Apartmány Giudecca - Bibione | Italia Travel


Apartmány Giudecca - Bibione

Apartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - Bibione
Apartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione Lido del Sole. Doporučujeme všem, kteří hledají blízkou dovolenou u moře, prostornou pláž a dostupnost veškerých služeb v letovisku. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo seniory, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím. Ubytování je pěkné a praktické.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody přímo u ubytování, plážový servis za poplatek, veřejná pláž bez slunečníků a lehátek zdarma. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence leží přímo u pláže Lido del Sole, přírodnější pláže letoviska Bibione. Samotné centrum Lido del Sole s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno cca 200 m. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Rezidence s výtahem ve velmi klidné zóně nabízí 3 typy apartmánového ubytování. Hostům je k dispozici bazén, dětský bazén a hřiště a parkoviště. 

 • Typ ubytování mono: pro max. 2 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování bilo: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc, některé mají balkon a některé jsou v podkroví s terasou.
 • Typ ubytování trilo: pro max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, některé s balkonem nebo s terasou a některé s přímým výhledem na moře.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • plážový servis - (slunečník + lehátko + židlička od 4. řady) 44 Euro/týden v období 12.05. - 01.06. a 08.09. - 23.09., 58 Euro/týden v období 02.06. - 07.09. Možnost jiných řad na vyžádání za poplatek
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 45 Euro
 • spotřeby energií, vody - 45 Euro/apartmán mono a bilo/pobyt, 50 Euro/apartmán trilo a quadrilo/pobyt
 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Mono 2Bilo 4Bilo 4 s velkým balkonemBilo 4 podkroví se sluneční terasou
21.04. - 28.04.2018 7 4 970 Kč4 730 Kč5 910 Kč5 620 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 630 Kč6 300 KčObjednat
21.04. - 05.05.2018 14 8 510 Kč8 090 Kč10 090 Kč9 590 Kč10 720 Kč10 190 Kč11 390 Kč10 830 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 4 970 Kč4 730 Kč5 910 Kč5 620 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 630 Kč6 300 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 14 8 510 Kč8 090 Kč10 090 Kč9 590 Kč10 720 Kč10 190 Kč11 390 Kč10 830 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 4 970 Kč4 730 Kč5 910 Kč5 620 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 630 Kč6 300 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 14 8 510 Kč8 090 Kč10 090 Kč9 590 Kč10 720 Kč10 190 Kč11 390 Kč10 830 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 4 970 Kč4 730 Kč5 910 Kč5 620 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 630 Kč6 300 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 14 9 860 Kč9 370 Kč12 740 Kč12 110 Kč13 290 Kč12 630 Kč14 040 Kč13 340 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 7 570 Kč7 200 Kč10 330 Kč9 820 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 240 Kč10 680 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 14 12 980 Kč12 340 Kč17 680 Kč16 800 Kč18 310 Kč17 400 Kč19 270 Kč18 310 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 7 570 Kč7 200 Kč10 330 Kč9 820 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 240 Kč10 680 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 14 11 890 Kč11 300 Kč16 200 Kč15 390 Kč16 770 Kč15 940 Kč17 660 Kč16 780 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 7 570 Kč7 200 Kč10 330 Kč9 820 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 240 Kč10 680 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 14 11 890 Kč11 300 Kč16 200 Kč15 390 Kč16 770 Kč15 940 Kč17 660 Kč16 780 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 7 570 Kč7 200 Kč10 330 Kč9 820 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 240 Kč10 680 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 14 13 470 Kč12 800 Kč17 940 Kč17 050 Kč18 520 Kč17 600 Kč19 270 Kč18 310 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 9 570 Kč9 100 Kč12 540 Kč11 920 Kč12 900 Kč12 260 Kč13 290 Kč12 630 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 14 18 310 Kč17 400 Kč23 530 Kč22 360 Kč24 160 Kč22 960 Kč24 810 Kč23 570 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 11 780 Kč11 200 Kč14 930 Kč14 190 Kč15 290 Kč14 530 Kč15 680 Kč14 900 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 14 23 510 Kč22 340 Kč29 750 Kč28 270 Kč30 530 Kč29 010 Kč31 670 Kč30 090 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 15 630 Kč14 850 Kč19 790 Kč18 810 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 300 Kč20 240 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 14 29 050 Kč27 600 Kč36 770 Kč34 940 Kč37 760 Kč35 880 Kč39 550 Kč37 580 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 15 630 Kč14 850 Kč19 790 Kč18 810 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 300 Kč20 240 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 14 29 050 Kč27 600 Kč36 770 Kč34 940 Kč37 760 Kč35 880 Kč39 550 Kč37 580 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 15 630 Kč14 850 Kč19 790 Kč18 810 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 300 Kč20 240 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 15 630 Kč14 850 Kč19 790 Kč18 810 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 300 Kč20 240 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 15 630 Kč14 850 Kč19 790 Kč18 810 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 300 Kč20 240 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 15 630 Kč14 850 Kč19 790 Kč18 810 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 300 Kč20 240 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 15 630 Kč14 850 Kč19 790 Kč18 810 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 300 Kč20 240 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 15 630 Kč14 850 Kč19 790 Kč18 810 Kč20 340 Kč19 330 Kč21 300 Kč20 240 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 14 24 940 Kč23 700 Kč31 650 Kč30 070 Kč32 270 Kč30 660 Kč33 880 Kč32 190 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 13 470 Kč12 800 Kč17 140 Kč16 290 Kč17 320 Kč16 460 Kč18 260 Kč17 350 KčObjednat
25.08. - 08.09.2018 14 18 020 Kč17 120 Kč23 530 Kč22 360 Kč24 000 Kč22 800 Kč25 280 Kč24 020 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 7 570 Kč7 200 Kč10 330 Kč9 820 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 240 Kč10 680 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 14 10 740 Kč10 210 Kč13 890 Kč13 200 Kč14 510 Kč13 790 Kč15 320 Kč14 560 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 4 970 Kč4 730 Kč5 910 Kč5 620 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 630 Kč6 300 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 14 7 800 Kč7 410 Kč9 260 Kč8 800 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 430 Kč9 910 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 4 970 Kč4 730 Kč5 910 Kč5 620 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 630 Kč6 300 KčObjednat
15.09. - 29.09.2018 14 7 800 Kč7 410 Kč9 260 Kč8 800 Kč9 830 Kč9 340 Kč10 430 Kč9 910 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 4 970 Kč4 730 Kč5 910 Kč5 620 Kč6 240 Kč5 930 Kč6 630 Kč6 300 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Trilo 6Trilo 6 s velkým balkonemTrilo 6 s přímým výhledem na mořeTrilo 6 podkroví se sluneční terasou
21.04. - 28.04.2018 7 7 360 Kč7 000 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 120 Kč7 720 Kč8 840 Kč8 400 KčObjednat
21.04. - 05.05.2018 14 12 610 Kč11 980 Kč13 290 Kč12 630 Kč13 890 Kč13 200 Kč15 190 Kč14 440 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 7 360 Kč7 000 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 120 Kč7 720 Kč8 840 Kč8 400 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 14 12 610 Kč11 980 Kč13 290 Kč12 630 Kč13 890 Kč13 200 Kč15 190 Kč14 440 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 7 360 Kč7 000 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 120 Kč7 720 Kč8 840 Kč8 400 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 14 12 610 Kč11 980 Kč13 290 Kč12 630 Kč13 890 Kč13 200 Kč15 190 Kč14 440 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 7 360 Kč7 000 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 120 Kč7 720 Kč8 840 Kč8 400 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 14 15 190 Kč14 440 Kč15 940 Kč15 150 Kč16 640 Kč15 810 Kč17 530 Kč16 660 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 11 960 Kč11 370 Kč12 540 Kč11 920 Kč13 080 Kč12 430 Kč13 470 Kč12 800 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 14 20 520 Kč19 500 Kč21 480 Kč20 410 Kč22 420 Kč21 300 Kč23 070 Kč21 920 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 11 960 Kč11 370 Kč12 540 Kč11 920 Kč13 080 Kč12 430 Kč13 470 Kč12 800 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 14 18 800 Kč17 860 Kč19 690 Kč18 710 Kč20 540 Kč19 520 Kč21 140 Kč20 090 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 11 960 Kč11 370 Kč12 540 Kč11 920 Kč13 080 Kč12 430 Kč13 470 Kč12 800 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 14 18 800 Kč17 860 Kč19 690 Kč18 710 Kč20 540 Kč19 520 Kč21 140 Kč20 090 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 11 960 Kč11 370 Kč12 540 Kč11 920 Kč13 080 Kč12 430 Kč13 470 Kč12 800 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 14 20 830 Kč19 790 Kč21 560 Kč20 490 Kč22 570 Kč21 450 Kč23 300 Kč22 140 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 14 560 Kč13 840 Kč14 930 Kč14 190 Kč15 680 Kč14 900 Kč16 200 Kč15 390 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 14 27 170 Kč25 820 Kč28 270 Kč26 860 Kč29 540 Kč28 070 Kč30 790 Kč29 260 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 17 140 Kč16 290 Kč18 070 Kč17 170 Kč18 780 Kč17 850 Kč19 710 Kč18 730 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 14 34 560 Kč32 840 Kč36 640 Kč34 810 Kč38 220 Kč36 310 Kč41 600 Kč39 520 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 23 170 Kč22 020 Kč24 680 Kč23 450 Kč25 800 Kč24 510 Kč28 840 Kč27 400 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 14 43 030 Kč40 880 Kč45 820 Kč43 530 Kč47 920 Kč45 530 Kč53 540 Kč50 870 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 23 170 Kč22 020 Kč24 680 Kč23 450 Kč25 800 Kč24 510 Kč28 840 Kč27 400 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 14 43 030 Kč40 880 Kč45 820 Kč43 530 Kč47 920 Kč45 530 Kč53 540 Kč50 870 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 23 170 Kč22 020 Kč24 680 Kč23 450 Kč25 800 Kč24 510 Kč28 840 Kč27 400 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 23 170 Kč22 020 Kč24 680 Kč23 450 Kč25 800 Kč24 510 Kč28 840 Kč27 400 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 23 170 Kč22 020 Kč24 680 Kč23 450 Kč25 800 Kč24 510 Kč28 840 Kč27 400 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 23 170 Kč22 020 Kč24 680 Kč23 450 Kč25 800 Kč24 510 Kč28 840 Kč27 400 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 23 170 Kč22 020 Kč24 680 Kč23 450 Kč25 800 Kč24 510 Kč28 840 Kč27 400 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 23 170 Kč22 020 Kč24 680 Kč23 450 Kč25 800 Kč24 510 Kč28 840 Kč27 400 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 14 36 610 Kč34 780 Kč39 470 Kč37 500 Kč40 900 Kč38 860 Kč45 090 Kč42 840 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 19 530 Kč18 560 Kč21 380 Kč20 320 Kč21 920 Kč20 830 Kč23 770 Kč22 590 KčObjednat
25.08. - 08.09.2018 14 26 990 Kč25 650 Kč29 070 Kč27 620 Kč29 980 Kč28 490 Kč31 910 Kč30 320 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 11 960 Kč11 370 Kč12 540 Kč11 920 Kč13 080 Kč12 430 Kč13 470 Kč12 800 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 14 16 570 Kč15 750 Kč17 370 Kč16 510 Kč18 150 Kč17 250 Kč19 110 Kč18 160 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 7 360 Kč7 000 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 120 Kč7 720 Kč8 840 Kč8 400 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 14 11 570 Kč11 000 Kč12 170 Kč11 570 Kč12 740 Kč12 110 Kč13 910 Kč13 220 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 7 360 Kč7 000 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 120 Kč7 720 Kč8 840 Kč8 400 KčObjednat
15.09. - 29.09.2018 14 11 570 Kč11 000 Kč12 170 Kč11 570 Kč12 740 Kč12 110 Kč13 910 Kč13 220 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 7 360 Kč7 000 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 120 Kč7 720 Kč8 840 Kč8 400 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás