Hotel Susy*** s plnou penzí - Rimini | Italia Travel


Hotel Susy*** s plnou penzí - Rimini

Hotel Susy*** s plnou penzí - RiminiHotel Susy*** s plnou penzí - RiminiHotel Susy*** s plnou penzí - RiminiHotel Susy*** s plnou penzí - RiminiHotel Susy*** s plnou penzí - Rimini
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování blízko pláže a zároveň centra. Vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož hotel nabízí ubytování pro děti do 7 let zdarma.

Pláž:

Pro pobřeží Rimini je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je vhodná pro rodiny s malými dětmi, jelikož má pozvolný vstup do vody. Hotel leží cca 200 m od pláže, plážový servis v ceně (slunečník + 2 lehátka/pokoj). Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Poloha:

Hotel se nachází v části Rimini Miramare, jen pár minut od centra s množstvím restaurací, barů, zmrzlináren, pizzerií, dětských heren a různých obchodů. V blízkosti hotelu je železnice. Ve vzdálenosti cca 14 km od hotelu najdete zábavný vodní park Aquafan www.aquafan.it

Ubytování a vybavení:

Pětipatrový hotel s výtahem. Hostům je k dispozici recepce, bar, venkovní bazén a dětský bazén s barem, slunečníky a lehátka u bazénu (dle dostupnosti), fitness koutek u bazénu, terasa, parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby, dvoulůžko s možností 2 přistýlek, některé pokoje mají balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • klimatizace
 • telefon
 • trezor
 • fén

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj
 • nápoje - během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l vína nebo nealkoholického nápoje
 • animace/miniclub pro děti - 2-12 let na pláži

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,5 Euro/os./noc (osoby od 14 let)

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře výberem z menu o 3 chodech, nápoje během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l místního vína nebo nealkoholický nápoj.

Rimini

Rimini patří k jednomu z nejznámějších italských letovisek. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Malebné město Rimini se nachází v severní části italského pobřeží mezi městy Ravenna a Ancona, v regionu Emilia Romagna. Nezávislé San Marino je vzdáleno pouhých 20 km. Letovisko Rimini je oblíbené díky nesčetným kulturním památkám přímo ve městě i v nedalekém okolí, zábavním možnostem, kvalitním službám a díky čisté písčité pláži.

Pobřeží Rimini

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. V některých částech Rimini se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby v Rimini

Rimini nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Rimini bylo velmi důležitým strategickým bodem už dobách římského impéria, tato skutečnost bývá velmi často zastíněna leskem moderního letoviska. Milovníky historie, kultury a umění Rimini překvapí bohatou místní architektonickou klenotnicí, především z dob antiky a renesance. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Rimini

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C
7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 7-12,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
12.05. - 02.06.2018 (*) 5 5 980 Kč5 870 Kč5 390 Kč5 290 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
12.05. - 02.06.2018 (*) 6 7 180 Kč7 040 Kč6 480 Kč6 360 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
12.05. - 02.06.2018 (*) 7 7 180 Kč7 040 Kč6 480 Kč6 360 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
02.06. - 30.06.2018 (*) 5 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
02.06. - 30.06.2018 (*) 6 7 830 Kč7 680 Kč7 050 Kč6 910 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
02.06. - 30.06.2018 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč8 220 Kč8 060 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.08.2018 (*) 5 7 620 Kč7 470 Kč6 870 Kč6 740 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.08.2018 (*) 6 9 160 Kč8 980 Kč8 220 Kč8 060 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.08.2018 (*) 7 10 660 Kč10 450 Kč9 600 Kč9 410 Kč5 330 Kč5 230 KčzdarmaObjednat
04.08. - 18.08.2018 (*) 7 13 470 Kč13 210 Kč12 120 Kč11 880 Kč6 740 Kč6 610 KčzdarmaObjednat
18.08. - 01.09.2018 (*) 5 7 620 Kč7 470 Kč6 870 Kč6 740 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
18.08. - 01.09.2018 (*) 6 9 160 Kč8 980 Kč8 220 Kč8 060 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
18.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 660 Kč10 450 Kč9 600 Kč9 410 Kč5 330 Kč5 230 KčzdarmaObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 5 6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 6 7 830 Kč7 680 Kč7 050 Kč6 910 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč8 220 Kč8 060 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2018 (*) 5 5 980 Kč5 870 Kč5 390 Kč5 290 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2018 (*) 6 7 180 Kč7 040 Kč6 480 Kč6 360 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2018 (*) 7 7 180 Kč7 040 Kč6 480 Kč6 360 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás