Apartmány Gavitello - Bibione | Italia Travel


Apartmány Gavitello - Bibione

Apartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - Bibione
Apartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - Bibione
Apartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - BibioneApartmány Gavitello - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione Pineda. Doporučujeme všem, kteří hledají blízkou dovolenou u moře a prostornou pláž. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo seniory, ale zároveň doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidné místo.

Pláž:

Pláž je písečná s pozvolným vstupem do vody, 300 m od rezidence. Plážový servis za poplatek.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione Pineda. Obchodní zóna je přímo v blízkém okolí, termální lázně cca 5 km. Letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování bilo B: max. obsazenost 4 osoby. Ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně, koupelna se sprchou, terasa.
 • Typ ubytování bilo B1: max. obsazenost 4 osoby. Pokoj se třemi lůžky, obývací místnost s rozkládací pohovkou, kuchyně, koupelna, terasa.
 • Typ ubytování bilo B2: max. obsazenost 5 osob. Pokoj se třemi lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně, koupelna se sprchou, balkon. 
 • Typ ubytování trilo C: max. obsazenost 5 osob: Ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně, koupelna se sprchou, balkon.
 • Typ ubytování quadrilo D1: max. obsazenost 7 osob. Apartmán ve dvou patrech: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnice, koupelna s pračkou, terasa. Podkroví: 2 pokoje se dvěmi lůžky, koupelna, velká terasa.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace - kromě bilo B
 • parkoviště
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - bude-li vyžadována, činí poplatek 60 Euro
 • závěrečný úklid - 40 Euro/mono a bilo, 50 Euro/trilo, 60 Euro/quadrilo a vilka (pokud si klienti neuklidí sami)
 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - na vyžádání za poplatek 59 Euro od 2.6. do 7.9. a v termínech do 1.6. a od 8.9. za 45 Euro
 • ložní prádlo - 6 Euro/osoba/výměna
 • ručníky - 6 Euro/osoba/výměna
 • dětská postýlka - 12 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2018

TermínPočet
nocí
Bilo BBilo B1Bilo B2 / Trilo CQuadrilo D1
21.04. - 28.04.2018 7 6 610 Kč6 550 Kč7 100 Kč7 030 Kč7 490 Kč7 420 Kč10 220 Kč10 120 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 6 610 Kč6 550 Kč7 100 Kč7 030 Kč7 490 Kč7 420 Kč10 220 Kč10 120 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 6 610 Kč6 550 Kč7 100 Kč7 030 Kč7 490 Kč7 420 Kč10 220 Kč10 120 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 6 610 Kč6 550 Kč7 100 Kč7 030 Kč7 490 Kč7 420 Kč10 220 Kč10 120 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 7 410 Kč7 340 Kč7 990 Kč7 920 Kč8 430 Kč8 350 Kč11 500 Kč11 390 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 7 410 Kč7 340 Kč7 990 Kč7 920 Kč8 430 Kč8 350 Kč11 500 Kč11 390 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 7 410 Kč7 340 Kč7 990 Kč7 920 Kč8 430 Kč8 350 Kč11 500 Kč11 390 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 7 410 Kč7 340 Kč7 990 Kč7 920 Kč8 430 Kč8 350 Kč11 500 Kč11 390 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 9 080 Kč8 990 Kč9 780 Kč9 690 Kč10 300 Kč10 200 Kč14 070 Kč13 930 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 12 380 Kč12 260 Kč13 320 Kč13 190 Kč14 040 Kč13 900 Kč19 170 Kč18 980 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 14 020 Kč13 880 Kč15 110 Kč14 960 Kč15 920 Kč15 770 Kč21 740 Kč21 530 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 14 850 Kč14 710 Kč15 990 Kč15 840 Kč16 850 Kč16 690 Kč23 010 Kč22 780 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 16 490 Kč16 330 Kč17 760 Kč17 590 Kč18 720 Kč18 540 Kč25 560 Kč25 310 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 16 490 Kč16 330 Kč17 760 Kč17 590 Kč18 720 Kč18 540 Kč25 560 Kč25 310 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 16 490 Kč16 330 Kč17 760 Kč17 590 Kč18 720 Kč18 540 Kč25 560 Kč25 310 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 19 450 Kč19 260 Kč20 960 Kč20 760 Kč22 100 Kč21 880 Kč30 160 Kč29 860 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 19 450 Kč19 260 Kč20 960 Kč20 760 Kč22 100 Kč21 880 Kč30 160 Kč29 860 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 16 490 Kč16 330 Kč17 760 Kč17 590 Kč18 720 Kč18 540 Kč25 560 Kč25 310 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 13 190 Kč13 060 Kč14 200 Kč14 060 Kč14 980 Kč14 840 Kč20 440 Kč20 240 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 9 880 Kč9 790 Kč10 660 Kč10 560 Kč11 240 Kč11 130 Kč15 340 Kč15 190 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 7 410 Kč7 340 Kč7 990 Kč7 920 Kč8 430 Kč8 350 Kč11 500 Kč11 390 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 6 610 Kč6 550 Kč7 100 Kč7 030 Kč7 490 Kč7 420 Kč10 220 Kč10 120 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás