Apartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - Bibione | Italia Travel


Apartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - Bibione

Apartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - Bibione
Apartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - Bibione
Apartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rekreační komplex se nachází nedaleko lunaparku, termáních lázní a obchodního centra. Doporučujeme všem, kteří mají rádi prázninové komplexy s bazénem a nemusí být ubytováni přímo u moře. Vhodné pro rodiny s dětmi, které ocení dětský park v zahradě, bazén, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím. Ubytování je pěkné a praktické.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody je cca 500 m od apartmánů, plážový servis (slunečník + lehátko + židle/apartmán) v ceně. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce. Komplex organizuje autobusové spojení na pláž, které je zdarma.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Komplex se nachází cca 500 m od centrální pláže Bibione spiaggia. Samotné centrum s pěší zónou a obchody je vzdáleno 300 m, lunapark cca 100 m, nákupní středisko cca 100 m, termální lázně cca 400 m. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Komplex tvoří jednopatrové nebo dvoupatrové vilky, které mají jeden až dvanáct apartmánů. K dispozici dvě skupiny bazénu o celkové ploše vody 1000 m2. Všechny apartmány mají samostatný vchod a vlastní zahrádku nebo prostornou terasu, součástí je parkoviště.

 • Typ ubytování bilo B-4 s klimatizací: max. 4 osoby. Apartmán v 1. patře. Obývací místnost s pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, koupelna, terasa.
 • Typ ubytování bilo B1-4 s klimatizací: max. 4 osoby. Stejný jako B-4, ale v přízemí. 
 • Typ ubytování bilo B-5: max. obsazenost 5 osob. Apartmán v 1. patře: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj se třemi lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa.
 • Typ ubytování bilo B1-5: max. obsazenost 5 osob. Stejný jako B-5, ale v přízemí.
 • Typ ubytování bilo B2-5 s klimatizací: max. obsazenost 5 osob. Jako B-5, ale v přízemí s klimatizací. 
 • Typ ubytování bilo B3-5 s klimatizací: max. obsazenost 5 osob. Jako typ B-5 ale s klimatizací. 
 • Typ ubytování trilo C-6: pro max. 6 osob. Apartmán v 1. patře: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje (z toho jeden s manželskou postelí), kuchyňka, koupelna, balkón.
 • Typ ubytování trilo C1-6pro max. 6 osob. Stejný jako C-6, ale v přízemí.
 • Typ ubytování trilo C2-6 s klimatizací: pro max. 6 osob. Stejný jako C-6, ale s klimatizací.
 • Typ ubytování trilo C3-6 s klimatizací: pro max. 6 osob. Stejný jako C-6, ale v přízemí a s klimatizací. 
 • Typ ubytování trilo C-7 s klimatizací: pro max. 7 osob. Apartmán v přízemí: Obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem  a  1  samostatným  lůžkem,  1  dvoulůžkový pokoj,  kuchyňka,  koupelna,  terasa, klimatizace.
 • Typ ubytování quadrilo D-8: max. obsazenost 8 osob. Apartmán v přízemí: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje (z toho jeden s manželskou postelí), 1 pokoj s palandou, kuchyňka, koupelna, terasa.
 • Typ ubytování quadrilo D1-8: max. obsazenost 8 osob. Apartmán na dvou podlažích: v přízemí je obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, kuchyňka, koupelna, terasa. V patře je ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, koupelna.
 • Typ ubytování quadrilo D2-8 s klimatizací: max. obsazenost 8 osob. Stejný jak D-8, ale v 1. patře a s klimatizací.
 • Typ ubytování quadrilo D3-8 s klimatizací: max. obsazenost 8 osob. Stejný, jako D-8, ale s klimatizací.

Vybavení:

 • televize
 • mikrovlnná trouba
 • parkoviště
 • klimatizace (kromě B-5, B1-5, C-6, C1-6, D-8, D1-8)
 • zahrada
 • bazén

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace - kromě B-5, B1-5, C-6, C1-6, D-8, D1-8
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/apartmán
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 80 Euro
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo a ručníky - k zapůjčení na vyžádání: ložní prádlo za 8 Euro/osoba, ručníky 7 Euro/osoba
 • dětská postýlka - 2 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě
 • zvířata

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 18. 10. do 28. 02. 2018 a získáte extra slevu 10 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Bilo B-4Bilo B1-4Bilo B-5Bilo B1-5Bilo B2-5
24.03. - 31.03.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 9 690 Kč8 730 Kč10 390 Kč9 360 Kč8 790 Kč7 920 Kč9 490 Kč8 550 Kč10 390 Kč9 360 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 10 590 Kč9 540 Kč11 390 Kč10 260 Kč9 690 Kč8 730 Kč10 390 Kč9 360 Kč11 390 Kč10 260 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 9 690 Kč8 730 Kč10 390 Kč9 360 Kč8 790 Kč7 920 Kč9 490 Kč8 550 Kč10 390 Kč9 360 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 10 590 Kč9 540 Kč11 390 Kč10 260 Kč9 690 Kč8 730 Kč10 390 Kč9 360 Kč11 390 Kč10 260 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 12 690 Kč11 430 Kč13 390 Kč12 060 Kč11 390 Kč10 260 Kč12 290 Kč11 070 Kč13 390 Kč12 060 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 15 390 Kč13 860 Kč16 590 Kč14 940 Kč14 090 Kč12 690 Kč15 290 Kč13 770 Kč16 590 Kč14 940 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 17 490 Kč18 590 Kč15 790 Kč17 090 Kč18 590 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 18 390 Kč19 690 Kč16 690 Kč17 990 Kč19 690 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 19 290 Kč20 590 Kč17 690 Kč18 990 Kč20 590 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 19 290 Kč20 590 Kč17 690 Kč18 990 Kč20 590 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 19 890 Kč21 190 Kč17 990 Kč19 290 Kč21 190 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 22 290 Kč23 790 Kč20 290 Kč21 790 Kč23 790 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 22 290 Kč23 790 Kč20 290 Kč21 790 Kč23 790 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 19 890 Kč21 190 Kč17 990 Kč19 290 Kč21 190 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 15 090 Kč15 990 Kč13 590 Kč14 690 Kč15 990 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 11 190 Kč11 890 Kč10 090 Kč10 990 Kč11 890 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 7 790 Kč7 020 Kč8 390 Kč7 560 Kč7 090 Kč6 390 Kč7 690 Kč6 930 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
06.10. - 13.10.2018 7 6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 Kč6 190 Kč5 580 Kč6 690 Kč6 030 Kč7 290 Kč6 570 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Bilo B3-5Trilo C-6Trilo C1-6Trilo C2-6Trilo C3-6
24.03. - 31.03.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 10 090 Kč9 090 Kč10 390 Kč9 360 Kč10 790 Kč9 720 Kč11 390 Kč10 260 Kč11 890 Kč10 710 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 10 990 Kč9 900 Kč11 390 Kč10 260 Kč11 890 Kč10 710 Kč12 490 Kč11 250 Kč12 990 Kč11 700 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 10 090 Kč9 090 Kč10 390 Kč9 360 Kč10 790 Kč9 720 Kč11 390 Kč10 260 Kč11 890 Kč10 710 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 10 990 Kč9 900 Kč11 390 Kč10 260 Kč11 890 Kč10 710 Kč12 490 Kč11 250 Kč12 990 Kč11 700 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 12 990 Kč11 700 Kč13 390 Kč12 060 Kč13 990 Kč12 600 Kč14 690 Kč13 230 Kč15 390 Kč13 860 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 15 990 Kč14 400 Kč16 590 Kč14 940 Kč17 090 Kč15 390 Kč18 190 Kč16 380 Kč18 990 Kč17 100 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 17 890 Kč18 590 Kč19 290 Kč20 490 Kč21 390 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 18 990 Kč19 690 Kč20 490 Kč21 590 Kč22 490 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 19 890 Kč20 590 Kč21 590 Kč22 690 Kč23 590 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 19 890 Kč20 590 Kč21 590 Kč22 690 Kč23 590 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 20 490 Kč21 190 Kč22 090 Kč23 190 Kč24 190 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 22 890 Kč23 790 Kč24 690 Kč25 990 Kč27 090 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 22 890 Kč23 790 Kč24 690 Kč25 990 Kč27 090 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 20 490 Kč21 190 Kč22 090 Kč23 190 Kč24 190 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 15 390 Kč15 990 Kč16 690 Kč17 690 Kč18 390 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 11 590 Kč11 890 Kč12 290 Kč12 990 Kč13 590 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 Kč8 590 Kč7 740 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 490 Kč8 550 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
06.10. - 13.10.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 490 Kč6 750 Kč7 990 Kč7 200 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Trilo C-7Quadrilo D-8Quadrilo D1-8Quadrilo D2-8Quadrilo D3-8
24.03. - 31.03.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 11 690 Kč10 530 Kč11 690 Kč10 530 Kč12 790 Kč11 520 Kč12 790 Kč11 520 Kč12 790 Kč11 520 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 12 790 Kč11 520 Kč12 790 Kč11 520 Kč14 090 Kč12 690 Kč14 090 Kč12 690 Kč14 090 Kč12 690 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 11 690 Kč10 530 Kč11 690 Kč10 530 Kč12 790 Kč11 520 Kč12 790 Kč11 520 Kč12 790 Kč11 520 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 12 790 Kč11 520 Kč12 790 Kč11 520 Kč14 090 Kč12 690 Kč14 090 Kč12 690 Kč14 090 Kč12 690 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 15 090 Kč13 590 Kč15 290 Kč13 770 Kč16 690 Kč15 030 Kč16 690 Kč15 030 Kč16 690 Kč15 030 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 18 590 Kč16 740 Kč18 790 Kč16 920 Kč20 590 Kč18 540 Kč20 590 Kč18 540 Kč20 590 Kč18 540 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 20 990 Kč21 190 Kč23 190 Kč23 190 Kč23 190 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 22 090 Kč22 290 Kč24 490 Kč24 490 Kč24 490 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 23 190 Kč23 390 Kč25 790 Kč25 790 Kč25 790 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 23 190 Kč23 390 Kč25 790 Kč25 790 Kč25 790 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 23 790 Kč23 990 Kč26 390 Kč26 390 Kč26 390 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 26 790 Kč26 890 Kč29 690 Kč29 690 Kč29 690 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 26 790 Kč26 890 Kč29 690 Kč29 690 Kč29 690 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 23 790 Kč23 990 Kč26 390 Kč26 390 Kč26 390 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 17 990 Kč18 190 Kč20 090 Kč20 090 Kč20 090 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 13 390 Kč13 590 Kč14 890 Kč14 890 Kč14 890 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 290 Kč8 370 Kč10 390 Kč9 360 Kč10 390 Kč9 360 Kč10 390 Kč9 360 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat
06.10. - 13.10.2018 7 8 190 Kč7 380 Kč8 190 Kč7 380 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 090 Kč8 190 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás