Apartmány Al Parco - Bibione | Italia Travel

Apartmány Al Parco - Bibione

Apartmány Al Parco - BibioneApartmány Al Parco - BibioneApartmány Al Parco - BibioneApartmány Al Parco - BibioneApartmány Al Parco - BibioneApartmány Al Parco - Bibione
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Moderní apartmány s bazénem, v dosahu pláže i služeb.

Pláž:

Pláž je písečná s pozvolným vstupem do vody, vzdálená cca 80 m, od ubytování ji dělí piniový les. Pláž je dosažitelná pohodlným chodníkem pro chodce. Plážový servis (slunečník + lehátko + židle/apartmán) je zahrnut v ceně.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Elegantní, oplocená budova se nachází na klidném místě plném zeleně, v části Bibione Pineda, cca 80 m od pláže. Obchodní zóna je vzdálená zhruba 150 m, přístav cca 200 m, termální lázně 5 km. Letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Součástí rezidence je zahrada s bazénem pro děti a dospělé, prádelna na žetony, suterén s garážemi.

 • Typ ubytování bilo B-4: pro max. 4 osoby. Apartmán v 1. patře: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna, krytá terasa.
 • Typ ubytování bilo B1-4: pro max. 4 osoby. Stejný jako typ B-4, ale v přízemí s vlastní zahrádkou.
 • Typ ubytování bilo B-5: pro max. 5 osob. Apartmán v 1. patře, jako typ B-4, ale v ložnici je navíc jedna postel.
 • Typ ubytování bilo B1-5: pro max. 5 osob. Apartmán v přízemí: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, koupelna, terasa s oplocenou zahrádkou.
 • Typ ubytování trilo C-6: pro max. 6 osob. Apartmán v přízemí: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna, veranda s oplocenou zahrádkou.
 • Typ ubytování trilo C1-6: pro max. 6 osob. Apartmán v 1. patře: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, 2 koupelny, 2 terasy. 
 • Typ ubytování trilo C2-6: pro max. 6 osob. Apartmán v přízemí: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, 2 koupelny, 2 terasy. 
 • Typ ubytování trilo C-7: pro max. 7 osob. Apartmán v 1. patře: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, 1 ložnice s manželským lůžkem a jedním lůžkem, 1 ložnice s palandou, koupelna, krytá terasa.
 • Typ ubytování trilo C1-7: pro max. 7 osob. Apartmán ve 2. patře, rozdělený do 2 pater: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem a myčkou, 1 ložnice s manželským lůžkem, koupelna, krytá terasa. V patře je 1 ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, koupelna, sluneční terasa.
 • Typ ubytování quadrilo D-9: pro max. 9 osob. Dvoupatrový apartmán ve 2. patře: obývací pokoj kuchyňským koutem (s myčkou) a s gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se dvěma lůžky nebo s palandou, koupelna, 2 terasy (z toho je jedna krytá). Podkroví propojené s obývacím pokojem točitým schodištěm: 1 ložnice s jedním manželským lůžkem a jedním lůžkem, koupelna , velká sluneční terasa se dvěma lehátky. V ceně jsou zahrnuty 2 plážové servisy.
 • Typ ubytování quadrilo D1-9: pro max. 9 osob. Stejný jako D-9, ale navíc dvojgaráž.

Vybavení:

 • klimatizace
 • satelitní TV
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/apartmán
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky. Objednání úklidu v průběhu týdne za poplatek 30 Euro/typ mono, 35 Euro/typ bilo, 40 Euro/typ trilo, 45 Euro/typ quadrilo
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet
 • ložní prádlo a ručníky - k zapůjčení na vyžádání: ložní prádlo za 8 Euro/osoba, ručníky 7 Euro/osoba. Zahrnuto v ceně pouze u rezidencí označených *
 • dětská postýlka - 2 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě
 • zvířata - jsou-li povolena, za poplatek 35 Euro/týden
 • dětský kočárek - 1 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě

Doplňující informace:

* ložní prádlo a ručníky zahrnuto v ceně

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Bilo B-4Bilo B1-4Bilo B-5Bilo B1-5Trilo C-6Trilo C1-6
20.04. - 27.04.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 11 650 Kč12 560 Kč12 740 Kč13 650 Kč14 750 Kč15 110 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 12 930 Kč14 020 Kč14 200 Kč15 110 Kč16 380 Kč16 750 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 16 750 Kč18 200 Kč18 570 Kč19 660 Kč21 300 Kč21 840 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 18 020 Kč19 480 Kč20 020 Kč21 300 Kč22 940 Kč23 480 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 20 570 Kč22 390 Kč22 750 Kč24 390 Kč26 210 Kč26 940 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 23 120 Kč25 120 Kč25 670 Kč27 300 Kč29 490 Kč30 220 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 24 390 Kč26 580 Kč27 120 Kč28 940 Kč31 130 Kč31 850 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 25 670 Kč27 850 Kč28 580 Kč30 400 Kč32 760 Kč33 490 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 25 670 Kč27 850 Kč28 580 Kč30 400 Kč32 760 Kč33 490 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 26 390 Kč28 580 Kč29 310 Kč31 130 Kč33 670 Kč34 400 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 28 210 Kč30 760 Kč31 310 Kč33 490 Kč36 040 Kč36 950 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 29 490 Kč32 220 Kč32 760 Kč34 950 Kč37 680 Kč38 590 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 26 940 Kč29 310 Kč29 850 Kč31 850 Kč34 400 Kč35 310 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 21 840 Kč23 660 Kč24 210 Kč25 850 Kč27 850 Kč28 580 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 16 750 Kč18 200 Kč18 570 Kč19 660 Kč21 300 Kč21 840 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 10 200 Kč11 110 Kč11 470 Kč12 200 Kč13 110 Kč13 470 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
28.09. - 05.10.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
05.10. - 12.10.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
12.10. - 19.10.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
19.10. - 26.10.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
26.10. - 02.11.2019 7 8 920 Kč9 830 Kč10 010 Kč10 560 Kč11 470 Kč11 830 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Trilo C2-6Trilo C-7Trilo C1-7Quadrilo D-9Quadrilo D1-9 
20.04. - 27.04.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat
27.04. - 04.05.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat
04.05. - 11.05.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat
11.05. - 18.05.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat
18.05. - 25.05.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat
25.05. - 01.06.2019 7 17 480 Kč14 560 Kč16 380 Kč21 480 Kč22 750 Kč Objednat
01.06. - 08.06.2019 7 19 480 Kč16 200 Kč18 200 Kč23 850 Kč25 300 Kč Objednat
08.06. - 15.06.2019 7 25 300 Kč21 120 Kč23 850 Kč31 130 Kč32 760 Kč Objednat
15.06. - 22.06.2019 7 27 120 Kč22 750 Kč25 670 Kč33 490 Kč35 310 Kč Objednat
22.06. - 29.06.2019 7 31 130 Kč26 030 Kč29 310 Kč38 220 Kč40 410 Kč Objednat
29.06. - 06.07.2019 7 34 950 Kč29 120 Kč32 950 Kč42 960 Kč45 320 Kč Objednat
06.07. - 13.07.2019 7 36 950 Kč30 760 Kč34 770 Kč45 500 Kč47 870 Kč Objednat
13.07. - 20.07.2019 7 38 770 Kč32 400 Kč36 590 Kč47 870 Kč50 420 Kč Objednat
20.07. - 27.07.2019 7 38 770 Kč32 400 Kč36 590 Kč47 870 Kč50 420 Kč Objednat
27.07. - 03.08.2019 7 39 860 Kč33 310 Kč37 500 Kč48 960 Kč51 690 Kč Objednat
03.08. - 10.08.2019 7 42 770 Kč35 680 Kč40 230 Kč52 600 Kč55 510 Kč Objednat
10.08. - 17.08.2019 7 44 590 Kč37 310 Kč42 050 Kč54 970 Kč58 060 Kč Objednat
17.08. - 24.08.2019 7 40 770 Kč34 040 Kč38 410 Kč50 240 Kč52 970 Kč Objednat
24.08. - 31.08.2019 7 32 950 Kč27 490 Kč31 130 Kč40 590 Kč42 960 Kč Objednat
31.08. - 07.09.2019 7 25 300 Kč21 120 Kč23 850 Kč31 130 Kč32 760 Kč Objednat
07.09. - 14.09.2019 7 15 470 Kč12 930 Kč14 560 Kč19 110 Kč20 210 Kč Objednat
14.09. - 21.09.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat
21.09. - 28.09.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat
28.09. - 05.10.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat
05.10. - 12.10.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat
12.10. - 19.10.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat
19.10. - 26.10.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat
26.10. - 02.11.2019 7 13 650 Kč11 290 Kč12 740 Kč16 750 Kč17 660 Kč Objednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací