Apartmány Splendid e Salisburgo - Bibione | Italia Travel


Apartmány Splendid e Salisburgo - Bibione

Apartmány Splendid e Salisburgo - BibioneApartmány Splendid e Salisburgo - BibioneApartmány Splendid e Salisburgo - BibioneApartmány Splendid e Salisburgo - BibioneApartmány Splendid e Salisburgo - BibioneApartmány Splendid e Salisburgo - Bibione
Apartmány Splendid e Salisburgo - BibioneApartmány Splendid e Salisburgo - Bibione
KlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione Pineda. Doporučujeme všem, kteří hledají blízkou dovolenou u moře a prostornou pláž. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo seniory, ale zároveň doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidné místo.

Pláž:

Pláž je písečná s pozvolným vstupem do vody, 200 m od rezidence. Plážový servis (slunečník + lehátko + židle/apartmán) je zahrnut v ceně.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione Pineda. Obchodní zóna je přímo v blízkém okolí, termální lázně cca 5 km. Letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Apartmány jsou zařízené v moderním a příjemném stylu.

 • Typ ubytování bilo B-3: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, 1 ložnice s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna.
 • Typ ubytování bilo B1-3: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, 1 ložnice s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, terasa.
 • Typ ubytování bilo B2-3: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, 1 ložnice s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B-4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí (nebo manželskou postelí a samostatným lůžkem a vyklápěcím lůžkem v obývacím pokoji), kuchyňský kout, koupelna.
 • Typ ubytování bilo B1-4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí (nebo manželskou postelí a samostatným lůžkem), kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B-5: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-3: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s jedním lůžkem, kuchyňský kout, koupelna.
 • Typ ubytování trilo C-5: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, kuchyňský kout, koupelna.
 • Typ ubytování trilo C1-5: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj, pokoj se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, kuchyňský kout, koupelna, terasa.
 • Typ ubytování trilo C2-5: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace (B2-3, B1-4, B-5, C2-5)
 • trezor
 • mikrovlnka
 • parkoviště

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace - pouze B2-3, B1-4, B-5, C2-5
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/apartmán
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 80 Euro
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo a ručníky - k zapůjčení na vyžádání: ložní prádlo za 8 Euro/osoba, ručníky 7 Euro/osoba. Zahrnuto v ceně pouze u rezidencí označených *
 • dětská postýlka - 2 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 18. 10. do 28. 02. 2018 a získáte extra slevu 10 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Bilo B-3Bilo B1-3Bilo B2-3Bilo B-4Bilo B1-4
24.03. - 31.03.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 6 590 Kč5 940 Kč7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 090 Kč6 390 Kč7 690 Kč6 930 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 890 Kč7 110 Kč8 090 Kč7 290 Kč7 890 Kč7 110 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 6 590 Kč5 940 Kč7 090 Kč6 390 Kč7 290 Kč6 570 Kč7 090 Kč6 390 Kč7 690 Kč6 930 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 7 090 Kč6 390 Kč7 890 Kč7 110 Kč8 090 Kč7 290 Kč7 890 Kč7 110 Kč8 390 Kč7 560 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 8 390 Kč7 560 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 490 Kč8 550 Kč9 290 Kč8 370 Kč10 090 Kč9 090 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 10 390 Kč9 360 Kč11 290 Kč10 170 Kč11 690 Kč10 530 Kč11 490 Kč10 350 Kč12 190 Kč10 980 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 11 690 Kč12 790 Kč13 190 Kč12 990 Kč13 890 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 12 390 Kč13 490 Kč13 890 Kč13 690 Kč14 590 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 12 990 Kč14 190 Kč14 590 Kč14 390 Kč15 290 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 12 990 Kč14 190 Kč14 590 Kč14 390 Kč15 290 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 13 290 Kč14 590 Kč14 990 Kč14 790 Kč15 690 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 14 990 Kč16 190 Kč16 790 Kč16 390 Kč17 690 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 14 990 Kč16 190 Kč16 790 Kč16 390 Kč17 690 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 13 290 Kč14 590 Kč14 990 Kč14 790 Kč15 690 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 10 090 Kč10 990 Kč11 290 Kč11 190 Kč11 890 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 7 490 Kč8 190 Kč8 390 Kč8 190 Kč8 790 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč5 690 Kč5 130 Kč5 890 Kč5 310 Kč5 690 Kč5 130 Kč6 190 Kč5 580 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
06.10. - 13.10.2018 7 4 590 Kč4 140 Kč4 990 Kč4 500 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 090 Kč4 590 Kč5 290 Kč4 770 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Bilo B-5Trilo C-3Trilo C-5Trilo C1-5Trilo C2-5
24.03. - 31.03.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 7 690 Kč6 930 Kč6 790 Kč6 120 Kč7 490 Kč6 750 Kč8 390 Kč7 560 Kč8 590 Kč7 740 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 8 390 Kč7 560 Kč7 490 Kč6 750 Kč8 390 Kč7 560 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 490 Kč8 550 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 7 690 Kč6 930 Kč6 790 Kč6 120 Kč7 490 Kč6 750 Kč8 390 Kč7 560 Kč8 590 Kč7 740 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 8 390 Kč7 560 Kč7 490 Kč6 750 Kč8 390 Kč7 560 Kč9 090 Kč8 190 Kč9 490 Kč8 550 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 10 090 Kč9 090 Kč8 790 Kč7 920 Kč9 890 Kč8 910 Kč10 790 Kč9 720 Kč11 190 Kč10 080 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 12 190 Kč10 980 Kč10 990 Kč9 900 Kč12 090 Kč10 890 Kč13 290 Kč11 970 Kč13 690 Kč12 330 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 13 890 Kč12 190 Kč13 690 Kč14 990 Kč15 490 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 14 590 Kč12 990 Kč14 390 Kč15 890 Kč16 190 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 15 290 Kč13 490 Kč15 190 Kč16 590 Kč17 190 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 15 290 Kč13 490 Kč15 190 Kč16 590 Kč17 190 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 15 690 Kč13 890 Kč15 490 Kč17 190 Kč17 490 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 17 690 Kč15 690 Kč17 290 Kč19 190 Kč19 690 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 17 690 Kč15 690 Kč17 290 Kč19 190 Kč19 690 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 15 690 Kč13 890 Kč15 490 Kč17 190 Kč17 490 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 11 890 Kč10 590 Kč11 690 Kč12 990 Kč13 290 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 8 790 Kč7 890 Kč8 790 Kč9 690 Kč9 890 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 6 190 Kč5 580 Kč5 490 Kč4 950 Kč6 090 Kč5 490 Kč6 790 Kč6 120 Kč6 990 Kč6 300 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat
06.10. - 13.10.2018 7 5 290 Kč4 770 Kč4 790 Kč4 320 Kč5 290 Kč4 770 Kč5 890 Kč5 310 Kč6 090 Kč5 490 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás