Apartmány Ranieri - Bibione | Italia Travel

Apartmány Ranieri - Bibione

Apartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - Bibione
Apartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - Bibione
Apartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - Bibione
Apartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - Bibione
Apartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - BibioneApartmány Ranieri - Bibione
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorPračkaMyčka
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione Lido del Sole. Doporučujeme všem, kteří hledají blízkou dovolenou u moře, prostornou pláž a dostupnost veškerých služeb v letovisku. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo seniory, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím. Ubytování je pěkné a praktické.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody 50 m od ubytování, plážový servis za poplatek, veřejná pláž bez slunečníků a lehátek zdarma. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud máte malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence leží u pláže Lido del Sole, přírodnější pláže letoviska Bibione. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování mono A 3: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka a rozkládací křeslo, koupelna se sprchovým koutem, terasa.
 • Typ ubytování mono A 4: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 rozkládací pohovky, koupelna se sprchovým koutem, terasa.
 • Typ ubytování mono A1 2+2: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, výklenek s manželskou postelí oddělený od obývacího pokoje zástěnou, koupelna se sprchovým koutem, terasa.
 • Typ ubytování bilo B 2+2: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, terasa.
 • Typ ubytování bilo B1 3+2: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí a lůžkem, koupelna se sprchou, terasa.
 • Typ ubytování bilo BA 3+2: max. obsazenost 5 osob. Podkrovní apartmán. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí a samostatná postel, koupelna se sprchou, terasa.
 • Typ ubytování trilo C 5+2: max. obsazenost 7 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, ložnice se dvěma samostatnými postelemi, koupelna se sprchovým koutem, terasa.
 • Typ ubytování trilo C2 6+2: max. obsazenost 8 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, chodba s poschoďovou postelí, dvě koupelny.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100-150 Euro/apartmán. U skupin mladých osob 500 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí být odevzdány uklizené a čisté, jinak za poplatek - typ A 35 Euro, typ B 45 Euro, typ C 55 Euro, typ C2/D 70 Euro, typ D2/E2 100 Euro (u všech typů je povinný úklid kuchyňky)
 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - na vyžádání za poplatek 4. a více řada cca 60 Eur/týden, pro termíny pobytu do 7.6. a od 7.9. zdarma (jen u pobytů na min. 7 nocí)
 • ložní prádlo - na vyžádání za poplatek 8 Euro/osoba
 • ručníky - na vyžádání za poplatek 7 Euro/osoba
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 21 Euro/týden
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 40 Euro/týden a vratná kauce ve výši 500 Euro/apartmán

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,

děkujeme za zprostředkování dovolené v Bibione - apartmány Ranieri.

Pár slov zhodnocení:

Nejen hosté apartmanu Raniéry, ale všichni klienti, kteří mají ubytování v té méně rušné části Bibione LIDO del SOLE -  nemusí řešit odbavení v kanceláří na hlavním náměstí Zenith v rušné části Bibione Spiagia a čekat až do 17, ale můžou využít jejich pobočku v Lido del SOLE. Kancelář je v přízemí u vchodu do Rezidence RANIERI a pokoje už můžou poptávat kolem 14 hodin. Paní v agentuře je báječná, snaží se vyjít vstříc, ale česky vážně neumí, takže když tam autobus zanechá jazykově nevybavené turisty - nastávají nepříjemné chvilky při vyplňování údajů či vracení pokojů.

Poloha rezidence 100% spokojenost - na pláž kousíček, před hotelem různé stánky, krámky, restaurace - vše co člověk potřebuje. Zastíněné parkování aut ve dvoře taky super. 

Chodby a výtah - krásné, udržované, čisté.

Bohužel pokoje velmi malé, těsné, nacpané nábytkem. Měli jsme BILO B - ložnice s manželskou postelí a kuchyň s rozkládacím gaučem - byli jsme 2 dospělí a 2 děti - museli jsme si přestěhovat gauč do ložnice, protože ten se nevešel rozložit v kuchyni, aby tam mohl zůstat jídelní stůl s židlemi.

vybavení kuchyně = dostatečná sada příborů, talířů, misek, malinkých skleniček a hrnečků + 2  sady na přípravu kávy a 3 megahrnce na těstoviny
- ale chyběl tam normální nůž na krájení čehokoli, malý rendlík na ohřání menšího množství jídla, zapalovač na zapálení plynového sporáku a ani pořádný hrnek na čaj či velká sklenice na pivo nebo drink - jen samé deckovky :(

Ložnice - ve skříni dostatek ramínek, i kousavých dek když se ochladí :) , velké plus a díky za pogumovaná prostěradla (ochrany matrací), která při dovolené s malými dětmi hodně zachrání. Parádně řešené stínění oken, báječně se při tom spí i přes den.

Sprchový kout byl jen 50cm na 50cm, takový roh zatažený paravánem, abyste nenakropil do wc mísy, která byla téměř v tom sprcháči, takže prostorově tak maximálně pro lidi do 80kg, silnější člověk se tam nevejde.

Balkon maličký, nudle tak 1x2m - vešel se tam tak akorát plastový stolek a 2 židličky. Uprostřed balkonu na zemi je přidělané zařízení klimatizace, které svou velikostí znemožní pohyb či posunutí židličky na balkoně. Zábradlí nevhodné pro malé děti, které tam nemůžou zůstat bez dozoru, protože by spadly dolů.

I přestože jsme v Itálii zvyklí na mnohem prostornější ubytování a pobyt na terase nám s dětmi teda dost chyběl, tak jsme to zvládli a blízkost moře a zajištěné parkování ten hendikep pomyslně vyrovnalo :)

S pozdravem Dana Selingerová, Ústí nad Labem

 

Selingerovi - Ranieri Bibione, 20. 09. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Mono A 3Mono A 4Mono A1 2+2Bilo B 2+2
06.04. - 25.05.2019 (*) 5 2 990 Kč2 940 Kč2 990 Kč2 940 Kč2 990 Kč2 940 Kč3 590 Kč3 520 KčObjednat
06.04. - 25.05.2019 (*) 6 3 590 Kč3 520 Kč3 590 Kč3 520 Kč3 590 Kč3 520 Kč4 320 Kč4 240 KčObjednat
06.04. - 25.05.2019 (*) 7 4 190 Kč4 110 Kč4 190 Kč4 110 Kč4 190 Kč4 110 Kč5 020 Kč4 920 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 5 3 440 Kč3 380 Kč3 440 Kč3 380 Kč3 590 Kč3 520 Kč4 190 Kč4 110 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 6 4 140 Kč4 060 Kč4 140 Kč4 060 Kč4 320 Kč4 240 Kč5 020 Kč4 920 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 7 4 810 Kč4 720 Kč4 810 Kč4 720 Kč5 020 Kč4 920 Kč5 850 Kč5 740 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 5 3 900 Kč3 830 Kč3 900 Kč3 830 Kč4 190 Kč4 110 Kč4 940 Kč4 850 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 6 4 660 Kč4 570 Kč4 660 Kč4 570 Kč5 020 Kč4 920 Kč5 930 Kč5 820 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 7 5 440 Kč5 340 Kč5 440 Kč5 340 Kč5 850 Kč5 740 Kč6 920 Kč6 790 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 7 130 Kč6 990 Kč7 130 Kč6 990 Kč7 540 Kč7 390 Kč9 420 Kč9 240 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 7 750 Kč7 600 Kč7 750 Kč7 600 Kč8 380 Kč8 220 Kč10 250 Kč10 050 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 8 380 Kč8 220 Kč8 380 Kč8 220 Kč9 000 Kč8 820 Kč11 110 Kč10 890 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 10 690 Kč10 480 Kč10 690 Kč10 480 Kč11 310 Kč11 090 Kč13 810 Kč13 540 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 11 310 Kč11 090 Kč11 310 Kč11 090 Kč11 940 Kč11 710 Kč14 670 Kč14 380 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 12 980 Kč12 730 Kč12 980 Kč12 730 Kč14 020 Kč13 740 Kč16 960 Kč16 630 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 12 980 Kč12 730 Kč12 980 Kč12 730 Kč14 020 Kč13 740 Kč16 960 Kč16 630 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 12 980 Kč12 730 Kč12 980 Kč12 730 Kč14 020 Kč13 740 Kč16 960 Kč16 630 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 15 080 Kč14 780 Kč15 080 Kč14 780 Kč15 920 Kč15 610 Kč19 270 Kč18 890 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 16 120 Kč15 800 Kč16 120 Kč15 800 Kč16 960 Kč16 630 Kč20 730 Kč20 320 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 13 390 Kč13 130 Kč13 390 Kč13 130 Kč14 430 Kč14 150 Kč17 370 Kč17 030 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 10 040 Kč9 840 Kč10 040 Kč9 840 Kč10 900 Kč10 690 Kč13 190 Kč12 930 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 7 130 Kč6 990 Kč7 130 Kč6 990 Kč7 540 Kč7 390 Kč9 420 Kč9 240 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 3 440 Kč3 380 Kč3 440 Kč3 380 Kč3 590 Kč3 520 Kč4 190 Kč4 110 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 4 140 Kč4 060 Kč4 140 Kč4 060 Kč4 320 Kč4 240 Kč5 020 Kč4 920 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 4 810 Kč4 720 Kč4 810 Kč4 720 Kč5 020 Kč4 920 Kč5 850 Kč5 740 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 5 2 990 Kč2 940 Kč2 990 Kč2 940 Kč2 990 Kč2 940 Kč3 590 Kč3 520 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 6 3 590 Kč3 520 Kč3 590 Kč3 520 Kč3 590 Kč3 520 Kč4 320 Kč4 240 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 7 4 190 Kč4 110 Kč4 190 Kč4 110 Kč4 190 Kč4 110 Kč5 020 Kč4 920 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Bilo B1 3+2Bilo BA 3+2Trilo C 5+2Trilo C2 6+2
06.04. - 25.05.2019 (*) 5 3 900 Kč3 830 Kč4 190 Kč4 110 Kč4 500 Kč4 410 Kč4 790 Kč4 700 KčObjednat
06.04. - 25.05.2019 (*) 6 4 660 Kč4 570 Kč5 020 Kč4 920 Kč5 390 Kč5 290 Kč5 750 Kč5 640 KčObjednat
06.04. - 25.05.2019 (*) 7 5 440 Kč5 340 Kč5 850 Kč5 740 Kč6 270 Kč6 150 Kč6 710 Kč6 580 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 5 4 630 Kč4 540 Kč4 790 Kč4 700 Kč5 230 Kč5 130 Kč5 390 Kč5 290 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 6 5 570 Kč5 460 Kč5 750 Kč5 640 Kč6 270 Kč6 150 Kč6 450 Kč6 330 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 (*) 7 6 500 Kč6 370 Kč6 710 Kč6 580 Kč7 340 Kč7 200 Kč7 540 Kč7 390 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 5 5 390 Kč5 290 Kč5 540 Kč5 430 Kč6 140 Kč6 020 Kč6 270 Kč6 150 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 6 6 450 Kč6 330 Kč6 630 Kč6 500 Kč7 360 Kč7 220 Kč7 540 Kč7 390 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 (*) 7 7 540 Kč7 390 Kč7 750 Kč7 600 Kč8 580 Kč8 410 Kč8 790 Kč8 620 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 10 040 Kč9 840 Kč10 690 Kč10 480 Kč11 730 Kč11 500 Kč12 350 Kč12 110 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 11 110 Kč10 890 Kč11 940 Kč11 710 Kč12 770 Kč12 520 Kč13 390 Kč13 130 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 11 940 Kč11 710 Kč12 770 Kč12 520 Kč14 020 Kč13 740 Kč14 670 Kč14 380 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 14 880 Kč14 590 Kč15 920 Kč15 610 Kč17 160 Kč16 820 Kč18 000 Kč17 640 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 15 920 Kč15 610 Kč16 750 Kč16 420 Kč18 200 Kč17 840 Kč19 270 Kč18 890 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 18 200 Kč17 840 Kč19 270 Kč18 890 Kč20 930 Kč20 520 Kč21 970 Kč21 540 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 18 200 Kč17 840 Kč19 270 Kč18 890 Kč20 930 Kč20 520 Kč21 970 Kč21 540 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 18 200 Kč17 840 Kč19 270 Kč18 890 Kč20 930 Kč20 520 Kč21 970 Kč21 540 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 20 730 Kč20 320 Kč22 180 Kč21 740 Kč24 080 Kč23 600 Kč25 120 Kč24 620 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 22 390 Kč21 950 Kč23 870 Kč23 400 Kč25 740 Kč25 230 Kč26 990 Kč26 460 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 18 850 Kč18 480 Kč19 890 Kč19 500 Kč21 560 Kč21 130 Kč22 600 Kč22 150 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 14 230 Kč13 950 Kč15 290 Kč14 990 Kč16 540 Kč16 210 Kč17 370 Kč17 030 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 10 040 Kč9 840 Kč10 690 Kč10 480 Kč11 730 Kč11 500 Kč12 350 Kč12 110 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 4 630 Kč4 540 Kč4 790 Kč4 700 Kč5 230 Kč5 130 Kč5 390 Kč5 290 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 5 570 Kč5 460 Kč5 750 Kč5 640 Kč6 270 Kč6 150 Kč6 450 Kč6 330 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 6 500 Kč6 370 Kč6 710 Kč6 580 Kč7 340 Kč7 200 Kč7 540 Kč7 390 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 5 3 900 Kč3 830 Kč4 190 Kč4 110 Kč4 500 Kč4 410 Kč4 790 Kč4 700 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 6 4 660 Kč4 570 Kč5 020 Kč4 920 Kč5 390 Kč5 290 Kč5 750 Kč5 640 KčObjednat
14.09. - 05.10.2019 (*) 7 5 440 Kč5 340 Kč5 850 Kč5 740 Kč6 270 Kč6 150 Kč6 710 Kč6 580 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací