Apartmány Village Regina del Mare*** - Calambrone | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Toskánsko » Tirrenia » Apartmány Village Regina del Mare*** - Calambrone


Apartmány Village Regina del Mare*** - Calambrone

Apartmány Village Regina del Mare*** - CalambroneApartmány Village Regina del Mare*** - CalambroneApartmány Village Regina del Mare*** - CalambroneApartmány Village Regina del Mare*** - CalambroneApartmány Village Regina del Mare*** - CalambroneApartmány Village Regina del Mare*** - Calambrone
Apartmány Village Regina del Mare*** - CalambroneApartmány Village Regina del Mare*** - CalambroneApartmány Village Regina del Mare*** - CalambroneApartmány Village Regina del Mare*** - CalambroneApartmány Village Regina del Mare*** - CalambroneApartmány Village Regina del Mare*** - Calambrone
Apartmány Village Regina del Mare*** - Calambrone
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Moderní komplex přímo u pláže v Calambrone. Doporučujeme všem, kteří hledají klidné přostředí, čisté moře, ponořené do zeleně. Ubytování vhodné především pro rodiny s dětmi, pro něž je na pláži a v samotném areálu celá řada atrakcí. Vybavení je moderní a praktické. Doporučujeme i náročnějším nebo sportovně založeným klientům.

Pláž:

Jemný písek s pozvolným vstupem do vody, přímo u komplexu, plážový servis s africkými slaměnnými slunečníky je v ceně pobytu na hotelové pláži. Pláž je vhodná pro děti, má přírodní charakter.

Sport a zábava:

Středisko patří ke klidným místům uprostřed přírodní rezervace, nabízí řadu sportovních aktivit na pláži nebo v rámci animačního programu (latinsko-americké tance, aquagym, aerobic). Na hotelové pláži pronájem šlapadel, lodiček, kánoí, windsurfingu. Na recepci možnost pronájmu kol nebo automobilů. Beach volejbal na pláži, stolní tenis, dětské hřiště a animační program v areálu. Golfové hřiště 5 km odtud.

Poloha:

Resort se nachází ve vzdálenosti 100-200 m od zlatavé písčité pláže, kolem komplexu je borovicový háj, nejbližší supermarket 1 km odtud, další služby 4,5 km (5 minut cesty autem), tj. v centru střediska Tirrenia, kde je bohatý noční a společenský život. Výhodný strategický bod k návštěvě toskánských historických míst, např. 22 km je vzdáleno centrum Pisy, 40 km historické město Lucca.

Ubytování a vybavení:

V komplexu s bazénem je možnost ubytování ve 2 typech apartmánů, které jsou komfortně zařízené. Součástí rezidence je recepce, restaurace a pizzerie, bar, minimarket, sportovní vybavení s pronájmem kol, konferenční prostory, bazén pro dospělé s vířivkou a dětský bazén (v bazénu je povinná koupací čepice). Uvnitř areálu není dovolen automobilový provoz. Wifi internet za poplatek.

 • Typ ubytování bilo: max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna.
 • Typ ubytování trilo: max. 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 dvoulůžkové ložnice, koupelna.

Vybavení:

 • klimatizace
 • TV

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - povinná koupací čepice (po zaplacení klubové karty 220 Euro/apartmán)
 • klimatizace
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/apartmán (po zaplacení klubové karty 220 Euro/apartmán)
 • ložní prádlo a ručníky
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky, jinak příplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 150 Euro/apartmán
 • klubová karta - 220 Euro/apartmán (zahrnuje plážový servis, bazén, miniclub, zábavu)
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, cca 0,5-1,5 Euro/osoba/den, splatná na místě

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 7 Euro/den
 • zvířata - za poplatek 10 Euro/den, pouze malí psi

Tirrenia

Tirrenia leží v samém srdci toskánského pobřeží obklopena borovicovým hájem. Někdy je také nazývaná "Perla Středomoří". Jedná se o poměrně rušné letovisko se spoustou restaurací, pizzerií, obchodů a barů.

Dříve luxusní letovisko pro obyvatele Sieny je omýváno Ligurským mořem. Pláže jsou zde písčité s pozvolným vstupem, vhodné pro rodiny s dětmi. Oblast je také hodná pro příznivce windsurfingu.

V letovisku se nachází borovicový les, který vybízí k procházkám či jízdě na kole.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Tirrenia

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 13 °C
Únor 3 °C 12 °C 12 °C
Březen 5 °C 15 °C 13 °C
Duben 7 °C 18 °C 14 °C
Květen 11 °C 22 °C 16 °C
Červen 14 °C 26 °C 20 °C
Červenec 17 °C 29 °C 22 °C
Srpen 17 °C 29 °C 23 °C
Září 14 °C 26 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 19 °C
Listopad 6 °C 16 °C 16 °C
Prosinec 3 °C 12 °C
14 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2018

TermínBilo 4 - cena za apartmánTrilo 6 - cena za apartmán


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás