Hotel Vannucci*** s polopenzí - Rimini | Italia Travel


Hotel Vannucci*** s polopenzí - Rimini

Hotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - Rimini
Hotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - Rimini
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 6 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel v klidné části letoviska Rimini a nedaleko pláže. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou, ale je vhodný pro všechny věkové kategorie. 

Sport a zábava:

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Pláž:

Hotel leží cca 100 m od písečné pláže. Vodní sporty na pláži za poplatek. Pro pobřeží Rimini je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je vhodná pro rodiny s malými dětmi, jelikož má pozvolný vstup do vody.

Poloha:

Hotel se nachází v letovisku Rimini, cca 1 km od historického centra a 100 m od pláže. V blízkosti hotelu cca 100 m najdete různé obchody, restaurace, bary. Na své si přijdou i milovníci historie. Historické centrum letoviska Rimini bylo nedávno obnovené. Rimini nabízí i pestrou škálu možností jak využít volný čas - najdete zde relax, posezení v příjemných taverničkách, pizzeriích a kavárničkách při vynikající italské kávě.

Ubytování a vybavení:

Třípatrový hotel s výtahem nabízí ubytování v 60 dvoulůžkových pěkně zařízených pokojích, některé s možností až 2 přistýlek. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, terasa, úschovnu kol a parkoviště (dle dostupnosti, na vyžádání, za poplatek cca 5 Euro/noc splatné na místě).

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Pokoj s dvoulůžkem a možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou, wc.

Vybavení:

 • fén
 • telefon
 • TV
 • klimatizace
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,5 Euro/os./noc (osoby od 14 let)

Fakultativní příplatky:

 • parkoviště - na vyžádání, 5 Euro / noc, platí se na místě
 • dětská postýlka - 8 Euro/noc

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně i večeře formou bufetu, k jídlu voda, víno a nealko.

Rimini

Rimini patří k jednomu z nejznámějších italských letovisek. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Malebné město Rimini se nachází v severní části italského pobřeží mezi městy Ravenna a Ancona, v regionu Emilia Romagna. Nezávislé San Marino je vzdáleno pouhých 20 km. Letovisko Rimini je oblíbené díky nesčetným kulturním památkám přímo ve městě i v nedalekém okolí, zábavním možnostem, kvalitním službám a díky čisté písčité pláži.

Pobřeží Rimini

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. V některých částech Rimini se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby v Rimini

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Rimini

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C 7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 05. 2018

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 6-11,9 let 3./4. postelDítě 0-5,9 let 3./4. postel
02.06. - 16.06.2018 (*) 3 3 280 Kč3 220 Kč2 940 Kč2 890 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 4 4 350 Kč4 270 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 5 5 440 Kč5 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 6 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 7 7 620 Kč7 470 Kč6 870 Kč6 740 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 3 3 980 Kč3 910 Kč3 590 Kč3 520 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 4 5 310 Kč5 210 Kč4 760 Kč4 670 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 5 6 630 Kč6 500 Kč5 960 Kč5 850 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmaObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 6 7 960 Kč7 810 Kč7 150 Kč7 010 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 7 9 260 Kč9 080 Kč8 350 Kč8 190 Kč4 630 Kč4 540 KčzdarmaObjednat
30.06. - 11.08.2018 (*) 3 4 350 Kč4 270 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
30.06. - 11.08.2018 (*) 4 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
30.06. - 11.08.2018 (*) 5 7 260 Kč7 120 Kč6 530 Kč6 400 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
30.06. - 11.08.2018 (*) 6 8 710 Kč8 540 Kč7 830 Kč7 680 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
30.06. - 11.08.2018 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 13 210 Kč12 950 Kč11 890 Kč11 660 Kč6 610 Kč6 480 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 9 780 Kč9 590 Kč8 790 Kč8 620 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
25.08. - 15.09.2018 (*) 3 3 280 Kč3 220 Kč2 940 Kč2 890 Kč1 640 Kč1 610 KčzdarmaObjednat
25.08. - 15.09.2018 (*) 4 4 350 Kč4 270 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
25.08. - 15.09.2018 (*) 5 5 440 Kč5 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
25.08. - 15.09.2018 (*) 6 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
25.08. - 15.09.2018 (*) 7 7 620 Kč7 470 Kč6 870 Kč6 740 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás