Apartmány Parco delle Nazioni - Bibione | Italia Travel

Apartmány Parco delle Nazioni - Bibione

Apartmány Parco delle Nazioni - BibioneApartmány Parco delle Nazioni - BibioneApartmány Parco delle Nazioni - BibioneApartmány Parco delle Nazioni - BibioneApartmány Parco delle Nazioni - BibioneApartmány Parco delle Nazioni - Bibione
Apartmány Parco delle Nazioni - BibioneApartmány Parco delle Nazioni - BibioneApartmány Parco delle Nazioni - BibioneApartmány Parco delle Nazioni - BibioneApartmány Parco delle Nazioni - BibioneApartmány Parco delle Nazioni - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Komplex apartmánů s bazénem cca 550 m od pláže.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody je cca 550 m od apartmánů. Plážový servis za poplatek. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Komplex se nachází cca 550 m od pláže Bibione Lido del Sole. Samotné centrum s pěší zónou a obchody je vzdáleno zhruba 700 m. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Komplex apartmánů nabízí zrekonstruované apartmány. Klientům je k dispozici parkoviště, bazén, zahrada, hřiště pro děti.

 • Typ ubytování mono 3: pro max. 3 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem, rozkládací gauč, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování bilo BIVA 5: pro max. 5 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování trilo TRIV 7: pro max. 7 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování trilo TRI1 7: pro max. 7 osob. Podkrovní apartmán s terasou. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna se sprchou, wc.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace
 • trezor
 • mikrovlnka

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • plážový servis - (slunečník + lehátko + židlička od 4. řady) 45 Euro/týden v období 18.05. - 31.05. a 07.09. - 22.09., 60 Euro/týden v období 01.06. - 06.09. Možnost jiných řad na vyžádání za příplatek
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 45 Euro
 • spotřeby energií, vody - 45 Euro/apartmán mono a bilo/pobyt, 50 Euro/apartmán trilo a quadrilo/pobyt
 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 29. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Mono 3Bilo BIVA 5Trilo TRIV 7Trilo TRI1 7 podkroví se sluneční terasou
20.04. - 27.04.2019 7 5 440 Kč5 170 Kč6 300 Kč5 990 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 420 Kč8 950 KčObjednat
20.04. - 04.05.2019 14 8 560 Kč8 140 Kč9 880 Kč9 390 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 800 Kč14 060 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 5 440 Kč5 170 Kč6 300 Kč5 990 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 420 Kč8 950 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 14 8 560 Kč8 140 Kč9 880 Kč9 390 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 800 Kč14 060 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 5 440 Kč5 170 Kč6 300 Kč5 990 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 420 Kč8 950 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 14 8 560 Kč8 140 Kč9 880 Kč9 390 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 800 Kč14 060 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 5 440 Kč5 170 Kč6 300 Kč5 990 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 420 Kč8 950 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 14 8 560 Kč8 140 Kč9 880 Kč9 390 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 800 Kč14 060 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 5 440 Kč5 170 Kč6 300 Kč5 990 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 420 Kč8 950 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 14 10 850 Kč10 310 Kč13 650 Kč12 970 Kč17 110 Kč16 260 Kč18 750 Kč17 820 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 8 380 Kč7 970 Kč11 110 Kč10 560 Kč13 390 Kč12 730 Kč14 430 Kč13 710 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 14 13 160 Kč12 510 Kč17 420 Kč16 550 Kč21 060 Kč20 010 Kč22 700 Kč21 570 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 8 380 Kč7 970 Kč11 110 Kč10 560 Kč13 390 Kč12 730 Kč14 430 Kč13 710 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 14 14 640 Kč13 910 Kč19 400 Kč18 430 Kč23 040 Kč21 890 Kč24 180 Kč22 980 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 10 250 Kč9 740 Kč13 600 Kč12 920 Kč15 920 Kč15 130 Kč16 330 Kč15 520 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 14 17 580 Kč16 710 Kč23 330 Kč22 170 Kč27 280 Kč25 920 Kč27 980 Kč26 590 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 10 250 Kč9 740 Kč13 600 Kč12 920 Kč15 920 Kč15 130 Kč16 330 Kč15 520 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 14 19 920 Kč18 930 Kč25 480 Kč24 210 Kč30 680 Kč29 150 Kč33 540 Kč31 870 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 12 980 Kč12 340 Kč16 120 Kč15 320 Kč19 890 Kč18 900 Kč22 810 Kč21 670 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 14 23 330 Kč22 170 Kč31 050 Kč29 500 Kč38 410 Kč36 490 Kč43 790 Kč41 610 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 14 230 Kč13 520 Kč20 100 Kč19 100 Kč24 910 Kč23 670 Kč28 270 Kč26 860 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 14 27 100 Kč25 750 Kč36 610 Kč34 780 Kč46 470 Kč44 150 Kč52 210 Kč49 600 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 17 370 Kč16 510 Kč22 600 Kč21 470 Kč29 310 Kč27 850 Kč32 660 Kč31 030 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 14 29 770 Kč28 290 Kč38 740 Kč36 810 Kč50 240 Kč47 730 Kč55 980 Kč53 190 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 17 370 Kč16 510 Kč22 600 Kč21 470 Kč29 310 Kč27 850 Kč32 660 Kč31 030 KčObjednat
13.07. - 27.07.2019 14 29 770 Kč28 290 Kč38 740 Kč36 810 Kč50 240 Kč47 730 Kč55 980 Kč53 190 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 17 370 Kč16 510 Kč22 600 Kč21 470 Kč29 310 Kč27 850 Kč32 660 Kč31 030 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 14 29 770 Kč28 290 Kč38 740 Kč36 810 Kč50 240 Kč47 730 Kč55 980 Kč53 190 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 17 370 Kč16 510 Kč22 600 Kč21 470 Kč29 310 Kč27 850 Kč32 660 Kč31 030 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 14 29 770 Kč28 290 Kč38 740 Kč36 810 Kč50 240 Kč47 730 Kč55 980 Kč53 190 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 17 370 Kč16 510 Kč22 600 Kč21 470 Kč29 310 Kč27 850 Kč32 660 Kč31 030 KčObjednat
03.08. - 17.08.2019 14 32 270 Kč30 660 Kč41 990 Kč39 900 Kč54 420 Kč51 700 Kč60 640 Kč57 610 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 17 370 Kč16 510 Kč22 600 Kč21 470 Kč29 310 Kč27 850 Kč32 660 Kč31 030 KčObjednat
10.08. - 24.08.2019 14 32 270 Kč30 660 Kč41 990 Kč39 900 Kč54 420 Kč51 700 Kč60 640 Kč57 610 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 17 370 Kč16 510 Kč22 600 Kč21 470 Kč29 310 Kč27 850 Kč32 660 Kč31 030 KčObjednat
17.08. - 31.08.2019 14 27 100 Kč25 750 Kč36 610 Kč34 780 Kč46 470 Kč44 150 Kč52 210 Kč49 600 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 14 230 Kč13 520 Kč20 100 Kč19 100 Kč24 910 Kč23 670 Kč28 270 Kč26 860 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 14 19 240 Kč18 280 Kč26 470 Kč25 150 Kč32 060 Kč30 460 Kč35 030 Kč33 280 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 10 250 Kč9 740 Kč13 600 Kč12 920 Kč15 920 Kč15 130 Kč16 330 Kč15 520 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 14 12 330 Kč11 720 Kč15 630 Kč14 850 Kč19 090 Kč18 140 Kč20 230 Kč19 220 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 5 440 Kč5 170 Kč6 300 Kč5 990 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 420 Kč8 950 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 14 8 560 Kč8 140 Kč9 880 Kč9 390 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 800 Kč14 060 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 5 440 Kč5 170 Kč6 300 Kč5 990 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 420 Kč8 950 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 14 8 560 Kč8 140 Kč9 880 Kč9 390 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 800 Kč14 060 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 5 440 Kč5 170 Kč6 300 Kč5 990 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 420 Kč8 950 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací