Camping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli Abruzzi | Italia Travel

Camping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli Abruzzi

Camping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli Abruzzi
Camping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli Abruzzi
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

4 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hezký kemp s výhodnou polohou, v dosahu pláže a zároveň obklopen přírodou.

Pláž:

Kemp leží cca 300 m od pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek. 

Poloha:

Kemp se nachází v městečku Roseto degli Abruzzi cca 1 km od městečka Giulianova, přímo u široké pláže se zlatým jemným pískem. Ve vzdálenosti 1 km naleznete mnoho restaurací, barů, pizzerií a obchodů. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit národní park Gran Sasso a Majella s překrásnými jeskyněmi, historické centrum městečka Giuliano či zábavní park Giocolandia. Známé městečko San Benedetto del Tronto je vzdáleno cca 30 km. Letiště Pescara je vzdáleno cca 46 km.

Ubytování a vybavení:

Kemp nabízí ubytování v hezky zařízených chatičkách/bungalovech. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, pizzérie, bazén pro dospělé a děti, jacuzzi, tenisové a volejbalové hřiště, stolní tenis, půjčovna kol, kemp pořádá animační program pro děti během června až sprna, možnost rybolovu. Pro milovníky aktivní dovolené je zde možnost cyklostezky z kempu, která vede do Giulianova, Tortoreto, Alba Adriatica či Martinsicuro.

 • Typ ubytování podkrovní mono:max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s wc, terasa. 
 • Typ ubytování Tortoreto mono: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s wc, terasa.
 • Typ ubytování Roseto degli Abruzzi trilo: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelna s wc, terasa.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • lednička

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - 2 lehátka+slunečník/pokoj
 • ložní prádlo a ručníky
 • závěrečný úklid
 • spotřeby energií, vody
 • nápoje - k jídlu: domácí víno, nelko, voda
 • animace/miniclub pro děti - 29.5.-7.9.

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán, splatná na místě
 • pobytová taxa - cca 1 Euro/os./den, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 3,50 Euro/den
 • zvířata - povolena za poplatek 7 Euro/den, jen v některých apartmánech

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd večeře o 3 chodech dle výběru. Nápoje k jídlu: domácí víno, nelko, voda.

Možnost pobytu s polopenzí.

Roseto degli Abruzzi

Roseto degli Abruzzi

Letovisko Roseto degli Abruzzi se nachází na úpatí pohoří Gran Sasso. Jedná se o klidné letovisko s nádhernou palmovou promenádou. Nejen ta, ale i historické jádro města láká k procházkám.

Nachází se zde cca 10 km dlouhá široký pláž s jemným zlatým pískem střídající se s oblázky. Vhodná je pro rodiny s dětmi.

Letovisko má opravdu klientům co nabídnout - nachází se zde veškeré služby, obchody, restaurace, pizzerie, i vyžití pro děti a sportovce. Nedaleko se nachází aquapark v Tortoreto Lido. Určitě stojí za to navštívit národní park Gran Sasso.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Roseto degli Abruzzi

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

 

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (mono podkrovní)Osoba 3. postel (mono podkrovní)Dítě 7-14,9 let 3. postel (mono podkrovní)Dítě 0-6,9 let 3. postel (mono podkrovní)Osoba 1./2. postel (Tortoreto mono)Osoba 3. postel (Tortoreto mono)
15.05. - 15.06.2019 (*) 3 3 640 Kč3 570 Kč3 280 Kč3 220 Kč1 820 Kč1 790 Kčzdarma3 960 Kč3 890 Kč3 570 Kč3 500 KčObjednat
15.05. - 15.06.2019 (*) 4 4 870 Kč4 780 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 450 Kč2 410 Kčzdarma5 280 Kč5 180 Kč4 760 Kč4 670 KčObjednat
15.05. - 15.06.2019 (*) 5 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 Kčzdarma6 610 Kč6 480 Kč5 960 Kč5 850 KčObjednat
15.05. - 15.06.2019 (*) 6 7 310 Kč7 170 Kč6 580 Kč6 450 Kč3 640 Kč3 570 Kčzdarma7 930 Kč7 780 Kč7 130 Kč6 990 KčObjednat
15.05. - 15.06.2019 (*) 7 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 Kčzdarma9 260 Kč9 080 Kč8 320 Kč8 160 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 9 260 Kč9 080 Kč8 320 Kč8 160 Kč4 630 Kč4 540 Kčzdarma10 220 Kč10 020 Kč9 210 Kč9 030 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 9 260 Kč9 080 Kč8 320 Kč8 160 Kč4 630 Kč4 540 Kčzdarma10 220 Kč10 020 Kč9 210 Kč9 030 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 9 260 Kč9 080 Kč8 320 Kč8 160 Kč4 630 Kč4 540 Kčzdarma10 220 Kč10 020 Kč9 210 Kč9 030 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 10 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 Kčzdarma11 680 Kč11 450 Kč10 510 Kč10 300 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 10 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 Kčzdarma11 680 Kč11 450 Kč10 510 Kč10 300 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 10 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 Kčzdarma11 680 Kč11 450 Kč10 510 Kč10 300 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 10 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 Kčzdarma11 680 Kč11 450 Kč10 510 Kč10 300 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma13 630 Kč13 360 Kč12 280 Kč12 040 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma13 630 Kč13 360 Kč12 280 Kč12 040 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 12 170 Kč11 930 Kč10 950 Kč10 740 Kč6 090 Kč5 970 Kčzdarma13 630 Kč13 360 Kč12 280 Kč12 040 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 10 480 Kč10 280 Kč9 420 Kč9 240 Kč5 230 Kč5 130 Kčzdarma11 680 Kč11 450 Kč10 510 Kč10 300 KčObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 3 3 640 Kč3 570 Kč3 280 Kč3 220 Kč1 820 Kč1 790 Kčzdarma3 960 Kč3 890 Kč3 570 Kč3 500 KčObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 4 4 870 Kč4 780 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 450 Kč2 410 Kčzdarma5 280 Kč5 180 Kč4 760 Kč4 670 KčObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 5 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 Kčzdarma6 610 Kč6 480 Kč5 960 Kč5 850 KčObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 6 7 310 Kč7 170 Kč6 580 Kč6 450 Kč3 640 Kč3 570 Kčzdarma7 930 Kč7 780 Kč7 130 Kč6 990 KčObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 7 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 Kčzdarma9 260 Kč9 080 Kč8 320 Kč8 160 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 7-14,9 let 3. postel (Tortoreto mono)Dítě 0-6,9 let 3. postel (Tortoreto mono)Osoba 1./2. postel (Roseto degli Abruzzi trilo)Osoba 3./4./5. postel (Roseto degli Abruzzi trilo)Dítě 7-14,9 let 3./4./5./6. postel (Roseto degli Abruzzi trilo)Dítě 0-6,9 let 3./4./5./6. postel (Roseto degli Abruzzi trilo)
15.05. - 15.06.2019 (*) 3 1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
15.05. - 15.06.2019 (*) 4 2 660 Kč2 610 Kčzdarma5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
15.05. - 15.06.2019 (*) 5 3 310 Kč3 250 Kčzdarma6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
15.05. - 15.06.2019 (*) 6 3 960 Kč3 890 Kčzdarma8 350 Kč8 190 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 160 Kč4 080 KčzdarmaObjednat
15.05. - 15.06.2019 (*) 7 4 630 Kč4 540 Kčzdarma9 730 Kč9 540 Kč8 770 Kč8 600 Kč4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 5 130 Kč5 030 Kčzdarma11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 5 130 Kč5 030 Kčzdarma11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 5 130 Kč5 030 Kčzdarma11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 5 850 Kč5 740 Kčzdarma13 390 Kč13 130 Kč12 040 Kč11 800 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 5 850 Kč5 740 Kčzdarma13 390 Kč13 130 Kč12 040 Kč11 800 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 5 850 Kč5 740 Kčzdarma13 390 Kč13 130 Kč12 040 Kč11 800 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 5 850 Kč5 740 Kčzdarma13 390 Kč13 130 Kč12 040 Kč11 800 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 6 820 Kč6 690 Kčzdarma15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 6 820 Kč6 690 Kčzdarma15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 6 820 Kč6 690 Kčzdarma15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 5 850 Kč5 740 Kčzdarma13 390 Kč13 130 Kč12 040 Kč11 800 Kč6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 3 1 980 Kč1 950 Kčzdarma4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 4 2 660 Kč2 610 Kčzdarma5 570 Kč5 460 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 5 3 310 Kč3 250 Kčzdarma6 950 Kč6 820 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 6 3 960 Kč3 890 Kčzdarma8 350 Kč8 190 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 160 Kč4 080 KčzdarmaObjednat
31.08. - 15.09.2019 (*) 7 4 630 Kč4 540 Kčzdarma9 730 Kč9 540 Kč8 770 Kč8 600 Kč4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací