Apartmány Castello - Bibione | Italia Travel


Apartmány Castello - Bibione

Apartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - Bibione
Apartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - BibioneApartmány Castello - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione Lido del Sole. Doporučujeme všem, kteří hledají dovolenou u moře, prostornou pláž a dostupnost veškerých služeb v letovisku. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo seniory, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím. Ubytování je pěkné a praktické.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody je cca 250 m od ubytování, plážový servis za poplatek. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Rezidence leží cca 250 m od pláže Lido del Sole, přírodnější pláže letoviska Bibione. Samotné centrum Lido del Sole s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno cca 600 m. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Rezidence s výtahem a vilkami nabízí 4 typy ubytování. Hostům je k dispozici bazén a dětský bazén, dětské hřiště a parkoviště, každý apartmán má k dispozici číslované parkovací místo.

 • Typ ubytování bilo: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc.
 • Typ ubytování trilo: pro max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, balkon.
 • Typ ubytování quadrilo: pro max. 8 osob. Apartmán ve dvou patrech: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, koupelna a balkon. V patře je 3. ložnice s patrovou postelí a střešní terasa.
 • Typ ubytování vilka trilo: pro max. 7 osob. Apartmán je ve dvou patrech: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, balkon.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace
 • kávovar
 • lednice

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • plážový servis - (slunečník + lehátko + židlička od 4. řady) 44 Euro/týden v období 12.05. - 01.06. a 08.09. - 23.09., 58 Euro/týden v období 02.06. - 07.09. Možnost jiných řad na vyžádání za poplatek
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 45 Euro
 • spotřeby energií, vody - 45 Euro/apartmán mono a bilo/pobyt, 50 Euro/apartmán trilo a quadrilo/pobyt
 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Bilo 4Bilo 4 s panoramatickým výhledemTrilo 6Trilo 6 podkroví s panoramatickým výhledemQuadrilo 8 podkroví s panoramatickým výhledemVilka Trilo 7
21.04. - 28.04.2018 7 6 290 Kč5 980 Kč6 490 Kč6 170 Kč6 990 Kč6 650 Kč7 390 Kč7 030 Kč7 790 Kč7 410 Kč8 190 Kč7 790 KčObjednat
21.04. - 05.05.2018 14 9 890 Kč9 400 Kč10 190 Kč9 690 Kč10 990 Kč10 450 Kč11 590 Kč11 020 Kč12 190 Kč11 590 Kč12 790 Kč12 160 KčObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 6 290 Kč5 980 Kč6 490 Kč6 170 Kč6 990 Kč6 650 Kč7 390 Kč7 030 Kč7 790 Kč7 410 Kč8 190 Kč7 790 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 14 9 890 Kč9 400 Kč10 190 Kč9 690 Kč10 990 Kč10 450 Kč11 590 Kč11 020 Kč12 190 Kč11 590 Kč12 790 Kč12 160 KčObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 6 290 Kč5 980 Kč6 490 Kč6 170 Kč6 990 Kč6 650 Kč7 390 Kč7 030 Kč7 790 Kč7 410 Kč8 190 Kč7 790 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 14 9 890 Kč9 400 Kč10 190 Kč9 690 Kč10 990 Kč10 450 Kč11 590 Kč11 020 Kč12 190 Kč11 590 Kč12 790 Kč12 160 KčObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 6 290 Kč5 980 Kč6 490 Kč6 170 Kč6 990 Kč6 650 Kč7 390 Kč7 030 Kč7 790 Kč7 410 Kč8 190 Kč7 790 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 14 12 090 Kč11 490 Kč12 490 Kč11 870 Kč13 590 Kč12 920 Kč14 290 Kč13 580 Kč14 990 Kč14 250 Kč15 390 Kč14 630 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 9 090 Kč8 640 Kč9 390 Kč8 930 Kč10 390 Kč9 880 Kč10 890 Kč10 350 Kč11 290 Kč10 730 Kč11 490 Kč10 920 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 14 15 290 Kč14 530 Kč15 790 Kč15 010 Kč17 290 Kč16 430 Kč18 590 Kč17 670 Kč19 190 Kč18 240 Kč19 590 Kč18 620 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 10 390 Kč9 880 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 590 Kč11 020 Kč12 790 Kč12 160 Kč13 090 Kč12 440 Kč13 490 Kč12 820 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 14 16 190 Kč15 390 Kč16 790 Kč15 960 Kč18 290 Kč17 380 Kč19 990 Kč19 000 Kč20 590 Kč19 570 Kč21 190 Kč20 140 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 10 390 Kč9 880 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 590 Kč11 020 Kč12 790 Kč12 160 Kč13 090 Kč12 440 Kč13 490 Kč12 820 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 14 16 190 Kč15 390 Kč16 790 Kč15 960 Kč18 290 Kč17 380 Kč19 990 Kč19 000 Kč20 590 Kč19 570 Kč21 190 Kč20 140 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 10 390 Kč9 880 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 590 Kč11 020 Kč12 790 Kč12 160 Kč13 090 Kč12 440 Kč13 490 Kč12 820 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 14 16 190 Kč15 390 Kč16 790 Kč15 960 Kč18 290 Kč17 380 Kč19 990 Kč19 000 Kč20 590 Kč19 570 Kč21 190 Kč20 140 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 10 390 Kč9 880 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 590 Kč11 020 Kč12 790 Kč12 160 Kč13 090 Kč12 440 Kč13 490 Kč12 820 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 14 17 990 Kč17 100 Kč18 390 Kč17 480 Kč20 690 Kč19 660 Kč22 790 Kč21 660 Kč23 290 Kč22 130 Kč24 090 Kč22 890 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 12 590 Kč11 970 Kč12 790 Kč12 160 Kč14 790 Kč14 060 Kč16 190 Kč15 390 Kč16 590 Kč15 770 Kč17 190 Kč16 340 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 14 24 690 Kč23 460 Kč24 990 Kč23 750 Kč28 190 Kč26 790 Kč30 690 Kč29 160 Kč31 390 Kč29 830 Kč32 490 Kč30 870 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 16 190 Kč15 390 Kč16 390 Kč15 580 Kč18 090 Kč17 190 Kč19 590 Kč18 620 Kč19 990 Kč19 000 Kč20 790 Kč19 760 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 14 31 490 Kč29 920 Kč31 890 Kč30 300 Kč35 690 Kč33 910 Kč38 490 Kč36 570 Kč39 190 Kč37 240 Kč40 590 Kč38 570 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 17 790 Kč16 910 Kč17 990 Kč17 100 Kč20 390 Kč19 380 Kč21 890 Kč20 800 Kč22 290 Kč21 180 Kč22 990 Kč21 850 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 14 32 890 Kč31 250 Kč33 290 Kč31 630 Kč37 790 Kč35 910 Kč40 590 Kč38 570 Kč41 290 Kč39 230 Kč42 690 Kč40 560 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 17 790 Kč16 910 Kč17 990 Kč17 100 Kč20 390 Kč19 380 Kč21 890 Kč20 800 Kč22 290 Kč21 180 Kč22 990 Kč21 850 KčObjednat
14.07. - 28.07.2018 14 32 890 Kč31 250 Kč33 290 Kč31 630 Kč37 790 Kč35 910 Kč40 590 Kč38 570 Kč41 290 Kč39 230 Kč42 690 Kč40 560 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 17 790 Kč16 910 Kč17 990 Kč17 100 Kč20 390 Kč19 380 Kč21 890 Kč20 800 Kč22 290 Kč21 180 Kč22 990 Kč21 850 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 14 34 490 Kč32 770 Kč34 890 Kč33 150 Kč38 990 Kč37 050 Kč41 890 Kč39 800 Kč42 590 Kč40 470 Kč44 090 Kč41 890 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 19 390 Kč18 430 Kč19 590 Kč18 620 Kč21 690 Kč20 610 Kč23 190 Kč22 040 Kč23 590 Kč22 420 Kč24 490 Kč23 270 KčObjednat
28.07. - 11.08.2018 14 36 090 Kč34 290 Kč36 390 Kč34 580 Kč40 290 Kč38 280 Kč43 090 Kč40 940 Kč43 790 Kč41 610 Kč45 490 Kč43 220 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 19 390 Kč18 430 Kč19 590 Kč18 620 Kč21 690 Kč20 610 Kč23 190 Kč22 040 Kč23 590 Kč22 420 Kč24 490 Kč23 270 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 19 390 Kč18 430 Kč19 590 Kč18 620 Kč21 690 Kč20 610 Kč23 190 Kč22 040 Kč23 590 Kč22 420 Kč24 490 Kč23 270 KčObjednat
11.08. - 25.08.2018 14 34 490 Kč32 770 Kč34 890 Kč33 150 Kč38 990 Kč37 050 Kč41 890 Kč39 800 Kč42 590 Kč40 470 Kč44 090 Kč41 890 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 17 790 Kč16 910 Kč17 990 Kč17 100 Kč20 390 Kč19 380 Kč21 890 Kč20 800 Kč22 290 Kč21 180 Kč22 990 Kč21 850 KčObjednat
18.08. - 01.09.2018 14 28 090 Kč26 690 Kč28 490 Kč27 070 Kč32 590 Kč30 970 Kč35 390 Kč33 630 Kč36 090 Kč34 290 Kč37 290 Kč35 430 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 12 590 Kč11 970 Kč12 790 Kč12 160 Kč14 790 Kč14 060 Kč16 190 Kč15 390 Kč16 590 Kč15 770 Kč17 190 Kč16 340 KčObjednat
25.08. - 08.09.2018 14 18 490 Kč17 570 Kč18 990 Kč18 050 Kč21 490 Kč20 420 Kč23 190 Kč22 040 Kč23 890 Kč22 700 Kč24 490 Kč23 270 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 9 090 Kč8 640 Kč9 390 Kč8 930 Kč10 390 Kč9 880 Kč10 890 Kč10 350 Kč11 290 Kč10 730 Kč11 490 Kč10 920 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 14 13 190 Kč12 540 Kč13 590 Kč12 920 Kč14 890 Kč14 150 Kč15 590 Kč14 820 Kč16 290 Kč15 480 Kč16 790 Kč15 960 KčObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 6 290 Kč5 980 Kč6 490 Kč6 170 Kč6 990 Kč6 650 Kč7 390 Kč7 030 Kč7 790 Kč7 410 Kč8 190 Kč7 790 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 14 9 890 Kč9 400 Kč10 190 Kč9 690 Kč10 990 Kč10 450 Kč11 590 Kč11 020 Kč12 190 Kč11 590 Kč12 790 Kč12 160 KčObjednat
15.09. - 22.09.2018 7 6 290 Kč5 980 Kč6 490 Kč6 170 Kč6 990 Kč6 650 Kč7 390 Kč7 030 Kč7 790 Kč7 410 Kč8 190 Kč7 790 KčObjednat
15.09. - 29.09.2018 14 9 890 Kč9 400 Kč10 190 Kč9 690 Kč10 990 Kč10 450 Kč11 590 Kč11 020 Kč12 190 Kč11 590 Kč12 790 Kč12 160 KčObjednat
22.09. - 29.09.2018 7 6 290 Kč5 980 Kč6 490 Kč6 170 Kč6 990 Kč6 650 Kč7 390 Kč7 030 Kč7 790 Kč7 410 Kč8 190 Kč7 790 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás