Hotel Leonardo da Vinci*** s polopenzí - Pesaro | Italia Travel

Hotel Leonardo da Vinci*** s polopenzí - Pesaro

Hotel Leonardo da Vinci*** s polopenzí - PesaroHotel Leonardo da Vinci*** s polopenzí - PesaroHotel Leonardo da Vinci*** s polopenzí - PesaroHotel Leonardo da Vinci*** s polopenzí - PesaroHotel Leonardo da Vinci*** s polopenzí - PesaroHotel Leonardo da Vinci*** s polopenzí - Pesaro
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 10 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Velmi pěkný hotel s bazénem se nachází přímo u pláže, na klidném místě, avšak v centrální zóně Pesaro.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže a zhruba 500 m od historického centra města. Nejbližší obchody, kavárny, pravé italské zmzlinárny a restaurace jsou vzdáleny cca 100 m. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit místní muzeum, renesanční palác Pallazzo Ducale ze 16. století, pesarskou katedrálu z 12. století, či rodný dům italského skladatele Rossiniho, nebo se můžete projet po okolních městech například do Ancory, nebo krásného přístavního města Pesaro.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici výtah, recepce, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, venkovní bazén, soukromá pláž, Wi-Fi.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • trezor
 • telefon
 • klimatizace
 • internetové připojení

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • plážový servis - od 4. řady (slunečník+lehátko+křesílko/pokoj)
 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma při rezervaci
 • nápoje - k jídlu: voda a víno

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,30 Euro/os./noc, děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek 8 Euro/den
 • pronájem kol
 • garáž

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech s výběrem z menu. Nápoje k jídlu: voda a víno.

Možnost pobytu s plnou penzí

Doplňující informace:

Cena pro nejmladší dítě se počítá na 3. posteli

Pesaro

Pesaro je malebné letovisko patřící do regionu Marche. Marche leží ve střední Itálii a spadá do oblasti nazývané také Palmová riviéra, která se rozprostírá podél jaderského pobřeží asi 100 km jižně od Ancony. Palmová Riviéra zasahuje i do regionu Abruzzo, který leží jizním směrem. Nejznámějším městem v oblasti Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto s velkým množstvím oleandrů a palem, které lemují pobřežní promenádu, dodávají městečku tropický ráz a vytvářejí exotickou atmosféru. Neopomunetelné jsou především zdejší široké písečné pláže, čisté moře azurové barvy a řada kulturních a historických památek. Z Palmové riviéry je vidět i na nejvyšší italský vrchol Gran Sasso d´Italia.


Pláže, klima a památky

Pláže v oblasti Pesaro jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Přes 30 km dlouhá pláž, začínající u Pedasa se táhne až po Tortoreto Lido. Jsou zde jak veřejné, tak soukromé pláže, na kterých je i plážový servis, sprchy, půjčovny šlapadel, lodiček, dětská hřiště apod.

Moře tu bývá většinou klidné a voda průzračná. Díky jemnému písku může být u břehu mírně zakalená. Klima je tu mírné, příjemné a dny plné slunce od května do října.

V nedalekém Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Tipy na výlety

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival. Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Acquapark Onda Blu v Tortoreto Lido – mnoho tobogánů, skluzavek, bazénů s umělými vlnami, minipark pro děti, lehátka, slunečníky, kavárny, bary a obchody. Orientační cena celodenního vstupného cca 13 Euro/osobu.

Ascoli Piceno – slavné římské městečko

Průměrné venkovní měsíční teploty - Pesaro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C 13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý večer, 

moc děkuji za změnu hotelu. Opět se potvrdilo, že všechno zlé je k něčemu dobré a my jsme si to opravdu moc užili...Bylo nám v Pesaru nádherně!!!! 

Krásný večer

Aneta Hujerová, Rakovník

Hujerovi - Leonardo, 12. 07. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 10-14,9 let 3./4. postelDítě 2-9,9 let 3. postelDítě 2-9,9 let 4. postelDítě 0-1,9 let 3./4. postel
25.05. - 15.06.2019 (*) 3 3 020 Kč2 960 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 510 Kč1 480 Kčzdarma1 510 Kč1 480 KčzdarmaObjednat
25.05. - 15.06.2019 (*) 4 4 030 Kč3 950 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 030 Kč1 990 Kčzdarma2 030 Kč1 990 KčzdarmaObjednat
25.05. - 15.06.2019 (*) 5 5 050 Kč4 950 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 530 Kč2 480 Kčzdarma2 530 Kč2 480 KčzdarmaObjednat
25.05. - 15.06.2019 (*) 6 6 060 Kč5 940 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 020 Kč2 960 Kčzdarma3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
25.05. - 15.06.2019 (*) 7 7 050 Kč6 910 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 540 Kč3 470 Kčzdarma3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč7 780 Kč7 630 Kč4 870 Kč4 780 Kčzdarma4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč7 780 Kč7 630 Kč4 870 Kč4 780 Kčzdarma4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč7 780 Kč7 630 Kč4 870 Kč4 780 Kčzdarma4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč7 780 Kč7 630 Kč4 870 Kč4 780 Kčzdarma4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč7 780 Kč7 630 Kč4 870 Kč4 780 Kčzdarma4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kč7 780 Kč7 630 Kč4 870 Kč4 780 Kčzdarma4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 13 390 Kč13 130 Kč10 720 Kč10 510 Kč6 690 Kč6 560 Kčzdarma6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 13 390 Kč13 130 Kč10 720 Kč10 510 Kč6 690 Kč6 560 Kčzdarma6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 15 080 Kč14 780 Kč12 070 Kč11 830 Kč7 540 Kč7 390 Kčzdarma7 540 Kč7 390 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 13 390 Kč13 130 Kč10 720 Kč10 510 Kč6 690 Kč6 560 Kčzdarma6 690 Kč6 560 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 3 3 020 Kč2 960 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 510 Kč1 480 Kčzdarma1 510 Kč1 480 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 4 4 030 Kč3 950 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 030 Kč1 990 Kčzdarma2 030 Kč1 990 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 5 5 050 Kč4 950 Kč4 030 Kč3 950 Kč2 530 Kč2 480 Kčzdarma2 530 Kč2 480 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 6 6 060 Kč5 940 Kč4 840 Kč4 750 Kč3 020 Kč2 960 Kčzdarma3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 7 7 050 Kč6 910 Kč5 650 Kč5 540 Kč3 540 Kč3 470 Kčzdarma3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací