Apartmány Sporting - Bibione | Italia Travel

Apartmány Sporting - Bibione

Apartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - Bibione
Apartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - Bibione
Apartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - BibioneApartmány Sporting - Bibione
Apartmány Sporting - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Apartmány s bazénem obklopené zelení, vzdálené cca 500 m od pláže Lido del Sole v Bibione.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody vzdálená cca 500 m od ubytování, povinný příplatek za plážový servis. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Apartmány obklopené zelení se nachází na klidném místě a je vzdálená zhruba 500 m od pláže Lido del Sole, přírodnější pláže letoviska Bibione. Samotné centrum Lido del Sole s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno cca 400 m. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Komplex tvořený 3 budovami s výtahem ve velmi klidné zóně nabízí 2 typy apartmánového ubytování. Hostům je k dispozici bazén pro dospělé a pro děti, dětské hřiště a parkoviště. Ubytování v apartmánech, některé byly kompletně zrekonstruované. Všechny byty mají velký balkon s posezením.

 • Typ ubytování bilo BIVA 4: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc, balkon.
 • Typ ubytování trilo TRIV 6: pro max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, koupelna se sprchou, wc, balkon.
 • Typ ubytování trilo TRI1 6: pro max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna se sprchou, wc, balkon.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • plážový servis - (slunečník + lehátko + židlička od 4. řady) 45 Euro/týden v období 18.05. - 31.05. a 07.09. - 22.09., 60 Euro/týden v období 01.06. - 06.09. Možnost jiných řad na vyžádání za příplatek
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 45 Euro
 • spotřeby energií, vody - 45 Euro/apartmán mono a bilo/pobyt, 50 Euro/apartmán trilo a quadrilo/pobyt
 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Bilo BIVA 4 - cena za apartmánTrilo TRIV 6 s palandou - cena za apartmánTrilo TRI1 6 - cena za apartmán
20.04. - 27.04.2019 7 5 020 Kč4 920 Kč6 060 Kč5 940 Kč6 500 Kč6 370 KčObjednat
20.04. - 04.05.2019 14 7 910 Kč7 760 Kč9 550 Kč9 360 Kč10 200 Kč10 000 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 5 020 Kč4 920 Kč6 060 Kč5 940 Kč6 500 Kč6 370 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 14 7 910 Kč7 760 Kč9 550 Kč9 360 Kč10 200 Kč10 000 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 5 020 Kč4 920 Kč6 060 Kč5 940 Kč6 500 Kč6 370 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 14 7 910 Kč7 760 Kč9 550 Kč9 360 Kč10 200 Kč10 000 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 5 020 Kč4 920 Kč6 060 Kč5 940 Kč6 500 Kč6 370 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 14 7 910 Kč7 760 Kč9 550 Kč9 360 Kč10 200 Kč10 000 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 5 020 Kč4 920 Kč6 060 Kč5 940 Kč6 500 Kč6 370 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 14 10 530 Kč10 320 Kč12 510 Kč12 260 Kč13 000 Kč12 740 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 8 380 Kč8 220 Kč9 830 Kč9 640 Kč10 040 Kč9 840 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 14 13 160 Kč12 900 Kč15 470 Kč15 170 Kč15 790 Kč15 480 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 8 380 Kč8 220 Kč9 830 Kč9 640 Kč10 040 Kč9 840 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 14 13 160 Kč12 900 Kč15 470 Kč15 170 Kč15 790 Kč15 480 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 8 380 Kč8 220 Kč9 830 Kč9 640 Kč10 040 Kč9 840 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 14 15 600 Kč15 290 Kč17 940 Kč17 590 Kč20 280 Kč19 880 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 9 830 Kč9 640 Kč11 110 Kč10 890 Kč13 600 Kč13 330 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 14 18 130 Kč17 770 Kč21 530 Kč21 100 Kč24 760 Kč24 270 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 11 310 Kč11 090 Kč14 020 Kč13 740 Kč15 290 Kč14 990 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 14 22 960 Kč22 510 Kč27 100 Kč26 560 Kč28 890 Kč28 320 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 15 500 Kč15 190 Kč17 580 Kč17 230 Kč18 410 Kč18 050 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 14 26 550 Kč26 020 Kč30 140 Kč29 540 Kč31 570 Kč30 940 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 15 500 Kč15 190 Kč17 580 Kč17 230 Kč18 410 Kč18 050 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 14 28 160 Kč27 600 Kč31 750 Kč31 120 Kč33 210 Kč32 550 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 17 370 Kč17 030 Kč19 480 Kč19 100 Kč20 310 Kč19 910 KčObjednat
13.07. - 27.07.2019 14 32 270 Kč31 630 Kč36 140 Kč35 420 Kč37 700 Kč36 950 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 17 370 Kč17 030 Kč19 480 Kč19 100 Kč20 310 Kč19 910 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 14 32 270 Kč31 630 Kč36 140 Kč35 420 Kč37 700 Kč36 950 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 17 370 Kč17 030 Kč19 480 Kč19 100 Kč20 310 Kč19 910 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 14 33 230 Kč32 570 Kč37 700 Kč36 950 Kč39 060 Kč38 280 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 18 410 Kč18 050 Kč21 140 Kč20 720 Kč21 770 Kč21 340 KčObjednat
03.08. - 17.08.2019 14 34 220 Kč33 540 Kč39 260 Kč38 480 Kč40 430 Kč39 630 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 18 410 Kč18 050 Kč21 140 Kč20 720 Kč21 770 Kč21 340 KčObjednat
10.08. - 24.08.2019 14 33 230 Kč32 570 Kč37 700 Kč36 950 Kč39 060 Kč38 280 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 17 370 Kč17 030 Kč19 480 Kč19 100 Kč20 310 Kč19 910 KčObjednat
17.08. - 31.08.2019 14 26 630 Kč26 100 Kč31 100 Kč30 480 Kč33 050 Kč32 390 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 11 310 Kč11 090 Kč14 020 Kč13 740 Kč15 290 Kč14 990 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 14 16 880 Kč16 550 Kč20 470 Kč20 070 Kč21 710 Kč21 280 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 8 380 Kč8 220 Kč9 830 Kč9 640 Kč10 040 Kč9 840 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 14 11 500 Kč11 270 Kč13 630 Kč13 360 Kč14 170 Kč13 890 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 5 020 Kč4 920 Kč6 060 Kč5 940 Kč6 500 Kč6 370 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 14 7 910 Kč7 760 Kč9 550 Kč9 360 Kč10 200 Kč10 000 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 5 020 Kč4 920 Kč6 060 Kč5 940 Kč6 500 Kč6 370 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 14 7 910 Kč7 760 Kč9 550 Kč9 360 Kč10 200 Kč10 000 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 5 020 Kč4 920 Kč6 060 Kč5 940 Kč6 500 Kč6 370 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací