 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 720 Kč10 190 Kč11 570 Kč11 000 Kč13 630 Kč12 950 Kč14 750 Kč14 020 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 4 610 Kč4 380 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 820 Kč6 480 Kč7 360 Kč7 000 Kč8 690 Kč8 260 Kč9 390 Kč8 930 KčObjednat
15.09. - 29.09.2018 14 7 230 Kč6 870 Kč7 800 Kč7 410 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 720 Kč10 190 Kč11 570 Kč11 000 Kč13 630 Kč12 950 Kč14 750 Kč14 020 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 4 610 Kč4 380 Kč4 970 Kč4 730 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 820 Kč6 480 Kč7 360 Kč7 000 Kč8 690 Kč8 260 Kč9 390 Kč8 930 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás