Apartmány Castello - Bibione | Italia Travel

Apartmány Castello - Bibione

Apartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - Bibione
Apartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Apartmány s bazénem v části Lido del Sole v Bibione. Ideální místo pro rodinnou dovolenou i odpočinek.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody je cca 250 m od ubytování, plážový servis za poplatek. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence leží cca 250 m od pláže Lido del Sole, přírodnější pláže letoviska Bibione. Samotné centrum Lido del Sole s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno cca 600 m. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování bilo BIVA 4: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování bilo BIV1 4: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc, panoramatický výhled.
 • Typ ubytování trilo TRIV 6: pro max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna se sprchou, wc, balkon.
 • Typ ubytování trilo TRI2 6: pro max. 6 osob. Podkrovní apartmán. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna se sprchou, wc, balkon, panoramatický výhled.
 • Typ ubytování quadrilo QUAD 8: pro max. 8 osob. Apartmán ve dvou patrech: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, koupelna a balkon. V patře je 3. ložnice s patrovou postelí a střešní terasa s panoramatickým výhledem.
 • Typ ubytování vilka trilo TRVV 7: pro max. 7 osob. Apartmán je ve dvou patrech: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna se sprchou, wc, balkon.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace
 • kávovar
 • lednice

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • plážový servis - (slunečník + lehátko + židlička od 4. řady) 45 Euro/týden v období 18.05. - 31.05. a 07.09. - 22.09., 60 Euro/týden v období 01.06. - 06.09. Možnost jiných řad na vyžádání za příplatek
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 45 Euro
 • spotřeby energií, vody - 45 Euro/apartmán mono a bilo/pobyt, 50 Euro/apartmán trilo a quadrilo/pobyt
 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 29. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Bilo BIVA 4Bilo BIV1 4 s panoramatickým výhledemTrilo TRIV 6Trilo TRI2 6 podkroví s panoramatickým výhledemQuadrilo QUAD 8 podkroví s panoramatickým výhledemVilka TRVV Trilo 7
20.04. - 27.04.2019 7 6 300 Kč5 990 Kč6 500 Kč6 180 Kč6 920 Kč6 580 Kč7 340 Kč6 980 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 380 Kč7 970 KčObjednat
20.04. - 04.05.2019 14 9 880 Kč9 390 Kč10 200 Kč9 690 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 520 Kč10 950 Kč12 170 Kč11 570 Kč13 160 Kč12 510 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 6 300 Kč5 990 Kč6 500 Kč6 180 Kč6 920 Kč6 580 Kč7 340 Kč6 980 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 380 Kč7 970 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 14 9 880 Kč9 390 Kč10 200 Kč9 690 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 520 Kč10 950 Kč12 170 Kč11 570 Kč13 160 Kč12 510 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 6 300 Kč5 990 Kč6 500 Kč6 180 Kč6 920 Kč6 580 Kč7 340 Kč6 980 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 380 Kč7 970 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 14 9 880 Kč9 390 Kč10 200 Kč9 690 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 520 Kč10 950 Kč12 170 Kč11 570 Kč13 160 Kč12 510 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 6 300 Kč5 990 Kč6 500 Kč6 180 Kč6 920 Kč6 580 Kč7 340 Kč6 980 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 380 Kč7 970 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 14 9 880 Kč9 390 Kč10 200 Kč9 690 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 520 Kč10 950 Kč12 170 Kč11 570 Kč13 160 Kč12 510 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 6 300 Kč5 990 Kč6 500 Kč6 180 Kč6 920 Kč6 580 Kč7 340 Kč6 980 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 380 Kč7 970 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 14 12 020 Kč11 420 Kč12 510 Kč11 890 Kč13 500 Kč12 830 Kč14 300 Kč13 590 Kč14 980 Kč14 240 Kč15 970 Kč15 180 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 9 000 Kč8 550 Kč9 420 Kč8 950 Kč10 250 Kč9 740 Kč10 900 Kč10 360 Kč11 310 Kč10 750 Kč11 940 Kč11 350 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 14 14 150 Kč13 450 Kč14 800 Kč14 060 Kč16 120 Kč15 320 Kč17 110 Kč16 260 Kč17 760 Kč16 880 Kč18 750 Kč17 820 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 9 000 Kč8 550 Kč9 420 Kč8 950 Kč10 250 Kč9 740 Kč10 900 Kč10 360 Kč11 310 Kč10 750 Kč11 940 Kč11 350 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 14 15 290 Kč14 530 Kč15 970 Kč15 180 Kč17 420 Kč16 550 Kč18 750 Kč17 820 Kč19 580 Kč18 610 Kč20 880 Kč19 840 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 10 480 Kč9 960 Kč10 900 Kč10 360 Kč11 940 Kč11 350 Kč12 980 Kč12 340 Kč13 600 Kč12 920 Kč14 670 Kč13 940 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 14 17 940 Kč17 050 Kč18 670 Kč17 740 Kč20 470 Kč19 450 Kč22 260 Kč21 150 Kč23 330 Kč22 170 Kč25 120 Kč23 870 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 10 480 Kč9 960 Kč10 900 Kč10 360 Kč11 940 Kč11 350 Kč12 980 Kč12 340 Kč13 600 Kč12 920 Kč14 670 Kč13 940 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 14 19 920 Kč18 930 Kč20 470 Kč19 450 Kč23 140 Kč21 990 Kč25 300 Kč24 040 Kč26 190 Kč24 890 Kč27 460 Kč26 090 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 12 770 Kč12 140 Kč12 980 Kč12 340 Kč15 080 Kč14 330 Kč16 540 Kč15 720 Kč16 960 Kč16 120 Kč17 370 Kč16 510 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 14 24 940 Kč23 700 Kč25 300 Kč24 040 Kč28 710 Kč27 280 Kč31 050 Kč29 500 Kč32 110 Kč30 510 Kč33 210 Kč31 550 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 16 330 Kč15 520 Kč16 540 Kč15 720 Kč18 410 Kč17 490 Kč19 690 Kč18 710 Kč20 520 Kč19 500 Kč21 350 Kč20 290 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 14 31 880 Kč30 290 Kč32 450 Kč30 830 Kč36 740 Kč34 910 Kč39 060 Kč37 110 Kč40 430 Kč38 410 Kč42 380 Kč40 270 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 18 000 Kč17 100 Kč18 410 Kč17 490 Kč21 140 Kč20 090 Kč22 390 Kč21 280 Kč23 040 Kč21 890 Kč24 290 Kč23 080 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 14 33 440 Kč31 770 Kč34 220 Kč32 510 Kč39 260 Kč37 300 Kč41 600 Kč39 520 Kč42 770 Kč40 640 Kč45 090 Kč42 840 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 18 000 Kč17 100 Kč18 410 Kč17 490 Kč21 140 Kč20 090 Kč22 390 Kč21 280 Kč23 040 Kč21 890 Kč24 290 Kč23 080 KčObjednat
13.07. - 27.07.2019 14 33 440 Kč31 770 Kč34 220 Kč32 510 Kč39 260 Kč37 300 Kč41 600 Kč39 520 Kč42 770 Kč40 640 Kč45 090 Kč42 840 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 18 000 Kč17 100 Kč18 410 Kč17 490 Kč21 140 Kč20 090 Kč22 390 Kč21 280 Kč23 040 Kč21 890 Kč24 290 Kč23 080 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 14 33 440 Kč31 770 Kč34 220 Kč32 510 Kč39 260 Kč37 300 Kč41 600 Kč39 520 Kč42 770 Kč40 640 Kč45 090 Kč42 840 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 18 000 Kč17 100 Kč18 410 Kč17 490 Kč21 140 Kč20 090 Kč22 390 Kč21 280 Kč23 040 Kč21 890 Kč24 290 Kč23 080 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 14 35 000 Kč33 250 Kč35 570 Kč33 800 Kč40 430 Kč38 410 Kč42 960 Kč40 820 Kč43 920 Kč41 730 Kč46 080 Kč43 780 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 19 690 Kč18 710 Kč19 890 Kč18 900 Kč22 390 Kč21 280 Kč23 870 Kč22 680 Kč24 290 Kč23 080 Kč25 330 Kč24 070 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 19 690 Kč18 710 Kč19 890 Kč18 900 Kč22 390 Kč21 280 Kč23 870 Kč22 680 Kč24 290 Kč23 080 Kč25 330 Kč24 070 KčObjednat
10.08. - 24.08.2019 14 36 530 Kč34 710 Kč36 920 Kč35 080 Kč41 600 Kč39 520 Kč44 310 Kč42 100 Kč45 090 Kč42 840 Kč47 040 Kč44 690 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 19 690 Kč18 710 Kč19 890 Kč18 900 Kč22 390 Kč21 280 Kč23 870 Kč22 680 Kč24 290 Kč23 080 Kč25 330 Kč24 070 KčObjednat
17.08. - 31.08.2019 14 33 440 Kč31 770 Kč33 830 Kč32 140 Kč37 910 Kč36 020 Kč40 430 Kč38 410 Kč41 600 Kč39 520 Kč43 350 Kč41 190 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 16 330 Kč15 520 Kč16 540 Kč15 720 Kč18 410 Kč17 490 Kč19 690 Kč18 710 Kč20 520 Kč19 500 Kč21 350 Kč20 290 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 14 21 710 Kč20 630 Kč22 260 Kč21 150 Kč24 570 Kč23 350 Kč26 190 Kč24 890 Kč27 280 Kč25 920 Kč28 530 Kč27 110 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 9 000 Kč8 550 Kč9 420 Kč8 950 Kč10 250 Kč9 740 Kč10 900 Kč10 360 Kč11 310 Kč10 750 Kč11 940 Kč11 350 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 14 13 110 Kč12 460 Kč13 630 Kč12 950 Kč14 720 Kč13 990 Kč15 600 Kč14 820 Kč16 330 Kč15 520 Kč17 400 Kč16 530 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 6 300 Kč5 990 Kč6 500 Kč6 180 Kč6 920 Kč6 580 Kč7 340 Kč6 980 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 380 Kč7 970 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 14 9 880 Kč9 390 Kč10 200 Kč9 690 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 520 Kč10 950 Kč12 170 Kč11 570 Kč13 160 Kč12 510 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 6 300 Kč5 990 Kč6 500 Kč6 180 Kč6 920 Kč6 580 Kč7 340 Kč6 980 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 380 Kč7 970 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 14 9 880 Kč9 390 Kč10 200 Kč9 690 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 520 Kč10 950 Kč12 170 Kč11 570 Kč13 160 Kč12 510 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 6 300 Kč5 990 Kč6 500 Kč6 180 Kč6 920 Kč6 580 Kč7 340 Kč6 980 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 380 Kč7 970 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací