Apartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a Mare | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Toskánsko » Principina a Mare » Apartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a Mare


Apartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a Mare

Apartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a MareApartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a MareApartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a MareApartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a MareApartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a MareApartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a Mare
Apartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a MareApartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a MareApartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a MareApartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a MareApartmány Sporting Club Rio Grande - Principina a Mare
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: >1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Prostorné dvoupodlažní apartmány ve velmi klidné části toskánského letoviska. Doporučujeme rodinám s dětmi a těm, kteří nevyžadují ubytování přímo u moře. Nově postavený apartmánový komplex nabízí veškerý komfort, moderní a kvalitní vybavení.

Pláž:

2000 m, písek je jemný, zlatavé barvy. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky, atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích. V letovisku Principina a Mare půjčovna kol, malá manéž s možností jízdy na koních. Celá řada možností výletů po světově proslulém kraji Toskánsko.

Poloha:

Dvoupatrový apartmánový komplex na konci krásné zelené pinety (původní staletý háj lemující pobřeží) Principina a Mare, 2000 m od písečné pláže, 600 m od centra střediska Principina a Mare, kde se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny, supermarkety, půjčovny kol atd. Letovisko leží na hranici národního přírodního parku Maremma, jež je symbolem čisté a nedotčené přírody regionu Toskánsko.

Ubytování a vybavení:

Středně velký komplex jednoduchého vzhledu, jež nabízí komfortní dvoupatrové apartmány typu trilo. Přízemní apartmány mají samostatné vstupy, kde je kuchyňský kout + obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí, snížené poschodí (suterén), kde je druhá ložnice a soukromou zahradu. Apartmány v 1. poschodí jsou slunné, mají velkou terasu v obývacím pokoji s kuchyní, ložnici a v podkroví mají druhou ložnici s menší terasou. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, mají obývací pokoj s kuchyňským koutem nebo oddělenou kuchyňku, rozkládací gauč pro 2 osoby, oba pokoje jsou s manželskou postelí, 2 koupelny se sprchou a wc, terasu s krásným výhledem do zahrady, chráněné parkoviště přímo v komplexu. Kuchyňka je vybavená sporákem, ledničkou a kompletním nádobím. Součástí komplexu jsou 2 bazény, 1 pro dospělé a 1 pro děti.

Maximální obsazenost - doporučujeme pro 4-5 osob.

Vybavení:

 • klimatizace
 • parkoviště
 • televize
 • soukromá zahrada
 • bazén od 17.6. do 10.9.
 • wifi internet za poplatek 25 Euro/týden (nutno vyžádat dopředu)

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 200 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - 40 Euro/apartmán
 • spotřeby energií, vody - dle spotřeby, 0,25/kWh, spotřeba vody zahrnuta v ceně
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, očekávaná cena 0,5-1,5 Euro/os./noc

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet - 25 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - 14 Euro/osoba/výměna
 • zvířata - 20 Euro/týden

Principina a Mare

Principina a Mare je podobně jako rozlehlejší sousední Marina di Grosseto přímořské letovisko obklopené přírodní rezervací Maremma s písečnými plážemi a dunami, jež jsou chloubou a raritou v oblasti. Díky přírodní poloze uprostřed borovicových hájů a specifickému vlídnému klimatu patří mezi místa s ideálními podmínkami pro klidnou dovolenou s možností dlouhých vycházek nebo cykloturistiky ve městě i okolí. Doporučujeme těm návštěvníkům, kteří mají rádi poklidná a přírodní místa daleko od hektických letovisek. Cca 20 km odtud se nachází archeologická římská a etruská naleziště Roselle a Vetulonia.

Zábava v Principina a Mare

Principina a Mare nabízí celou řadu sportovních možností, od trekkingu, přes bruslení, tenis, jízdu na horských kolech, plachtění, rybaření nebo windsurfing. Jde o klidné letovisko s bílými písčitými plážemi a pozvolným vstupem do moře. Vyrazíte-li do vnitrozemí, zcela určitě si zamilujete malebný toskánský venkov, jehož krajina je typická a celosvětově proslulá svými zaoblenými a udržovanými kopci porostlými stále zelenými cypřišemi. Viz foto:

Toskánská příroda - venkov

Průměrné venkovní měsíční teploty - Principina a Mare

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 3 °C 12 °C 15 °C
Únor 3 °C 13 °C 14 °C
Březen 5 °C 15 °C 14 °C
Duben 7 °C 18 °C 16 °C
Květen 10 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 30 °C 23 °C
Srpen 17 °C 30 °C 25 °C
Září 15 °C 27 °C 24 °C
Říjen 11 °C 22 °C 21 °C
Listopad 7 °C 16 °C 18 °C
Prosinec 4 °C 13 °C 16 °C

Tipy na výlety

 • CECINA - Acquavillage v Marina di Cecina

 • FOLLONICA - Aquapark

 • CARRARA - slavná především pro svůj mramor

 • FLORENCIE - kolébka renesance, historické centrum města zapsáno na seznam UNESCO. 90 minut autem z letoviska Principina a Mare. Možnost železničního spojení.

 • PISA - proslavená hlavně díky své šikmé věži na náměstí Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků)

 • SIENA - historické kulturní město s výborně zachovalým středověkým centrem, jež je zapsáno na seznam UNESCO. 60 minut autem z letoviska Principina a Mare.

 • PORTO SANTO STEFANO - malebný přístav v kopci s krásnou zátokou, pár km od letoviska Principina a Mare. Viz noční foto:

Porto Santo Stefano Toskánsko

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínTrilo 5 - cena za apartmán

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací