Apartmány Le Altane - Bibione | Italia Travel


Apartmány Le Altane - Bibione

Apartmány Le Altane - BibioneApartmány Le Altane - BibioneApartmány Le Altane - BibioneApartmány Le Altane - BibioneApartmány Le Altane - BibioneApartmány Le Altane - Bibione
Apartmány Le Altane - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorPračka
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione Lido del Sole. Doporučujeme všem, kteří hledají blízkou dovolenou u moře, prostornou pláž a dostupnost veškerých služeb v letovisku. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo seniory, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím. Apartmány jsou moderní, velmi pěkně zařízené, součástí je zahrada s bazénem.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody přímo u ubytování, plážový servis (slunečník + lehátko + židle/apartmán) je zahrnut v ceně.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud máte malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence leží přímo u pláže Lido del Sole, přírodnější pláže letoviska Bibione. Samotné centrum Lido del Sole s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno cca 150 m. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Nově postavený komplex s výtahem ve velmi klidné zóně. Hostům je k dispozici zahrada s bazénem pro děti a dospělé a parkoviště. Všechny apartmány mají moderní nábytek, prostorný balkon nebo terasu, parkovací místo v garáži.

 • Typ ubytování bilo B-4: pro max. 4 osoby. Apartmány v 1. patře: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc, krytý balkon, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B1-4: pro max. 4 osoby. Apartmány v přízemí: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc, krytá terasa, zahrádka.
 • Typ ubytování bilo B2-4: pro max. 4 osoby. Stejný jako B1-4, ale s klimatizací.
 • Typ ubytování bilo B-5: pro max. 5 osob. Apartmány v 1. nebo 2. patře: obývací místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna se sprchou, wc, krytý balkon, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-6: pro max. 6 osob. Apartmány v 1. nebo 2. patře: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, krytý balkon, pračka, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C1-6: pro max. 6 osob. Stejný jako trilo C-6, ale v přízemí se zahrádkou.
 • Typ ubytování trilo C2-6: pro max. 6 osob. Apartmány ve 2. patře: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, krytá terasa, pračka, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C3-6: pro max. 6 osob. Stejný jako trilo C2-6, ale v přízemí se zahrádkou, bez pračky.
 • Typ ubytování trilo C4-6: pro max. 6 osob. Apartmány ve 2 patrech (2. a 3. patro): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc, terasa. V patře je ložnice s manželskou postelí, koupelna, terasa s výhledem na moře, pračka, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-7: pro max. 7 osob. Apartmány v přízemí: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice s poschoďovou postelí a 1 lůžkem, koupelna se sprchou, wc, krytá terasa, zahrádka, pračka, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C1-7: pro max. 7 osob. Apartmány ve 2. patře: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a samostatnou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, střešní terasa a krytý balkon, pračka, klimatizace.
 • Typ ubytování quadrilo D-8: pro max. 8 osob. Dvoupatrový apartmán (2. patro a podkroví): 2. patro: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna s pračkou, prostorný balkon, v podkroví dostupném přes venkovní schodiště je větší ložnice se 4 lůžky a koupelna. Apartmány mají klimatizaci a fén.

Vybavení:

 • televize (satelit není u apartmánu bilo B1-4)
 • trezor
 • mikrovlnka
 • klimatizace pouze u B-4, B2-4, B-5, C-6, C2-6, C4-6, C-7, C1-7, D-8
 • pračka (u některých apartmánů)
 • kryté parkovací místo
 • bazén
 • zahrada

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace - pouze u B-4, B2-4, B-5, C-6, C2-6, C4-6, C-7, C1-7, D-8
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/apartmán
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 80 Euro
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo a ručníky - k zapůjčení na vyžádání: ložní prádlo za 8 Euro/osoba, ručníky 7 Euro/osoba. Zahrnuto v ceně pouze u rezidencí označených *
 • dětská postýlka - 2 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 18. 10. do 28. 02. 2018 a získáte extra slevu 10 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Bilo B-4Bilo B1-4Bilo B-5Trilo C-6Trilo C1-6
24.03. - 31.03.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 13 290 Kč11 970 Kč13 470 Kč12 130 Kč13 290 Kč11 970 Kč15 840 Kč14 260 Kč15 840 Kč14 260 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 14 560 Kč13 110 Kč14 930 Kč13 440 Kč14 560 Kč13 110 Kč17 480 Kč15 740 Kč17 480 Kč15 740 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 13 290 Kč11 970 Kč13 470 Kč12 130 Kč13 290 Kč11 970 Kč15 840 Kč14 260 Kč15 840 Kč14 260 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 14 560 Kč13 110 Kč14 930 Kč13 440 Kč14 560 Kč13 110 Kč17 480 Kč15 740 Kč17 480 Kč15 740 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 17 290 Kč15 570 Kč17 480 Kč15 740 Kč17 290 Kč15 570 Kč20 570 Kč18 520 Kč20 750 Kč18 680 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 21 300 Kč19 170 Kč21 660 Kč19 500 Kč21 300 Kč19 170 Kč25 300 Kč22 770 Kč25 480 Kč22 940 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 24 030 Kč24 390 Kč24 030 Kč28 400 Kč28 580 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 25 300 Kč25 670 Kč25 300 Kč30 030 Kč30 220 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 26 580 Kč26 940 Kč26 580 Kč31 670 Kč31 850 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 26 580 Kč26 940 Kč26 580 Kč31 670 Kč31 850 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 27 300 Kč27 670 Kč27 300 Kč32 400 Kč32 580 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 30 580 Kč31 130 Kč30 580 Kč36 400 Kč36 590 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 30 580 Kč31 130 Kč30 580 Kč36 400 Kč36 590 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 27 300 Kč27 670 Kč27 300 Kč32 400 Kč32 580 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 20 570 Kč20 930 Kč20 570 Kč24 570 Kč24 570 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 15 290 Kč15 470 Kč15 290 Kč18 200 Kč18 200 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 10 560 Kč9 510 Kč10 740 Kč9 670 Kč10 560 Kč9 510 Kč12 560 Kč11 310 Kč12 740 Kč11 470 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
06.10. - 13.10.2018 7 9 290 Kč8 370 Kč9 470 Kč8 530 Kč9 290 Kč8 370 Kč11 110 Kč10 000 Kč11 110 Kč10 000 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Trilo C2-6Trilo C3-6Trilo C-7Trilo C1-7Quadrilo D-8
24.03. - 31.03.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 17 290 Kč15 570 Kč17 290 Kč15 570 Kč16 200 Kč14 580 Kč18 200 Kč16 380 Kč19 840 Kč17 860 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 18 930 Kč17 040 Kč18 930 Kč17 040 Kč17 840 Kč16 060 Kč20 020 Kč18 020 Kč21 660 Kč19 500 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 17 290 Kč15 570 Kč17 290 Kč15 570 Kč16 200 Kč14 580 Kč18 200 Kč16 380 Kč19 840 Kč17 860 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 18 930 Kč17 040 Kč18 930 Kč17 040 Kč17 840 Kč16 060 Kč20 020 Kč18 020 Kč21 660 Kč19 500 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 22 390 Kč20 160 Kč22 390 Kč20 160 Kč21 120 Kč19 010 Kč23 660 Kč21 300 Kč25 670 Kč23 110 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 27 670 Kč24 910 Kč27 670 Kč24 910 Kč25 850 Kč23 270 Kč29 120 Kč26 210 Kč31 670 Kč28 510 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 31 130 Kč31 130 Kč29 120 Kč32 760 Kč35 490 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 32 760 Kč32 760 Kč30 760 Kč34 580 Kč37 500 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 34 580 Kč34 580 Kč32 400 Kč36 400 Kč39 500 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 34 580 Kč34 580 Kč32 400 Kč36 400 Kč39 500 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 35 310 Kč35 310 Kč33 130 Kč37 310 Kč40 410 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 39 680 Kč39 680 Kč37 310 Kč41 860 Kč45 500 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 39 680 Kč39 680 Kč37 310 Kč41 860 Kč45 500 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 35 310 Kč35 310 Kč33 130 Kč37 310 Kč40 410 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 26 760 Kč26 760 Kč25 120 Kč28 210 Kč30 580 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 19 840 Kč19 840 Kč18 570 Kč20 930 Kč22 750 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 13 840 Kč12 460 Kč13 840 Kč12 460 Kč12 930 Kč11 640 Kč14 560 Kč13 110 Kč15 840 Kč14 260 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat
29.09. - 06.10.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat
06.10. - 13.10.2018 7 12 020 Kč10 820 Kč12 020 Kč10 820 Kč11 290 Kč10 170 Kč12 740 Kč11 470 Kč13 840 Kč12 460 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás