Apartmány Residence Campiello - Bibione | Italia Travel


Apartmány Residence Campiello - Bibione

Apartmány Residence Campiello - BibioneApartmány Residence Campiello - BibioneApartmány Residence Campiello - BibioneApartmány Residence Campiello - BibioneApartmány Residence Campiello - BibioneApartmány Residence Campiello - Bibione
Apartmány Residence Campiello - BibioneApartmány Residence Campiello - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione Lido del Sole. Doporučujeme všem, kteří hledají dovolenou u moře, prostornou pláž a dostupnost veškerých služeb v letovisku. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo seniory, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím. Ubytování je pěkné a praktické.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody je cca 400 m od ubytování, plážový servis za poplatek. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence leží cca 400 m od pláže Lido del Sole, přírodnější pláže letoviska Bibione. Samotné centrum Lido del Sole s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno cca 600 m. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Rezidence prošla rekonstrukcí a hostům je k dispozici bazén a dětský bazén, parkovací místo.

 • Typ ubytování mono: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování bilo: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování trilo: pro max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc. Možnost apartmánu s velkou terasou.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace
 • mikrovlnná trouba

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • plážový servis - (slunečník + lehátko + židlička od 4. řady) 44 Euro/týden v období 12.05. - 01.06. a 08.09. - 23.09., 58 Euro/týden v období 02.06. - 07.09. Možnost jiných řad na vyžádání za poplatek
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 45 Euro
 • spotřeby energií, vody - 45 Euro/apartmán mono a bilo/pobyt, 50 Euro/apartmán trilo a quadrilo/pobyt
 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Mono 4Bilo 4Trilo 6Trilo 6 s velkým balkonem
21.04. - 28.04.2018 7 3 850 Kč3 660 Kč6 240 Kč5 930 Kč7 000 Kč6 650 Kč7 360 Kč7 000 KčObjednat
21.04. - 05.05.2018 14 6 060 Kč5 760 Kč9 830 Kč9 340 Kč11 000 Kč10 450 Kč11 570 Kč11 000 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 3 850 Kč3 660 Kč6 240 Kč5 930 Kč7 000 Kč6 650 Kč7 360 Kč7 000 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 14 6 060 Kč5 760 Kč9 830 Kč9 340 Kč11 000 Kč10 450 Kč11 570 Kč11 000 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 3 850 Kč3 660 Kč6 240 Kč5 930 Kč7 000 Kč6 650 Kč7 360 Kč7 000 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 14 6 060 Kč5 760 Kč9 830 Kč9 340 Kč11 000 Kč10 450 Kč11 570 Kč11 000 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 3 850 Kč3 660 Kč6 240 Kč5 930 Kč7 000 Kč6 650 Kč7 360 Kč7 000 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 14 7 930 Kč7 540 Kč12 020 Kč11 420 Kč13 600 Kč12 920 Kč14 300 Kč13 590 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 6 240 Kč5 930 Kč9 030 Kč8 580 Kč10 330 Kč9 820 Kč10 850 Kč10 310 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 14 11 000 Kč10 450 Kč15 210 Kč14 450 Kč17 220 Kč16 360 Kč18 520 Kč17 600 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 7 750 Kč7 370 Kč10 330 Kč9 820 Kč11 600 Kč11 020 Kč12 720 Kč12 090 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 14 12 170 Kč11 570 Kč16 200 Kč15 390 Kč18 230 Kč17 320 Kč19 970 Kč18 980 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 7 750 Kč7 370 Kč10 330 Kč9 820 Kč11 600 Kč11 020 Kč12 720 Kč12 090 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 14 12 170 Kč11 570 Kč16 200 Kč15 390 Kč18 230 Kč17 320 Kč19 970 Kč18 980 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 7 750 Kč7 370 Kč10 330 Kč9 820 Kč11 600 Kč11 020 Kč12 720 Kč12 090 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 14 12 170 Kč11 570 Kč16 200 Kč15 390 Kč18 230 Kč17 320 Kč19 970 Kč18 980 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 7 750 Kč7 370 Kč10 330 Kč9 820 Kč11 600 Kč11 020 Kč12 720 Kč12 090 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 14 13 470 Kč12 800 Kč17 940 Kč17 050 Kč20 700 Kč19 670 Kč22 730 Kč21 600 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 9 390 Kč8 930 Kč12 540 Kč11 920 Kč14 750 Kč14 020 Kč16 200 Kč15 390 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 14 17 400 Kč16 530 Kč24 630 Kč23 400 Kč28 140 Kč26 740 Kč30 680 Kč29 150 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 10 920 Kč10 380 Kč16 200 Kč15 390 Kč18 100 Kč17 200 Kč19 580 Kč18 610 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 14 21 690 Kč20 610 Kč31 490 Kč29 920 Kč35 680 Kč33 900 Kč38 480 Kč36 560 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 12 430 Kč11 810 Kč17 710 Kč16 830 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 870 Kč20 780 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 14 23 090 Kč21 940 Kč32 870 Kč31 230 Kč37 760 Kč35 880 Kč40 590 Kč38 570 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 12 430 Kč11 810 Kč17 710 Kč16 830 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 870 Kč20 780 KčObjednat
14.07. - 28.07.2018 14 23 090 Kč21 940 Kč32 870 Kč31 230 Kč37 760 Kč35 880 Kč40 590 Kč38 570 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 12 430 Kč11 810 Kč17 710 Kč16 830 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 870 Kč20 780 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 14 24 860 Kč23 620 Kč34 450 Kč32 730 Kč39 000 Kč37 050 Kč41 810 Kč39 720 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 14 330 Kč13 620 Kč19 400 Kč18 430 Kč21 690 Kč20 610 Kč23 170 Kč22 020 KčObjednat
28.07. - 11.08.2018 14 26 600 Kč25 270 Kč36 040 Kč34 240 Kč40 250 Kč38 240 Kč43 030 Kč40 880 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 14 330 Kč13 620 Kč19 400 Kč18 430 Kč21 690 Kč20 610 Kč23 170 Kč22 020 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 14 330 Kč13 620 Kč19 400 Kč18 430 Kč21 690 Kč20 610 Kč23 170 Kč22 020 KčObjednat
11.08. - 25.08.2018 14 24 860 Kč23 620 Kč34 450 Kč32 730 Kč39 000 Kč37 050 Kč41 810 Kč39 720 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 12 430 Kč11 810 Kč17 710 Kč16 830 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 870 Kč20 780 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 14 20 280 Kč19 270 Kč28 080 Kč26 680 Kč32 580 Kč30 960 Kč35 340 Kč33 580 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 9 390 Kč8 930 Kč12 540 Kč11 920 Kč14 750 Kč14 020 Kč16 200 Kč15 390 KčObjednat
25.08. - 08.09.2018 14 13 420 Kč12 750 Kč18 490 Kč17 570 Kč21 480 Kč20 410 Kč23 200 Kč22 040 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 6 240 Kč5 930 Kč9 030 Kč8 580 Kč10 330 Kč9 820 Kč10 850 Kč10 310 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 14 8 660 Kč8 230 Kč13 110 Kč12 460 Kč14 850 Kč14 110 Kč15 600 Kč14 820 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 3 850 Kč3 660 Kč6 240 Kč5 930 Kč7 000 Kč6 650 Kč7 360 Kč7 000 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 14 6 060 Kč5 760 Kč9 830 Kč9 340 Kč11 000 Kč10 450 Kč11 570 Kč11 000 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 3 850 Kč3 660 Kč6 240 Kč5 930 Kč7 000 Kč6 650 Kč7 360 Kč7 000 KčObjednat
15.09. - 29.09.2018 14 6 060 Kč5 760 Kč9 830 Kč9 340 Kč11 000 Kč10 450 Kč11 570 Kč11 000 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 3 850 Kč3 660 Kč6 240 Kč5 930 Kč7 000 Kč6 650 Kč7 360 Kč7 000 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás