Hotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea Marina | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Emilia Romagna » Bellaria - Igea Marina » Hotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea Marina


Hotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea Marina

Hotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea MarinaHotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea MarinaHotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea MarinaHotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea MarinaHotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea MarinaHotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea Marina
Hotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea MarinaHotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea MarinaHotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea MarinaHotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea MarinaHotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea MarinaHotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea Marina
Hotel St. Moritz ***+ s plnou penzí - Bellaria Igea Marina
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel St. Moritz je luxusní hotel s výbornou kuchyní, který doporučujeme náročným klientům, ale i rodinám s dětmi, jelikož nabízí děti do 7 let zdarma.

Pláž:

Hotel se nachází jen 80 m od písčité pláže. Plážový servis je v ceně.

Sport a zábava:

V blízkosti hotelu je možnost plážových sportů - plachtění, nebo tenisové kurty. Pro milovníky golfu je k dispozici Golf Club, kde autem dojedete za pár minut. V hotelu je možnost pronájmu kol zdarma, cyklostezky podél řeky Uso přímo lákají k projížďkám.

Poloha:

Čtyřpatrový hotel se nachází v Bellaria Igea Marina, jen pár kilometrů od Rimini a Milano Marittima a 80 m od pláže. Toto letovisko v Emilia Romagna je velmi proslulé, v rybářském městečku se nachází přístav a pěší zóna v centru - L'Isola dei Platani, která je plná obchůdků, restaurací, pizzérií, kaváren a barů. Najdete zde také parky, kde můžete trávit volné chvilky a děti si mohou hrát. Bellaria je klidné letovisko, kde si na své přijdou milovníci pláží.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici výtah, recepce, restaurace, bar, TV místnost, zahrada, bazén (vel. 140 m2) s barem, terasa, parkoviště a stolní tenis. Hotel zajišťuje pro děti miniclub na pláži.

 • Dvoulůžkový pokoj (18 m2)- max. obsazenost 4 osoby, dvoulůžko s možností 2 přistýlek (formou palandy). Pokoje mají balkon.

Vybavení:

 • telefon
 • fén
 • klimatizace
 • trezor
 • satelitní TV
 • wifi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka, od 3. řady
 • nápoje - k jídlu (1/2 l vody + 1/4 l vína)
 • animace/miniclub pro děti
 • typická večeře - 1x během pobytu

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • parkoviště - parkoviště dle obsazenosti, možnost rezervovat 10 Euro/den
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 20 Euro/týden

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, k obědu a večeři výběr ze 3 chodů a salátový bufet. K jídlu 1/2 l vody + 1/4 l vína.

Doplňující informace:

Pobyt začíná večeří a končí obědem.

Bellaria

Letovisko Bellaria - Igea Marina se nachází na severu Riminské riviéry, od města Rimini se nachází cca 15 km a čítá přibližně 15 000 stálých obyvatel. Letovisko je rozděleno na dvě části - Bellaria a Igea Marina. Tato oblast láká dlouhou a širokou písčitou pláží, čistým mořem, zelení a nádhernými promenádami.

Bellaria a Igea Marina jsou dvě propojená střediska, mezi kterými protéká říčka Uso. Město je vhodné pro milovníky cyklistiky, jelikož podél říčky vedou cyklostezky. Pro ty, co holdují klidu, je zde mnoho zeleně, procházet se mohou například v parku Parco del Gelso. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož pláž je s pozvolným vstupem do vody a najdete zde také aquapark Aquabell.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bellaria

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 22 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C
7 °C


Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 7-13,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
31.03. - 04.04.2018 4 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
04.04. - 07.04.2018 3 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
07.04. - 11.04.2018 4 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
11.04. - 14.04.2018 3 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
14.04. - 18.04.2018 4 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
14.04. - 21.04.2018 7 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
18.04. - 21.04.2018 3 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
21.04. - 25.04.2018 4 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
21.04. - 28.04.2018 7 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
25.04. - 28.04.2018 3 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2018 4 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
28.04. - 05.05.2018 7 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
02.05. - 05.05.2018 3 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.05.2018 4 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2018 7 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2018 3 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2018 4 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2018 7 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2018 3 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2018 4 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2018 7 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2018 3 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2018 4 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2018 7 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2018 3 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2018 4 5 390 Kč5 290 Kč4 290 Kč4 210 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2018 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 100 Kč5 000 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2018 3 4 810 Kč4 720 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2018 4 5 390 Kč5 290 Kč4 290 Kč4 210 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2018 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 100 Kč5 000 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2018 3 4 810 Kč4 720 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2018 4 5 390 Kč5 290 Kč4 290 Kč4 210 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2018 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 100 Kč5 000 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2018 3 4 810 Kč4 720 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2018 4 6 450 Kč6 330 Kč5 180 Kč5 080 Kč3 230 Kč3 170 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 7 12 090 Kč11 850 Kč9 680 Kč9 490 Kč6 060 Kč5 940 KčzdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2018 3 5 650 Kč5 540 Kč4 530 Kč4 440 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2018 4 7 340 Kč7 200 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2018 7 13 370 Kč13 110 Kč10 690 Kč10 480 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2018 3 6 040 Kč5 920 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2018 4 7 340 Kč7 200 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2018 7 13 370 Kč13 110 Kč10 690 Kč10 480 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2018 3 6 040 Kč5 920 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2018 4 7 340 Kč7 200 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2018 7 13 370 Kč13 110 Kč10 690 Kč10 480 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2018 3 6 040 Kč5 920 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2018 4 7 340 Kč7 200 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2018 7 13 370 Kč13 110 Kč10 690 Kč10 480 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2018 3 6 040 Kč5 920 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2018 4 7 340 Kč7 200 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2018 7 13 370 Kč13 110 Kč10 690 Kč10 480 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2018 3 6 040 Kč5 920 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 7 16 640 Kč16 310 Kč13 320 Kč13 060 Kč8 320 Kč8 160 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 7 16 640 Kč16 310 Kč13 320 Kč13 060 Kč8 320 Kč8 160 KčzdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2018 4 7 340 Kč7 200 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 7 13 370 Kč13 110 Kč10 690 Kč10 480 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2018 3 6 040 Kč5 920 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2018 4 5 390 Kč5 290 Kč4 290 Kč4 210 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 100 Kč5 000 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2018 3 4 810 Kč4 720 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2018 4 5 390 Kč5 290 Kč4 290 Kč4 210 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 7 10 170 Kč9 970 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 100 Kč5 000 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2018 3 4 810 Kč4 720 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2018 4 4 710 Kč4 620 Kč3 770 Kč3 700 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2018 7 8 710 Kč8 540 Kč6 970 Kč6 840 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2018 3 3 980 Kč3 910 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás