Apartmány Giudecca - Bibione | Italia Travel


Apartmány Giudecca - Bibione

Apartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - Bibione
Apartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione Lido del Sole. Doporučujeme všem, kteří hledají blízkou dovolenou u moře, prostornou pláž a dostupnost veškerých služeb v letovisku. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo seniory, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím. Ubytování je pěkné a praktické.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody přímo u ubytování, plážový servis za poplatek, veřejná pláž bez slunečníků a lehátek zdarma. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence leží přímo u pláže Lido del Sole, přírodnější pláže letoviska Bibione. Samotné centrum Lido del Sole s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno cca 200 m. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Rezidence s výtahem ve velmi klidné zóně nabízí 3 typy apartmánového ubytování. Hostům je k dispozici bazén, dětský bazén a hřiště a parkoviště. 

 • Typ ubytování mono: pro max. 2 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování bilo: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc, některé mají balkon a některé jsou v podkroví s terasou.
 • Typ ubytování trilo: pro max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, některé s balkonem nebo s terasou a některé s přímým výhledem na moře.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • plážový servis - (slunečník + lehátko + židlička od 4. řady) 44 Euro/týden v období 12.05. - 01.06. a 08.09. - 23.09., 58 Euro/týden v období 02.06. - 07.09. Možnost jiných řad na vyžádání za poplatek
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 45 Euro
 • spotřeby energií, vody - 45 Euro/apartmán mono a bilo/pobyt, 50 Euro/apartmán trilo a quadrilo/pobyt
 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Mono 2Bilo 4Bilo 4 s velkým balkonemBilo 4 podkroví se sluneční terasou
21.04. - 28.04.2018 7 5 090 Kč4 840 Kč6 090 Kč5 790 Kč6 390 Kč6 080 Kč6 790 Kč6 460 KčObjednat
21.04. - 05.05.2018 14 8 690 Kč8 260 Kč10 290 Kč9 780 Kč10 990 Kč10 450 Kč11 690 Kč11 110 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 5 090 Kč4 840 Kč6 090 Kč5 790 Kč6 390 Kč6 080 Kč6 790 Kč6 460 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 14 8 690 Kč8 260 Kč10 290 Kč9 780 Kč10 990 Kč10 450 Kč11 690 Kč11 110 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 5 090 Kč4 840 Kč6 090 Kč5 790 Kč6 390 Kč6 080 Kč6 790 Kč6 460 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 14 8 690 Kč8 260 Kč10 290 Kč9 780 Kč10 990 Kč10 450 Kč11 690 Kč11 110 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 5 090 Kč4 840 Kč6 090 Kč5 790 Kč6 390 Kč6 080 Kč6 790 Kč6 460 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 14 10 090 Kč9 590 Kč12 990 Kč12 350 Kč13 590 Kč12 920 Kč14 390 Kč13 680 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 7 790 Kč7 410 Kč10 590 Kč10 070 Kč10 890 Kč10 350 Kč11 490 Kč10 920 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 14 13 290 Kč12 630 Kč18 090 Kč17 190 Kč18 690 Kč17 760 Kč19 690 Kč18 710 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 7 790 Kč7 410 Kč10 590 Kč10 070 Kč10 890 Kč10 350 Kč11 490 Kč10 920 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 14 12 190 Kč11 590 Kč16 590 Kč15 770 Kč17 090 Kč16 240 Kč17 990 Kč17 100 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 7 790 Kč7 410 Kč10 590 Kč10 070 Kč10 890 Kč10 350 Kč11 490 Kč10 920 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 14 12 190 Kč11 590 Kč16 590 Kč15 770 Kč17 090 Kč16 240 Kč17 990 Kč17 100 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 7 790 Kč7 410 Kč10 590 Kč10 070 Kč10 890 Kč10 350 Kč11 490 Kč10 920 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 14 13 790 Kč13 110 Kč18 290 Kč17 380 Kč18 890 Kč17 950 Kč19 690 Kč18 710 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 9 790 Kč9 310 Kč12 790 Kč12 160 Kč13 190 Kč12 540 Kč13 590 Kč12 920 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 14 18 690 Kč17 760 Kč23 990 Kč22 800 Kč24 690 Kč23 460 Kč25 290 Kč24 030 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 12 090 Kč11 490 Kč15 290 Kč14 530 Kč15 590 Kč14 820 Kč15 990 Kč15 200 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 14 23 990 Kč22 800 Kč30 390 Kč28 880 Kč31 190 Kč29 640 Kč32 290 Kč30 680 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 15 990 Kč15 200 Kč20 190 Kč19 190 Kč20 790 Kč19 760 Kč21 790 Kč20 710 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 14 29 690 Kč28 210 Kč37 490 Kč35 620 Kč38 490 Kč36 570 Kč40 390 Kč38 380 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 15 990 Kč15 200 Kč20 190 Kč19 190 Kč20 790 Kč19 760 Kč21 790 Kč20 710 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 14 29 690 Kč28 210 Kč37 490 Kč35 620 Kč38 490 Kč36 570 Kč40 390 Kč38 380 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 15 990 Kč15 200 Kč20 190 Kč19 190 Kč20 790 Kč19 760 Kč21 790 Kč20 710 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 15 990 Kč15 200 Kč20 190 Kč19 190 Kč20 790 Kč19 760 Kč21 790 Kč20 710 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 15 990 Kč15 200 Kč20 190 Kč19 190 Kč20 790 Kč19 760 Kč21 790 Kč20 710 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 15 990 Kč15 200 Kč20 190 Kč19 190 Kč20 790 Kč19 760 Kč21 790 Kč20 710 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 15 990 Kč15 200 Kč20 190 Kč19 190 Kč20 790 Kč19 760 Kč21 790 Kč20 710 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 15 990 Kč15 200 Kč20 190 Kč19 190 Kč20 790 Kč19 760 Kč21 790 Kč20 710 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 14 25 490 Kč24 220 Kč32 290 Kč30 680 Kč32 890 Kč31 250 Kč34 590 Kč32 870 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 13 790 Kč13 110 Kč17 490 Kč16 620 Kč17 690 Kč16 810 Kč18 690 Kč17 760 KčObjednat
25.08. - 08.09.2018 14 18 390 Kč17 480 Kč23 990 Kč22 800 Kč24 490 Kč23 270 Kč25 790 Kč24 510 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 7 790 Kč7 410 Kč10 590 Kč10 070 Kč10 890 Kč10 350 Kč11 490 Kč10 920 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 14 10 990 Kč10 450 Kč14 190 Kč13 490 Kč14 790 Kč14 060 Kč15 690 Kč14 910 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 5 090 Kč4 840 Kč6 090 Kč5 790 Kč6 390 Kč6 080 Kč6 790 Kč6 460 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 14 7 990 Kč7 600 Kč9 490 Kč9 020 Kč10 090 Kč9 590 Kč10 690 Kč10 160 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 5 090 Kč4 840 Kč6 090 Kč5 790 Kč6 390 Kč6 080 Kč6 790 Kč6 460 KčObjednat
15.09. - 29.09.2018 14 7 990 Kč7 600 Kč9 490 Kč9 020 Kč10 090 Kč9 590 Kč10 690 Kč10 160 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 5 090 Kč4 840 Kč6 090 Kč5 790 Kč6 390 Kč6 080 Kč6 790 Kč6 460 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Trilo 6Trilo 6 s velkým balkonemTrilo 6 s přímým výhledem na mořeTrilo 6 podkroví se sluneční terasou
21.04. - 28.04.2018 7 7 490 Kč7 120 Kč7 890 Kč7 500 Kč8 290 Kč7 880 Kč9 090 Kč8 640 KčObjednat
21.04. - 05.05.2018 14 12 890 Kč12 250 Kč13 590 Kč12 920 Kč14 190 Kč13 490 Kč15 490 Kč14 720 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 7 490 Kč7 120 Kč7 890 Kč7 500 Kč8 290 Kč7 880 Kč9 090 Kč8 640 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 14 12 890 Kč12 250 Kč13 590 Kč12 920 Kč14 190 Kč13 490 Kč15 490 Kč14 720 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 7 490 Kč7 120 Kč7 890 Kč7 500 Kč8 290 Kč7 880 Kč9 090 Kč8 640 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 14 12 890 Kč12 250 Kč13 590 Kč12 920 Kč14 190 Kč13 490 Kč15 490 Kč14 720 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 7 490 Kč7 120 Kč7 890 Kč7 500 Kč8 290 Kč7 880 Kč9 090 Kč8 640 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 14 15 490 Kč14 720 Kč16 290 Kč15 480 Kč16 990 Kč16 150 Kč17 890 Kč17 000 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 12 190 Kč11 590 Kč12 790 Kč12 160 Kč13 390 Kč12 730 Kč13 790 Kč13 110 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 14 20 990 Kč19 950 Kč21 890 Kč20 800 Kč22 890 Kč21 750 Kč23 590 Kč22 420 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 12 190 Kč11 590 Kč12 790 Kč12 160 Kč13 390 Kč12 730 Kč13 790 Kč13 110 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 14 19 190 Kč18 240 Kč20 090 Kč19 090 Kč20 990 Kč19 950 Kč21 590 Kč20 520 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 12 190 Kč11 590 Kč12 790 Kč12 160 Kč13 390 Kč12 730 Kč13 790 Kč13 110 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 14 19 190 Kč18 240 Kč20 090 Kč19 090 Kč20 990 Kč19 950 Kč21 590 Kč20 520 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 12 190 Kč11 590 Kč12 790 Kč12 160 Kč13 390 Kč12 730 Kč13 790 Kč13 110 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 14 21 290 Kč20 230 Kč21 990 Kč20 900 Kč23 090 Kč21 940 Kč23 790 Kč22 610 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 14 890 Kč14 150 Kč15 290 Kč14 530 Kč15 990 Kč15 200 Kč16 590 Kč15 770 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 14 27 690 Kč26 310 Kč28 890 Kč27 450 Kč30 190 Kč28 690 Kč31 390 Kč29 830 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 17 490 Kč16 620 Kč18 490 Kč17 570 Kč19 190 Kč18 240 Kč20 090 Kč19 090 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 14 35 290 Kč33 530 Kč37 390 Kč35 530 Kč38 990 Kč37 050 Kč42 390 Kč40 280 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 23 690 Kč22 510 Kč25 190 Kč23 940 Kč26 290 Kč24 980 Kč29 390 Kč27 930 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 14 43 890 Kč41 700 Kč46 690 Kč44 360 Kč48 890 Kč46 450 Kč54 590 Kč51 870 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 23 690 Kč22 510 Kč25 190 Kč23 940 Kč26 290 Kč24 980 Kč29 390 Kč27 930 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 14 43 890 Kč41 700 Kč46 690 Kč44 360 Kč48 890 Kč46 450 Kč54 590 Kč51 870 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 23 690 Kč22 510 Kč25 190 Kč23 940 Kč26 290 Kč24 980 Kč29 390 Kč27 930 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 23 690 Kč22 510 Kč25 190 Kč23 940 Kč26 290 Kč24 980 Kč29 390 Kč27 930 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 23 690 Kč22 510 Kč25 190 Kč23 940 Kč26 290 Kč24 980 Kč29 390 Kč27 930 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 23 690 Kč22 510 Kč25 190 Kč23 940 Kč26 290 Kč24 980 Kč29 390 Kč27 930 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 23 690 Kč22 510 Kč25 190 Kč23 940 Kč26 290 Kč24 980 Kč29 390 Kč27 930 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 23 690 Kč22 510 Kč25 190 Kč23 940 Kč26 290 Kč24 980 Kč29 390 Kč27 930 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 14 37 390 Kč35 530 Kč40 290 Kč38 280 Kč41 690 Kč39 610 Kč45 990 Kč43 700 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 19 990 Kč19 000 Kč21 790 Kč20 710 Kč22 390 Kč21 280 Kč24 290 Kč23 080 KčObjednat
25.08. - 08.09.2018 14 27 590 Kč26 220 Kč29 690 Kč28 210 Kč30 590 Kč29 070 Kč32 590 Kč30 970 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 12 190 Kč11 590 Kč12 790 Kč12 160 Kč13 390 Kč12 730 Kč13 790 Kč13 110 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 14 16 890 Kč16 050 Kč17 790 Kč16 910 Kč18 490 Kč17 570 Kč19 490 Kč18 520 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 7 490 Kč7 120 Kč7 890 Kč7 500 Kč8 290 Kč7 880 Kč9 090 Kč8 640 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 14 11 790 Kč11 210 Kč12 490 Kč11 870 Kč12 990 Kč12 350 Kč14 190 Kč13 490 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 7 490 Kč7 120 Kč7 890 Kč7 500 Kč8 290 Kč7 880 Kč9 090 Kč8 640 KčObjednat
15.09. - 29.09.2018 14 11 790 Kč11 210 Kč12 490 Kč11 870 Kč12 990 Kč12 350 Kč14 190 Kč13 490 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 7 490 Kč7 120 Kč7 890 Kč7 500 Kč8 290 Kč7 880 Kč9 090 Kč8 640 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás