Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem) | Italia Travel

Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)

Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)
Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)
Apartmány Marina Grande - Bibione (s plážovým servisem)
KlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Aparmtány se nachází na konci letoviska Bibione, přímo u pláže.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody přímo u ubytování, plážový servis (slunečník + lehátko + židle/apartmán) v ceně. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Apartmány se nachází přímo u pláže Lido dei Pini, nejpřírodnější pláže letoviska Bibione. Samotné centrum s pěší zónou a obchody je vzdáleno cca 250 m, termální lázně najdete ve vzdálenosti zhruba 2 km. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování mono A-2: pro max. 2 osoby. Zrekonstruovaný apartmán s klimatizací: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňský kout, koupelna, terasa.
 • Typ ubytování mono A-3: pro max. 3 osoby. Obývací pokoj se 2 dvoulůžkovými pohovkami, kuchyňský kout, koupelna, terasa a klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B-4: pro max. 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkon a klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B-5: pro max. 5 osob. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se třemi lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkon, klimatizace.
 • Typ ubytování bilo B1-5: pro max. 5 osob. Apartmán ve dvou podlažích: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice se 3 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-5: pro max. 5 osob. Apartmán s klimatizací a pračkou. Obývací pokoj, ložnice s palandou a samostatnou postelí, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, balkon.
 • Typ ubytování trilo C-6: pro max. 6 osob. Obývací pokoj s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkon.
 • Typ ubytování trilo C1-6: pro max. 6 osob. Apartmán orientovaný na jih. Obývací pokoj s dvojlůžkem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkon a klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C-7: pro max. 7 osob. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se 2 lůžky, ložnice se 3 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkon a klimatizace.
 • Typ ubytování trilo C1-7: pro max. 7 osob. Apartmán ve dvou patrech. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a samostatným rozkládacím gaučem, 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, 2 koupelny, terasa a klimatizace.
 • Typ ubytování trilo D-8: pro max. 8 osob. Apartmán ve dvou patrech. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 2 ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými postelemi, 2 koupelny, velké terasa orientovaná na jih s výhledem na moře.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace - v A-2, A-3, B-4, B1-5, B2-5, C-5, C1-6, C-7, C2-7, D-8
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/apartmán
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky. Objednání úklidu v průběhu týdne za poplatek 30 Euro/typ mono, 35 Euro/typ bilo, 40 Euro/typ trilo, 45 Euro/typ quadrilo
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 0,75 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo a ručníky - k zapůjčení na vyžádání: ložní prádlo za 8 Euro/osoba, ručníky 7 Euro/osoba. Zahrnuto v ceně pouze u rezidencí označených *
 • dětská postýlka - 2 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě
 • zvířata - jsou-li povolena, za poplatek 35 Euro/týden
 • dětský kočárek - 1 Euro/den, nutno objednat předem, platba na místě

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Mono A-2Mono A-3Bilo B-4Bilo B-5Bilo B1-5Trilo C-5
20.04. - 27.04.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
27.04. - 04.05.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 6 190 Kč6 560 Kč8 010 Kč8 560 Kč9 470 Kč9 290 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 6 920 Kč7 280 Kč8 740 Kč9 470 Kč10 560 Kč10 200 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 9 100 Kč9 470 Kč11 470 Kč12 380 Kč13 650 Kč13 290 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 9 650 Kč10 200 Kč12 380 Kč13 290 Kč14 750 Kč14 380 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 11 110 Kč11 470 Kč14 020 Kč15 110 Kč16 750 Kč16 380 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 12 560 Kč12 930 Kč15 840 Kč17 110 Kč18 930 Kč18 390 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 13 110 Kč13 650 Kč16 750 Kč18 020 Kč20 020 Kč19 480 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 13 840 Kč14 380 Kč17 660 Kč18 930 Kč20 930 Kč20 390 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 13 840 Kč14 380 Kč17 660 Kč18 930 Kč20 930 Kč20 390 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 14 200 Kč14 750 Kč18 020 Kč19 480 Kč21 480 Kč20 930 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 15 290 Kč15 840 Kč19 480 Kč20 750 Kč23 120 Kč22 570 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 16 020 Kč16 570 Kč20 210 Kč21 840 Kč24 210 Kč23 480 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 14 560 Kč15 110 Kč18 570 Kč19 840 Kč22 030 Kč21 480 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 11 830 Kč12 200 Kč14 930 Kč16 020 Kč17 840 Kč17 290 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 9 100 Kč9 470 Kč11 470 Kč12 380 Kč13 650 Kč13 290 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 5 460 Kč5 830 Kč7 100 Kč7 650 Kč8 380 Kč8 190 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
21.09. - 28.09.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
28.09. - 05.10.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
05.10. - 12.10.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
12.10. - 19.10.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
19.10. - 26.10.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
26.10. - 02.11.2019 7 4 920 Kč5 100 Kč6 190 Kč6 560 Kč7 280 Kč7 100 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Trilo C-6Trilo C1-6Trilo C-7Trilo C1-7Quadrilo D-8 
20.04. - 27.04.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat
27.04. - 04.05.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat
04.05. - 11.05.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat
11.05. - 18.05.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat
18.05. - 25.05.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat
25.05. - 01.06.2019 7 9 290 Kč10 380 Kč10 380 Kč11 470 Kč16 200 Kč Objednat
01.06. - 08.06.2019 7 10 200 Kč11 470 Kč11 650 Kč12 740 Kč18 020 Kč Objednat
08.06. - 15.06.2019 7 13 290 Kč14 930 Kč15 110 Kč16 570 Kč23 480 Kč Objednat
15.06. - 22.06.2019 7 14 380 Kč16 200 Kč16 200 Kč17 840 Kč25 120 Kč Objednat
22.06. - 29.06.2019 7 16 380 Kč18 390 Kč18 570 Kč20 390 Kč28 760 Kč Objednat
29.06. - 06.07.2019 7 18 390 Kč20 750 Kč20 930 Kč22 940 Kč32 400 Kč Objednat
06.07. - 13.07.2019 7 19 480 Kč21 840 Kč22 030 Kč24 210 Kč34 220 Kč Objednat
13.07. - 20.07.2019 7 20 390 Kč23 120 Kč23 300 Kč25 480 Kč36 040 Kč Objednat
20.07. - 27.07.2019 7 20 390 Kč23 120 Kč23 300 Kč25 480 Kč36 040 Kč Objednat
27.07. - 03.08.2019 7 20 930 Kč23 660 Kč23 850 Kč26 210 Kč36 950 Kč Objednat
03.08. - 10.08.2019 7 22 570 Kč25 300 Kč25 670 Kč28 030 Kč39 680 Kč Objednat
10.08. - 17.08.2019 7 23 480 Kč26 580 Kč26 760 Kč29 310 Kč41 320 Kč Objednat
17.08. - 24.08.2019 7 21 480 Kč24 210 Kč24 390 Kč26 760 Kč37 860 Kč Objednat
24.08. - 31.08.2019 7 17 290 Kč19 660 Kč19 840 Kč21 660 Kč30 580 Kč Objednat
31.08. - 07.09.2019 7 13 290 Kč14 930 Kč15 110 Kč16 570 Kč23 480 Kč Objednat
07.09. - 14.09.2019 7 8 190 Kč9 290 Kč9 290 Kč10 200 Kč14 380 Kč Objednat
14.09. - 21.09.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat
21.09. - 28.09.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat
28.09. - 05.10.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat
05.10. - 12.10.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat
12.10. - 19.10.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat
19.10. - 26.10.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat
26.10. - 02.11.2019 7 7 100 Kč8 010 Kč8 190 Kč8 920 Kč12 560 Kč Objednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací