Apartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - Bibione | Italia Travel

Apartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - Bibione

Apartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - Bibione
Apartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - Bibione
Apartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - Bibione
Apartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - BibioneApartmány Villaggio Azzurro (s plážovým servisem) - Bibione
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rekreační komplex se nachází nedaleko lunaparku, termáních lázní a obchodního centra. Doporučujeme všem, kteří mají rádi prázninové komplexy s bazénem a nemusí být ubytováni přímo u moře. Vhodné pro rodiny s dětmi, které ocení dětský park v zahradě, bazén, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím. 

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody je cca 500 m od apartmánů, plážový servis (slunečník + lehátko + židle/apartmán) v ceně. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce. Komplex organizuje autobusové spojení na pláž, které je zdarma.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Komplex se nachází cca 500 m od centrální pláže Bibione spiaggia. Samotné centrum s pěší zónou a obchody je vzdáleno 300 m, lunapark cca 100 m, nákupní středisko cca 100 m, termální lázně cca 400 m. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Komplex tvoří jednopatrové nebo dvoupatrové vilky, které mají jeden až dvanáct apartmánů. K dispozici dvě skupiny bazénu o celkové ploše vody 1000 m2. Všechny apartmány mají samostatný vchod a vlastní zahrádku nebo prostornou terasu, součástí je parkoviště.

 • Typ ubytování bilo B-4: pro max. 4 osoby. Apartmán v 1. patře: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, zahrada, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B1-4: pro max. 4 osoby. Apartmán v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, zahrada, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B1-5: pro max. 5 osob. Apartmán v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se třemi lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, zahrada.
 • Typ ubytování bilo B2-5: pro max. 5 osob. Apartmán v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se třemi lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, zahrada, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B3-5: pro max. 5 osob. Apartmán v 1. patře: obývací pokoj s dvojlůžkem, ložnice se třemi lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, zahrada, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-6: pro max. 6 osob. Apartmán v 1. patře: obývací pokoj s dvojlůžkem, 2 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kouu, koupelna, terasa, zahrada.
 • Typ ubytování trilo C1-6: pro max. 6 osob. Apartmán v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, zahrada.
 • Typ ubytování trilo C2-6: pro max. 6 osob. Apartmán v 1. patře: obývací pokoj s dvojlůžkem, 2 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, zahrada, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C3-6: pro max. 6 osob. Apartmán v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, zahrada, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-7: pro max. 7 osob. Apartmán v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkon, zahrada, klimatizace.
 • Typ ubytování quadrilo D-8: pro max. 8 osob. Apartmán v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 2 ložnice se 2 lůžky, ložnice s palandou, kuchyňský kout, koupelna, terasa.
 • Typ ubytování quadrilo D1-8: pro max. 8 osob. Apartmán ve dvou podlažích. Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, kuchyňský kout, zahrada. 1. patro: dvoulůžkový pokoj, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem.
 • Typ ubytování quadrilo D2-8: pro max. 8 osob. Apartmán v 1. patře: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 2 ložnice se 2 lůžky, ložnice s palandou, kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace - pouze v B4, B1-4, B2-5, B3-5, C2-6, C3-6, C-7, D2-8, D3-8
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/apartmán
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 30 Euro/typ mono, 35 Euro/typ bilo, 40 Euro/typ trilo, 45 Euro/typ quadrilo
 • spotřeby energií, vody
 • minibus - od 9 od 19:30 - minibus na pláž zdarma každých 30 min (od poloviny května do poloviny září)

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • ložní prádlo a ručníky - k zapůjčení na vyžádání: ložní prádlo za 8 Euro/osoba, ručníky 7 Euro/osoba. Zahrnuto v ceně pouze u rezidencí označených *
 • dětská postýlka - 2 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě
 • zvířata - jsou-li povolena za poplatek 35 Euro/týden
 • dětský kočárek - 1 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 27. 10. do 28. 02. 2019 a získáte extra slevu 10 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Bilo B-4Bilo B1-4Bilo B1-5Bilo B2-5Bilo B3-5Trilo C-6Trilo C1-6
06.04. - 13.04.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
13.04. - 20.04.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
20.04. - 27.04.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 8 560 Kč7 710 Kč9 290 Kč8 370 Kč8 380 Kč7 550 Kč9 290 Kč8 370 Kč8 920 Kč8 030 Kč9 290 Kč8 370 Kč9 650 Kč8 690 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 9 650 Kč8 690 Kč10 200 Kč9 180 Kč9 290 Kč8 370 Kč10 200 Kč9 180 Kč9 830 Kč8 850 Kč10 200 Kč9 180 Kč10 560 Kč9 510 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 12 380 Kč13 290 Kč12 200 Kč13 290 Kč12 740 Kč13 290 Kč13 840 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 13 470 Kč14 380 Kč13 110 Kč14 380 Kč13 840 Kč14 380 Kč14 930 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 15 290 Kč16 380 Kč14 930 Kč16 380 Kč15 840 Kč16 380 Kč16 930 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 17 290 Kč18 390 Kč16 930 Kč18 390 Kč17 660 Kč18 390 Kč19 110 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 18 200 Kč19 480 Kč17 840 Kč19 480 Kč18 750 Kč19 480 Kč20 210 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 19 110 Kč20 570 Kč18 750 Kč20 570 Kč19 660 Kč20 570 Kč21 300 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 19 110 Kč20 570 Kč18 750 Kč20 570 Kč19 660 Kč20 570 Kč21 300 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 19 660 Kč20 930 Kč19 110 Kč20 930 Kč20 210 Kč20 930 Kč21 840 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 21 120 Kč22 570 Kč20 570 Kč22 570 Kč21 660 Kč22 570 Kč23 300 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 22 030 Kč23 480 Kč21 480 Kč23 480 Kč22 570 Kč23 480 Kč24 390 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 20 020 Kč21 480 Kč19 660 Kč21 480 Kč20 750 Kč21 480 Kč22 390 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 16 200 Kč17 480 Kč15 840 Kč17 480 Kč16 750 Kč17 480 Kč18 020 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 12 380 Kč13 290 Kč12 200 Kč13 290 Kč12 740 Kč13 290 Kč13 840 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 7 650 Kč6 890 Kč8 190 Kč7 380 Kč7 470 Kč6 730 Kč8 190 Kč7 380 Kč7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 560 Kč7 710 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
28.09. - 05.10.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
05.10. - 12.10.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
12.10. - 19.10.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
19.10. - 26.10.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
26.10. - 02.11.2019 7 6 740 Kč6 070 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 560 Kč5 910 Kč7 100 Kč6 390 Kč6 920 Kč6 230 Kč7 100 Kč6 390 Kč7 470 Kč6 730 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Trilo C2-6Trilo C3-6Trilo C-7Quadrilo D-8Quadrilo D1-8Quadrilo D2-8 
06.04. - 13.04.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
13.04. - 20.04.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
20.04. - 27.04.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
27.04. - 04.05.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
04.05. - 11.05.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
11.05. - 18.05.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
18.05. - 25.05.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
25.05. - 01.06.2019 7 10 010 Kč9 010 Kč10 560 Kč9 510 Kč10 380 Kč9 350 Kč10 380 Kč9 350 Kč11 470 Kč10 330 Kč11 470 Kč10 330 Kč Objednat
01.06. - 08.06.2019 7 11 290 Kč10 170 Kč11 650 Kč10 490 Kč11 470 Kč10 330 Kč11 650 Kč10 490 Kč12 740 Kč11 470 Kč12 740 Kč11 470 Kč Objednat
08.06. - 15.06.2019 7 14 560 Kč15 290 Kč14 930 Kč15 110 Kč16 570 Kč16 570 Kč Objednat
15.06. - 22.06.2019 7 15 660 Kč16 380 Kč16 020 Kč16 200 Kč17 840 Kč17 840 Kč Objednat
22.06. - 29.06.2019 7 18 020 Kč18 750 Kč18 390 Kč18 570 Kč20 390 Kč20 390 Kč Objednat
29.06. - 06.07.2019 7 20 210 Kč21 120 Kč20 750 Kč20 930 Kč22 940 Kč22 940 Kč Objednat
06.07. - 13.07.2019 7 21 300 Kč22 210 Kč21 840 Kč22 030 Kč24 210 Kč24 210 Kč Objednat
13.07. - 20.07.2019 7 22 390 Kč23 480 Kč22 940 Kč23 120 Kč25 480 Kč25 480 Kč Objednat
20.07. - 27.07.2019 7 22 390 Kč23 480 Kč22 940 Kč23 120 Kč25 480 Kč25 480 Kč Objednat
27.07. - 03.08.2019 7 22 940 Kč24 030 Kč23 660 Kč23 850 Kč26 210 Kč26 210 Kč Objednat
03.08. - 10.08.2019 7 24 570 Kč25 670 Kč25 300 Kč25 480 Kč28 030 Kč28 030 Kč Objednat
10.08. - 17.08.2019 7 25 850 Kč26 940 Kč26 390 Kč26 760 Kč29 310 Kč29 310 Kč Objednat
17.08. - 24.08.2019 7 23 480 Kč24 570 Kč24 210 Kč24 390 Kč26 760 Kč26 760 Kč Objednat
24.08. - 31.08.2019 7 19 110 Kč19 840 Kč19 480 Kč19 660 Kč21 660 Kč21 660 Kč Objednat
31.08. - 07.09.2019 7 14 560 Kč15 290 Kč14 930 Kč15 110 Kč16 570 Kč16 570 Kč Objednat
07.09. - 14.09.2019 7 8 920 Kč8 030 Kč9 290 Kč8 370 Kč9 290 Kč8 370 Kč9 290 Kč8 370 Kč10 200 Kč9 180 Kč10 200 Kč9 180 Kč Objednat
14.09. - 21.09.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
21.09. - 28.09.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
28.09. - 05.10.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
05.10. - 12.10.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
12.10. - 19.10.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
19.10. - 26.10.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat
26.10. - 02.11.2019 7 7 830 Kč7 050 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 010 Kč7 210 Kč8 190 Kč7 380 Kč8 920 Kč8 030 Kč8 920 Kč8 030 Kč Objednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací