Hotel Vannucci*** s polopenzí - Rimini | Italia Travel

Hotel Vannucci*** s polopenzí - Rimini

Hotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - Rimini
Hotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - RiminiHotel Vannucci*** s polopenzí - Rimini
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 6 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Pěkný hotel s bazénem v klidnější části Rimini, vzdálený jen 100 m od písečné pláže.

Pláž:

Hotel leží cca 100 m od písečné pláže. Vodní sporty na pláži za poplatek. Pro pobřeží Rimini je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je vhodná pro rodiny s malými dětmi, jelikož má pozvolný vstup do vody.

Sport a zábava:

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Poloha:

Hotel se nachází v letovisku Rimini, cca 1 km od historického centra a 100 m od pláže. V blízkosti hotelu cca 100 m najdete různé obchody, restaurace, bary. Na své si přijdou i milovníci historie. Historické centrum letoviska Rimini bylo nedávno obnovené. Rimini nabízí i pestrou škálu možností jak využít volný čas - najdete zde relax, posezení v příjemných taverničkách, pizzeriích a kavárničkách při vynikající italské kávě.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici výtah, recepce, restaurace, bar, terasa, úschovna kol a parkoviště (dle dostupnosti, na vyžádání, za poplatek cca 5 Euro/noc splatné na místě).

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Pokoj s dvoulůžkem a možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou, wc, balkon.

Vybavení:

 • fén
 • telefon
 • TV
 • klimatizace
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • plážový servis - slunečník a 2 křesílka/pokoj
 • nápoje - k jídlu: voda, domácí víno a nealko. Otevřený bar od 11:30 do 13:30 a od 17:40 do 18:40 (domácí víno, voda, nealko, místní likéry, točené pivo).
 • zvířata - na vyžádání zdarma
 • fitness

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,5 Euro/os./noc (osoby od 12 let)

Fakultativní příplatky:

 • parkoviště - na vyžádání, 5 Euro/noc
 • dětská postýlka - na vyžádání za 8 Euro/noc

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně i večeře formou bufetu. Nápoje k jídlu: voda, domácí víno a nealko. Otevřený bar od 11:30 do 13:30 a od 17:40 do 18:40 (domácí víno, voda, nealko, místní likéry, točené pivo).

Rimini

Rimini patří k jednomu z nejznámějších italských letovisek. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Malebné město Rimini se nachází v severní části italského pobřeží mezi městy Ravenna a Ancona, v regionu Emilia Romagna. Nezávislé San Marino je vzdáleno pouhých 20 km. Letovisko Rimini je oblíbené díky nesčetným kulturním památkám přímo ve městě i v nedalekém okolí, zábavním možnostem, kvalitním službám a díky čisté písčité pláži.

Pobřeží Rimini

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. V některých částech Rimini se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby v Rimini

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Rimini

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C 7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 6-11,9 let 3./4. postelDítě 0-5,9 let 3./4. postel
01.06. - 15.06.2019 (*) 3 3 180 Kč3 120 Kč2 860 Kč2 810 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 4 4 240 Kč4 160 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 5 5 310 Kč5 210 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 6 6 370 Kč6 250 Kč5 720 Kč5 610 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 7 7 440 Kč7 300 Kč6 690 Kč6 560 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 3 3 850 Kč3 780 Kč3 490 Kč3 430 Kč1 930 Kč1 900 KčzdarmaObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 4 5 150 Kč5 050 Kč4 630 Kč4 540 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 5 6 430 Kč6 310 Kč5 800 Kč5 690 Kč3 230 Kč3 170 KčzdarmaObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 6 7 730 Kč7 580 Kč6 950 Kč6 820 Kč3 850 Kč3 780 KčzdarmaObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 7 9 000 Kč8 820 Kč8 120 Kč7 960 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
29.06. - 10.08.2019 (*) 3 4 220 Kč4 140 Kč3 800 Kč3 730 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
29.06. - 10.08.2019 (*) 4 5 650 Kč5 540 Kč5 070 Kč4 970 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
29.06. - 10.08.2019 (*) 5 7 050 Kč6 910 Kč6 350 Kč6 230 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
29.06. - 10.08.2019 (*) 6 8 450 Kč8 290 Kč7 600 Kč7 450 Kč4 220 Kč4 140 KčzdarmaObjednat
29.06. - 10.08.2019 (*) 7 9 860 Kč9 670 Kč8 870 Kč8 700 Kč4 940 Kč4 850 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 12 770 Kč12 520 Kč11 500 Kč11 270 Kč6 400 Kč6 280 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 9 490 Kč9 310 Kč8 560 Kč8 390 Kč4 760 Kč4 670 KčzdarmaObjednat
24.08. - 07.09.2019 (*) 3 3 850 Kč3 780 Kč3 490 Kč3 430 Kč1 930 Kč1 900 KčzdarmaObjednat
24.08. - 07.09.2019 (*) 4 5 150 Kč5 050 Kč4 630 Kč4 540 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
24.08. - 07.09.2019 (*) 5 6 430 Kč6 310 Kč5 800 Kč5 690 Kč3 230 Kč3 170 KčzdarmaObjednat
24.08. - 07.09.2019 (*) 6 7 730 Kč7 580 Kč6 950 Kč6 820 Kč3 850 Kč3 780 KčzdarmaObjednat
24.08. - 07.09.2019 (*) 7 9 000 Kč8 820 Kč8 120 Kč7 960 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 3 3 180 Kč3 120 Kč2 860 Kč2 810 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 4 240 Kč4 160 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 5 310 Kč5 210 Kč4 790 Kč4 700 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 6 370 Kč6 250 Kč5 720 Kč5 610 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 7 440 Kč7 300 Kč6 690 Kč6 560 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací