Apartmány Giudecca - Bibione | Italia Travel

Apartmány Giudecca - Bibione

Apartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - Bibione
Apartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - BibioneApartmány Giudecca - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Apartmány s bazénem přímo u pláže Lido del Sole v Bibione. V blízkosti všechny potřebné služby. 

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody je přímo u ubytování, plážový servis za poplatek. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence leží přímo u pláže Lido del Sole, přírodnější pláže letoviska Bibione. Samotné centrum Lido del Sole s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno cca 200 m. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování mono 2: pro max. 2 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování bilo BIVA 4: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování bilo BIV2 4: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice, koupelna se sprchou, wc, velký balkon.
 • Typ ubytování bilo BIV1 4: pro max. 4 osoby. Podkrovní apartmán s terasou. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování trilo TRIV 6: pro max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování trilo TRI3 6: pro max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna se sprchou, wc, velký balkon.
 • Typ ubytování trilo TRI1 6: pro max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna se sprchou, wc, přímý výhled na moře.
 • Typ ubytování trilo TRI2 6: pro max. 6 osob. Podkrovní apartmán s terasou. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna se sprchou, wc.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • plážový servis - (slunečník + lehátko + židlička od 4. řady) 45 Euro/týden v období 18.05. - 31.05. a 07.09. - 22.09., 60 Euro/týden v období 01.06. - 06.09. Možnost jiných řad na vyžádání za příplatek
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 45 Euro
 • spotřeby energií, vody - 45 Euro/apartmán mono a bilo/pobyt, 50 Euro/apartmán trilo a quadrilo/pobyt
 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 29. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Mono 2Bilo BIVA 4Bilo BIV2 4 s velkým balkonemBilo BIV1 4 podkroví se sluneční terasou
20.04. - 27.04.2019 7 5 020 Kč4 770 Kč6 300 Kč5 990 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 130 Kč6 780 KčObjednat
20.04. - 04.05.2019 14 7 910 Kč7 520 Kč9 880 Kč9 390 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 180 Kč10 630 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 5 020 Kč4 770 Kč6 300 Kč5 990 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 130 Kč6 780 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 14 7 910 Kč7 520 Kč9 880 Kč9 390 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 180 Kč10 630 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 5 020 Kč4 770 Kč6 300 Kč5 990 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 130 Kč6 780 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 14 7 910 Kč7 520 Kč9 880 Kč9 390 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 180 Kč10 630 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 5 020 Kč4 770 Kč6 300 Kč5 990 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 130 Kč6 780 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 14 7 910 Kč7 520 Kč9 880 Kč9 390 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 180 Kč10 630 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 5 020 Kč4 770 Kč6 300 Kč5 990 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 130 Kč6 780 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 14 10 530 Kč10 010 Kč13 320 Kč12 660 Kč13 990 Kč13 300 Kč14 640 Kč13 910 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 8 380 Kč7 970 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 520 Kč10 950 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 14 13 160 Kč12 510 Kč16 770 Kč15 940 Kč17 420 Kč16 550 Kč18 100 Kč17 200 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 8 380 Kč7 970 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 520 Kč10 950 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 14 14 800 Kč14 060 Kč19 090 Kč18 140 Kč19 580 Kč18 610 Kč20 230 Kč19 220 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 10 480 Kč9 960 Kč13 600 Kč12 920 Kč13 810 Kč13 120 Kč14 230 Kč13 520 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 14 17 940 Kč17 050 Kč23 330 Kč22 170 Kč23 690 Kč22 510 Kč24 390 Kč23 180 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 10 480 Kč9 960 Kč13 600 Kč12 920 Kč13 810 Kč13 120 Kč14 230 Kč13 520 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 14 19 370 Kč18 410 Kč24 760 Kč23 530 Kč25 300 Kč24 040 Kč26 030 Kč24 730 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 12 150 Kč11 550 Kč15 290 Kč14 530 Kč15 710 Kč14 930 Kč16 120 Kč15 320 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 14 24 240 Kč23 030 Kč30 320 Kč28 810 Kč31 230 Kč29 670 Kč32 480 Kč30 860 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč20 100 Kč19 100 Kč20 730 Kč19 700 Kč21 770 Kč20 690 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 14 29 930 Kč28 440 Kč37 310 Kč35 450 Kč38 480 Kč36 560 Kč40 430 Kč38 410 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč20 100 Kč19 100 Kč20 730 Kč19 700 Kč21 770 Kč20 690 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 14 29 930 Kč28 440 Kč37 310 Kč35 450 Kč38 480 Kč36 560 Kč40 430 Kč38 410 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč20 100 Kč19 100 Kč20 730 Kč19 700 Kč21 770 Kč20 690 KčObjednat
13.07. - 27.07.2019 14 32 240 Kč30 630 Kč40 200 Kč38 190 Kč41 450 Kč39 380 Kč43 530 Kč41 360 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč20 100 Kč19 100 Kč20 730 Kč19 700 Kč21 770 Kč20 690 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 14 32 240 Kč30 630 Kč40 200 Kč38 190 Kč41 450 Kč39 380 Kč43 530 Kč41 360 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč20 100 Kč19 100 Kč20 730 Kč19 700 Kč21 770 Kč20 690 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 14 32 240 Kč30 630 Kč40 200 Kč38 190 Kč41 450 Kč39 380 Kč43 530 Kč41 360 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč20 100 Kč19 100 Kč20 730 Kč19 700 Kč21 770 Kč20 690 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč20 100 Kč19 100 Kč20 730 Kč19 700 Kč21 770 Kč20 690 KčObjednat
10.08. - 24.08.2019 14 32 240 Kč30 630 Kč40 200 Kč38 190 Kč41 450 Kč39 380 Kč43 530 Kč41 360 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 16 120 Kč15 320 Kč20 100 Kč19 100 Kč20 730 Kč19 700 Kč21 770 Kč20 690 KčObjednat
17.08. - 31.08.2019 14 25 850 Kč24 560 Kč32 660 Kč31 030 Kč33 540 Kč31 870 Kč35 000 Kč33 250 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 14 020 Kč13 320 Kč18 000 Kč17 100 Kč18 410 Kč17 490 Kč19 060 Kč18 110 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 14 19 190 Kč18 240 Kč24 570 Kč23 350 Kč25 300 Kč24 040 Kč26 190 Kč24 890 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 8 380 Kč7 970 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 110 Kč10 560 Kč11 520 Kč10 950 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 14 11 500 Kč10 930 Kč14 540 Kč13 820 Kč15 270 Kč14 510 Kč15 970 Kč15 180 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 5 020 Kč4 770 Kč6 300 Kč5 990 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 130 Kč6 780 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 14 7 910 Kč7 520 Kč9 880 Kč9 390 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 180 Kč10 630 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 5 020 Kč4 770 Kč6 300 Kč5 990 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 130 Kč6 780 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 14 7 910 Kč7 520 Kč9 880 Kč9 390 Kč10 530 Kč10 010 Kč11 180 Kč10 630 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 5 020 Kč4 770 Kč6 300 Kč5 990 Kč6 710 Kč6 380 Kč7 130 Kč6 780 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Trilo TRIV 6Trilo TRI3 6 s velkým balkonemTrilo TRI1 6 s přímým výhledem na mořeTrilo TRI2 6 podkroví se sluneční terasou
20.04. - 27.04.2019 7 7 750 Kč7 370 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 210 Kč8 750 KčObjednat
20.04. - 04.05.2019 14 12 170 Kč11 570 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 490 Kč13 770 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 7 750 Kč7 370 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 210 Kč8 750 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 14 12 170 Kč11 570 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 490 Kč13 770 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 7 750 Kč7 370 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 210 Kč8 750 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 14 12 170 Kč11 570 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 490 Kč13 770 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 7 750 Kč7 370 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 210 Kč8 750 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 14 12 170 Kč11 570 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 490 Kč13 770 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 7 750 Kč7 370 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 210 Kč8 750 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 14 15 970 Kč15 180 Kč16 460 Kč15 640 Kč17 110 Kč16 260 Kč18 100 Kč17 200 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 12 560 Kč11 940 Kč12 980 Kč12 340 Kč13 390 Kč12 730 Kč13 810 Kč13 120 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 14 19 740 Kč18 760 Kč20 390 Kč19 380 Kč21 060 Kč20 010 Kč21 710 Kč20 630 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 12 560 Kč11 940 Kč12 980 Kč12 340 Kč13 390 Kč12 730 Kč13 810 Kč13 120 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 14 21 870 Kč20 780 Kč22 700 Kč21 570 Kč23 510 Kč22 340 Kč24 340 Kč23 130 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 15 290 Kč14 530 Kč15 920 Kč15 130 Kč16 540 Kč15 720 Kč17 160 Kč16 310 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 14 26 190 Kč24 890 Kč27 280 Kč25 920 Kč28 340 Kč26 930 Kč29 440 Kč27 970 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 15 290 Kč14 530 Kč15 920 Kč15 130 Kč16 540 Kč15 720 Kč17 160 Kč16 310 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 14 28 340 Kč26 930 Kč29 620 Kč28 140 Kč30 870 Kč29 330 Kč32 300 Kč30 690 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 17 790 Kč16 910 Kč18 620 Kč17 690 Kč19 480 Kč18 510 Kč20 520 Kč19 500 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 14 35 520 Kč33 750 Kč37 500 Kč35 630 Kč39 290 Kč37 330 Kč42 880 Kč40 740 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 23 660 Kč22 480 Kč25 120 Kč23 870 Kč26 370 Kč25 060 Kč29 510 Kč28 040 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 14 43 920 Kč41 730 Kč46 650 Kč44 320 Kč48 990 Kč46 550 Kč54 810 Kč52 070 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 23 660 Kč22 480 Kč25 120 Kč23 870 Kč26 370 Kč25 060 Kč29 510 Kč28 040 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 14 43 920 Kč41 730 Kč46 650 Kč44 320 Kč48 990 Kč46 550 Kč54 810 Kč52 070 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 23 660 Kč22 480 Kč25 120 Kč23 870 Kč26 370 Kč25 060 Kč29 510 Kč28 040 KčObjednat
13.07. - 27.07.2019 14 47 300 Kč44 940 Kč50 240 Kč47 730 Kč52 760 Kč50 130 Kč59 020 Kč56 070 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 23 660 Kč22 480 Kč25 120 Kč23 870 Kč26 370 Kč25 060 Kč29 510 Kč28 040 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 14 47 300 Kč44 940 Kč50 240 Kč47 730 Kč52 760 Kč50 130 Kč59 020 Kč56 070 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 23 660 Kč22 480 Kč25 120 Kč23 870 Kč26 370 Kč25 060 Kč29 510 Kč28 040 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 14 47 300 Kč44 940 Kč50 240 Kč47 730 Kč52 760 Kč50 130 Kč59 020 Kč56 070 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 23 660 Kč22 480 Kč25 120 Kč23 870 Kč26 370 Kč25 060 Kč29 510 Kč28 040 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 23 660 Kč22 480 Kč25 120 Kč23 870 Kč26 370 Kč25 060 Kč29 510 Kč28 040 KčObjednat
10.08. - 24.08.2019 14 47 300 Kč44 940 Kč50 240 Kč47 730 Kč52 760 Kč50 130 Kč59 020 Kč56 070 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 23 660 Kč22 480 Kč25 120 Kč23 870 Kč26 370 Kč25 060 Kč29 510 Kč28 040 KčObjednat
17.08. - 31.08.2019 14 38 040 Kč36 140 Kč40 720 Kč38 690 Kč42 330 Kč40 220 Kč46 830 Kč44 490 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 20 730 Kč19 700 Kč22 390 Kč21 280 Kč23 040 Kč21 890 Kč25 120 Kč23 870 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 14 28 530 Kč27 110 Kč30 320 Kč28 810 Kč31 230 Kč29 670 Kč33 360 Kč31 700 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 12 560 Kč11 940 Kč12 980 Kč12 340 Kč13 390 Kč12 730 Kč13 810 Kč13 120 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 14 17 400 Kč16 530 Kč17 940 Kč17 050 Kč18 670 Kč17 740 Kč19 740 Kč18 760 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 7 750 Kč7 370 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 210 Kč8 750 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 14 12 170 Kč11 570 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 490 Kč13 770 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 7 750 Kč7 370 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 210 Kč8 750 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 14 12 170 Kč11 570 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 160 Kč12 510 Kč14 490 Kč13 770 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 7 750 Kč7 370 Kč7 960 Kč7 570 Kč8 380 Kč7 970 Kč9 210 Kč8 750 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací